Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

mini klub miłośników zwierząt-2

Polecane posty

Astra16----> ooo..., to mamy duzo wspoolnego... ja tez nie mam 16 lat...:D ale sa i roznice, nie jestem z Krakowa...:D ... co do glowy, to pozwol ze ja swoja w tym miejscu nadstawie, Twoja moze sie jeszcze przydac w 2 rundzie...:) ... wnioski stanowcze mam gotowe co do szkieletu, teraz pracuje nad wypelnianiem i logika, aby ograniczyc pole do prostej odpowiedzi, w poniedzialek wysylam, ponad 3 strony samego \"gestego\" :) ... przypomne sie Weissowi, olewa nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sloneczko od rana przygrzewa :D a ja niestety do lekarza niedługo idę z okrepnym bólem gardła :O ostatnio w domu zapadła decyzja, że Kaja na tego roczne lato zaliczy psiego fryzjera :) a że mamy go koło bloku to żaden problem z poszukiwaniami :D tym bardziej że jest podobno najlepszy w moim mieście :) jestem ciekawa ile wy płacicie za strzyżenie swoich pupili :) mnie poinformowana, że będzie to kosztowało 40zł zdjęcie mojej Kai: www.kaja20.pupile.com pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wiosennie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ps. Gosia, u mnie strzyżenie to wydatek 50 zł, natomisat ostatnio ktoś mi opowiadał, ze w psich salonach strzyżenie kosztuje ok. 100 zł lub ponad ale to już typowe psie oczyszczanie po zimie ;) w cenę wliczone jest kąpanie, trymowanie, strzyżenie, odżywki różnego rodzaju, manicure, pedicure (czyt. obcinanie pazurów) no lux :) ciekawe czy jeszcze maseczki robią ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta --> Kaja pedicurei manicure to ma w domu na zawołanie :) i jeszcze smarowanie poduszek łapek alantanem plus - specjalnie dla niej kupowanym :D u nas to będzie tylko strzyżenie :D bez kąpieli :) bo kąpiel też w domu specjalnym szamponem dla alergików :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia :) u mnie pies też te wszystkie luksusy ma w domu (oprócz strzyżenia) :) ale swoją drogą czego to oni w tych salonach nie wymyślą :) i o dziwo jest dużo chętnych na tego typu usługi :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami mozecie strzyc, super maszyna MOSER 1245, 2 biegi, moc 45W, na Allegro bywa za 360 zl, trzeba odpolowac, ale wazniejsze jest CODZIENNE rozczesywanie kazdego gamonia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :D Fajnie tak poczytać o psiej kosmetyce :D Moje, to tylko czesanie, nie ma co przycinać ;) Nawet pazury same jakoś się tępią, chociaż z Urwisiem trzeba pójść. Ciekawe jak to będzie? I czy da się dotknąć? Będzie co opowiadać ;) pozdrawiam wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiedzieliście że Polsce istnieje Straż dla zwierząt???? Do tej pory to widziałam ją tylko na Animal Planet w USA :) a tu proszę, na Super Stacji w tv była rozmowa z ludźmi którzy są takimi strażnikami w Polsce w Warszawie :D znalazłam ich stronkę w internecie: http://www.strazdlazwierzat.com.pl/ pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak juz mialyscie...?:D Rozmawiaja Ona i On, rano, gdzies tam: -Słoneczko... -Tak, kotku? -Zrobisz śniadanie, rybko? -Oczywiście, skarbeńku! -Jajeczniczkę rybko? -Ze szczypiorkiem, pieseczku. -Ale na masełku, żabciu? -Tak misiu! - Qur**a, myszko... przyznaj się! Ty też nie pamiętasz, jak mam na imię...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra16
Straz dla zwierzat w Polsce niewiele ma wspolnego z ta widziana w tv. To tylko jedno z wielu stowarzyszen zarejestrowanych w Polsce, majace takie same uprawnienia jak inne, ani odrobine wieksze - a mundury, inspektorzy, nazwa - coz, chlyt marketingowy. A sama dzialalnosc - co najmniej kontrowersyjna, zerowanie na ludzkim zapale, milosci do zwierzat i naiwnosci. Nie umniejszajac tego, co sdz robi dobrego to czesto tylko mozna zalamac rece patrzac na ich zaniechania lub negatywne dzialania. Pieknie rozegrana rozgrywka przeprowadzona przez ambitnego, zadnego rozglosu pana J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra16
