Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
Tak,jak sie poznaliśmy to przyznaje .......fajnie było....bylismy piękni i młodzi:) Ale potem kilka lat było cięzko.......bariera językowa oj :( Wszystko było takie skąplikowane zanim cos zrozumielismy.Na szczęście potrafiliśmy sie zrozumieć też bez słów;) No dobra spadam już.Do jutra!!!!Pa!!!Dobranoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Tak,tak mówi się o nich,że to podrywacze,ale jak się zakochaja naprawde to ciezko żeby odpuścili!!! A dlaczego tu jestesmy.......???????hmmmmm to długa historia...,no widzisz,troche miała wpływ na to moja starsza córka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A jedzenie łyżką i widelcem,tak owszem bo łatwiej,ale broń Boże w eleganckiej restauracji!!!Powinno jeśc się widelcem.:) No teraz to juz ide naprawde,ja tez jutro muszę zacząc wstawac wcześniej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku. Ależ miałam czytania i Omineła mnie zgadywanka. A ja bawiłam się w sylwestra z dwoma Włochami - moje dwie koleżanki mają mężów Włochów - przyjechali na święta do Polski. Bardzo lubia \"pić\" po polsku\" :) Smutasku czy Celavi to napewno Ty? Pobitka o 6.30 mówisz, ja jutro o 6.00 musze być juz w pracy :o, jak ja mam to zrobić? juz powinnam spać. Wytańcowałam sie w tych moich obcasach - stopy mam jak hobbit :D Kurcze myśle ciągle czy nie zmajstrowaliśmy nic szalejąc w jak mi sie wydaje juz płodne dni. Postanowienie noworoczne narazie sie udaje - nie zapalilam od przebudzenia dzisiejszego jeszcze papierocha - a wstałam dzis o 15 hi hi bo wróciliśmy o 6 rano a jutro o tej porze mam jzu w pracy byc - mamamija. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica normalnie jak czytałam tą wyliczanke to normalnie nerwy jak przy losowaniu lotto (dużego 11milionów;D) Dziewczyny sylwester był Z A J E B I S T Y ! ! ! i pierwszy raz w życiu urwał sie mi film, po za tym dość często spotykałam się twarzą w twarz z jedną ze ścian (zawsze kończyło sie to utratą przytomności) jestem tak poobijana że normalnie jak bym na lodowisku była:P Jechałam na sylwestra z nie chęcią...ale po nim czuje się jak nowo narodzona:) Było tak dużo zabawnych sytuacji, że na samą myśl to mi się śmiać chce:D i dodam że nie mieliśmy kaca:) a wypiliśmy naprawdę dużo BUZIACZKI KOBIETY KOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w Nowym Roku!!! Ale miałyscie konkurs - niezłe napięcie Wam Celica stworzyła:) Ja po Sylwku ok - byłam na antybiotyku więc nie za bardzo poszalałam ale i tak było fajnie!!! Smutasku - super nick sobie wymysliłaś:) Ja w pracy i nic mi się nie chce robić najchetniej to poszłabym spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Celica- a ja tak myślałam że to Włoch, ale wcześniej czytałam o Włochu i uznałam, że to już wykluczona opcja... fajne sa takie małżeństwa obcokrajowców - można poznawać lepiej drugą kulturę, no i język, i dzieci mają łatwiej, bo są dwujęzyczne ja właśnie w pracy - rano pojechałam na badanie Bhcg zobaczymy jaki jest poziom - pamiętam, że w poprzedniej ciąży badanie w 6 tyg. pokazywało zbyt niski ten hormon, mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze już nie ma zabrudzonego śluzu, jest biały, ale jest go mniej zdecydowanie niż było wcześnie zato, moje piersi wyglądają strasznie - brodawki się znacznie powiększyły, wokół sutkó zrobiło się jeszcze ciemniej, a całe piersi są nabrzmiałe - wszystko razem wygląda tak, jakbym miała zaraz zacząć karmić pozdrówka w nowym roku jak tylko będe miała wynik dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
alekto!!!!!!Dzieki,że mnie wyreczyłaś,bo ja juz nic niemuszę dodawać ani ujmować jeżeli chodzi o tem kraj i wogóle Włochów!!!!Wspaniały!!!!Mój mąż go jeszcze nie widział ale chyba sie nieżle usmieje:):):) jak zobaczy. Dobra ,zmykam bo mam sporo do robienia dzisiaj. A,ewa marchewa,no słyszałam,że mozna być obitym jak gruszka,ale widze,że jak marchewka też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:-D właśnie się dowiedziałam, że wygrałam konkurs:-P ha ha jaka nagroda? -żartuję:-P gablis nie chciałabyś moich piersi oglądać:-P qyglądają przeokropnie i śmiesznie! sutki mam już na pół piersi:-P Gablis kochana robiłaś test wcześniej, bo już nie pametam? ja jakos sceptyczne do tego podchodze..czekam aż tydz nie będzie @ i dzwonię się umówić do lekarza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. witam was w nowym roku mam nadzieje ze