Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

karolcia, aska ja nie wiem na co wy czekacie ja zrobiłam i test i bete tydzien przed @, test wyszedł a beta była 8 a powyzej 5 jest ciaża, jak czytałam ze inni mają betę 500, czy 700 to stwierdziłam ze laboratorium moze sie pomyliło, ale zrobiłam jeszcze jeden test i jeszcze jeden i chyba z pięc i wszystkie wyszły z dwiema krechami tydzien przed@ wiec róbcie na co czekac;) polecam quic viu nigdy mnie nie zawiódł tzn zawsze była jedna kreska a uwierzcie narobiłam ich tyle ze szok, a tego jednego dnia zawsze wychodziły dwie i podkreślam TYDZIEN PRZED @:)tazke trzymam kciuki z całego serca:) dzieki za inf co do allegro:) paziu a moze Adriankowi beda szły ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, ale ty chyba miałaś długie cykle, jak ja mogę zrobic test tydzień wcześniej skoro mi cykl trwa 26 dni, to w 19 dc w zyciu by nie wyszedł. Pozatym owulkę miałam 15 dc, czyli jak na moje cykle późno. madziara, a wy chyba mieszkacie we włoszech, a w polsce robicie in vitro, czy tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia_26 możesz czuć się jak na @ a będziesz w ciąży:) dopiero 6kwietnia idziemy tu do lekarza we Włoszech i się wszystkiego dowiemy,a in vitro kosztuje tu 50e. a same wyniki 2tys.e,ale trzeba czekać rok,wiec jak ja mam czekać tu rok za in vitro,to wole jechać do polski i tam to zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia_26 no masz racje,długo mnie nie było,wiec nie jestem w temacie co do martyn-i,to już urodziła,super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia_26 chyba we Włoszech jednak nie będziemy robić in vitro,tylko w polsce,ja zaczęłam chodzić do kliniki novum we Warszawie,to wszystko będę tam robić łącznie z in vitro.... a wyniki to u siebie na miejscu,zawsze taniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę powodzenia we wrześniu :) a powiedz mi bo chyba nam tu nie pisałaś, dlaczego akurat u was trzeba robić in vitro?? oczywiscie jak nie chcesz nie pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pracy. Na wstępie BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE CUDNE ŻYCZENIA:):) ---tu jak i na NK., Akasiu-tobie za torcik i życzonka:) Voltare- my to kochana możemy i imieniny i urodziny obchodzić razem,to może następną imprezkę zrobimy wspólnie???? Ale by dziewczyny było fajowo,dobrze,że można pomarzyć.... Surfitko-nie odłączyłam Cię od swoich znajomych,nawet przez myśl mi to nie przemknęło. Szukałam Cię i nie mogłam odszukać,zresztą Marty24 też nie mam.Więc naprawdę się mylisz,jeśli jednak poczułaś się urażona Przepraszam. Jeśli możesz wyślij mi swoje namiary na e-maila. Martyn-iu-Ty to masz pecha,NIECH się to już skończy u Was,bo ile tak można.Wycałuj swoją niunię ode mnie i daj nam znać co i jak.A Ty bądź mamuśką twardzielką❤️ Akasiu-super,że udało ci się ze stypendium,bo to twoja przyszłość. Lepsza praca ,zarobki i cała reszta-jesteś mądrą i sprytną kobietką. Wyściskaj Hanusie i wy tez już nie chorujcie❤️ Paziu-co do twojego małego skarbu to myślę,że Adrianek tak po prostu się bawi,nie martw sie przybiera na wadze,pięknie rośnie to zdrowy i silny chłopczyk. xxmadziaraxx-no jesteś jak to nie masz o czym pisać?? Jak dowiadujemy się od Ciebie ,że szykujesz się do in vitro....,że po przejściach znów miłość kwitnie więc jest o czym pisać ile wlezie. aska.jb-kuruj się ziółkami,testuj,i jak co to do lekarza. A Surfitka i Voltare dobrze Ci radzą słuchaj się ich. Karolcia26-ja nadal trzymam kciukaski za Ciebie🌻 Jeszcze raz Wam dziękuje i całuje wszystkie