Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

stanczyk cos ci powiem:) te powzyej 170 tez chca wysokich:) wiec sorki ale nie masz szans na taka ponizej 170 i powzej:) AMEN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
stańczyk znasz powiedzenie że kazda potwora znajdzie swojego amatora !!! katasia a może sie opiszesz jak wygladasz ? czy nie rozbieramy sie na forum ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tu znalezc faceta
jak wielu fajnych juz wyjechało :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle--> widze ze chcesz nasz ratowac przed jego biadoleniem hihihi co za poswiecenie dla dobra narodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
ja zostałem i zostane w kraju !! a jestem bardzo jak juz pisałem kofany !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj panowie panowie:) To my tu zadajemy pytania i castingujemy was, facetow:) nie dam sie sprowokowac;) dziewczyny ratujcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...stańczyk potrzebuje, żeby nim trochę potrząsnąć....bo poza centymetrem nie widzi niczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mowilam fajna laska ze mnie;) a ty rusalka nie prowokuj:D niech rozmawiajua o wzroscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
ktos musi moje Panie kochane Was adorować a wiedz ja zdecydowałem sie zostać :) katasia powiadaja o Tobie ześ piekna ! oj jutro w sumie tez moge byc w zg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niech rozmawiaja a wlasciwie jeden osobniok tylko .....hmm ciekawe ktory.... no Panowie dalej, moze nowy zestaw pytan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
czekam na dalszy zestaw pytan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1on1--> hmmm diete mowisz:> czyli jest sie do czego przytulic ;) ehhh to o ktorej bedziesz w tej zg??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość... dla każdego będzie czymś innym... i tego chyba nie da się opisać, opowiedzieć... wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
miłość jest czymś pieknym ! dwoje ludzi jak sie kocha a ich związek opiera sie na zaufaniu i partnerstwie to cos cudownego, konsumpcja miłości nie zastąpi 1231341241242345 stosunków rocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje pytanie będzie takie.....ile miałeś kobiet? [dziewczyny...o miłości to potem...teraz trzeba wybadać podejście do zycia:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×