Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej Zaległe życzenia dla Hanusi - wszystkiego najlepszego i rośnij zdrowo:-) Dla reszty życzenia świąteczne bo zaraz jedziemy do mojej mamy na tydzień więc Zdrowych,Wesołych Świąt i nie objadać sie tam jajami za bardzo:-D Karolciu - a moze właśnie ten luzacki cykl bedzie szczęśliwy?Życze Wam tego z całego serca. Surfi - jeszcze nie chodzi aczkolwiek jak sie zapomni to coraz częściej sie puszcza i sam stoi ale jak sie zorientuje to pada zaraz na dupsa.No i wędrówki sobie urządza przy ścianach lub jakichś meblach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu - dziękuję :) udanych świąt u rodziców. ja już przytaszczyłam kilka siatek z zakupami :( co z tego ze mam wolne, jak zawsze mąż wtedy w pracy i ja sama muszę to robić; no cóż coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
heja ja wpadlam tylko na chwilke zameldowac sie, pewnie wszystkie juz przygotowuja świeta wiec ja gorsza tez nie bede. Duzo mam na głowie a do tego jeszcze dostałam wczoraj od meza małego psiaka i ciagle piszczy a ja nie wiem juz co mam zrobic zeby nie tesknił za swoja mama. Mam nadzieje ze mu przejdzie. A co do Pytania czy po mnie juz widac to Tak i to bardzo. Ciesze sie tylko z tego że nigdzie mi nie przybyło tylko brzusio duzy no i troche piersi a wszedzie indziej czyli tyłek uda itd wporzo tak jak było ale to sie moze zmienic bo ta grubsza polowa sie zaczeła :) Sprawdziło sie ze przy chłopczyku brzuch rosnie do przodu a nie na boki wiec wygladam juz jak ciezarowka. W wolnej chwili podesle zdjecia ale to juz po Świetach jak juz bede miala wolny czas bo teraz zapiernicz. Ok juz nie zanudzam odezwe sie po świetach a jeszcze zajrze z życzeniami. Mlego dnia i buziaki dla Hani :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja nie zagladałam z braku czasu, ale nie z powodu przygotowan bo ja nic nie robie co roku albo u rodziców albo u teściów swieta, jutro wyjezdzamy wrócimy we wtorek lub srode wiec nie bede pisac, a czasu brakowało, bo jak wspominałam bylismy w klinice, oczywiscie wenflon wbijany przez 40 minut wszystkie mozliwe zyły na ręce popekane, jest w jednych wilekich siniakach, w koncu w stope udało sie wbic, wyniki tez nie sa za dobre bo praca lewej nerki się pogorszyła od ostatniego badania, po swietach znów klinika więc zobaczymy co lekarz powie sciskam Was wszytskie mocno, nie mam siły pisac wiecej hanulka❤️ spóźnione sto lat! WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - to już wiecie że synuś będzie :) gratulacje :) no i czekamy na fotki i nie przemęczaj się w tych przygotowaniach do świąt. Martyniu nie wiem już co mam napisać, dużo zdrówka dla Lenki, zły los niech się w końcu od was odwróci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu dziękuje jutro wyjezdzam więc chciałam wam sie wyzalić bo juz nie mam siły, mąż przywiózł wyniki i podejrzewają ze na nerce moze byc jakiś tętniak, albo krwawienie z nerki i moze to byc z powodu zle przeprowadzonego zabiegu, super bede miałą swieta w tym roku:(płakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zle sie wyraziłam nie tyle zle przeprowadzonego zabiegu tylko skutek po zabiegu, a zresztą i tak sie nie dowiesz jak jest naprawdę, dobra lecę kąpac moje maleństwo buziaczki i jeszcze raz wesołych Świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, duzo, duzo zdrowia dla Lenusi. Biedulka sie ucierpi. Mam nadzieje, ze w koncu skoncza sie te wasze problemy. Buziaczki. Martika, gratuluje synusia :) Karolcia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,a raczej dobry wieczór! Martyn-iu-wiesz jak czytam co piszesz i,że u Was problemów znów nowych się nawarstwiło to po prostu siedzę i ryczę,bo serce mi sie kraje. Wiem skarbie jak się czujesz i co przeżywasz,ale choć to trudne dla Was jak i dla Lenki musisz być silna-przetrwacie te ciężkie chwile. Pamiętaj,że jak co to pisz lub dzwoń-jestem zawsze do twojej dyspozycji i jeśli będę mogła jakoś cię wesprzeć to pamiętaj,że jestem i zawsze Cię wysłucham.