Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sysia111
Wiecie co cieszę się żę się nie załamaliście trzeba nie narzekać i walczyć dalej o swojego maluszka. Na pocieszenie mam dwie chrześniaczki jedną ta młodszą już widziałyście na zdięciu. Uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
a tak wogóle to Paziu czekam na Twoje zdjęica slubne...koniecznie musisz pokazać..no i te które z Was maja też:) przecież wtedy, to każda pięknie wygladała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z prezentami musaialm się wcześniej zorganizowac - bo mam troszke osób - w sumie mieliśmy nie robic prezentow - bo ten samochód strasznie nas szarpnął ale ..w sumie święta sa raz w roku :) rodzice - podwójnie ..do tego nasze rodzeństwo ... no i chrześniaki to 8 osób ..do tego my sami ... uff ... co n\\sie nie robi dla naszych kochanych - niedobrasków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
wiecie co ...tak mi sie smutno zrobiło..bo kurcze w styczniu skończę 25 lat...oj jaki poważny to wiek...chociaż i tak nie wygladam na tyle to mimo wszytstko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko - mój kotek też mówil o was takim tonem ..jakby... zreszta - co... ładne wszystkie jesteście kobietko to miał prawo - pochwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę wam napewno zdjęcia ze ślubu !!! Tylko że to będą takie ze studia, pozowane. Mogą być? Idę powoli robić obiadek. Dziś mam kurczak pieczony i gotowany w sosiku, frytki i ogórki własnej roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już bedę uciekać pomału, jejku dopiero \"usłyszymy\" się w środę, bedę za Wami tesknić. Do usłyszenia!!!!!!🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia ja kocham biale swieta ale za snieg w tym roku dziekuje...ze wzgledu na 1700km jazdy:O:O:O no chyba ze tylko na 24-26:D:D lenka dzieki:D dla mnie to tez bylo dziwne:D:D donos:D:D:D:D poza tym to mialam przekazac wam najserdeczniejsze zyczonka i pozdrowionka od mojej kolezanki z tego mojego (:D) topiku, ma nick malolepsza i jest super babka, tez was podczytuje i pisze mi ze tak jej jakos glupio wlaczyc sie w topik ktory tak dlugo trwa itp moze by ktoras wpadla tam na chwile i zaprosila ja i na ten topik??? bo mnie to raczej nie poslucha:P malolepsza mowi ze powinnysmy sie 3 mac razem bo wszystkie o tym samym marzymy i ja w 100% popieram! dzieki serdeczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam dzisz kasze kuskus ...sosik i kotlecik z piersi kurczaka - tez pyszny - ale to wspomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysiu ..zakochasz się w Krakowie - jest przepiekny ..tak jak Wrocław .. udanego wyjazdu ... łap szczesie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilkę jestem, Trinity oboje z mężem nie mogliśmy uwierzyc że masz 30 lat, dalibyśmy ci góra 25. Świetnie wygladasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu .. miłego pobytu Słoneczko.. Ja we wrześniu kończę 28.. też nie mało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie krece ..po prostu ..młodo wyglądam ... tak jak Pazia ... nikt mi nie daje 30-stki tzn. 29 lat :) urodzona 1977 ... to moze 2007 bedzie szczesliwy ... tyle tych siodemek do tego 7 czerwca się pobraliśmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak nasze dzieci młode mamy ... a mamy najbardziej kochane dzieci na świcie - bo wymarzone i wyśnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam ..bo musze wstawić pranie ...do tego ... jeszcze troche czasu spedzic z mińkiem - a jurto praca ... a mialam miec wolna sobotę ..ha ... fajnie ... spadam myszki ... do jutra cmokalki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękną słoneczną sobote :-) Ale miałam dzisaj zarwaną noc. Chyba się czymś zatrułam albo to grypa żołądkowa. Tylko w sumie nie miałam się czym zatruć, jadłam to samo co mąż a jemu nic zupełnie nie było. Teraz już mi jest dobrze :-) na szczęście. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
cześć ..u mnie w Olsztynie pogoda..jak na wiosnę!! świeci słońce, jest pięknie:)ja dalej sprzatam, i przygotowuję się do świat..byłam wieczorem na zakupach...i myslałam, że sie załamię!!Boże ludzie kupuja WSZYSTKO..na dziale z zabawkami..nic nie ma..pustki!!tragedia..no ale..taki urok świat, ja tez dziś polatam za prezencikami. Pozdrawiam i kochaniutkie miłego dnia...Paziulku..mam nadzieję, że lepiej się czujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dianko, tak już od rana dobrze się czuje, jem wszystko i nie mdli mnie. Tak, tak ludzie wszystko kupują a dopiero się zacznie w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maleńkie .. wlasnie wrocilam do domku z pracy ... uff - ja to dobrze że już wekend ... wiesz Paziulku ..teraz panuje grypa żolądkowa ... podobno ... dużo osób teraz choruje ... mam nadzieje ze już CIę nie męczy ?? ja to dobrze że ja juz mam prawie wszystko zalatwione na Swięta .. jeszcze kupie wedlinke ale to w czwartek i owoce i mam z glowy ... W czwartek jak byłam w Tesco - budzie po prostu wykupowali wszystko jak w amoku :) po prostu szaleńswo ... a mówią ze pieniędzy nie mają :) U mnie tez słońce jak na wiosne - w sumie ten grudzień chyba zamienil się z marcem ? oby poźniej nas zima nie trzymala ... właśnie robie obiadek ... naleśniki nadziewane kiszoną kapustą - specjalnie gotowaną z sokiem jablkowym ... do tego odtłuszczona parowka ... w środek ... polane sosem pomidorowym .... a na wierzch ser żółty .. .wszystko zapiekam pożniej w piekarniku pycha :) mam juz z grubsza posprzatane bo mezus dzis w domu ale jeszcze umyje podłogi i odpoczywam ...buziaki zajrze wieczorkiem ... ale na chwile bo jade do rodziców ..papatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×