Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
alekto,tak dodam jeszce,że mamy poczucie humoru:) ....i nie przyjada tam do ciebie z sycylji hm hm. Eva Wer z jakiego miasta jest pytasz,a moze by tak nowy konkursik hihihi:)....Od razu powiem ci,że nie z Mediolanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alekto, już po Tobie!!! Bo może mafia sycylijska i ma poczucie humoru, ale z tą pruszkowską nic nie wiadomo!!! Chodzi mi oto, że jak ,,skasować\" zielony paseczek z flagi włoskiej to zostanie.... Niestety, doszłam do wniosku, że sporo scenek pasuje, powtarzam niestety, do NAS -Polaków!!! Tak więć na wszelki wypadek pluń trzy razy za siebie! OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica- znó bawimy siew zgadywanki?:-P jak nie Mediolan to może Rzym, Verona:-P?:-P? w ogóle to jakieś znane miasto:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest rada na trudności z porannym wstawaniem?! Kłaść się wcześniej spać! A jak to zrobić? Wcześniej uciekać z topiku do łóżeczka! A co jeśli niesposób oderwać się od topiku przed 22.00 ? Zgodzić się na trudności z porannym wstawaniem! ;) Ja dziś najgorzej miałam z wyczłapaniem się z łózia i ochlapaniem twarzy! Z tym drugim dwa razy i było mało. A potem już jako tako. Mała pociecha, ale tak samo mieli wszyscy, którzy balowali od 22 grudnia. Eva, przy syneczku to może masz dobrze, że później zaczynasz? Ale ja przez 10 lat startowałam do pracy i o 10 i o 12, a kończłam przed 16. Zimą do domu docierałam po ciemku. Dlatego teraz mam pełnię szczęścia, bo wstaję 7.30, a w domu jestem na obiad. Jedyny minus to taki, że często nie dopatrzę filmu po 20 :( , a po zatym OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celavie ja dzisiaj z ledwością się po 10.00 zwlkołam z łózka:-P a wiem, ze jak mąż się po południu drzemnie to ja zaraz obok niego wyląduję w łóżeczku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zagadki Celicy, to zapraszam do lektury pt. ,,O psie, który jeżdził koleją\" ;) Pamiętacie to? :) Moja koleżanka też ma Italiano. Mieszkają tutaj, bo tu mają oboje pracę. Przed ślubem się ,,trochę\" docierali wspólnie mieszkając , aż wreszcie wzięli ślub. Więc jednak ta potęga miłości jest wielka! Acha, jak się skończy konkurs - miasto Kochanego Italiano, to ja mam nowy konkurs na ,,Smakowity przepis na pastę\" ;) Celicę proszę o komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwciaMarchewcia, jeżeli po przeczytaniu tak krótkiego streszczenia Twojego sylwestra uśmiałam się szczerze to mogę sobie (tylko :( ) wyobrazić, iż był rzeczywiście Extra!!! A że śmiech to zdrowie to - tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
zagladam tu dosłownie na moment bo troche mam dzisiaj zajęc i nie moge tu siedziec kurcze.Mała ze szkoły wróciła wiec jej jesc musiałam zrobic i jestem. No Celavie ta lektura byłaby pomocna no napewno bo właśnie piesek był bardzo blisko...... No ta miejscowośc nie jest absolutnie duża i znana,ale wystarczy,że podacie jakieś duze miasto w poblizu to bedzie ok. Rzym to nie jest,ani Werona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A co do rannego wstawania to ja dzisiaj o 7;00 wstaąłm i od razu takie obroty że sie zaraz rozbudziłam .Nienawidze wstawac rano,kocham spac do południa,ale przyznaje,że potem dzien mi sie za sszybko kończy i wiele rzeczy nie daje rady zrobic. Nie mam sposobu na wstawanie rano,wstaje i juz,na spiaco prawie jeszcze ide do kuchni napic sie kawy(inki:) potem włączam grzejnik ielektryczny bo mi zimno i sie przy nim ubieram:) No własnie i czemu ja tu tak marzne??? Jak przeciez bywaja kraje gdzie jest cieplej....no nie??:):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Celica na twoim miejscu grzałabym się teraz we Włoszech:-P napewno nie wybrałabym Polski :-P (ale ze mnie patriotka:-P) ale to tylko dlatego, że zmarźluch jestem i strasznie mi zawsze zimno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Cos ten nasz topik zaczął zbaczac na jakies zupełnie nie związane tematy.A wszystko zaczeło sie od tego,że miałam doła bo sie nie bardzo mogłam dogadac z moim męzem...w sprawie dzidzi... W sumie trochę pogadaliśmy przez te kilka dni swiatecznych no i nic wielkiego sie nie wyjasniło,ale wiem,że te jego obawy sa dlatego,że ma pewne zobowiazania wobec