pomyslalam, ze jestem neigrzeczna - wparowalam tu, ani slowa o sobie i swoich zwierzetach... Wiec zwierzat u mnie masa - od 20 lat mam psy rasowe, obecnie dwie suki teoretycznie hodowlane :) oraz 6 kotow mam, w tym 5 czarnych. Przez moj dom rocznie przewija sie kilkadziesiat kotow ktorymi sie opiekuje i szukam im domow, wiekszosc tych ktore mam to takie ktorych nikt nie chcial, obciazone przewleklymi schorzeniami itp O zwierzakach moglabym godzinami, o ludzkiej durnocie i okrucienstwie rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ta straż troszkę zastanawia oczywiście zamiar piekny , ale znając polskie realia ..hmmm........co niby ma sie dziac z zabranymi zwierzakami ? cudownie w TV oglada się leczenie skrzywdzonych zwierząt , ale u nas ? jakos nie moge uwierzyć ........... w każdą niedzielę , na każdym większym targu sa setki krzywdzonych psów i co? chodzi tam straz miejska i mnóstwo innych ludzi i co ? i gó....no ..........niestety jeszcze nie widziałam strażnika miejskiego który teoretycznie też sie tym zajmuje , zeby zastanowił się czy pies powinien siedzieć 10 godzin w bagażniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra16
polskie realia a konkretnie polskie prawo zupelnie jasno wyjasnia kwestie odebranych zwierzat - psy i koty musza trafic do schroniska dla zwierzat do czasu rozstrzygneicia sprawy sadownie. Tak wiec te szczeniaki ktore sdz pokazuje na zdjeciach z interwencji zapewne (obym sie mylila!) nie zyja poniewaz odsetek umierajacych na wirusowki mlodych zwierzat w azylach jest potezny :( A wystarczyloby dopilnowac podpisania zrzeczenia sie praw do zwierzaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:-D takie przygnebiajace tematy poruszacie....szkoda...jak czytalam o sdz w polsce to myslalam ze chociaz jest to zblizone do tych pokazywanych na animal..przykre. z weselszych tematow, to tez sie moge pochwalic uratowaniem kilku kocich zyc:-D jak byly mrozy to przygarnelam czasowo kotke (poczatkowa myslalam ze to kotek), ktora wyrzucono z domu, bo panstwo sie wyprowadzali za garnice...kobieta ta miala 6 kotów z czego 3 znalazlam dom..nie wiem co bym jej teraz powiedzila, ale nq pewno nie byłabym mila, komletna nieodpowiedzialnosc.. koteczka okazala sie byc w ciazy, a ana dodatek ma jeszcze jeden feler-zalatwiala sie do wanny....:-O na szczescie ludzion do ktorych poszla to nie przeszkadza:-D, oszaleli najje pkcie, kociaki tez wychowaja bo to wioska wiec kotow nigdy dosc..:-D kolejne dwie kocice za tydzien beda sterylizowane, wziela je moja kolezanka na wies, a ja zobowiazala sie ze zaplace za sterylke, bo tam raczej wiecej kotow nie przejdzie..dziewczyna hoduje malamuty....:-D pozostale koty po kobiecie karmie, maja sie niezle, chlopaki yeraz ganiaja z obledem w oczach i wypatruja koteczek..:-P moje prywatne bez zmian, szaleja, tluka sie, kochaja- mam w domu dom wariatow.:-D pozdrawaim wszystkich 🌼 moje prywatne koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PSIA DUSZA\" To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... A ja ci powiem, że pies to czasem więcej jest niż człowiek. On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa. My mamy dusze kieszonkowe... Maleńka dusza, wielki człowiek. Psia dusza się nie mieści w psie. A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie. A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba, To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo, Z tobą zostaje jego dusza. - Barbara Borzymowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfon, wykastruj te kocury... Dosc kocich nieszczesc na swiecie, nie trzba ich mnozyc! No i te kocury moga zginac, moga tez zlapac kociego hiva czybialaczke (u kotow to choroba wirusowa). Szkoda ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mija tydzien od chwili kiedy wyslalem nowe przemyslenia nt. obcinania psów do zk, musza juz miec, ciekawe co wymysla...