Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kawkazmlekiem
tylko kwas haliuronowy , ale nie wierzę aby w wieku 21 lat były widoczne takie bruzdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palaczka333
Załoz sobie złote nici. To dlas młodych osób i dobre efekty. Też długo działa. w mojej rodzinie kobiety tez mają problem z .. nazywamy to .. podkówką. Nie jestesmy smutne, po prostu taka uroda. Pozakładałysmy sobie złote nici i jest poprawa. Ciąć sie z takiego powodu to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam aquamid 10 lat temu
i mamdo dzis z tym ze robilam z 3 ampuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PennyL.
Dziewczyny! Patrzę ze zdziwieniem co Wy wypisujecie i aż nie chce mi się wierzyc jak mozna byc takimi laiczkami! AQUAMID mam w ustach od ok.5 lat, nic się nie wchłania a efekt jest BOSKI ! moze przestańcie chodzic pokątnie do tych lekarzy - koniowałów i znajdxcie porzadną Klinikę w której zrobicie sobie usta o jakich marzycie bez ryzyka powikłań;) AQUAMID jest uzywany w Stanach od wielu ,wielu lat i odstetech przypadków powikłań jest naprawde znikomy. Domyslam się kto rozpowszechnia takie niepochlebne opinie na jego temat - zwykłe gabinety kosmetyczne, które nie maja licencji na jego wstrzykiwanie! Paranoja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda aquamid
jest preparatem stalym , z tym ze wstrzykiwany jest zazwyczaj tylko w kontur ust, wiec jak sie troche przesadzi jest efekt kaczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze ja mam ten specyfik
juz ponad 7 lat, mam due usta ale ladne, nie mam zadnych grudek, ...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam od 5 lat
w Austrii i tutaj Aquamid jest bardzo popularny, wiekszość z moich kolezanek i ja tez mamy coś na twarzy zrobione AUQAMIDEM. Ładnie wyglada, długo sie trzyma, mi juz od 3 lat i ciagle wygląda tak samo. Ja tez nie rozumiem o co chodzi. A jakies skutki uboczne moga być tez i po połknięciu tabletki. Nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny!!! też miałam sobie powiększyć usta bio aquamidem przy pkazji innej operacji ale zrezygnował bo drogo wychodziło chociaż lekarz zachęcał; jakieś 2 tyg temu rozmawiałam znów w tej sprawie z tym samym lekarzem i odradził mi chwilowo robić bo ponoć ostatnio właśnie były problemy z tym preparatem; niewiadomo o co chodzi ponoć jakieś problemy technologiczne jakieś serii; dlatego może lepiej chwilowo się wstrzymać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiina
Ja powiększyłam sobie usta aquamidem i pięknie wyglada. Ja nie wiem o co chodzi. Jestem zadowolona. Nic mnie nie boli. Mój face mówi do mnie , "pięknie wygladasz kochanie". A ja myślę, żeby tylko nie wyczuł, że w moich ustach cos jest obcego. Pani Kasia mówiła, że nie wyczuje, że ja będę czuć przez 2-3 dni jakies ciało obe w ustach, ale nie bedzie tego widać. I tak było. Ale wysiedziałam się u niej 3 godziny, a zrobiła mi tylko górną wargę. Lód 10 min przed , znieczulenie, zabieg, i dalej lód z jakąś maścią. Na następny dzień zero obrzękó, ale czułam " coś obcego" w ustach. Mimo, że mój face tmnie całował, nic nie czułam, ale ja nie odebrałam z tego żadnej przyjemności. Ale usteczka super, lekarka mówiłą, że przyjemność z całowania będę miała dopiero po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiina
Ja powiększyłam sobie usta aquamidem i pięknie wyglada. Ja nie wiem o co chodzi. Jestem zadowolona. Nic mnie nie boli. Mój face mówi do mnie , "pięknie wygladasz kochanie". A ja myślę, żeby tylko nie wyczuł, że w moich ustach cos jest obcego. Pani Kasia mówiła, że nie wyczuje, że ja będę czuć przez 2-3 dni jakies ciało obe w ustach, ale nie bedzie tego widać. I tak było. Ale wysiedziałam się u niej 3 godziny, a zrobiła mi tylko górną wargę. Lód 10 min przed , znieczulenie, zabieg, i dalej lód z jakąś maścią. Na następny dzień zero obrzękó, ale czułam " coś obcego" w ustach. Mimo, że mój face tmnie całował, nic nie czułam, ale ja nie odebrałam z tego żadnej przyjemności. Ale usteczka super, lekarka mówiłą, że przyjemność z całowania będę miała dopiero po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiiiiiiiina
