Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

to super że doszło Lenko, ja też się czuję jakbym Was znała wieki. Mam nadzieje że kiedyś uda nam się spotkać. całuję Was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny powiem wam jedno. Ale z was laski!! Naprawdę wszystkie jesteście ładne. Dziękuję za zdjecia i wysłałam już swoje. Witam także nowe koleżanki mam nadzieje że będziecie z nami i będzie fajnie :-) Powiem wam że u mnie jest 24 dc. i powoli zaczynam się wkręcać :-( Trinity dobrze że jest poprawa i myślę że nie długo będzie jeszcze lepiej z chłopaczkami. Martyn--iu no widzisz jednak duphaston skrócił ci cykl. Kurde fajny pomysł był ze zdjęciami. Ja też się czuje jakbyśmy się znały od bardzo dawna. Lenko znałam kiedyś podobną dziewczyne do ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do waszej koleżanki wiem że Justyna założyła topic ale każdy ma do tego prawo i wcale mi to nie przeszkadza. Przecież nikt nikomu nie karze tylko tutaj się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. nakręcać oczywiście na ciąże takie wiecie urojone objawy i sama z siebie się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
DZiewuszki...cieszę się, że pomysł ze zdjęciami był dobry:) ja dostałam wszystkie zdjecia...Trinity, Pazi, Lenki, akasi i Martyni:)śliczne...wszystkie jesteście sliczne...i bardzo miłe:) fajnie..że w końcu możemy się zobaczyć:) nie na żywo...ale wirtualnie..to bardzo dużo:) Martyniu...na Twoje zdjecie czekałam najbardziej...śliczna z Ciebie kobietka:) i ciesze się że jakieś są poprawy u Ciebie...ja uciekam do MIniusia..który ścieli łóżeczko..i czeka na mnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki ... wróciłam ... nienawidze przedświatecznej bieganiny w sklapach z jedzeniem ... uff ale sie zmeczylam ... do tego portfel prawie pusty ... ciesze się ze juz powymienialysmy się fotkami - ja wolonym czasie pomysle o czyms jeszcze - bo w sumie jedno zdjecie Wam przesłałam ... moze pomyśle po swiętach jak znajde troche więcej luzu ... Lenus ... jak patrze na Ciebie to jabym CIe znala - przypominasz mi moja dawna znajomą :) cieze się że ... mamy swoje forum i swoje prawa ... nie rozumiem uwag typu \"kółka wzajemnej adoracji \" - mi z tym dobrze ... jest mi raźniej i lżej ... czuję ze dużo zyskalam ... Paziulku - nie nakręcaj się - lepiej mieć miłą niespodzianke niż gorzkie rozczarowanie ... ja w tym miesiącu jakos nie rozpaczam - przyjelam to bez łeż! Wiecie co do tego mówienia mężom o dniach płodnych i niepłodnych - moj miniek zna wszystkie tajniki tych mechanizmów także juz teraz nawet się nie pyta - ona to wie ... zreszta on się leczy także tez w tego wzgledu - bardziej się tym interesuje ... od stycznia ..trafiam pod opieke lekarza mojego męża i jego wspołpracownikow - moj miniek to dziś ustalił :) ciesze się bo może jakiś specjalista wreszcie się mna zajmie ? Buziaki bo starsznie się rozpisalam a burczy mi w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć dziewczyny dzięki wszystkim tym co przesłały mi swoje zdięcie i czekam na tą część od których się jeszcze nie doczekałam mam nadzieje że moje doszły? Jak nie to dajcie znać wyślę ponownie.Super wyglądacie i fajnie wiedzieć z kim sie rozmawia, chyba.Chyba dlatego że czasami łatwiej wygadać się komuś kogo się niezna, ale mam nadzieje że nadal będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Paziuniu mam nadzieję że dostanę twoje zdięcie chciałabym bardzo zobaczyć jak wyglądasz. To głównie twoja zasługa że włączyłam się do was. Twoje słowa w wypowiedziach są czasami odzwierciedleniem moich. Mam 31dc. właściwie powinnam wczoraj albo już napewno dzisiaj dostać @ ale jeszcze nie dostałam a raczej mam regularnie. Po cichu tylko marzę cichooooooooooo. Pozdrwiam i spadam bo wy już pewnie dawno śpicie. Pa Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu ja jeszcze Twojego nie dostałam i chyba tobie też nie wysłałam bo nie mam maila do ciebie. Jutro wzięłam sobie wolne bo ide na 8 rano do fryzjera a później jade do Tesco. A w sobote będę ubierała choinke. Także jutro się odezwe pewnie popołudniu. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu a może już czas na zrobienie testu? Może jako pierwsza zaciążysz na naszym topicu. Super by było. Ja ci wyślę zdjęcie tylko podaj maila bo jakoś nie moge się dogrzebać do twojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu już wysłałam.Fajna z ciebie kobietka.:-) No to mam was prawie w komplecie. Jeszcze została Agatkaaa, Mluwa i nieudana oraz myszka.Dziewczyny co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Dzień dobry kobitki:) ech...co za noc:) dzień też sie ładnie zapowiada:) Ja wstaję i zabieram sie za sprzątanie...a co do starń w tym miesiącu..wszystko spontanicznie:) Zobaczymy jak to wyjdzie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja już po fryzjerze. Kurcze trochę za krótko mnie ściął :-( ale mam nadzieje że szybko odrosną. Ide robić śniadanko bo jeszcze nic nie jadłam a nieśpie od 5 rano jakoś nie mogłam dzisiejszej nocy spać. A później wyruszam do tesco. A co u was? Sysia nadal @ nie ma? Mam nadzieje że nie przyjdzie przez 9 m-cy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście? Ja już po zakupach mam czas wolny do 20 bo mąż w pracy. Chciałam wam wysłać jeszcze zdjęcie ze ślubu (jeżeli wogóle chcecie) ale nie moge znaleźdź płytki ze zdjęciami :-(. Jeszcze poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć właśnie wróciłam z miasta. Paziulku mam już Towje zdjecie!!!:) Nie wiem czemu wyobrażałam Ciebie sobie jaką brunetkę z krótkimi włosami. :)Wszystkie jesteście sliczne i teraz mi jeszcze bardziej bliskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie napisałam Wam ze jutro wyjezdzam do Krakowa i wróce dopiero w środe, także tak długo nie będę z wami rozmawiała. Straszne, pewnie będę miała dużo do nadrobienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część martyn-iu Szkoda że cię z nami nie będzie ale z drugiej strony odpoczniesz sobie :-) Wysłałam Ci stronke do moich paru zdjęć jak chcesz to sobie obejrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co martyn-iu pokazałam dzisiaj mojemu mężowi twoje zdjęcie ( zresztą wszystkich kobietek pokazałam ) i doszliśmy do wniosku że jesteś bardzo podobna do takiej Kaśki ona jest starsza ma ponad 30 ale jak miała tak ze 20 pare lat to wypisz, wymaluj cała ty. Już pisałam że do Lenki też znałam podobną dziewczyne, bardzo ją lubiłam była bardzo wesolutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj odebralam wyniki hormonow nie znam sie na nich i prosze o pomoc. Moze ktoras z was mial podobne wyniki albo bardziej niz ja ozientuje sie w nich. Estradiol 190 pg/ml, FSH 2.00 mlU/ml, Prolactin 32,51 ng/ml. Nie bylam u lekarza poniewaz ma dzis wolne :-( Czy te badania sa dobre czy przez nie nie moge zajsc w ciaze. Pomocy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia A powiedz w jakim dc robiłaś te badania? Ja miałam takie to do porównania: Prolaktyna 373 ul/ml LH 11,2 mlU/ml FSH 8,1 mlU/ml Testosteron 3,3 nmol/l Estriadol 146pmol/l Robiłam je w 2dc. wszystkie są ok tylko estriadol troszke za mały ale to spowodowane brakiem owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paziu w sumie kazdy ma gdzieś swojego sobowtóra. J:)A też pokazałam meżowi Wasze zdjecia, stwierdził, ze fajne z Was babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę tak sie z Wami zwiazałam że normalnie przeraża mnie mysl że jutro wyjezdzam i nie bede z Wami rozmawiałam az do srody. To straszne!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--iu ja też się z wami związałam. I niema dnia kiedy bym tu nie zajrzała. Nie wiesz co z Sysią wydaje mi się że jako pierwsza .... no wiesz nie chce głośno pisać żeby nie zapeszyć. Jestem taka ciekawa co u niej. Mnie dzisiaj brzuchol pobolewał na @. Kurede czym my sobie zasłużyłyśmy na taki ból z powodu braku ciąży. Dlaczego nie możemy zajść? To wszystko takie skomplikowane ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa co z Sysią , Agatką i wszytskimi które się nie odzywają. Mam nadzieje, ze jak którejś z nas sie uda to nie bedzie zaniedbywała naszego forum. JA na pewno nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie te robilam dzisiaj jestem wlasnie przed okresem. A kiedy robi sie te badanie bo moze zrobilam je w zlym czasie. Dzieki za adres zaraz zobacze co tam jest. W nastepnym tygodniu wybiore sie do lekarza moze bede musiala brac jakies tabletki ale czego nie robi sie dla ukochanego malca ;-) Dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z wami cały czas będę :-) Zobaczysz że wy wszystkie zajdziecie a ja jeszcze nie :-( i nie pisze tego żebyś mnie pocieszała ale ja poprostu to czuje. Chyba nigdy nie będę miała dzieci. Mazia te badania robi się na początku cyklu wtedy kiedy masz okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu oczywiscie że nie bedę Cię pocieszać, ale teraz na Ciebie nakrzyczę!!! Nie wolno Ci tak mówić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn-iu :-) już dobrze no może zajde w wakacje :-) ooo fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×