Ściskam Was mocno❤️ ,odetchnijcie przez ten świąteczny czas i zapomnijcie o problemach mam nadzieje,że rodzinka choć na te parę dni Ci w tym pomoże. Całuski dla Lenki👄👄👄-będzie dobrze!!!!!!!!! Karolciu-no może te święta,przyniosą Ci mała kinder- niespodziankę-czego Ci życzę z całego serca. Ja też skarbie sama K.w pracy,ja walczę sama ze świątecznymi przygotowaniami.Choć przyznam,że teściowie są niezastąpieni i bardzo nam pomagają,tak że placki,kiełbaski,jajka wszystko to mnie nie interesuje,.mogę powiedzieć ,ze mam podane na tacy. Kseniu -niema jak u mamy,fajne takie rodzinne święta. Dziękuje za życzenia:),a co do objadania nie wiem czy mogę obiecać jak to będzie .Ale jak zacznę przesadzać przypomnę sobie twoje słowa. Martiko-ty jak zawsze zarobiona po łokcie a tu jeszcze psinka. A to fakt wyglądasz super i niech maluszek dalej tak dobrze sie sprawuje.Całuski i głaskanko po brzuszku Voltare-a jak tam u Was????Ty tez wygłaskaj swoje maleństwo I czekamy na obiecane fotki nie damy Ci spokoju nie wywiniesz się. Surfitko -ten Twój skarbek uroczy,a jakie ma włoski. Całuski dla ciebie i Nineczki. aska.jb-a jak tam u Ciebie dalej masz śpiący nastrój. akasiu-a i Ty coś skrobnij. tryni,martt,dianko-🌻 Pozdrawiam cała nie wymieniona resztę koleżanek i w wolnej chwilce miedzy sprzątaniem i gotowaniem zaglądajcie do nas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny , mokrego poniedziałku i spełnienia wielkanocnej pisanki. ◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊...............)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`... ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,...............,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane skarby!!!!! Ja również chcę złożyć Wam wszystkim życzenia świąteczne,bo nie wiem jak później będę stać z czasem. * W E S O Ł E G O * * A L L E L U J A * .......▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪.....▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ ..▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪..........▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪.........▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪.............▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪............ƸӜƷ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪.......(\\(\\...........//).......ƸӜƷ -.▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪.....(=\':\')........(\':\'=).....ƸӜƷ ...▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪...(..(\")(\")..(\")(\")..)...▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ .......▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪.....................▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ ...........▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪.............▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ ........ $$$$▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪$$$$$▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪$$$$ ..........$\\$,$,$,$,▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪$,$,$,$/$ ...........$\\$,$ ,$,$,$,$,$,$,$,$/$ ............$\\$,$,$,$,$,$,$,$,$,/$ ............$$$$$$$$$$$$$$$$$$ 🌻Z okazji Świąt Wielkanocnych Życzę Wam wszystkim obecnym,podczytującym i nieobecnym: -Miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, -Zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. -Pracy, która pomaga żyć. -Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.🌻 ___________________ .._..,._ ________________.__.\'…..…_) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie. Zdrowych,radosnych świąt Wielkiej Nocy,suto zastawionych stołów,dużo wody w poniedziałek,bogatego zająca życzy Anisik z rodziną Witam dziewczyny u nas ok, Ola coraz wieksza:)Męczy sie teraz bidulka, bo ma straszny katar i nie moze oddychac:(Mam nadzieje, ze na swieta będzie lepiej:) Pozdrowienia dla wszystkich ciężarnych, przyszłych ciężarnych, mamuś i dzieciaczków:):):)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻🌻🌻Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek, kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej. Serca szczerego, domu ciepłego. W poniedziałek kubeł wody, szczęścia, zdrowia oraz zgody. Zmartwychwstania duszy i wiosny po uszy.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malduję się i życzę wszystkim ZDROWIA w te Świeta ,zeby kazda z nas miała nadzieję na lepsze jutro ! Własnie otworzyłam piekarnik z upieczona kaczką :p poza tym po staremu troche gotowania troche sprzatania i czas leci....... ja nie wiem martyn--iu pisalas,ze nie nabiegam sie za hania ........a ja juz z nia nie wyrabiam !! Ona po prostu biega,jest wszedzie i za reke nie chce chodzic,wyrywa się i wszystko sama! nie mowiac o tym co sie dzieje w sklepie :/ zreszta na dworze jest tak samo.Urwanie glowy z nia :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny! Pękających na drzewach pąków, ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje. Życzę Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, ale