Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dokładnie !!!!!! A tak przypuszcam , ze jak juz dzis kupisz test , to chyba go dzis zrobisz ;-) :-) :-) Noooo kijowo tak zobaczyc jedną kreskę, półki człowiek nie wie to jeszcze się łudzi i liczy na cud. Ha ha ha - to pewnie wszystkie jutro od rana będa czatować na forum czy juz coś napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ale nas trzymasz w niepewności;-) Ja to już bym robiła;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) uff padam znóg dzis cały dzien łaziłam po sklepach i jestem bankrutem, kupiłam małej dwie bary butów z bartka dwie paczki pampersów i płaszcz i ponad 500 zł poszło, Boże czemu te dobre buty dla dzieci są droższe niż dla dorosłych no i pampersy podrożały były po 54 a ju zpaczka 62 zwariować idzie, miałam sobie tez cos kupic ale dla mnie już nie starczyło;) akasiu bidulko współczuje ci połóż się z Hanią do szpitala przemeczysz się ale moze znajdą przyczynę tych waszych problemów i bedzie juz dobrze karolciu ja tez juz nie mogę wytrzymać juz w nocy o tobie myślałam ze napisałas nam ze bedziesz miała bliźnkaiki rób ten test bo oszalejemy przez ciebie aska dobrze ze juz ci lepiej, ale tez jestem ciekawa co i jak z twoim testowaniem:)ja tez brałam furagine w ciązy więc na pewno nie zaszkodzi:) justynka a co u ciebie? xmadziara dziekuje za gratulacje juz dawno mi nikt nie gratulował tzn ponad rok temu:) a co do pracy meżów to jeśli was to pocieszy to moj odkad jest na tym stanowisku co jest(nie piszcie na forum) to niby pracuje 8 godzin ale zanim dojedzie i wróci to nie ma go od 8 do 1930, dobrze ze weekendy ma wolne ale to tak szybko leci, tez mamy mało czasu dla siebie, a wieczorem jesteśmy tak zmeczeni on całym dniem w pracy i na dojazdach ja cały dzien sama przy dziecku ze nawet sie nie chce...ale tak to jest ja na bezpłatnym a kredyty trzeba spłacac :( u nas gorączka dalej odebrałam mocz leukocyty wzrosły ale goraczka sie obnizyła do 38 więc narazie chyba nie bede robic krwi bo jak maja znowu 40 minut pobierac to mi słabo,w piatek jestesmy w klinice wiec zobaczymy co wyjdzie na usg buziaczki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja buszowałam po klasie,a teraz tu. Karolciu26-no my tu przez Ciebie z napięcia pypcia dostaniemy!!!!:) Ale szanując twoją decyzję czekamy cierpliwie i trzymamy kciuki,bardzo mocno.❤️ Akasiu-no to miałaś dziś chodzone,biedulka z Haneczki-współczuje. Idz z nią do lekarza,bo obie się będziecie męczyć,lepiej przerwać to jak najszybciej się da. Martyn-iu-no to dziś zaszalałaś w sklepie.Ale grunt to zadowolenie z zakupów. Dobrze,że gorączka spadła Lence,do piątku już nie długo wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.Czekamy na wieści pozytywne oczywiście od Ciebie.Ściskam Was mocno🌻 aska.jb-dobrze,że dziś już lepiej się czujesz,za Ciebie skarbie też kciuki zaciskam i czekamy na wyniki testu. Justynko24-pisz łobuziaro częściej Tryni-kuruj się skarbie:) Martt-co u Ciebie ? napisz coś do nas :( Całuje Was mocno wszystkie obecne i nie obecne i życzę miłego dzionka i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Trini jest chora? Zdrówka życzę w takim razie 👄 Martyniu, no to poszalałaś z kasą:) dobrze że gorączka spada. Jadirko - no do jutra już wytrzymacie i wy i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc ja mysle,ze karolcia jest w ciazy :p u nas nieznaczna poprawa - zobaczymy jak nocka minie. A z tym szpitalem to nie tak prosto bo gdybym wiedziała,ze cos znajda to bym odrazu pakowala bambetle i jechała.Hania jest alergikiem na maksa--jest uczulona na wszystko co tylko mozliwe...kurz,owoce ( cukry fruktoza,sacharoza,sorbitol..itp) większosc warzyw . mies ,ryby,jajka zreszta moge tak bez konca i jak tylko ma biegunke to lekarze mówią,ze cos zzarla brzydko mowiac.......to wina diety.I tak zbywają...miala doslownie wszystkie badania.Czasami chcialabym,zeby cos znalezli i mozna byloby to wyleczyc.no ale coz...........