Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

hejka Celavie i EvaWer - gdzie Wy pracujecie, że praca zajmuje Wam dwie - cztery godziny dziennie?????? gablis - super wyniki beta. Zobaczysz, teraz będzie rósł jak szalony!! Celica - widzę, że rozmowa z mężem trochę rozjaśniła sytuację. ma-lenka - trzymam kciuki. Mam nadzieję, że szybciutko do Was dołączę. Od kilku dni mierzę temperaturę - cały czas 36,9 - 37,2!!!!! Codziennie boli mnie podbrzusze. I na tym koniec. Ciągle oglądam swoje piersi... niestety nie bolą, nie ciemnieją, nie puchną. No ale do terminu @ jeszcze 6 dni. Jejku jak ja bym chciała być w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno tak dziś mija mi 200 dni bycia żoną :) wiecie co? en rok wcale nie był dla mnie taki okropny, wydażyła sie tylko jedna straszna rzecz. boje sie ze tyle nadzieji pokładam w Nowym i tak sie kazdy nakręca a przecież może byc gorzej :o zmęczona jestem dziś musiałam wstac o 4.50 :o nieżle nie? zwaztwszy na to że dzień wczesniej o 6 rano wróciłam z sylwestrowej imprezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WIATM W NOWYM 2007 LEPSZYM ROKU. JESZCZE RAZ ZYCZĘ WSZYSTKIM WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO ABYŚMY W NIEDLUGIM CZASIE ZOSTAŁY MAMAMI. Wczoraj późnym wieczorem wróciłam, a dzisiaj kosztem pracy i sprzątania w domu nadrabiałam zaległości. Miałam do przeczytania aż 16 stron uffffff. Gabilis bardzo się ciesze z tej wiadomości i życze aby wszystko się udało ❤️. Naprawdę czytając to forum podniosłam się na duchu. Celicia ale stworzłas napięcie na forum. Dobrze, ze porozmawiałaś z mężem, myślę, że na pewno znajdziecie wyjście z tej sytuacji. Z tego co wnioskuje Twój mąż nie wyklucz apowiększenia rodziny tylko obawia się zostawić Ciebie samą, więc nie jest tak źle jak pisałaś. Pewnie niedługo dopiszesz się do strających:):) Jeśli chodzi o miasto to obstawiam Wenecję lub Florencję. Maleńka trzymam za Ciebie kciuki:) Lidka oprócz pogłębiania wiedzy baw się dobrze na szkoleniu:) Ja dzisiaj jeszcze czuję sie bardzo skołowana i zmulona. To zapewne wynik zmęczenia i aklimatyzacji. Na wyjeżdzie było bardzo fajnie chociaż sam sylwester wypadł kiepsko, bo wszyscy byli zmęczeni balowaniem przez pierwsze dwa wieczory. Okazało się, ze nasza kwatera była w miejscowości, gdzie mieszka dużo cyganów, nawet nasza pani gospodyni była cyganką.Tak więc Nowy Rok przywitaliśmy na małym wiejskim ryneczku bawiąc się w rytmie cygańskiej muzyki z Cyganami i nnymi Polakami. Do tej pory byłam uprzedzona do Romów , a teraz bardzo ich polubiłam. Oni naprawdę potrafią się bawić i są przyjaźnie nastawieni. Jeśli chodzi o życzenia to wszyscy życzyli mi w pierwszej kolejności dużo zdrowia, nikt bezpośrednio nie życzył mi aby drugim razem się udało ale wydaje mi się, ze właśnie w tym zdrowiu owe życzenie się zawierało. Poza samym imprezowaniem jeździliśmy trochę na nartach, no i oczywiście podziwialiśmy piękne krajobrazy. Nietety aby dostać sie na wyciag było trzeba odstać swoje w kolejkach. Mi sie skończyła 3 @ i pewnie niedługo bedą dni płodne. I tak jak któraś z Was pisała zastanawiam się czy używać gumki, czy jeszcze poczekać. Do gina na usg zapisałam sie na 5 stycznia, mam nadzieje, ze nic mi tam złego nie znajdzie. Oki konczę, bo mnie poczy strasznie pieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEPPETI SUUUPER Mamy jedną przyszłą mamusię i dwie potencjalne. Myśle, ze teraz ostatnia część naszej tabelki będzie sie bardzo szybko wydłużać. Tak sobie myślę, ze mam beznadziejny nick. Mania kojarzy mi się trochę z mało zaradną życiową kobieta ale go już nie będe zmieniać, niech tak zostanie. W sumie na drugie mam Maryśka i stąd ten nick. Pozdrówki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ja od godzini chodzę po ścianach..ale szkoda mi czasu się położyć:-P więc mąż siedzi rysuje projekty, a ja kursuję łózko-komputer:-P Peppetti - a ja za Ciebie kciukam oby się też udało;-) ciekawe jak tam nasza Lidka na szkoleniu:-) Mania-Marysia ma na imię moja babacia i mnie się osobiście bardzo podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest to! Wreszcie się ruszyłam. Po obiedzie sprzątnłam i wyszłam do sklepu. Potem połaziłam troszku po osiedlu. Oczywiście w towarzystwie znajomej. Niby nic w porównaniu