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! musze siue przyznac..jestem terroryzowana prze wlasne koty...:-O Bazyli dzis postanowil spac na moich nogach i nie bylo takiej siły ktora by go od tego odwiodla...nie pomoglo przesuwanie gowniarza, ruszanie nogami..nic!! jak pluskwa sie przyczepil i ty;e....tak naoko ma chlopak z 5 kilo, wiec doswiadczenie dosc bolesne....:-D niunislalwa tez mi wcale nie pomagala...reguralnie podsiada ,mnie na fotelu i niedjae sie zdjac.....gryzie...poczatkowo delikatnie szcypie a potem juz sie nie piesci..... musze sie chyba zglosic do specjalisty.... pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machu machu 🖐️ Bardzo duzo sie u mnie teraz zlych rzeczy dzieje wiec sila rzeczy nie za bardzo mam czas pisac. Ale u zwierzakow ok.Wszystkie zdrowe.Kicia jest nawet na diecie i udało jej się już trochę schudnąć.Bardzo się z tego cieszymy.Zdrowsza będzie:D Pozdrwiam cieplutko.Miałam nadzieję że już wiosna zagościła na dobre a tu guzik,brzydko i jeszcze zimno na dodatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w cyrku wychodzi na arenę z krokodylem. Staje na środku i kopie krokodyla w dupę. Krokodyl rozdziawił paszczę, a facet rozpina rozporek, wyciąga fiuta i kładzie krokodylowi na zęby. Potem bierze deskę i napier... krokodyla po głowie. Krokodyl nic, tylko mu oczy z bólu łzawią. Po pięciu minutach napier...lanki wyciąga fiuta, krokodyl zamyka paszczę, a facet podchodzi do publiki i pyta: - Proszę państwa, kto z Państwa chce spróbować tego samego – gwarantuję pełnię bezpieczeństwa – bez obaw - nic nikomu się ni stanie! W cyrku cisza, przez dłuższy czas nikt się nie zgłasza, po chwili z trzeciego rzędu podnosi się stara babcia i mówi: - Ja tam może bym spróbowała, tylko żeby pan mnie tą deską po głowie tak nie walił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odróżnić gatunki niedźwiedzia? Podchodzimy do niedźwiedzia i kopiemy go w jaja, i jeśli: a). uciekamy, a niedźwiedź nas nie goni - jest to miś pluszowy b). uciekamy na drzewo a niedźwiedż za nami - jest to niedźwiedź brunatny c). uciekamy na drzewo, zaś niedźwiedź zaczyna nim trząść tak abyśmy spadli - jest to grizzly d). uciekamy na drzewo, niedźwiedż za nami wsuwając liście - jest to miś koala e). uciekamy, ale nigdzie nie ma drzew - jest to niedźwiedź polarny F). nie uciekamy, a niedźwiedź zaczyna płakać - JEST TO MIŚ KOLARGOL - NAJWIĘKSZA CIPA WŚRÓD NIEDŹWIEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! Trochę trudno mamie z bobaskiem wygospodarować czas na kompa, w takiej ilości jaka by się przydała... U mnie piękna, słoneczna pogoda. Bobole mają się dobrze. Bardzo zadowolone z długich spacerów. Madame żłówiczka czeka na wystawienie do letneigo wybiegu. Kuba domaga się już soczystej trawy... czyli wiosna!!! :D pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waterfall //:) Mieszkasz nad morzem??? Ale Ci dobrze... moje marzenie... ech... Byłam kiedyś w okolicach maja (chyba) nad morzem i rano obudziły mnie przedziwne dżwięki dochodzące zza okna. W pierwszej chwili myśłałam,że jestem na wsi, a to małe mewy wydawały dzwięki. Słyszałam coś ala muczenie, kwaczenie i kwoczenie... niebywałe to było :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×