Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Było cos takiego o tym mierzeniu temp. ale gdzie to było??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam Wam godzinkę na czytanie topiku od pierwszych stron, wpadnę tu o 22 jeśli nie zgadniecie to napiszę odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia kto to moze byc... ale chyba zajrze jutro rano \"na gotowe\" bo cos bym musiala na to kolokwium chociaz przeczytac.... caly czas jestem przeziebiona i mam wyzsza temp i martwi mnie ta ze znow mi sie przez to cykl przedluzy i misio wyjedzie a plodne dni bede pozniej.. juto maja przyjsc te testy oowu co sobie na allegro zamowilam... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba nie bo nigdzie nie pisłam o sexie na sttole ani o ptasim mleczku a juz napewno nie o cieście truskawkowym...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to wszyscy pouciekali?? ja przy tym ogladaniu zdjec wypilam piffko i juz chyba nici z nauki...tak to jest jak sie odkalada nauke na ostatni dzien :( cos ostatnio zadko tu zagladam. tzn nagladam codzienie ale jak juz wszystko przeczytam to nie mam sily nic pisac.... ale podejrzewam ze jak misio pojedzie to znow bede tu stala bywalczynia. a 20 stycznia czyli data jego wyjazdu zbliza sie wielkimi krokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Chyba to....EvaWer.......coś tam raz było otym stole:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
a moje dziecko zadało mi taką zagadkę : jest twarde i owłosione i wypływa z tego biały płyn....???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czyzbym to ja była? ale ja nie przepadam za ciastem truskawkowym? Zapomniałam wam napisac cos, Otóż wczoraj byłam u tej babci męza na imienianch. No i wiadomo ludzie tez inni byli i miedzyinymi wnuczek dziadka ( bo ten dziadek to drugi mąż babci a wnuczka ma z córki z zoną z pierwszego małżenstwa) ze swoją narzeczoną. No i oni biorą slub w lutym. Poniewaz sa juz razem 10 lat wydawało mi sie to naturalne i nawet spytałam czemu nie biorą slubu w wakacje jak jest ciepło i ładnie i zielono. Do głowy mi nie przyszło że...............wpadli. Dopiero dzisiaj mi tesciowa powiedziała ale tez nie wprost tylko cos tam akurat mówiła ze \" w tym stanie za ładnie nie wyglada\" czy cos. I ja spytałam czy jest wciązy. A tesciowa potwierdziła. Pewnie nie powiedzieli mi wczesniej bo bym nie przyszła. Bo wiedzieli ze na sylwka do kuzynki męża tez nie poszłam z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
no,widzicie co sie dzieje ,dziecko 11 lat a ty EVaWer nie chcesz si eprzyznac,że lubisz na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
to jeszcze jedno wam dodam: jest różowe i twarde jak się wkłada,a miękkie i lepkie jak się wyjmuje......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe dobre dobre tylko gdzie ja pisałam o tym stole????????????????? No ale nie powiem stół zły nie jest. Tylko że łóżko mi sie miesci no i to ciasto truskawkowe to mi nie leży. Gdzie ta Peppetti? Już by nam tu dała rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
moja odp to guma do rzucia ale żelki tez mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna. Mój synus dopiero za 20 dni skonczy 10 lat. Prosze mnie tu nie postarzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
nie nie,to mi chodziło o moje 11letnie dziecko które mi ta zagadkę zadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was nie napisałam Wam skąd ten nick. Postanowiłam z nowym rokiem zrobic troche zmian,więc zmieniłam tez swoj nick.Zatem zamiast anula1304 jest rudi26.Wszyscy znajomi mowia na mnie rudi a 26 to aktualny mó wiek. Co do wagi to wiem ze nie jest ona przerazajaca ale jak sie całe zycie bylo szczuplutkim to teraz nawet 2/3 kg przeszkadzają.ale co zrobic.Pochłaniam wszystko co mam w zasiegu reki a dzisiaj to juz przeginam ale co tam ,raz sie zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty anula - rudi. No to się chociaz jedna zagadka wyjasniła. Ale ja głupol jestem , żle zrozumiałam i myslałm ze to o mojego chodzi. Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest 22.00 Peppetti zapowiedziała że o 22.00 wyjasni zagadkę. Bo ja zaraz znikam bo bedzie detekty Monk na Tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ze zostałam przyjęta! :) co prawda nie mam tak często dostępu do netu, ale mimo wsyzstko miło mi, ze moge się dołączyć :) co prawda mam nie lada lekturę, żeby poznać Was blizej, ale zrobie to z przyjemnością! Życzę dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem już o tym stole to było moje dopowiedzenie. Nikt nie mówił o seksie na stole. Bohaterka często jak żegna się z nami to mówi, że musi zrobić obiadek mężowi, że czeka na męża z jedzonkiem. No, a że kiedyś pisała, że chciałaby mieć wielkie łóżko, ale nie ma na nie miejsce, to ja sobie dopowiedziałam ten seks na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie trafił :( Najciekawsze, że na początku zagadki bohaterka sama udzielała odpowiedzi, niestety błęnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×