Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

A gdzieżto podziewają się ,,sylwestrowe dziewczyny\"? Wiem, wiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
NO dobra....nie bede juz was dłużej trzymac.....Jeszcze EvieWer chciałabym dać jedną szansę.....Eva!!!!!Jestes???????????Ostatni strzał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Jak któraś jeszcze ma jakis pomysł to dawać.Podpowiedz....Europa stara unia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
jeszcze jedna wskazówka.....w tym kraju zamiast Mikołaja 6 grudnia, przchodzi do dzieci Baba Jaga i to dopiero 6 stycznia.......heh głupie,albo nie bo przeciez 6 stycznia trzej królowie przynieśli dary dzieciątku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A,że to katolicki kraj............to pewnie dlatego.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No ona sie tak naprawde nazywa EPIFANIA.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Nie do grzecznych,którym daje podarki,a niegrzecznym daje węgiel.......hahahaha dobre co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
narazie spadam.......,piszcie jeszcie typujcie,a o 21;00 wielki finał....hahaha :) spadam bo muszę kolacje jakąś stworzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celcia ja od poczatku podejrzewalam ze to ktorys z krajow skandynawskich... nie wiem ale - moze norweg? szwed? fin? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz mnie Celica zagięłaś:| gdzie prezenty rozdaje baba jaga:-P? Szwecja?? Lidka-przyjemnego wyjazdu życzę:-) zmykam do łóżeczka, bo coś mnie brzuchol dzisiaj boli:-( Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja spróbuję to podsumować. I tak wymieniony był już Niemiec Anglik Kubańczyk Francuz Grek Irlandczyk Holender Libańczyk Rosjanin Norweg Szwed Szwajcar Hiszpan Włoch Belg Słowak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlandczyk, Łotysz, Litwin, Bułgar, Węgier, Ukrainiec, Austriak, Czech, Chorwat,Duńczyk, Portugalczyk. No moze którys z nich????????????? P.S. Kim jest Celavie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer - wymieniony był jeszcze Czech (Pepiczek) Norweg Szwed Fin dołączam ich do tabelki :) Niemiec Anglik Kubańczyk Francuz Grek Irlandczyk Holender Libańczyk Rosjanin Norweg Szwed Szwajcar Hiszpan Włoch Belg Słowak ale skoro do dzieci przychodzi EPIFANIA to tak jak napisała Celavie - na pewno mąż CELICY jest Grekiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale sobie z tesciem popiłam. Mój mąż wymiękł. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha - ja też zastanawiałam się czy zapomniałam o tej osóbce, czy to Ktoś nowy?? Celavie - weszłaś tu cichutko, jak \"Anglik wychodzi\" :) Witamy Cię serdecznie. Kim jesteś i skąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Jestem,przepraszam bardzo,żesie spóżniłam na wielki finał,ale miałam bardzo wazne rozmowy telefoniczne.Jak wam pisałam moi rodzice w tym byli w Bukowinie Tatrzańskiej na te święta.Dzisiaj wracali ,no i w Rabce im sie samochod zepsuł......:(Na szczęście moj tato ma brata w krakowie i tam przenocują,ale musza do jutra czekać i do jakiegos mechanika zawalac i nie wiadomo ilepotrwac może ta naprawa itd itp uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Jest ktoś jeszcze?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A Celavie..........czy to nie Smutasek przypadkiem z nowym nickiem???????????No zgadłam hmm???????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... ale tak z doskoku a Celavie - na to nie wpadłam... ale pasuje, pasuje.... do Smutaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No dobra,nadszedł juz ten moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×