\\ w kazdym razie jak skonczy rok to i tak musimy sie polozyc zeby ustalic dla niej diete :/ ehh.mowie Wam. Martyn--iu a jakie buty kupowalas jako pierwsze??? są takie elefanten z deichmana do nauki chodzenia,polecane przez rehabilitanta,ale jakos mnie nie przekonuja.Mierzylam hani bartki,ale sa troche fizolskie jak na pierwsze buty.Najbardziej odpowiednie sa chyba MEMO (ale kosztuja prawie 200zł) sama nie wiem jakie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu dobrze ze z Hanusią lepiej oby wam nocka też spokojnie minęła. A powiedz mi czy te uczulenia zauważyłaś teraz czy już wcześniej miała oznaki. Martyniu to nie źle z tymi butami i pampkami kurcze buty jeszcze przedemną ale dobrze wiedzieć ile kosztują:-( trudno jak trzeba to trzeba. Miało być od piątku ocieplenie ale widze że lipa z tym będzie:-( Piękna zima tej wiosny nam się zaczęła:-( mam nadzieje że na święta będzie cieplutko a wmaju to już bym chciała jakiś mały upalik:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki ... nadrabiam zaległości w czytaniu i pisaniu ... przepraszam ze tak zadko do was zagladam ... witam wszystkie nowe koleżanki 🌻 jestem przeziębiona, angina i kaszel - nie jest za fajnie szczegolnie ze chodze do pracy ale w piatek robię sobie wolne - bo musze troche odpoczac ... przesylam voltare i jadirce spoźnione ale bardzo gorace zyczenia urodzinowe - zyczę Wam samej radosci, zdrowia i wszystkiego co najlepsze 🌻 byłam u endo - mam hiperprolaktynemie czynnościową - czeka mnie nadal branie bromergonu i zbijanie prolaktyny w czerwcu musze ponownie zrobic badania i usg tarczycy ... Tsg mam bliskie 1 także jak pani doktor powedziała rewelacja - szkoda ze prolaktyna szaleje ... ale co jest pocieszajace w tym wszystkim to nie mam mikrogruczulaka przysadki mózgowej ... akasiu martyniu współczuje Wam ze Wasze dziewczyny tak choruja - szkoda maleństw - zyczę Wam i im dużo zdóweczka :) Paziuniu - ja tez poprosze o zdjęcia Adrianka - bo do mnie nie trafiły :( ... wierzę ze synuś Ci rosnie jak na drożdzach - dziecko w tym wieku codziennie się zmienia :) karolciu - nie chcę nic przeczuwac ale marze o tym by CI się udało - zasługujesz na to - bardzo bardzo ... :D zrestą każda kobieta ktora pragnie dzieciątka powinna mieć na to szansę - bez długiwego oczekiwania ... madziarku - ciesze się z podjętej decyzji i oczywiście z tego ze dogadaliście się z męzusiem - naprawdę - super - :D voltare a Ty już prawie na finiszu - jejku ale to śmigneło - pamiętam jak nam oznajmiłas ze jestes w ciązy a tu Twoja królewna już niedługo na świecie ... tylko mi sie cieszyć z Waszego szczescia :D a mój braciszek będzie miał synka :D moja bratowa jest w 23 tc - czuje sie dosyć dobrze ale jest na zwolnieniu lekarskim - musi się oszczedzac bo ma anemię i cholestazę ... zreszta miala stresująca prace - także w domku jej o wiele lepiej ... jako ciocia już nie moge się doczekać narodzin maluszka - czasem mam ochotę już kupowac dla niego ubranka - na razie się jednak powstrzymuję - zacznę za jakieś 2 miesiące ... poprawiam tabelkę : Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................28...........35.............. ........25.03.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 09.04.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 aska.jb......................23............1............ ...........30.03.