Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
Chciałam wam bardzo serdecznie pogratulować!Wykazałyscie sie ogromną znajomością geografii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Celavie chcesz mi powiedziec TAK!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ale tą pierwszą....która trafnie wytypowała obywatelstwo małżonka CELICY.......jest...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Potem kilka z was tez trafiło:) Ale tą pierwsza jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
jest ta,która juz poszła spać.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
M A L E N K A 20 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Wydawało mi się,że pójdzie wam łatwiej,a wy tak wszystkie krązyłyscie po całej Europie i nawet świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Aaaaaaaaa,wiem gdzie jesteście szukacie co malenka 20 napisałaa.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Celavie bardzo sie cieszę,że to ty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A moj mąż to tzw. MAKARONIARZ:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica - ma-lenka podała kilka propozycji... już brakuje sił do czytania całej naszej rozmowy od początku. Malenka podała Włocha, szweda, anglika... i paru innych jeszcze.. Kochaniutka mów no szybciutko, bo jak nie... to przełożę przez kolano i klapsa dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E a mi się wydaje, że to fajnie mieć męża obcokrajowca!Na wakacje jest gdzie jeździć....:) Nie lubię sę pakować i dlatego robię to na raty. Jutro reszta...o 5 rano! A ja wiedziałam, że to nasz Smutasek, przecież oboiecala, że z Nowym Rokiem zmieni nik. No dobra lecę pod prysznic i spać.....:( No i czekam na ten @ a on nie przychodzi, pewnie chce mnie jutro w pociągu zaskoczyć, ale ja będę przygotowana!!!! Do zobaczenia najpózniej w piątek!! Jejku ile bede miała zaległości! Dobrej nocy (dziś napewno wszystkie dobrze spac będziemy po nocy sylwestrowej...) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha - na to nie wpadłam... to masz gorącego Mężczyznę!!! A czy stereotypy o włoskich mężczyznach pasują do niego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No Włoch si,pizza italiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA... No, to gratulacje za znajomość obcego języka ! A także z krzewienie ,,przyjaźni polsko-włoskiej " ! ;) I oczywiście gratulacje dla ,,Italiano " za to, że ma ... Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Lidka!!!!!!!!!!!Miłego pobytu!!!!!! Heh,fajnie bo jest gdzie jezdzić na wakacje????????? Od 14tu lat ciągle w to samo miejsceeeeeeeee........fuuuuuuu!!!!!!!Juz wysiadam,chce gdzies indziej a nie ciagle rodzinke odwiedzać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Twoja włoska rodzinka spagettii wcina łyżką i widelcem? Bo część Włochów ponoć uważa to za ,,barbarzyństwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pobudka 6.30. Cios, jak się przez tydzień nie musiało słuchać budzika!!! A zatem, dobranoc Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosi to przystojni faceci. A jacy podrywacze, hah. W mediolańskim metrze prawie kazdy zaczepia cię mruganiem oczka w twoją stronę, haha. No ale fajnie masz naprawdę. Ale czemu mieszkacie w Polsce? Nie lepiej by było w takim pięknym goracym kraju z tyloma zabytkami. Jest tam co podziwiać. Ja jutro tez idę do pracy. Ale zaczynam dopiero na 12.30 więc rano wyprawię syna do szkoły i jeszcze pośpię. Celavie tak myslałam ze to ty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´´´´´´´´´´´´´´¶´´¶´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´´´´´¶´¶¶´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´¶¶´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´ ´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´ ´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´ ´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´´ ´¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´ ´¶´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´¶´ ´´¶´´´´´ ´¶´´´´´´´´´´´´¶¶´¶´´´´´´´´´´¶¶´ ´´¶´´´´´ ´¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´ ´´´´¶¶¶¶´´´´¶´´´´´ ´¶´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´¶´´´´´´ ´´¶´´´´´´´´¶¶¶¶¶´¶´´´ ´´¶¶¶¶¶¶´´´¶´´´´´´ ´´¶¶´´´´´´´¶´´´´´¶´´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶´´´´´ ´´´¶¶´´´´´´¶´´´´¶´´´´¶¶´´´´¶´´´´¶´´´´´´ ´´´´¶´´´´´´¶´´´¶´´´´´¶´´´´¶´´´´¶´´´´´´´ ´´´´¶´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´¶´ ´¶´´´´´¶´´´´´´´´ ´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶´´´´´¶´´´´´´´´´ ´´´´´¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´¶¶¶´´´´´¶¶´´´´´´´¶ ¶´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´¶¶´¶ ´´´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´´´´´´¶´´¶¶´´´´´¶´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´ ´´´´¶¶¶¶¶¶´¶´´´´´´´¶´´´¶´´´´´´´´´´´´´´´ ´´¶¶´´´¶¶¶¶´¶´´´´´´´¶´´´¶´¶¶¶´´´´´´´´´´ ´´¶¶´´´´´´¶¶¶¶´´´´´¶´ ´¶¶´´´´´¶¶´´´´´´´´ ´´¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´¶´´´´´´ ´´´¶¶´´´´´´´´´¶´´´´´´¶´´´´´´´´´´¶´´´´´´ ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu!!! ale kaczorek się rozjechał :( Ja też zmykam spać. Muszę zacząć chodzić troszkę wcześniej. Pojutrze idę do pracy, pierwszy raz od 15 listopada!! Jak ja się do tego przyzwyczaję?????? Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×