lepszym... my sylwestra spedzlilismy w domku tylko na petard pojechalismy do miasta.... bylo strasznie. jak tylko zblizala sie polnoc to ja sie rozplakała. te wszystkie zyczenia i radość ludzi. wszyscy z radościa witali nowy rok. a ja.... ja z płączem żegnałą stary i blagałam zeby juz nigdy do mnie nie wrócil...zeby gorszego juz nie bylo. pozatym strasznie pożarłam sie z moim r. nie wiem ale czasem mysle ze my sie nie nadajemy do zycia razem. on mnie wgóle nie rozumie, nic a nic. celica zazdroszcze ci.męża włocha.....hmm ja mialam kiedys chlopaka włocha ;) fajnie bylo ale ja bylam wtedy smarkula i szybko sie skonczylo... ale włosi są cudowni :) u mnie @ dobiega końca... mam nadzieje ze to juz ostatnia. wczoraj dowiedzilam sie ze dziewczyna mojego jedynego przyjaciela poronila. w 8 tyg tak jak ja. ja jej nie znam ale wiem ze jest zalamana. i wiecie co??? chcialabym z nia pogadac. bo kto ja teraz lepiej zrozumie?? ide zaraz do pracy. w tym miesiacu powiedzialam sobie ze nie bede juz tak duzo pracowac. max 3 dni w tygodniu. pozatym semestr sie konczy kolokwia, referaty egzaminy. a ja przeciez na dziennych jestem. wiec najwyzszy czas brac sie za nauke. i na zajecia chodzic . ciekawe kiedy te testy do mnie przyjda. zamówiłam sobie pakiecik siedem testow owu + 1 ciążowy. i tak sobie mysle ze kolo 10 zaczne je chyna robic bo to bedzie 12 dzień cyklu... zobaczymy co z tego wyjdzie....moj r jest troche zły ze przez ostatnie tyg nie mialam ochoty na mochanie i nastawiony jest teraz troche wrogo ale wczoraj juz mochanko bylo wiec moze wszystko wróci do normy. dobra zmykam bo jeszcze kumpele musze odwiedzic. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka cos mi sie wydaje ze dzidzi jak malowane :) z calego serducha ci tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta :) Chciałam się przywitać z kumpelami Tiki Ewa Ewunia bardzo dziękuję za życzenia Noworoczne :) ja również Ci życzę dużo radości w tym Nowym Roku i spełniania marzeń :) Tobie Tiki również wszystkiego dobrego, samych radosnych chwil przy boku męża i rodziny, zrealizowania marzeń :) Pozdrawiam Was cieplutko!!!!! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam sobie malenka głowe uciąc ze to jest TO!!! A z jakiego miasta jest Twój Włoch Celica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia -nie dziekuję. wiesz stary rok ma to do siebie pieknego, że nigdy już nie wróci..nie da się cofnąć czasu-trzeba zyć tym co jest i co będzie, pozostawiając piekne wspomienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka - ja robiłam test już w 26 dniu cyklu, czyli 2-3dni przed - miałam bardzo silne objawy więc liczyłam się z możliwością ciąży. ale wcześniej - poprzednimrazem, test wyszedł mi dopiero 35 dnia, czyli tydzień po i bardzo mocno zrób test dziś i nie trzymaj nas w niepewności - test ci na pewno wyjdzie, najwyżej druga kreska-która bedzie na bank, wierzę w to- będzie troszkę jaśniejsza i mniej wyraźna trzymam kciuki mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na momencik bo zapomnialam o tabelce. uaktualnić trzeba ;) gablis czemu cie jeszcze nie ma w ostatniej rubryce?? czekasz na malenka i razem sie wpiszecie ;) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_ 06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........09.01.07......5 tc_13.09....luty07 Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08......styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robiłam 27 dnia przed terminem@ i wyszła jedna:-P ale skoro @ nadal nie ma..a ja czuję w środku, że to już To i się udało:-P chyba zajdę później po test:-P zadzwonie dzisiaj do swojego gina i powiem co i jak..za tydz mam egzamin, więc wolałabym chyba przed nim jeszcze się umówić na wizytę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech Wam będzie choć chciałam uzupełnić dopiero po wizycie u lekarza:) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_ 06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........09.01.07......5 tc_13.09....luty07 Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ......... 25 .......Poznań ...... 3.12.2006 ......11.09.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś jeśli sie mi uda, wybiorę do fryzjera (za 30min ma do mnie zadzwonić i podać wolny termin) Krzyś nic nie wie a więc będzie to niespodzianką...jeszcze do końca nie wiem co chcę zrobić...ale na pewno grzywkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×