firmy w której pracuje we włoszech i na wiosne musi wyjechac i nie wie jak to pogodzic bo absolutnie nie chce mnie zostawic samej no i tak dalej.... oj,musze juz isc pa bede wieczorem.PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki: u mnie jest początek 5 tyg. i wynik: 1484 jedn. (dowiedziałam się telefonieznie) a przedział na 5 tydzień jest: 217 do 7138 hura!!!!! musze spojrzeć na papierki z poprzedniej ciąży, ale wtedy było dużo mniej jak pamiętam napiszę wam wieczorkiem po powrocie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I pierwszy krok zrobiony, Celica! Już troszkę wyjaśniło się dlaczego Twój Luby ma obawy. Czyli taka rozmowa jest zawsze potrzebna. Myślę, że racja leży jak zwykle pośrodku i wy swoje sprawy też musicie wypośrodkować. Brzmi banalnie, ale czasami, to co wydaje się daleko jest tuż obok nas, a to co jakby nieosiągalne jest na wyciągnięcie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica przynajmniej wiesz o co chodziło:-) moze dojdziecie razem do jakiegoś porozumienia. do zobaczenia wieczorem:-) Gablis-super..przynajmniej wiesz już napewno, ze to ciaża:-P a ja żyję w błogiej \"nieświadomości\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pracy! Jestem po obiedzie! Lubię gotować większe porcje i zamrażać. A jak wracam późno, albo chcę iść na łatwiznę to taka mrożonka jak znalazł! Dochodzę do wniosku, że dzięki dobrej, no udanej organizacji mozna sobie ułatwić prowadzenie gospodarstwa domowego. Czy macie takie pomysły, czy sztuczki? Bo to się chyba przyda zwłaszcza mamusi z małym bobaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moje kochane w szczesliwym dla nas roku. Weszłam a tu tyle do czytania i jakie wiadomości. GABLIS GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!! malenka20 Tobie na pewno tez sie uda jestem tego pewna.Bądz cierpliwa i nie denerwuj sie niczym.Czekam na wyniki jak wyszedl test. Moj sylwester był bardzo fajny. Imprezka w miłym towarzystwie. Troszke bylo lez bo wiecie jak to jest jak kazdy zyczy aby tym razem sie udalo.Łzy same cisna sie do oczu.Ogolnie bylo miło i sympatycznie Teraz tylko niech sie spełniaja marzenia.Wczoraj mi sie skonczył 1 @ ktory trwał 9 dni.Teraz juz bedzie z gorki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - ja też duzo zamrażam - np pierogi, bigos - a jak jestem głodan albo głównie mój mąż;) - to wtedy jest jak znalazł:) I moim zdaniem do prowadzenia gospodarstwa baaaardzo przydatna jest zmywarka - ja jeszcze nie mam ale juz kolekcjonuje naczynia bo jak się ma zmywarkę to właśnie jest potrzbnych duuużo naczyń:) Celica - a może Calabri - byłam tam kiedys na wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis - strasznie się cieszę - na pewno wszystko będzie dobrze i będziesz pierwszą mamą z naszego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra skoro tak stawiasz sprawe Celica to strzelam i wymieniam: Palermo, Neapol, Turyn, Salerno,Bari. Moze któres z tych? Gabi jak Ci fajnie! Naprawde super! Co do moich godzin pracy to ja nie narzekam własciwie bo jak ide 2 razy w tygodniu na 12.30 to mam tylko 2 godziny i jestem o 15.00 w domu. Natomiast jak mam na 8.00 to mam 5-6 godzi i tez jestem na 14.00 czyli na obiad w domu. Ja nawet wole miec na np 10.00 bo spokojnie syna do szkoły wyprawiam. Co prawda ta 12.30 to przegięcie troche ale w sumie to ja sobie juz cos rano porobie w domu, na spokojnie. Najfajniej jak w poniedziałek po weekendzie sie nie idzie na 8.00 tylko na 12.30 bo wiadomo ciężka sprawa rano wstac. No i wiesz Celavie to jest tak że co roku mam rózne godziny pracy. I na nowo sie człowiek przyzwyczaja. Raz miałam np. tak ze szłam na 8.00 i miałam 2 godz. i wychodziłam z pracy wczesniej niz sklepy otwierali. Fajnie, nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis 🌼 SUUUUUPEEEERRRR !!!!!!!!! :):):):) Jeszcze raz najszczersze GRATULACJE!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam przed chwilą do gina i umówiłam sięna czwt na 19:30..i wtedy się okaże co i jak;-) mąż jest w 100% pewny, ze to ciąża-stwierdzając to po wyglądzie piersi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przeczytałam ze Julia Roberts jest w ciazy. Ma 39 lat. Jej blizniaki maja juz 2 latka. A teraz 3 w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×