mooocccnnnoooo🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko, nie obrazilam sie no cos ty, ale chcialam ci dzis wyslac zyczenia na nk i nie ma cie . I mnie zdziwlo bo przeciez ogladalam twoje zdjecia nie tak dawno. No i albo zlikwidowalas konto, albo jestes i sie cos porobilo ;) Wyslalam ci zaproszenie bo cie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia_26 robimy in vitro bo mąż ma słabe plemniki i ginka nam powiedziała ze nawet nie ma szan na inseminacje tylko od razu in vitro,wiec będziemy podchodzić do in vitra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu na zęby to jeszcze za wcześnie-zdecydowanie ale mogą go już swędzieć dziąsla bo mogą się robić zalążki czy jak to tam. Surfitko już wysłalam zdjęcia. xmadziarko super że w am się ulożyło jak się jest sobie pisanym to wszystko wraca do normy i jeszcze jak się uda in vitro a wierze że się uda to już będzie zupełne szczęście:-) aska martynia ma racje rób test bo brać antybiotyki w tak wczesnej ciąży to nie jest dobre a jeżeli masz zapalenie to też tzreba jak najszybciej wyleczyć. Jadirko przybiera na wadze i to za dużo a silny też jest tylko się przestraszyłam że może coś mu się z szyją stało ale nie podnosi główke wysoko i tak trzyma więc się uspokoiłam. A ja dzisiaj będe miała rozmowe z meżem, on za dużo pracuje nie ma go w domu po 15 godz. a jak jest to odsypia i tak w kółko, nawet dziecko zaczyna ojca nie poznawać więc dzisiaj mu powiem że z jednej pracy musi zrezygnować przynajmniej na miesiąc. Ja rozumiem kredyt, trzeba jeszcze odkładać na wykończenie mieszkania ale nie chce go stracić, a teraz sie słyszy że ludzie w młodym wieku zawały mają:-( Mam nadzieje ze nie będzie zły. A jutro ide do kina, mam wychodne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolcia,aska juz się potestowałyscie ?? a wiesz karolciu ja własnie miałam taki lęk przed testami -- starch ze jak zrobie to zaraz @ przylezie...a tak przynajmniej nie przyszła (ten jeden jedyny raz :p ) śmigałam z hanulą od 2 do 6 rano tak sie zwijała z bolu,dostała czopka z nurofenem ( i pupa ja tylko po nim bolala) to jest cos okropnego co się nią dzieje -- tak mi jej żal.Muszę oddac kupke do analizy........i chyba jednak to sie szpitalem skonczy bo ja juz nie widzę szans :-( :-( :-( paziu--może i zeby,ale dziasła sa raczej czerwone i rozpulchnione ;-) prawdopodobnie Adrian jeszcze nie ma sily trzymac wysoko glowki (jest malutki) i jak za dlugo polezy na brzuszku to szuka sobie wsparcia np.w ciamkaniu pieluchy. Doskonale Cie rozumiem moj maz rowniez pracuje po 15h i nie ma go ciagle w domu , a w zasadzie ja juz z nim kontaktu nie mam :/ jak jest to tez tylko praca :( jestesmy na krawedzi i tak balansujemy.Eh,,przykre to jak cholera !! do tego kupilismy drugie mieszkanie (wieksze o 30m) i teraz musimy utrzymywac dwa.Tego drugiego nie mamy za co zrobic :-( a pierwszego nie mozemy sprzedac do grudnia i jest niezly klops. Surfitko nie wiem jak u mnie z pco,ale pewnie nic się nie poprawiło.Nie dostałam jeszcze pierwszej @ . Co prawda karmiłam hanule w nocy,jeszcze 3 dni temu........ale jak to bedzie nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karocia - i co testowałaś juz !!! ??? Jejku ale mnie ciekawość zżera. Ja na twoim miejscu zrobiła bym zwykłe test , bo przynajmniej wynik będzie od razu. Bety bym sie bała zrobioc - że jeszce przed wynikiem dostane @. Aśka - zdecydowałas się na tą betę ? XXXmadziara - fajnie , ze sie wkoncu odezwalaś i że zdecydowaliście się na in vitro - Gratuluję decyzji !!! Ja to wogóle jeszce nie myśle o czymś takim , druga kwestia to i tak w tej