Ja powiększyłam sobie usta aquamidem i pięknie wyglada. Ja nie wiem o co chodzi. Jestem zadowolona. Nic mnie nie boli. Mój face mówi do mnie , "pięknie wygladasz kochanie". A ja myślę, żeby tylko nie wyczuł, że w moich ustach cos jest obcego. Pani Kasia mówiła, że nie wyczuje, że ja będę czuć przez 2-3 dni jakies ciało obe w ustach, ale nie bedzie tego widać. I tak było. Ale wysiedziałam się u niej 3 godziny, a zrobiła mi tylko górną wargę. Lód 10 min przed , znieczulenie, zabieg, i dalej lód z jakąś maścią. Na następny dzień zero obrzękó, ale czułam " coś obcego" w ustach. Mimo, że mój face tmnie całował, nic nie czułam, ale ja nie odebrałam z tego żadnej przyjemności. Ale usteczka super, lekarka mówiłą, że przyjemność z całowania będę miała dopiero po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety Mikolaj
Drogie Panie !Każde ciało obce, zwłaszcza chemiczne może uczulać, prowadzić do procesu nowotworowego.Z tego powodu kwas hyal. jest najbezpieczniejszy, bo homologiczny= występuje w organizmie.Najlepszy jest uzyskany drogą biotechnologiczną a nie np. z grzebienia koguta(pierwsze wyroby )- bo ten też uczulał.Kwas regeneruje/odbudowuje włókienka-dlatego" zanika ".Jest po prostu zużywany do ich odbudowy.Używa się go też do reperacji zerwanych ściegien , wyschniętych z wiekiem chrząstek stawowych.Jest w Warszawie doktor vet, co stosuje go... dożylnie u psów i wartościowych koni wyścigowych.Która się pierwsza zdecyduje na takie podanie ? To daje efekt w całym organizmie.Lokalne stosowanie : zmarszczki, piersi, stawy,stare blizny.Kwas potrafi rozpuścić zerwane włókienka kolagenowe i pobudzićtworzenie/odrastanie nowych.Ot i tak.Pozdrawiam wszystkie Panie. Święty Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinuu
witam umowilam sie na konsultacje 21 stycznia do model med do dr.Artura Broma . Mam mieszane uczucia ktore mam nadzieje lekarz rozwieje. podobno to niezly jak nie najlepszy doktor w Warszawie ....moze Wy cos wiecie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki, nie wiecie, gdzie w Łodzi najlepiej powiększyć sobie usta? Bo planuję taki zabieg jeszcze przed wakacjami, a wolałabym się najpierw zorientować, co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broma jest dobry, natomiast jesli chodzi o takie zabiego jak wypelnianie ust, to polecalabym raczej dermatologa estetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi7777
Witam.Widze ze strasznie duzo osob krytykuje Dr.Brome.Hmmm...ja półtora roku temu miałam operacje powiekszania biustu.Wlasnie Dr.Broma mi ją przeprowdzał.Jak na razie jestem bardzo zadowolona.Mialam do wyboru wielu lekarzy ale wybralam wlasnie GO.Jest bardzo milym czlowiekiem i naprawde dobrym specjalista.Doktor z programu,,chcę byc piekna,,wlasnie chcial by Dr.Broma zajal sie tymi operacjami(bo przed tym programem jeszcze pracowali razem).Dr.Broma jako skromny i nie potrzebujacy rozglosu o swojej osobie czlowiek nie zgodzil sie na to i stworzyl swoj gabinet.I bardzo sie z tego ciesze ze moglam skorzystac z jego fachowej ręki:)))ja mianowicie naprawde polecam tego chirurga!Ps.moje znajome ktore takze operowaly sie u Dr.Bromy sa rowniez bardzo zadowolone.Jesli ma ktos ochote to chetnie odpowiem na wasze pytanka na meila: pipi7777@op.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiony
Jestem facetem,2 razy powiekszalem sobie juz usta aquamidem,i bede powieszkal ponownie,bo wciaz nie jestem zadowolony z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie aquamod
