Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
A jak się poznaliśmy........hm,no powiem,że znaliśmy się ale nie widzieliśmy....ale to nie była znajomośc przez internet bo w 1991 roku jeszcze nie było takich możliwości.......były inne.....fale......radio......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Nie rosjanin ani pepik.HAHA :) no dzieliły nas 3000KM jak sie na tych falach spiknęliśmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Do jutra!!!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny narazie nie dziękuje;-)@ nadal nie ma i się nie zapowiada:-D eh zaprzegli mnie do kuchni teściowej pomagać, ale się wyrwałam na chwilkę, żeby do was zajrzeć:-p ale się uśmiałam przy słowie \"pepiczek\":-P francuz?? węgier:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
KOCHANE DZIEWCZYNKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!OWOCNYCH STARANEK.I SZCZESLIWEGO!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nowy rok witalam podwojnie!!! bo tutaj witamy godzine pozniej niz w polsce... wiec podwojnie zycze szczescia zdrowka i duzo brzuszkow w tym nowym roku!!!m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny\\ właśnie wróciłam - ale się porobiło... już 2007 w tym nowym roku życzę Wam wszystkim dużo szczęścia przede wszystkim - żeby nasze staranka zakonczyły się szczęśliwym rozwiążaniem i dużo zdrówka, żeby nam sprzyjało w tym pięknym stanie. i jeszcze spełnienia innych... równie \"ważnych\" i pięknych marzeń - 7 szczęśliwa, na pewno:) a umnie kest lepiej - ten śluz jakby zbladł i znów wraca do kolru białego... jutro będe obserwować, zobaczymy... ale pewnie i tak przyspieszę wizytę u lekarza - jęsli sę uda, to na 3 stycznia. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) ale mnie Gablis wystraszyłaś:-P masz rację idź lepiej wcześniej do gina, bo teraz to lepiej dmuchać na zime!! ja mam się do swojego umówić, jak tydz nie bedzie @:-) a dzisiaj dopiero 3 dzień bez:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. Witam w 2007 roku. Celica to może Norweg, Szwed , Szwajcar???????????????????????????????????????????????????????????????? Maleńka tak trzymać. gablis wszystko napewno bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Oj,cos mi sie wydaje,że wszystkie odsypiają po tej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
EvaWer,ja naprawde nie chciałam robić z tego az takiej tajemnicy,ale skoro tak sie sprawy potoczyły i do tej pory nikt nie zgadł.......to bawmy sie dalej .......Oczywiście niestety pudło i tym razem :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w nowym roku :) Jejku musimy poprawić tabelkę :( CELICA - a może gorący Hiszpan?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja jestem już po dwu godzinnej drzemce:-P bo padałam z nóg:-P hm..Celica to ja już nie wiem:-D mam tu przed sobą mapę i się wpatruję i próbuję wysledzić jaka to narodowość:-Pa może portugalczyk:-D? u nas wczoraj po sylwestrze tata z teściem wylądowali w garażu w samochodzie..siedzieli i słuchali muzyki, bo w domku przepaliła się wieża po ich wybrykach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
;) malenka niestety nie ;) peppetti pudło.:( Az nie moge uwierzyc,że nie możecie trafić..... Musze poczytac do tyłu,może któraś juz pisała???Nie,no czytałam przecież dokładnie wszysztko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roczku! Celica, Pozwolę oddać strzał w ciemno- ROSJANIN?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety i stety przerwa świąteczno-noworoczna dobiega końca. O jutra - do pracy! Kto rusza ze mną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w NOWYM ROKU!!!! Celica ja stawiam na Włocha, albo Belga!!!! Bo to chyba taka odległośc w km tak mi się wydaje). EvaWer oczywiście, że zdążyłam pofarbować włosy!!! Ja szybka jestem! Wczoraj myślałam, że przyszła @ dwa dni wcześniej, ale to był fałszywy alarm...jutro ma być, ale żadnych objawów nie mam (no tylko okrutnie mokra jestem). Zaraz będę się pakować bo utro o 6 rano mam pociag do W-wy i nie będzie mnie z wami do piątku :( - no chyba, że będzie w hotelu dostęp do netu. A teraz jeszcze póki co to chwilkę posiedzę z wami przy piwku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że jest prawie wszędzie...ale mimo to nie wszędzie, do tego dochodzi szkolenie (pewnie egzaminy i może mało czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis idź do lekarza najwcześniej jak możesz. Nie można tego lekceważyć, a nawet trzeba dmuchać na zimne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jesteście? Czyżby dopadła was senność po zabalowanej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee jak nikogo nie ma to i ja idę!!! Może zacznę się pakować. A póki co fajeczka do piweczka! :) Żeby tylko nie zapomniec ze sobą tabletek anty....bo będę musiała kolejny miesiąc odczekac . papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos czuję że to ten Włoch będzie:-D Lidka u mnei też \"mokro\":-P a @ jak nie było tak nei ma:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzeczka, udanej podróży. I wracaj tutaj lotem błyskawicy! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×