z kloriami, które pożeram, ale dla mnie to jednak coś. Złapałam tlenu. Jak się człowiek mało rusza to tak się przyzwyczai, że każda wymówka jest dobra, żeby nie wyjść zdomu. A ja do tych wymówek mam talent :(. Niestety. Zdrowe odżywianie. Od lat z różnym nasileniem piję zieloną herbatkę. Piję zieloną liściastą ,,Bastek\" (od firmy poproszę dywidendę za krypto reklamę ;) . Ale kiedyś wyczytałam, że Japończycy piją inną herbatę zieloną, która jest bardziej gęsta i przypomina capucino. Czy coś Wam wiadomo na ten temat? Oliwa z oliwek. Ma 0% cholesterolu i zawiera zdrowe tłuszcze. Najzdrowsza to ta wytłaczana na zimno. Ale nie bardzo wiem, po czym poznać, którą spożywa się na surowo, a która nadaje się do smażenia. Teraz kupilam jakąś ,,Goya\", no i nie wiem, czy tylko do sałatek, czy do smazenia też się nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Oliwa EXtra Vergine to jest ta na zimno tłoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A wogóle to chciałam powiedziec,że mnie bardzo ciesza te wiadomosci galbis i malenkiej!!!!!!!Super!!!!!!!!Przeciez właśnie o to chodzi na tym topiku,nie zapominajmy!!!! Ale nie jest zabronione przeciez w przerwach,oczekujac na nowe wiadomosci innych starajacych sie poplotkowac sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No dobra,konkurs rozstrzygniety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica jak rozstrzygniety to kto wygrał i jakie to miasto??????????????? Co do mojej pracy Peppetti to ja juz pisałam wam ze pracuje w gimnazjum. Aha jak to fajnie gabis i malenka. Jak wam jest super!!!!!!!!!!!!!! A moze niedługo nam jeszcze Peppetti powie super wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak sie posypią teraz wiadomości o dzieciaczkach cos tak czuję. I tylko terminki porodów. A potem bedzie topic: jak przewijać maluszka? albo jak bezbolesnie karmić piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania78 - a ja mam dobre skojarzenia z Twoim nickiem. Mania to taka miła, ciepła kobieta. Celavie - ale ja durna jestem. Aż mi wstyd!! Przecież doskonale wiem, że jesteście belferkami. Nawet dwa czy trzy dni temu było o tym wspominane. Chyba informacja o dwóch godzinach pracy dziennie tak mnie ogłupiła, że nie skojarzyłam. Dlaczego ja nie jestem nauczycielem :( :( też tak chcę.... a tak na poważnie to nie nadawałabym się do tego. Za bardzo się czepiam szczegółów, byłabym tą znienawidzoną nauczycielką ;) Teraz idę położyć mojego synusia spać, a potem pobawię się w nauczycielkę i zrobię wykład. hihi Temat: Palenie papierosów a dojrzałość płciowa kobiet!!!! narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze i link przestał działać:( a jak działał, to się sam nie odświeżał:( a może źle skopiowałam:( poradźcie coś... lecę oglądać tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Eva Wer z przyjemnością oświadczam,że wygrałaś teraz TY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Czy ktos tu wczesniej wspominał o Sycylji....hm no i że tam ci tego tacy jacy chłopacy do alekto pojadą....A ja sie w duchu śmiałam,że Celavie tak ostrzegała :):):):):):) Miasto Palermo byo rozwiązaniem zagadki,ale tak naprawdę to mój mąż jest z takiej miejscowości co się Licata nazywa i jest na południu wyspy nad morzem śródziemnym i do Palermo to jakieś z 300km chba jest.No to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
no zaraz mi napiszecie,ze fajnie super wakacje i klimat i morze,a ja tak naprawdęto już wymiotuje tymi od 14tu lat takimi samymi wakacjami!! Chce do Japonji ooooooooo ,albo do Chin!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrra!!!!!!!!Ja rzadko w cos wygrywam. a własciwie tylko raz wygrałam recznik cocacoli w jakimś smsowym konkursie. Więc hurrra mocarz ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty fajnie masz. A poza tym wcale nie muszisz siedziec w samym Palermo czy jak sie ta miejscowosc nazywa. Mozesz jechac w inne miejsca we Włoszech. jaki to piękny kraj. Przecudny. Chociaz ja niewiele zobaczyłam. Płynęłam po jeziorze Como (chyba tak sie nazywało), zwiedziłam Mediolan i Tradate. I po jakis pamietam górach chodzilismy co była droga krzyzowa tam w takich domkach. Piekna. Postaci wyrzeżbione naturalnej wielkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×