Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

no spoźniłycie sie bo wszystko wypiłam, mały dostał porzadna dawke witaminek :) a pogoda do kitu dzies, wlasnie wrocilam i padnieta jestem, robiłam z tata budke dla psa, jaka nam piekna wyszła, tylko pies nie chce do niej wejsc :) moze sie nauczy :) spadam pod prysznic i odpoczywac. MIlej nocki, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przeziębiłam się :( już nie miałam kiedy tylko końcem maja :( boli mnie gardło i głowa, mam nadzieję że bardziej się nie pochoruję, piję tylko herbatki z cytryną i jem czosnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś DZIEŃ DZIECKA!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego składam życzenia naszym topikowym dzieciaczkom (tym w brzuszkach też] 🌻❤️👄🌻❤️👄 :):)Lubię Wasze słodkie buzie... ...nasze kochane łobuzy i aniołki... I serduszka Wasze gorące... Dlatego chcę Wam dziś dać całusów tysiące...:):)👄👄👄👄 Życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!!!!!! Wirtualna ciocia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadira
JUTRO jest Dzien dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochane,że jutro jest 1.06.....niestety jutro mnie nie będzie,dlatego życzenia dla naszych pociech są z wyprzedzeniem. Poprawiam,bo nam troszkę dzieciaczków ubyło w tabelce. Mam nadzieje,że się nie pogniewacie. Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ ..ok02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.09 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24 nasza solenizantko; *🌻*🌻Justynko życzę Ci Najlepszego!!!!!! zdrowia,miłości najbliższych,oddanych przyjaciół ,pieniążków i spełnienia wszystkich marzeń:)*🌻*🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihhahaha
dzieciaczków wam ubyło bo same wykresliłyscie te dziewczyny które z forum znikły, a przywrócenie ich spowrotem wygląda troche śmiesznie szczególnie Ksenka syn - myslimy - juz od roku myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babole! Juzstynka24 - dzisiaj przede wszystkim Tobie chciałam złożyć życzenia urodzinowe :) Dużo zdrówka, kasiorki ;) i abyś nigdy nie miała \"pod górkę\". Poza tym spełnienia najpierw tego największego z marzeń, a potem tych mniejszych również :) Buźka! ________(¯`v´¯) _______(¯`(●)´¯)_ (¯`v´¯) ________(_.^._)__(¯`(●)´¯) __________(¯`v´¯)´(_.^._) _________(¯`(●)´¯)(¯`v´¯) __________(_.^._)(¯`(●)´¯) _____(¯`v´¯)_____(_.^._)_(¯`v´¯) ____(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)__(¯`(●)´¯) _____(_.^._)__(¯`(●)´¯)__(_.^._) ___$___(¯`v´¯)´(_.^._)(¯`v´¯) __$$$_(¯`(●)´¯)_$____(¯`(●)´¯) __$$$$$(_.^._)___$____(_.^._) _$$$$$$$$$$______$ _$$$$_$$$$$$$$____$ $$$$$$_$$$$$$$$____$ $$$$$$_$$$$$$_$$___$ $$$$$$$$_$$$_$$$__$ _$$$$$$$$$_$$_$$_$ ___$$$$$$$$_$$$_$ _____$$$$$$_$$_$ _______$$$_$$_$ karolcia - Tobie też (chociaż bez specjalnej dzisiaj okazji ;) ) szybkiego powrotu do zdrówka! No i wielgachnej w końcu bety! Trzymam kciuki, żeby ta IUI z Dnia Matki sprawiła, żebyś za rok świętowała ów dzień razem z nami ;) Uważaj tylko na czosnek - uczulili mnie na to jak byłam w ciąży - nie więcej jak pół ząbka dziennie - przynajmniej przed testowaniem. jadirka - w imieniu córci dziękuję za życzonka :) A my dla naszej królewny wygraliśmy dodatkowo z okazji Dnia Dziecka aukcję na allegro z kompletem firmowych grzechotek :D Wprawdzie przyjdą pewnie z lekkim opóźnieniem, ale dla niej jak znalazł. Póki co i tak raczej reaguje na głos, a nie na to co się trzyma w rękach. Więc zanim zacznie łapać co to jest grzechotka, to już będzie miała:) martika - a propos budy dla psa - mąż zrobił taką awaryjną na ogrodzie dla naszej psiury (normalnie i tak psina mieszka z nami) i odkąd jest z nami - od 3 lat - nie ma mowy, żeby dobrowolnie do niej weszła :P Wchodzi tylko jak pada deszcz (zamiast się załatwić, to ucieka się schować), albo jak M. podlewa wężem ogród (żeby przypadkiem jej się z tego węża nie oberwało:P ), a tak to nie ma mowy! Co do roweru to hmmm - i tak niedługo nie dasz rady na niego wsiąść:P Ja zgrywałam chojraka, ale już w 3 trymestrze dyszałam jak parowóz jak musiałam coś zrobić, albo wejść na 1 piętro do domu. W szpitalu miałam troszkę nerwy na mojego gina :P - pojechałam tam ze skurczami co 4-5 minut, wprawdzie znośnymi, ale jednak uciążliwymi, a on mnie na dzień dobry pogonił na 2 piętro na drugi oddział na usg i jeszcze po drodze pyta, czy miałam jakieś problemy z czymkolwiek, bo widzi, że się szybko męczę:P A ja po pierwsze