Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wiesz co paziu ja myślę, ze źle piszesz. Lepiej byłoby żeby za rok o tej porze zasiaść do wigilijnego stołu z maluszkiem na rękach:)Boze jakie to byłoby piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--iu ...ja też chcialam taki prezent zrobic rodzicom ... nawet dwa cylke wczesniej - jak mialam obiawy - ciążowe ..to ustalilismy z mezem - że powiemy rodzicom na gwiazdke .... ze to bedzie najpiekniejszy prezent na Swicie - dla nich i dal nas! cudownie pomarzyć ... maluszek na rekach ... boze tego pragne najbardzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........25.............13......................19.12.06 Trinity /k.Łowicza.......29.............16......................06-09.01.07 Martyn--ia/Legnica......25..............3.......................ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 27...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............24.............18.....................31.12.06 Mluwa/Warszawa........28...............0.....................ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........25.............. 3.....................ok.28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....25............ 20........................ok. ??? nieudana 13/? ............35.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....24..............6......................22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.25............ .....................ok.15.01.07 nie rozomiem o co chodzi z tym cyklem starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Kochana Paziu to już 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oki ... wydaje pienieniązki przed świętami ..hi..hi ..do końca roku mam 200 zeta :) jutro do pracy - załamka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć Trinity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Martyniu Paziulku Justynko Trynity Sysiu (przybyło nas odkąd zaczęłam pisać tę wypowiedź) :-) Ja raniutko jak przeczytałam ten DONOS na Justynkę to tak się uśmiałam że szok.. Dziękuję temu komuś za poprawienie humoru. Że też ludzim przychodzą do głowy takie rzeczy. Przecież to normalne że każda z ans ma prawo pisać na wielu forach.. :-D Ja czasem udzielam się na PCO.. bo interesuje mnie też to jak inne kobietki sie leczą. Jak sie czuję i czy są jakieś efekty. Choć przyznam że najwięcej udzielam się tutaj i w każdej wolnej chwili zasiadam by sprawdzić co u Was słychać :-) No a już wymiana fotkami ... Świetna sprawa. Tak sobie pomyślałam że ja mam conajmniej kilku sobowtórów bo dużo osób mówi mi że jestem do kogoś podobna..ludzie mylą się na mieście i potem przepraszaja...hihi Mam jakis popularny typ urody ;-) Fajnie że przypominam kogoś wesołego :-) Bo ze mną bywa różnie szczególnie przez te perypetie z nieudanym małżeństwem i tą nieszczęsna niepłodnością. Choć już teraz z moim A staram się nadrabiać i nieprzenosić swoich złych doświadczeń na nowy związek.Także jestem wesolutka :-) Aha paziu ja chętnie zoaczę Twoje zdjęcie ślubne, więc jeśli znajdziesz płytke to czekam na maila. Nie odwdzięczę się niestety, z wiadomych powodów ;-) Hmm Hmm.. Dianko byłam dziś w Olsztynie :-) Taaak na prędce mój Kofany miał do odbioru kolumienki do kina.. no i wpadliśmy do Alfy a potem jeszcze ja na uczelnie odebrać Świadectwo ze studiów podypl. bo nie miałam okazji wcześniej odebrać. I tak niedawno dopierko wróciłam do domku. Piękny ten Twój Olsztyn.. :-) A akasiu Ty jesteś z Zielonej Góry :-) słyszałam w RMF-ie że jakaś babcia z laską obezwładniła w banku jakiegoś rabusia.. Macie tam u siebie bohaterki - szok ;-) Sysiulku dostałam fotki :-) Bardzo sie cieszę, że mogłam Cię poznać. tymi blondyneczkami to sie pośpieszyłam jest prawie pół na pół.. 4 jasno- i 3 ciemno- włose.. :-) Fajna z Nas paczka, wszystkie fotki sobie podpisałam nickami i też oglądałam z moim A. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia ile cykli się staracie o dziecko tak mniej więcej. No dzieczyny ja też bym tak chciała ale moja wersja była bardziej pesymistyczna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiaczku wspólczuje - ja chyba bym ześwirowala ... i tak juz Swiruje a to dopiero 1.5 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Martyniu Paziulku Justynko Trynity Sysiu (przybyło nas odkąd zaczęłam pisać tę wypowiedź) :-) Ja raniutko jak przeczytałam ten DONOS na Justynkę to tak się uśmiałam że szok.. Dziękuję temu komuś za poprawienie humoru. Że też ludzim przychodzą do głowy takie rzeczy. Przecież to normalne że każda z ans ma prawo pisać na wielu forach.. :-D Ja czasem udzielam się na PCO.. bo interesuje mnie też to jak inne kobietki sie leczą. Jak sie czuję i czy są jakieś efekty. Choć przyznam że najwięcej udzielam się tutaj i w każdej wolnej chwili zasiadam by sprawdzić co u Was słychać :-) No a już wymiana fotkami ... Świetna sprawa. Tak sobie pomyślałam że ja mam conajmniej kilku sobowtórów bo dużo osób mówi mi że jestem do kogoś podobna..ludzie mylą się na mieście i potem przepraszaja...hihi Mam jakis popularny typ urody ;-) Fajnie że przypominam kogoś wesołego :-) Bo ze mną bywa różnie szczególnie przez te perypetie z nieudanym małżeństwem i tą nieszczęsna niepłodnością. Choć już teraz z moim A staram się nadrabiać i nieprzenosić swoich złych doświadczeń na nowy związek.Także jestem wesolutka :-) Aha paziu ja chętnie zoaczę Twoje zdjęcie ślubne, więc jeśli znajdziesz płytke to czekam na maila. Nie odwdzięczę się niestety, z wiadomych powodów ;-) Hmm Hmm.. Dianko byłam dziś w Olsztynie :-) Taaak na prędce mój Kofany miał do odbioru kolumienki do kina.. no i wpadliśmy do Alfy a potem jeszcze ja na uczelnie odebrać Świadectwo ze studiów podypl. bo nie miałam okazji wcześniej odebrać. I tak niedawno dopierko wróciłam do domku. Piękny ten Twój Olsztyn.. :-) A akasiu Ty jesteś z Zielonej Góry :-) słyszałam w RMF-ie że jakaś babcia z laską obezwładniła w banku jakiegoś rabusia.. Macie tam u siebie bohaterki - szok ;-) Sysiulku dostałam fotki :-) Bardzo sie cieszę, że mogłam Cię poznać. tymi blondyneczkami to sie pośpieszyłam jest prawie pół na pół.. 4 jasno- i 3 ciemno- włose.. :-) Fajna z Nas paczka, wszystkie fotki sobie podpisałam nickami i też oglądałam z moim A. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Widzę Trinity że masz koncepcje na prezęty ja nie wiem co mam kupić mężusiowi podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitki my do 10. 01 mamy 400 zeta ale pocieszam się tym że ze świąt zostanie troche żarełka :-) Oj sysiu kochana to dość długo chyba najdłużej z nas wszystkich. To ja tu płcze że pewnie nie będę miała dzidzolka bo staram się półtora roku a ty bidulko co masz powiedzieć. Starasz się drugie tyle dłużej :-( Sysiu zajdź w ciąże i zrób nam nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj minius też Was wszystkie ogladał :) ..wie że pisze z Wami - bo ja ciągle okupuje komputer - ale ciszy go ze już mu nie truje ..hi..hi ... z Wami jest mi lzej - po prostu mam przyjaciołki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam komp mi się zawiesił :-( i dwa razy wskoczyło to samo ... Teraz pewnie też tak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
