Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Ale tu dziś ruch !!!?? - normalnie jak w ulu !!!!!!!!! Dobra - to ja tez nie pisze , przy takim natężeniu i tak nikt nie zauważy mojego wpisu hahaha :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia 👄 u nas nareszcie wiosna, cieplutko, słonko świeci; uciekam skoro nikogo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........36.............. ........22.04.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 09.04.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 aska.jb......................23............1............ ...........30.03.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare ....................32.............35.....................05 .05.2009 martika2428..............25.............14.............. .......28.08.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... ........02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w koncu ciepło !!!!!!!!!! rewelacja -dzisiaj było pięknie ! hania ma pierwsze buciki ;-) bartki :p ale to trwało za nim znalazłam odpowiedi model spełniajacy moje wymagania :p Jadiro 🌻 ale mi miło,ze pamietasz o nas :-) u mojej małej myszko troche sie poprawiło,ale tylko trochę hm.....i tak Nas czeka szpital i tak :/ bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry pogoda wysmienita!! tylko spacerowac!! my smigamy zaraz na muzyke , a pozniej lniuchujemy ;-) w koncu wrocil aparat do badan z naprawy,wiec teraz czekaja mnie badania pelna para :/ no cóz,........szybko,szybko,zeby miec juz za soba i z glowy! :p marty--niu czy jestes zadowolona z coneco -jokera ?? zamierzam cos kupic lekkiego na lato i nie bardzo wiem jak parasolke....co bys mi polecila jako znawczyni tej materii??????? buiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) u nas tez pięknie:)zaraz zmykamy na spacerek:) akasiu nie odpowiem ci na to pytanie bo ja go kupiłam na lato więc jeszcze go ne uzywałam, tylko musisz wiedziec ze on nie ma pozycji leżącej siedząca i pół siedzącą:) faktycznie pusto tu jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaraz mykam na jakieś zakupy, wiosna przyszła a ja nie mam ciuchów :( mam troszkę kasy z urodzin to może coś kupię, choć jakoś weny dziś nie mam i może się na oglądaniu skończyć. zazdroszczę wam tych spacerów z wózeczkami, dziś już tyle dziewczyn widziałam, ze aż mnie smutek naszedł, nie smęcę bo przecież wiosna przyszła i nie ma co marudzić. aska - jak test, powtórzyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem,ze wszystkie korzystaja z urokow wiosny i wspanialego ceiepla..............albo sa juz zaganiane przed Świetami......hm.u Nas z tym gorzej bo mieszkanie niezle sie zapuscilo...do sprzatania chyba mi potrzeba z 5 ochotnikow :p zaplanowalam,ze w sobote balkon zrobimy--tam to juz w ogole dziada i baby tylko brak. marty--niu wiem,ze to taki wozek do siedzenia tylko,,ale hania juz raczej spac nie bedzie bo odkryla mozliwosc chodzenia po dworze i koniec! wiec myslalam ze juz korzystalas z tego wozka i mozesz cos doradzic :-) buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jestem, jestem ale nie mogłam pisać, rano mały się budzi to jest jedzonko, przebieranie, bawienie poźniej znowu jedzenie i zasypianie ja w tym czasie się myje, pije herbate, poźniej wychodzimy na spacer i przychodzimy tak ok.16-16 30 korzystamy z urokow wiosny, normalnie robie kilometry ale za to troszke znowu schudłam i już chodze w swoich spodniach sprzed ciąży:-) Wczoraj nie dałam Adrianowi nic na kolki i biedak od godz.21 do 24 strasznie płakał a ja razem z nim:-( więc dzisiaj znowu infacol. Akasiu ciesze się że z Haneczką już troszke lepiej:-) A o sprzątaniu to nic nie mów u mnie pewnie jest nie lepiej, góra prania do tego, musze zzrobić porządki w szafie na wiosenne rzeczy ale jakoś to będzie jak się zbiore to jednego popołudnia to zrobie. martyniu pisz, pisz o tym wózeczku to ja też skorzystam bo pewnie za rok kupie coś jeszcze lżejszego. Karolciu nie smuć się, wiesz ile kobitek w ciąży i ty nie długo tak będziesz ja rok temu ryczałam z tego właśnie powodu więc naprawde to pewnie ostatnie lato bez wózeczka. xmadziarko ty nam pisz jak się sprawy mają invitro, pisz na bieżąco:-) Justynko ty nie patrz na inne tylko wypisuj posty;-) Jadirko, Voltarko, Surfitko i cała restza👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - już nie pamietam kiedy tyle się uszukałam naszego topiku :-). Normalnie chyba na 5 stronie dopiero był !!!! :-) :-) Nic ciekawego ani nowego u mnie - ale pomyslalam , ze chociaz dwa zdania trzeba napisać co by dziewczyny nie musiały tyle szukać co ja ;-) ;-) Pozdrowiona dla wszystkich !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu:) będę wszystko pisać na bieżąco co do in vitra,ale dopiero zaczynamy we wrześniu,wiec jeszcze troszkę.A co tam u Ciebie i maleństwa? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wróciłam byłam w pracy cos załatiwc niby ciepło ale jak wysiadłam z auta to normlanie mało mi głowy nie urwało taki wiatr, nienawidzę waitrow, wole deszcze i snieg, ale jak wieje to nrmlanie nie znosze ja tez rano szukałam topiku ale nie mogłam znalezc, pozniej napisze wiecej bo ide lenke nakarmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--ia:) jak tam Lenka się czuje? Juz jesteś po pracy,fajnie,oj widzę ze pogoda nie zaciekawa u Ciebie,u mnie już pada 6dzien wrrrrr...,ale od następnego tyg. ma już być ładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatj xmadziara ja nie pracuje tzn obecnie bo jestem na wychowawczym:)wiesz co ja wolę zeby padało chyba bo jak wychodze na taki okropny wiatr to zaraz mnie przewiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te znienawidze witru (deszczu zreszta tez ! ) glowa peka i w ogole zle sie przez ten wiatr czuje. i mam Mega dola bo rano pojechalysmy z hanula do marketu ( a dokladniej do galerii) zeby kupic czapke na wiosne. Jezdze juz samochodem 9 lat i jeszcze cos takiego mi sie nie przytrafilo......normalnie jestem wsciekla na siebie jak diabli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyjezdzajac z parkingu podziemnego zachaczylam o slupek a raczej slup !!!!!! bo sie zagapilam na faceta odprowadzjacego wozki !! zdarlam lakier na maksa na blotniku i lekko sie wgniotlo..........mam przerąbane u męża jak tylko to zobaczy :-( dobrze,ze to moje auto a nie jego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, nie martw się, zdarza się; ja w sumie nie dużo jeżdzę ale na szczęście nic mi się nie przytrafiło, nie wiedzialabym co zrobić w takiej sytuacji; na pocieszenie: zawsze jak wjeżdzamy na parking podziemny to widać różne kolory lakierów na ścianach, czyli dużo osób sobie szura tam autem, ale to pewnie żadne pocieszenie 👄 madziara - w sumie to nie nowa fryzura, zawsze mam podobną, robię balejaż i podcinam końcówki :) martyniu u nas też troszkę wieje, w sumie nie jest aż tak gorąco jak to widać przez okno, a i tak już niektórzy w krótkich rękawach chodzą, to już przesada :P a gdzie jest voltare - dawno jej tu nie było... Justynko, nie szukaj topiku tylko daj sobie do ulubionych, ja nigdy nie szukam, klikam i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×