Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Martyniu:) szkoda mi bardzo Twojej córeczki,taka mała a tyle musi się na cierpieć... Powiedz mi jaka operacje będzie mieć córka?,coś ma z nerkami...Trzymam za Twoja córeczkę kciuki,będzie dobrze,nie ma innej opcji🌻👄 A Ty bądź Martyniu dzielna,jesteśmy z Twoja córcią i z Toba👄 A gorączkę już zbiłyście? Ja tez miałam problem z nerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmadziara dziekuje za ciepłe słowa, juz jedna operacje miała w styczniu- zatykali jej dziury przez które mocz zalewał nerki, od listopada jest ciagle na antybiotykach i w szpitalach bo cały czas ma zakazenia albo ropę w moczu, lewa nerka sie pogarsza cały czas, ale kurde 10 dni temu wyleczylsimy ostatnie zakazenie i znowu, lekarz chce jeszcze raz pozatykac te dziury nie wiem dokładnie sie dowiem w czwartek, przeraza mnie ta mysle znowu, szczególnie boję sie kolejnej narkozy no i wbicia tego wenflonu bo ona juz nie ma zył, ostanio w stope udało sie po 14 razach, juz nie wiem co robic, zadzwonie w poniedziałek do warszawy moze tam uda sie przyspieszyc ten termin bo do lipca to jeszcze daleko, nie wiem czy sie zgadzac na kolejna operacje ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gorączki to spada tak na 2 godziny i znowu a ty co miałas z nerkami? wyleczyłas sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze :( Martniu duzo, duzo zdrowia dla Lenki !!!! A dla ciebie sil i wytrwalosci w walce z choroba . To niesprawiedliwe zeby dzieci musialy tak cierpiec :( Trzymajcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany martyniu tak bardzo szkoda mi Lenusi, tak bardzo się nacierpi, naprawde brakuje mi słów. A powiedz czy wiadomo skąd to się wzięło?? Bo ja już nie pamiętam od czego i kiedy to się zaczęło. Trini trzymam kciuki za bratanka, napewno będzie dobrze i bratowa urodzi w terminie. Niewiem kto to jest Basia ale za jej pocieche też trzymam kciuki. Akasiu mam nadzieje że Hania zdrowa. Naprawde te małe istotki niczym nie zasłużyly sobie na takie cierpienie, niesprawiedliwe:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) A kto to jest Basia? chyba jej nie znam,ale trzymam kciuki za maleństwo Basi,będzie dobrze,musi być,tez to musi takie maleństwa takie coś spotykać,szkoda ze dłużej nie mogło zostać w brzusiu u mamy,🌻👄 Martyniu:) Badz silna,zobaczysz mała będzie zdrowa,ale szkoda takiego małego dziecka,ze tez musi przez to przechodzić:( dla Was 🌻👄 A co do mnie,to ja miałam guza na nerce, i nie mam jednej nerki,ale już jest dobrze,miałam operacje,jak chodziłam do podstawówki i 3lata spędziłam w szpitalu.... Dla pozostałych laseczek po 🌻 i 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś tu cichutko było,ale weekend się kończy już,szkoda.... Martyniu ja tez mam problem z żyłami,bo przez 3lata klucia w szpitalu,a teraz wogole zyl nie mam,aż i tylko jedna tam gdzie mnie kluja a tak to wogole już nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalna porazka napisze wam na naszej klasie wiadomosć:(:(:( xmadziara to widac tez miałas niezłe przejscia, współćzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki:) Martyniu no tez trochę przeszłam,ale ja za bardzo nie pamiętam,bardziej rodzice.... A co się stało Martyniu,ze piszesz totalna porażka? coś z małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Martyniu - własnie co się stało ?? Madziara - to faktycznie, tez przesłas swoje w dziecińctwie, ale najwazniejsze , ze teraz jest już ok. Ale tu dziś puściutko, nikt nic nie pisze. No ale w sumie sie nie dziwie, ja tez jakos ostatnio mało co pisze, ale jakoś tak w sumie to nie wiem