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare ....................31.............34.....................05 .05.2009 martika2428..............25.............14.............. .......28.08.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... ........02.01.2009 zmykam kochane ... przesyłam moc pozdrowień dal naszych mamusiek, dzieciaczków, szcześliwie zaciażonych i wszystkich staraczek :) pa pa kochane - zmykam do wyrka - bo jutro nie wstanę - kaszle jak gruźlik ... cmokaski myszki moje cmok cmok cmok :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się poprawię chociaż na wieczór: Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................28...........35.............. ........25.03.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 09.04.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 aska.jb......................23............1............ ...........30.03.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare ....................32.............35.....................05 .05.2009 martika2428..............25.............14.............. .......28.08.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... ........02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje was kobitki
Karolcia spij dobrze i zycze zebys jutro zobaczyla plusik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) uciekam spać,bo jestem padnięta po pracy a jutro znów trzeba wcześnie wstać,ledwo patrze na oczy,jutro nadrobię zaległości i się odezwę.Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje was kobitki
Przykro mi Karolcia :( :( :( mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie plusik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolci
Sledze wasz wątek i jest mi bardzo przykro Karolciu. wczoraj czymałam kciuki i chciałam Cie namówic na test bo byłam bardzo ciekawa wyniku, A dzis to normalnie mi serce chciało wyskoczyc jak oteiwrałam kafe z mysla ze będzie dobra wiadomosc.Tak mi przykro i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu🌻 tak mi przykro, ja wczoraj też myślalam o Tobie wieczorem, kurcze taka miałam nadzieje...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu nie wiem co powiedzieci byłam pewna tak mi przykro❤️ ❤️ ❤️ Trini wiytaj dobrze ze wreszcie cos napisałas duzo zdrówka i kuruj się akasiu ja nie znam tej firmy memo, ja od początku kupowałam Bartka w sumie ceny są podobne bo bartka za jedną parę płacę 150-160 wiec jesli bardziej przekonuje Cię tamta firma to lepiej dołozyc te 30 zł aby byc zadowolonym:)a swoją droga co masz na mysli piszac fizolskie ?:)haha, a wogóle to straszne ze HAnia nie moze jesc tyle rzeczu moja je wszystko a szczególnie uwielbia czekoladę:) ale to chyba ma po mnie, mam nadzieje ze HAni pomogą jadirko a co u c/iebie jak ty sie czujesz doszłas juz troszke do siebie? voltare no faktycznie juz koncówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - nawet nie wiesz jak mi przyro :-(. Kurde, to znowy nasze przeczucia się nie sprawdziły. Ja to była prawie pewna , ze tym razem się udało - nie wiem czemu , takie miałam przeczucie. Ech - życie jest niesprawiedliwe !!! :-( Paziu - dobrze powiedziane - piekna zima tej wiosny !!! Ja tez mam nadzije , ze już niedługo bedzie ładna pogoda. Kurde - już mi się tak chce tej wiosny że szok. Jadira - postaram sie pisać częsciej :-) :-) - tylko u mnie nic ciekawego , to czytam a nie zawsze sie odzywam po prostu. A co u Ciebie , jak sie czujesz ?? Trynity - duzo zdrówka !!! Taki poaskudny okres teraz - ale marzec zawsze jest najgorszy jeśli chodzi o chorubska !!. Martnia - jak zawsze dużo zdrówka dla Lenki !!!