dobrze zatytuowany topik. Po aquamodzie sotały mi wstretne usta. Robiłam 2 lata temu we Wrocku i masz , usta w dwóch miejscach żle przyjęły aquamid i mam 2 zgrubienia. doktor tłumaczył mi, ze różnie bywa z aquamidem, ja się uparłam i mam dwie pamiątki. Poszłam po zabiegu z zapytaniem co z tym zrobic. Nie jest to widoczne bardzo, ale jak się przyjrzeć... widać. Chciał mi te zgrubienia wycią, ale ja stwierdziłam, że się zastanowię. Nie wycięłam, mam to gówno w ustach izyję, ale czasem sie zastanawiam, moze wytnę, ale c o dalej, musiałabym na nowo poddać sie wstrzyknieciu nowego, żeby nie było widocznej dziury. I zostawiłam. A, niech będzie. H.. z tym, ale teraz robie ionne części twarzy tylko lwasem hialuronowym. Nauczka kosztuje. STRZEZCIE SIE AQUAMIDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martisja8
Może poradzicie coś, gdzie w okolicach Opola najlepiej powiększyć usta?? Miala już poprawiany nosek i operowałam się w Polanicy (jestem mega zadowolona polecam wszystkim doktora Ł.!!!), ale nie chcę robić znowu takiej wyprawy w tamte strony tylko po to by coś wstrzyknąć. Znacie kogoś w okolicach Opola, a najlepiej w Opolu??? I czemu nie Aquamid? Słyszałam, że jest najlepszy, a wiadomo, że każdy może mieć powikłania, jak operowałam nos to też mnie tak straszyli, że nie wiadomo co mi się stanie w trakcie zabiegu i po nim! Totalna bzdura, równie dobrze może wam się coś stać jak pójdziecie do dentysty (też były przypadki powikłań) Proszę tylko o profesjonalne rekomendacje i odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negro
witam może ktoś mi powiedzieć jaki jest efekt po PMS350 i ile kosztuje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu robilam usta i lekarka powiedziala mi wprost ze aquamid sie wchlania predzej czy pozniej poprostu zalezy od organizmu wiec wybralam kwas hialuronowy i wchlonol mi sie po 2 miesiacach a mial byc na 8 minimum..w zyciu juz nic nie wstrzykne sobie do ust ,wybralam mniej inwazyjna metode,otoz zrobilam sobie kontur ust makijazem permanetnym i lekko mam je pwiekszone i o to mi wlasnie chodzilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negro
a może ktoś coś wie na temat aquamidu tzn.może ktoś polecić mi lekarza warzsawa-Białystok który w miare tanio zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna6 -> kurcze, jestem w szoku, co oni zrobili ci z brzuchem :( normalnie nie moge uwierzyc!!! Trzymaj sie dzielnie, bardzo mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Aga
AQUAMID nie jest preparatem stałym tylko półstałym tzn że po 5-7 latach się zaczyna wchłaniać. Prawdopodobnie u kazdego proces ten bedzie przebiegal nieco inaczej. Przestańcie juz się kłócic i zamknijcie ten temat. To sa informacje z oficjalnej strony webowej aquamidu. Poniżej fragment: In a long-term clinical trial with Aquamid®, physicians judged the aesthetic results at one, two and four years after as very good or good in more than 90% of the patients. Furthermore, more than 90% of the patients were either very satisfied or satisfied at the one, two and four year-follow-up. Data after five years shows similar aesthetic results and patient satisfaction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy człowiek jest inny
Witam wszystkich! Rok temu miala powiekszane usta aquamidem i przyznam ze bardzo tego zaluje. Szkoda ze moja decyzja byla pod wplywem emocji i nie poczytalam o powikszaniu ust przed zabiegiem tylko po ;-( Dopiero po zabiegu dowiedzialm sie ze 1 zastrzyk (1600zl) poprawia kontur ust a okolo 3 zastrzyki powieksza (w przypadku moich ust). Po zabiegu usta byly ogromne, gdy zeszla opuchlizna mialy bardziej wyrazisty kontur - teraz nie ma po zabiegu "ani sladu". Najgorsze jednak - to nie zanik efektu, a to co mi pozostalo... Jakis czas po zabiegu na gornej wardze pojawily sie male babelki (teraz - rok pozniej) mam w calych ustach mnostwo kuleczek. Zwlekam z wizyta u chirurga poniewaz boje sie moze powinnam isc z tym od razu jak zobaczylam. Czy ktos ma podobny problem i moze mi napisac co dalej robi sie w takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_efektów
dziewczyny wrzuccie mi na ciekawa_efektow@wp.pl zdjęcia waszych ładne zrobionych ust. Zawsze widze same kaczory i jakos mi sie nie chce wierzyc,ze lekarze potrafia to zrobic inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×