przede wszystkim życzę Wam wiosny w sercu :) u mnie wszytsko po staremu ... parca ... dom, praca i jeszcze raz praca - wdrazamy teraz nowy program i na nude nie narzekam ... marzy mi się jakiś wyjazd - bo padam na pysk ... dzisaj paskudne zimno się wyrwało - a już myslałam ze wiosenka chociaż na święta nas nie opuści ... wczoraj upiekłam mazurki, zrobiłam paschę ... dzisiaj sałatki ... meżulek wszystko wysprzatał i wreszcie chwila odpoczynku :) święta spędzamy u rodziców - ale musze miec coś w domu tak na wszelki wypadek ... karolciu - trzymam kcuki za wyniki meza - mój juz sto lat się nie badał - ciekawe co tam u niego - bo bierze teraz tylko witaminy ... póki co zmieniam tabelkę : Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........36.............. ........22.04.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare ....................32.............35.....................05 .05.2009 martika2428..............25.............20.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............5............ ...........????????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 Jeszcze raz najserdeczniejsze zyczenia Swiątewczne - caluje Was wszystkie i zmykam ... pa pa kochane moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. ________________ (▒█) ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓___ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓____ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_____ _____▓▓▓▓▓▓▓▓______ …..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///… \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\//// …..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///… \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Zajączek Wielkanocny Przyniesie Wam w prezencie to, czego każda z Was najbardziej pragnie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć:) *************************************************************************************** Przepraszam, że tak skrótowo i że kopiuję to samo na oba topiki, ale padam już dzisiaj ze zmęczenia. Jesteśmy po wizycie, szyjka macicy nadal zamknięta, długa i sztywna. Córcia duuuża - wg pomiarów 3,3kg a gdzie tam jeszcze do końca! Na ten świat rzekomo jeszcze się nie wybiera, może niedługo trzeba ją będzie do tego zachęcić?;) Póki co zmieniamy tabelkę - trochę późno, bo w zasadzie we wtorek zaczynamy już 38 tydzień, no ale... Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........36.............. ........22.04.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ .. ok 02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok 17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare ....................32.............37.....................05 .05.2009 martika2428..............25.............20.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............5............ ...........????????? Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 akasia/ZielonaGóra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 pazia/wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stesknilam sie juz za Wami baby!!!! Gdzie jestescie i jak minely swieta?:) Ja sie obzarlam jak glupia mimo ze specjalnego parcia na jedzenie nie mialam - ale to chyba to glupie poczucie ze swieta to swieta:P W kazdym razie od jutro spoiwrotem na zdrowa dietke dokarmiajaca malucha a nie sadelko;) Chce dalej chodzic na basen - jak myslicie, czy jezeli nie bede sie przeforsowywac to nie ma zadnych przeciwskazan? Chcialabym jakos ujedrnic cialko i nie przybrac zbyt duzo na wadze wiec chce odstawic slodycze, biale pieczywo i smazone rzeczy i poplywac sobie troche w ciagu tygodnia. No i oczywiscie spacery. Chyba tak nie zaszkodze dziecku nawet jakby dodatkowo spadly ze dwa kilogramy? Szczegolnie ze ostatnio (tj. przed ciaza) przybralo mi sie na wadze, a bede jadla dokladnie wedlug rozpiski dla kobiet w ciazy - tylko bez jakichs bomb kalorycznych? Jutro lece do gina na USG bo powiedzial zebym sie pokazala bo powinno byc po raz pierwszy pecherzyk ciazowy widac.Juz nie moge sie doczekac, chociaz jaki8egos tam lekkiego stresika mam:P No ale u mnie to chyba norma - i tak juz naprawde calkiem niezle wyluzowalam z tymi lękami ciazowymi;) Cycki rosna mi w tak zastraszajacym tempie ze zaraz zaczne sie na pysk w czasie chodzenia przewracac;) Jakas wielka mleczarnia sie dla fasoli szykuje;) Caluje Was mocno i poswiatecznie (chociaz tak naprawde to jeszcze swiatecznie) i czekam az sie pojawicie bo jakos mi teskno do Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no i już po świętach :) ja się jednak dalej objadam serniczkiem, zostało mi troszkę i jest pyszny :) voltare - fajnie że wszystko w porzadku, w sumie to nie tak dużo ci zostało, ze 2-3 tygodnie, a tą wagą z usg sie nie przejmuj chyba jeszcze nikomu nie wyszło dokładnie tyle; zawsze troszkę mniej :) doczekamy się na foteczki z brzuszkiem??? :) aska - myślę że basen nie zaszkodzi, ale na wszelki wypadek zapytaj gina, jak jest wszystko w porzadku to chyba można, tylko nie wiem czy w 1 trymestrze też? piszcie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻...........Paziu...........