❤️ A u mnie ?? hmm - po staremu , nic się nie dzieje ciekawego . Praca, dom, praca i tak leci dzień za dniem. A właściwie to od weekendu - do weekendu , bo ostatnimi czasy tylko z utęsknieniem czekam na wolne, bo tak mi się do pracy nie chce chodzi że szok. A najghorsze jest to wstawanie rano - nie wiem , ja to mam takie z tym problemy . Generalnie to mogłabym przespać cały dzien i nic nie robić. Chyba to już zmęczenie tą zimą i pogoda - kurde niech zrobi się wkońcu ta wiosna !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolciu ja rowniez bylam pewna,a rzadko sie myle ...❤️❤️ martyn--iu bo teraz podobno pierwsze buty mają byc miesiutkie jak skarpetka,zeby stopa mogla pracowac--podeszwa miekka i ma sie zginac na palcach,takie adidasowate.....nie wiem jak sie miec do tego bo do tej pory wszystcy zalecali oplatajace sztywno kostke.Wlasnie bartki takie mocno sztywne sa.No moze nie az tak mocno,ale sa.Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że rano tak wpadłam i nawet nic do nikogo nie napisalam ale wkurzyłam się o naszą Karolcie-ja tez byłam pewna że tym razem się uda. Trinity zaraz ci wyśle zdjęcia z całego nieszczęścia to chociaż dobre to że nie masz tego mikrogruczolaka... Voltare juz za 2 tyg. będziesz miała ciąże donoszoną:-) martyniu wiadomo po kim Lenusia ma zamiłowanie do czekolady;-) a swoją drogą nic tylko się cieszyć ze nie jest na nic uczulona:-) mam nadzieje ze i u mnie tak będzie.. Justynko chyba wszyscy już nie mogą doczekać się wiosny bo to chyba najpiękniejsza pora roku:-) wszystko budzi się do życia i może na naszym topiku coś się obudzi. A my zaraz zmykamy na spacer;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) karolcia - :( 😠 :( 😠 :( 😠 :( Nic więcej nie powiem!Trzymaj się i nie poddawaj! przepraszam, że ja tak ostatnio skrótowo, ale korzystam z okazji - mała mi troszkę odpuściła - obkręciła się jakoś i przestała mnie w końcu boleć ta nieszczęsna noga - dzisiaj na to konto wyszorowałam podłogę w sypialni i nawet się zbytnio nie zmęczyłam. Fakt - jeszcze 2-3 tygodniee i właściwie zaczniemy wielkie odliczanie;) Muszę jeszcze przygotować na gotowo łóżeczko, ale to planuję zrobić zaraz po świętach - mam nadzieję, że żadnych niespodzianek wcześniej nie będzie;) Na wszelki wypadek muszę przeszkolić męża, gdzie co leży i on będzie \"stroił\" łóżeczko dla naszej nowej lokatorki;) Bo dzisiaj chciało mi się śmiać - przy myciu tej podłogi pytam go czy wie gdzie co leży w razie czego jakby teraz trzeba było jechać do szpitala - a on do mnie, że najwyżej zadzwoni po moją mamę - ranyyyy!!!!! A skąd moja mama niby ma wiedzieć gdzie i jak ja poukładałam pościel albo ciuszki?! Od jutra szkolenie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj volatre ty uważaj tak z tym szorowaniem podłóg! żebys sie nie przepracowała, no i masz rację przeszkol męża;) akasiu ja zawsze słyszałam ze but ma byc twardy i jak byłam ostatnio u ortopedy to sam mi przypomniał niech pani pamieta zeby kupic but sztywny za kostkę, bo dzieci do 2 lat bardzo szybko i łatwo mogą zwichnać czy wykręcic kostkę, także nie wiem co ci doradzic ogladałam wiele butów, ale jakoś Bartek mnie przekonuje najbardziej no ja tez chcę wiosne juz mam dosć tej szarugi karolciu jak się czujesz, napisz coś, no chyba ze jestes w pracy❤️ a wiecie co ostatnio wysiadam z małą z auta a ze ona wolno chodzi to tak dreptałyśmy i szły za mną dwie babki gdzies po 50-tce i jedna mowi do drugiej: a wiesz nie wiem czy podjać tą pracę opiekunki, nie wiem czy mi się chce(wytężyłam więc ucho ) a druga mowi a ile ci zapropnowali, a ona 900 zł za 5 godzin dziennie, a ta mowi a ile dziecko ma , a tamta 9 miesiecy, ale wiesz ja nie lubie dzieci i zresztą mi sie nie chce co ja bede z nim robic, a ta druga no jak to dasz pic, przewiniesz i najwyzej chwile sie pobawisz i połozysz spac, za takie pieniądze, a tamta tylko