wkurzona, bo mi brzuchal ciążył, po drugi co chwila te skurcze i bałam się, żeby jeszcze nie doszła mi jeszcze dodatkowa atrakcja w postaci wód gdzieś po drodze na schodach, po trzecie stres, że nie wiem co mnie dalej czeka i ile to jeszcze potrwa :P No ale potem doktorek okazał się suuuper, więc niech mu wybaczyłam te początkowe żarty;) Co do tego co napisała Justynka24, że aktywnej kobiecie łatwiej jest urodzić - w moim przypadku się prawie sprawdziło - do końca latałam i sprzątałam i robiłam wszystko ile mogłam - mój poród trwał stosunkowo krótko jak na 1 raz i skurcze też przyzwoicie lekkie. Pomijając końcówkę - wszystko nadzwyczaj sprawnie poszło i było do zniesienia! Więc może niekoniecznie rower, ale z ruchu nie rezygnuj!:) akasia - jak przygotowania do obrony?:P Piszesz, że masz mało czasu na wydębienie pytań :P... A u mnie było tak, że wprawdzie to m.in. ja załatwiałam część komisji egzaminacyjnej :P (pomijam sposób, powiem tyle, że babki z dziekanatu zasugerowały aby coś zadziałać w tej kwestii, a ja mogąc mieć jakikolwiek wpływ na przebieg swojej obrony nie omieszkałam z tego pomysłu skorzystać:P:P:P ) Ale co do pytań, to latałam za nimi dzień przed obroną i uwierz mi - zdążyłam z opracowaniem odpowiedzi:P A u nas wszystko w porządku:) Z Ani jest taki mały kurczaczek - takie minki trzaska, że ma się ochotę ją schrupać :D Je ładnie i ładnie śpi - nie mogę narzekać, że jestem niewyspana. W dzień wprawdzie muszę swoje plany podporządkować jej rytmowi dnia - obiad w biegu i wszystko w biegu między jednym a drugim przebudzeniem i jedzeniem, ale w końcu mi o to przecież przez tyle lat chodziło, żeby mieć takiego kochanego bąbla:) Martyniu - a co u Was, że tak zamilkłaś? Mam nadzieję że wszystko ok? Buziaki dla całej reszty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka24 - musisz wysilić wyobraźnię - to miały być kwiatki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla ubawionej.....mnie to nie rusza hhhhhiiiiiii...hhhaaaaaa -ubyło,ale tych starajacych Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ ..ok02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........2.06.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............27.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.09 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn.....................Tymek...... .....30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009 Karolciu26-kuruj się kochana:) Voltare-prezent przedni,a przyda się i to szybciej niż myślisz. Pozdrawiam resztę kobietek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho ?? Dziekuję wszystkim za życzenia tu i na NK !!!! :-) 🌻A ja tez chciałam zyczyć naszym topikowym dzieciaczką wszystkiego naj, naj, najlepszego !!!!!!!!!!!! :-) 🌻 Buziaki dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, już mi lepiej, czosnku nie jem dużo, tylko troszkę na kanapce rozsmarowuję :) a mam pytanie, czy np jak na ulotce syropu czy tabletek na gardło nie pisze nic o ciąży, to mogę to brać??? ? Co z lekami homeopatycznymi? 🌻🌻🌻Justynko🌻🌻🌻 Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas. Dla naszych dzieciaczków wszystkiego najlepszego w ich dniu :) Voltare - oj już nie mogę doczekać się godziny 0; a z drugiej strony boję się wyniku. Fajnie że z Ani taki aniołek, też byłam taka grzeczna i chciałabym mieć takie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Karolcia - dzięki:D Jak widać nasza "siódemka" była dla nas szczęśliwa :D Co do leków to Ci nie powiem, bo sama bałam się wziąć czegokolwiek, modliłam się żeby przypadkiem nie zaczął mnie boleć ząb albo łepetyna, bo miałam nawet obiekcje przed paracetamolem:O Z tego co wiem, to nie wszystkie leki na gardło są nieszkodliwe - większość z tego co kojarzę wręcz przeciwnie... Ale już nie pamiętam o jaki ich składnik dokładnie chodziło... Chyba tymianek i coś tam jeszcze ale głowy za to nie dam... Z drugiej strony przeziębiona byłam chyba z 4 razy w krótkich odstępach czasu w ciągu pierwszych 2 miesięcy ciąży - łapałam dosłownie wszystko od wszystkich! - i jakoś udało mi się z tego wybrnąć sokiem z malin, czosnkiem i cytryną - na córci na szczęście się to nie odbiło:) A dzisiaj nasz Aniołek przespał ładnie od 22:30 do 4:45 rano :) Trzymam kciuki za tę Waszą godzinę "0" - kiedyś ta godzina musi być przecież szczęśliwa! Marta - jeżeli dzisiaj świętujesz, to i ja przyłączam się do życzeń - wielka urodzinowa buźka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia już nie myśli;-) Witajcie dziewczyny, ja znowu nie nadrobiłam was z czytaniem:-( trudno Voltare zazdroszcze az że masz takie grzeczne dziecko:-) oczywiście pozytywnie karolicu nie daj się przeziębieniu.. Ogólnie składam naszym topikowym szkrabom wszystkiego najlepszego:-) dziewczyny poszukuje wózka(znowu:-() na pompowanych 4 kolach, skretnych, lekki i żeby można było dziecko wozic tylem i przodem a i zeby mial szerokie siedzisko... jest coś takiego?? i nie drogi pozdrawiam i caluski dla calej nie wymienionej ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja moze zaczne najpierw od mojego problemu. Dziewczyny pomozcie, mam jutro zrobic test na cukier, kupilam glukoze 50g troche tu tego proszku jest ale zapomnialam jak to sie robi, ile mam tego rozpuscic, w jakiej ilosci wody i kiedy wypic, rano naczczo czy najpier pobieraja krew potem pije i jeszcze raz pobieraja?? prosze jesli ktoras wie to ratujcie bo ja nie mam zielonego pojcia. Dziekujemy bardzo za zyczenia, byłam dzis na miescie i kupiłam synusiowi z tej okazji 3 czapeczki i łapki niedrapki, mam nadzieje ze beda mu sie podobały ale jeszcze troche musi poczekac zeby je zobaczyc. Karolciu na gardlo najlepsza jest jodyna, nalej do zklanki cieplej wody przegotowanej i tyle jodyny zeby wyglądało jak mocniejsza herbata i płukaj tym gardło, do tego pij wycisnieta cytryne z miodem, tez bardzo pomaga, mnie w kazdym razie takie rzeczy pomagały. Trzymaj sie cieplutko i zdroweczka zycze. Voltare to naprawde Cie ten lekarz troche przegonił przed porodem. Ja na rower juz nie wsiadam ale 3 poetra w domu i wlazenie w te i spowrotem (mieszkam na samej gorze) meczy bardzo. Tym bardziej ze pralnia jest w piwnicy i tak biegam to z pranie to po ziemniaki, a jak wejde na gore to mam stan przedzawałowy :) ruchu ma duzo ale teraz postanowienie ze troche usiade sobie na tyłku, ze sprzataniem tez troche przystopuje, jak raz w tygodniu umyje podłogi to nic sie nie stanie. a co do budki dla psa, my mamy dwa psy i teraz sie ciesza bo kazy ma swoj domek, nie zdazylam ustawic jej w tym miejscu co miala byc a juz pies do mniej wlazł :) Jadira a co tam u Ciebie?? ❤️ 🌼 dla Ciebie Akasia juz przygotowana do obrony?? nie stresuj sie, bedzie dobrze Topikoym dzieciaczkom zycze duzo zdrowka i zawsze usmiechnietej buzki ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martkia, dzięki za rady, na jodynę jednak się nie skuszę, nie lubię płukać gardła, napewno bym to połknęła :P ale cytrynka z miodem pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika - z tym cukrem to jest tak (przynajmniej u mnie tak było) - idziesz rano na czczo do laboratorium i tam Ci pobierają raz krew do badania. Ja im wtedy dałam tą moją glukozę w proszku i oni mi ją sami rozpuścili w odpowiedniej ilości wody i przynieśli do wypicia. I od momentu wypicia kazali przyjść za godzinę i ponowne pobieranie krwi do badania - już po tej glukozie:) W międzyczasie w ciągu tej godziny miałam za dużo nie spacerować, ani się nie męczyć, żeby wynik wyszedł potem wiarygodny - to tak w skrócie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem po wizycie u endo, dalej mam tą samą dawkę, zbadam sobie za jakiś czas i zobaczę czy nadal rośnie, martika u nas też robią tą glukozę na miejscu, przyszła kiedyś dziewczyna, pani wstawiła wodę, miała mieć pobieraną krew przed i godzinę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy się podziewacie??? :) rezerwacja na wakacje dokonana :) jak nie będzie dzidzi to chociaż się wakacjami nacieszę :) już za tydzień będzie wszystko jasne, ależ się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotooznaczazalamana
hej kobitki prosze o pomoc w interpretacji tsh 8,58 prolaktyna 85,14 testosteron 1,22 tak bardzo chcemy miec dzidzie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, gdzie jedziecie? I kiedy ? cotooznacza, masz normy ? Tsh bardzo wysokie, prolaktyna raczej tez, chociaz nie pamietam norm. Trzeba bedzie zbic te hormonki lekami. No i czemu juz nikogo nie ma tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotooznaczazalamana
dzieki dziewczyny to ze za wysokie to ja wiem ale mieszkam w uk i nie wiem co teraz:( Dosyć ciężko znaleźć dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz isc do lekarza, bo tylko on moze zapisac ci leki. Bez tego nie zbijesz hormonow. Przydalby ci sie dobry endokrynolog przy tym poziomie TSH, oraz dodatkowe badania tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×