chwili nie było by mnie stać na in vitro. Dopiero ok. 30 jak nic się nie zmieni to będe myśleć już nad tak radykalnym posunięciem. Tylko znając ten nasz durny kraj to przez te 4 laty jeszcze skłonni będa zakazać in vitro :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki Akasiu biedna ta twoja coreczka... Moze faktycznie analiza kupki cos wyjasni Karolciu ja tez juz sie nie moge doczekac Twojego wyniku bety. Trzymam mocno kciuki!!!! Ja sie w koncu nie zdecydowalam na bete dzisiaj - poczekam do poniedzialku. Maz slusznie powiedzial ze to troche bez sensu, bo jezeli wyjdzie wynik negatywny to i tak nie bede chciala sie leczyc antybiotykami bo bede sie martwila ze moze test byl zrobiony za wczesnie i dlatego negatyw. Wiec poprostu poczekam do 30, bo chyba 2 dni przed miesiaczka test juz powinien byc miarodajny. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justynko - a ja się dzielnie trzymam :P w pracy co chwilke myślałam czy nie dostałam @, takie schizy, na szczęście jeszcze nie; może jednak zrobię test jutro; ale kurde takie mam wrazenie że zrobie i od razu @ dostane :( akasiu, lepiej może sprawdzić co jest Hani i to wyleczyć, bo tak to się będzie ciągło a dziecko będzie cierpieć. aska, jak tylko wytrzymasz do poniedziałku to ok, a jak sie czujesz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu kurcze my to sie chyba bardziej nie mozemy doczekac na wynik niz Ty;) Ja to juz od rana zagladam na forum zeby zerknac jak tam wyniki Twojego testu:) Ja juz sie czuje duzo lepiej- bylam u mojego ginekologa ktory przygotowuje mnie do ciazy i on przepisal mi Furagine. Powiedzial ze to nie bedzie mialo zadnego negatywnego wplywu na ewentualna ciaze a powinno zalatwic sprawe. Takze grzecznie poczekam z testowaniem do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - rób test z apteki !!!! , jeżeli się udało a głęboko w to wierzę , pozatym nadal nie masz @ to o czyms to swiadczy :-) - to juz Ci napewno pokaze 2 krechy !!! Nie będziesz przynajmniej się strasowac i myśleć o tym czy przyjdze @ czy nie przyjdzie. Ja trzymam kciuki nadal i nie puszczam !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha - Aśka ma racje, My tu chyba bardziej czekamy na wiadomość. Ja tez co chwile tylko zerkam na forum czy jz testowałaś :-) :-) :-) Nie no w takiej sytuacji nie może być inaczej - tylko musi byc dobra wiadomośc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) ale ja nie pisałam ze dziś będę testować, tylko że jak dzis @ nie dostanę to jutro lub w piątek na betę :) ale bardzo się cieszę że trzymacie kciuki, super :) tak bym chciała żeby sie udało, ale już tyle razy robiłam test i widziałam 1 kreche ze się boje strasznie... ale może faktycznie pójdę po test jutro zrobie, a jak przyjdzie @ to będę miała setną nauczkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym myślę sobie ze skoro miałam 15 dc owulację to może mi sie cykl o te 2 dni przedłużyć, czyli @ byłby w piątek, już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , ze nie pisałaś nic o testowaniu dziś ale tak po cichu liczyłam , ze cos cię podkusi i jednak zrobisz test ;-) Ty juz babo nic nie kombinuj, ze okres bedzie w piatek - trzeba być dobrej myśli i tyle !!!!!!! :-) :-) :-) Podziwiam Cię - ja bym nie wytrzymała, ta niepewność by mnie chyba zabiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie sie dziwię :) tyle razy już robiłam i w dniu @ i przed i po że już mam dość porażek; ale zaraz idę do sklepu i przy okazji do apteki, co ma być to będzie; jutro robię test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×