wiesz ja nie umiem zajmowac sie takim dzieckiem, ale faktycznie masz racje zdecyduje sie mysle ze nie wymaga to juz mojego komentarza, niezle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie odzywałam się bo byłam w pracy :) dziękuję bardzo wszystkim za wsparcie, nawet nie przypuszczałam że całkiem obce osoby były ciekawe co z moim testem :) miłe to, ale może się ujawnicie i zaczniecie z nami pisać :) @ póki co nie dostałam, pewnie jutro nadejdzie; może mi się spóźnia bo przecież biorę 2X2 luteiny dziennie. sama też sobie tłumaczyłam że za 1 razem to raczej rzadko się udaje ale za drugim to już z górki i że może mnie akurat się uda; no nic; narazie mi to niepisane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - bierz póki co te luteiny i się nie denerwuj. Każda kolejna próba to krok do przodu:) Tylko czemu te porażki tak cholernie bolą... W końcu się uda - też sobie tak powtarzałam, a mimo to za każdym razem ryczałam! Ale skoro nie zaprzestajesz działania, to i nie zaprzepaszczasz kolejnych szans. Walcz dalej - warto! Ja to sobie tłumaczyłam tak, że to tylko kolejny upadek, po którym trzeba szybko wstać, otrzepać się i iść dalej. I w miarę możliwości nie oglądać się wstecz, nie myśleć o tym jak bolało, tylko działać - bo nikt niestety za mnie tego nie zrobi - choćby nawet chciał mi pomóc. Trzymam za Was kciuki! A tak w ogóle to póki @ nie ma - nikła bo nikła po tym teście, ale wciąż jeszcze jest nadzieja. Ja brałam luteinę i duphaston, a plamienia dostałam \"terminowo\"... Może jeszcze pozaklinamy trochę tą Twoją @... A co do testu, to Dianka nie miała tak, że pierwszy wyszedł jej negatywny pomimo ciąży? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3335417&start=2520 Czemu to wszystko musi być aż tak skomplikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - masz 100% rację w tym co piszesz :) a do tematu Dianki wróciłam, no faktycznie ona tak miała że test negatywny wyszedł; mnie jeszcze z wami nie było bo za kilka tygodni sie pojawiłam i nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu - kurde,lookałam i czekałam na dobre wieści.....strasznie mi przykro...a moze jeszcze jest szansa??? Akasiu i Martyniu - współczuje wam tych chorób dzieci,oby szybko wszystko powróciło do formy. A co do tematu bucików to tez sie ostatnio interesowałam tematem bo lada moment mały chyba mi ruszy i z jednej strony najnowsze opinie to takie zeby bucik był mięciutki i nie krępował stopy a w ogóle najlepiej to na boso a z drugiej kilku moim kolezankom ortopedzi właśnie zalecają buciki za kostke.Zawitkowski w swojej ksiązce dosyc przekonująco pisze o tym ze buciki maja byc miękkie.na razie pomykamy w skarpetach z podeszwą gumową ale trzeba bedzie sie za czymś rozejrzeć. Trynitko - zdrówka-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia :(:(:(:(:(:(:(:( Nie mam slow. Bardzo mi przykro. Sciskam cie mocno 😘😘😘 Ale moze sikaniec sie myli skoro @ nie ma? Oby. Ale wierze, ze uda ci sie w koncu byc mama :) Dziewczyny ja tez malej buciki musze kupic. Miala takie miekkie ciapcie ale nozka jej urosla i poki co kupilam cos takiego : http://www.striderite.com/shopping/product/detailmain.jsp?itemID=1630&itemType=PRODUCT&iMainCat=232&iSubCat=260&iProductID=1630&sColor=93 Sa sztywne w kostce i maja miekka podeszwe. Ale mala jeszcze sama nie chodzi, a wlasciwie zaczyna stawiac pierwsze kroczki za raczki trzymana dopiero. I te typowe do chodzenia bede musiala kupic. I tez kazdy powtarza, ze musza byc sztywne w kostce. Ale jak kupic sandaly ( bo w koncu roczek bedzie miala w czerwcu) sztywne w kostce :o No nic, bede szukac. Pozdrawiam i wszystkim chorowitkom zdrowia zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×