dlaczego. Jadirko - ja trzymam kciuki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Justynko:) No dziś cichutko,ale ja od czasu do czasu tu kukam i patrze czy coś naskrobałyście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie. Miałam schrzanioną klawiaturę i nic nie mogłam napisać. Martyn-iu-co sie dzieje????pisz nam szybciutko??... Madziara-🌻 Justynko-ty nie narzekaj ,ze mało sie tu pisze tylko bierz się za pisanie z nami.Buziaki👄 Co do kciuków to ta małpa@ na pewno przyjdzie,bo brzuch mnie boli-ale dziękuje. Pozdrawiam cała resztę koleżanek i życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara - no ja własnie też co jakiś czas zaglądam czy cos jest nowego :-) Jadira - no , powiem Ci , że niezła jestes , ze tyle wytrzymałas nie robiąc testu. Ja bym nie dała rady , pewnie juz po kilku dniach od spodziewanej @ bym zrobiła. Brzuch , brzuchem - ale ja nadal trzymam. Voltare Nam uciekła do 3 tabelki , to przydałoby się aby ktoś wskoczył do 2. A kto wie, moze teraz twoja kolej ???? Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ KOMITET UE.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane napisałam na klasie wszsytko jadirce ona wam przesle , nie gniewajcie sie ale jestem chora i nie miałam siły długo siedziec jadirko rób ten test wreszcie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam wiadomość na NK.od Marty-ni jeśli kogoś ominęłam przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Jadriko, co jest? Martyniu, badz dzielna. Nie wiem co ci doradzic, wiem ze jako dobra mama bedziesz sie kierowala sercem i dobrem Lenusi. Ale po porstu nie mam pojecia co jest dobre w tej chwili. A tesciowa sie nie przejmuj. Durna baba z niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, a co u Was? Dzialacie cos wiecej niz naturlane staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn-iu-odpisałam Ci na NK. Zdrowiej kochana ,bo potrzebujesz dużo sił do dalszej walki. Obie to wygracie👄❤️ Justynko-właśnie jak już jesteś to pisz co u Was???? Nie odpuścimy Ci tak łatwo i poddamy tematy byś miała o czym pisać. Surfitko-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martyniu, ja nie wiem co ci doradzić, ale na konsultacje, rozmowę i te usg możesz do tej warszawy pojechać; zawsze to mniejszy stres niż operacja, później może ci się rozjaśni i podejmiesz decyzję. Fora forami, ale znów trzymać się tamtych wskazówek to nie jest do końca dobre. Lekarz wie najlepiej co zrobić. jadirko - nie powiem kto mnie po 2 dniach namawiał na test, a 2 tygodnie to już naprawdę przegięłaś :P przepraszam że nie do każdej piszę ale będzie burza i wyłączam kompa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke dziękuje kochane za wasze wszytskie słowa otuchy pojadę na pewno, usg musze zrobic tutaj w LEgnicy (to kilka razy) a reszta tam, zresztą nie chce pisac takich szczegółów na forum narazie xmadziara a czy ja mam cię na klasie?bo juz sie pogubiłam a co wogóle sie stało z aska.jb? jadirko nie trzymaj nas w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//www.allegro.pl/item639494756_wiosna_lato_jesien_duza_paka_98_122.html zapraszam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--ia Właśnie ja tez już się pogubiłam i tez nie wiem czy mam Cie na NK. Trzymaj się dzielnie,będzie wszystko dobrze z córeczka,zobaczysz,jesteśmy wszystkie z Toba👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Zaraz zmykam do pracy,ale nie będę Was trzymać w niepewności . Jak mówiłam znam swój organizm na wylot,przylazła@ :( Uciekam i życzę słonka tam gdzie go nie ma,bo u mnie leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×