🌻 W dniu Twoich urodzin szczere i serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha, pomyślności na każdej płaszczyźnie życia, oddanych i sprawdzonych przyjaciół, dni pełnych słońca i miłości. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu sto lat sto lat!!!!!!!!! Zdrówka - dla Ciebie i Twoich bliskich Pogody ducha Bliskości i miłości Spokoju wewnętrznego i spełnienia marzeń!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach!!! Paziu z okazji Twoich urodzin przesyłam Ci te życzenia; 🌻❤️🌻Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień. Więc z okazji tego dnia posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości, moc najcudowniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za życzenia-jesteście kochane👄 U nas po staremu, korzystamy z wiosny. Święta minęły szybciutko, szkoda że było chłodno. Postaram się nadrobić zaleglosci w czytaniu ale ciężko cos napisać bo ten mały wymuszacz nie posiedzi sam nawet 5 minut tylko cały czas na rączkach a jedną ręką ciężko pisać:-( Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Po wczorajszej wizycie u gina jestem troche poddenerwowana mimo ze na razie nie ma jakichs specjalnych powodów. Zrobił mi usg i jest juz pecherzyk ciążowy (jeszcze bardzo malutki, ale juz jest). Lekarz powiedzial ze mam sie zglosic za 2 tygodnie zeby zobaczyc czy bije serduszko, ale zebym sie jeszcze tak nie nastawiala bo to roznie bywa... Dziewczyny powiedzcie czy jest duze prawdopodobienstwo ze u kobiety rozwinie sie pusta ciaza? Slyszalam ze podobno po 30 wzrasta takie zagrozenie ale ja mam dopiero 23 lata. Badania wszystkie wyszly dobrze, mam wszystkie objawy ciąży łacznie z powiększeniem piersi o 1,5 rozmiaru:P ale po tym jak on mi powiedzial zebym sie jeszcze tak w pelni nie nastawiala to sie jakos zestresowalam A to jeszcze 2 tygodnie czekania - niby powiedzial ze serduszko moze byc juz slychac wczesniej, ale za dwa tygodnie to juz musi byc slychac, a nie chce mnie umawiac wczesnie zebym sie gdyby co niepotrzebnie nie denerwowala. Jak paziulku minely urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Jak po świętach ?????? :-) Aśka - nie martw sie napewno bedzie dobrze !!! Ale szczerze mówiąc, nie chce Cie martwić ale moja koleżanka tak miała - była w ciąży - testy , bety wszystko ok. Poczym poszła do gina i własnie okazało sie , ze serduszko nie bije , ciąza się nie rozwija. Potem szpital, czyszczenie ...... i własnie tam dopiero zobaczyła ile dziewczyn jest w takiej sytuacji tylko mało która o tym mówi. Ale - ty się babo nie martw na zapas !!!!!!!! - bo to nic nie da a możesz sobie i dzidzi tylko zaszkodzić. A gin - musial Ci cos takiego powiedzieć , bo co - powie Ci , ze jest pieknie, super i wogóle a potem nie daj Boze by sie coś stało to miałabys do niego pretensje. Takie zabezpieczenie poprostu. Bedzie dobrze - zobaczysz , buziaki 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aska.jb:) Nie martw się kochana i nie denerwuj,bo to jeszcze gorzej dla Ciebie i dla dzidzi,zobaczysz będzie dobrze a te 2tyg. przelecą szybciutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do życzen ...troszke spoznionych.....PAziu wszystkie naj naj naj ...pociechy z maluszka i duzo zdrowka .......i kolejnego malego brzdaca ! :p aska.jb nie przejmuj sie :-) to po prostu wczesna ciaza i pewnie dlatego tak powiedzial- bedzie dobrze ! a z dieta to nie przesadzaj i jedz wszytsko na co masz ochote....warywa , owoce,ryby a slodycze od zcasu do czasu tez nie zaszkodza a jaka frajda :p zobaczysz jak urodzisz to zaraz zgubisz zbedne kg a nawet i wiecej przy robocie nad maluchem ;-) a ryby sa bardzo zdrowe nawet mozesz łykac sobie tran,to na rozwoj mozgu dziecka dobrze dziala podobno. my szykujemy sie do roczku ;/ makabreza bo nie ma gdzie imprezy zrobic u nas za malo miejsca ./.bu na tyle osob zmykam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×