to my się staramy jakieś 36 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Jakoś tak wyszło że chyba najdłużej. Moja mama zemną zaszła bez problemu ale na siostrę czekalam ponad 10 lat. Mama niestety nie może mi nic doradzić bo już od prawie 5 lat nie ma jej z nami na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Lenuś wyślę ślubne tylko czekam na męża bo zrobił taki bałagan że już nieiwem co gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wyplatki mamy ok. 30.12 ale styczeń mamy bardzo trudny - bo tyle opłat - szczegolnie za samochód ... poza tym ciągle go splacamy i prawie 2000 tyś mies oddajemy rodzicom ... uff - dobrze ze mój minius godziwie zarabia bo inaczej :( ..a ja juz mam prezenty pokupowane - kupie tylko torebeczki ... Sysiu ... nie wiem - mój kochany - wybral sobie sam - jakies wiertła - i wkretaki stanley\'a ..do tego sztruksy i t-shirty - w sumie na niespodzianke mam tylko dla niego bokserki z Mikolajem ale i tak ma spory prezent - takze juz nie szaleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Wam wysle slubne zdjecia - ale po swiętach - bo musze je wcześniej na skaner wrzucić - nie mialam wtedy cyfrowki jeszcze !w sumie w czerwcu bedzie 4 latka po ślubie ... jak ten czas umyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu przykro mi z powodu Twojej mamusi. Moja mama zaszła z bratem po 2 m-cach od ślubu a ze mną po 5, 5 roku starań. Ale nigdzie się nieleczyła. Ona tak mówi bardzo chciałam być w ciąży z drugim dzidziusiem i nie mogłam jak zaczęło się psóć między mamą a tatą i już nie chciała to okazało się że jest w ciąży :-) Ze mną :-). A zaszła pare dni po @ bo później tata jechał w delegacje i już nie było przytulanek. A tydzień przed @ to wiedziała że jest w ciąży bo dawałam jej popalić ;-). Z moimbratem kapnęła się po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Będe zmykać kochaniutkie mam jeszcze do umycia podłogę a jutro do pracy. Może jeszcze dzisiaj tu zajrzę a jak nie disiaj to dopiero raczej w niedziele bo jutro lecę na spotkanie z kumpelami ze szkolnej ławy jeszcze z liceum Pa pa buziaczki 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiulku.. zakuło mnie serduszko :-( Współczuję, napewno dzielna z Ciebie kobietka. Będzie dobrze zobaczysz.. trzeba swoje odstać w kolejce poprostu. Trynity Słońce Ty też jesteś podobna do mojej bardzo dobrej koleżanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilkę mnie nie było bo musiałam wyjsć ale już jestem:) sysiu to faktycznie długo, jejku to ja już nie bedę narzekac,ale na pewno Ci się uda! Ja nie mam jeszcze żadnych prezentów. W przyszłym tyg. mam urlop więc jak wrócę w środę to bedę miała czwartek i piatek to coś pokupuje,a le też nie mam zadnych pomysłów co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........25.............13......................19.12.06 Trinity /k.Łowicza.......29.............16......................06-09.01.07 Martyn--ia/Legnica......25..............3.......................ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 27...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............24.............18.....................31.12.06 Mluwa/Warszawa........28...............0.....................ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........25.............. 3.....................ok.28.12.06 akasia/ Zielona Góra.....25............ 20........................ok. ??? nieudana 13/? ............35.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....24..............6......................22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.25............36...................ok.15.01.07 dopisałam sysiu ci ilosć cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
cześć dziewuszki:)...Martyniu, udanego pobytu w krakowie:) to miasto, które kocham...jest tak urocze..że nawet Olsztyn bym dla niego porzuciła..bo Lenuś masz rację, Olsztyn jest piękny...Sysiu..tak mi przykro..specjalnie nic nie pisałam aby nie zapeszać..a tu niestety:( JA dziś pracuję, w domu, w sklepach..jeżdze cały dzień! Co do zdjęć - mój kotek też widział Was i powiedził, no no fajne te Twoje koleżanki:) śmiesznie to zabrzmiało...ale on się cieszy, że Was mam..tylko się złości jak za długo przesiaduję bo wtedy nie ma komputera:) CAłuję Was Aniołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak patrzę na tą naszą tabelkę to aż mi się nie hce wierzyć ze jesteśmy tak daleko od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×