Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

no kamień z serca mi spadł, już myślałam że nikt nie zgdnie, ale w ostatnich sekundach udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze przyznac Wam wygrana równorzędną, bo chyba tiki nie widziała odpowiedzi ewy jak pisała swoją odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewa - boje sie zgadywać żebys sie nie pogniewała :P i fakt wieszaczki jesteście - ja Wam tylko napisze, że ważę więcej niż mam dwie ostatnie liczby we wzroście!!! Peppetti - fajny ten konkurs, i juz mamy nastepny:P powiem Wam, że sie zdziwiłam, że padło pare razy - tiki. ja nigdy wina sama nie piłam, z mężem tez raczej nie - wolimy piwko. aletko - dekadentyzm?? hym.... spacer nam sie bardzo udał i były lody - duze i słodkie i poszlismy na wieczorną msze:) i tak mnie zmuliło, tak mi było niedobrze, buu tak nakadzili, fuuj - nie lubie, nie wiem czy to od lodów, ale juz mam \\\"głupie\" myśli bo jak sobie policzyłam to sie okazało, że było mochanko w TE dni, cykle mi sie skracają i wyszło, że moglismy począć.... wolałabym nie bo nie porobilam badań i ten egzamin, no ale jak bedzie to SUPER bedzie jesli zdrowo będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Dziś jestem pierwsza:) Co do wagi- z tego co czytam, to żadnej z Was mąż nie wysyła na siłownię... tylko mój jest taki \"miły\"... fakt, że sama zaczęłam namawiać go na siłownię czy basen, bo po powrocie do domu on tylko leży przed tv, albo gra w coś na kompie... jak sam twierdzi- na nic nie ma ochoty, nic mu się nie chce... pomyślałam, że taki wysiłek fizyczny mógłby coś zmienić... a że sama od dawna myslę o tym, zeby znów zacząć chodzić na siłownię- zaczęłam temat, no i usłyszałam...:( gdyby nie to, że u nas na osiedlu nie ma fajnej siłownie i trzeba jeździć do centrum- już dawno bym chodziła... niby on twierdzi, że kocha mnie taką, jaka jestem, ale wolał, jak miałam mniejszy tyłek:( i dlatego tak powiedział.... co do seksu- ostatnio powiedział, że czuje z mojej strony dużą presję, że cały czas myslę, jak mu (nam) pomóc, a skoro nie jestem specjalistą-to mogę zamiast pomóc- jeszcze pogorszyć sprawę :O :( więc wygląda na to, że najlepiej będzie jak nic nie będę z tym robić:( super:(można się załamać... :( i jak tu nie mieć doła???:(:(:( muszę już kończyc, bo nie zdążę do pracy... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko aktualizacja tabelki: TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........30.01...7tc_ 06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........05.02.07......5 tc_13.09....??:( Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....?? monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie betty82... cytomegalia -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ......... 25 .......Poznań ...... 3.12.2006 ......11.09.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałyśćie wczoraj zabawę z zagadką :P Ja nie lubię gotować, mam duuże łóżko, 170cm i ważę 52kg - posiadam niestety oponkę - ale zabieram się za zestaw ćwiczeń abs. P Dzisiaj idę do gina zobaczyć co z tą cystą. Mam nadzieję, że już jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę coś nie mogę nigdy trafić na konkursy - pewnie dlatego że nie mam neta w domu:( Ale fajnie się bawiłyście... Co do wagi to ja też marzę o tym żeby ważyć tyle co kieyś czyli jakieś 52 kg - to były czasy - pisałam juz że wtedy mialam gdzie spalić kalorie... A teraz 57 kg przy 168 cm... i oponka na brzuchu - to jest najgorsze - w tamtymroku w zimie chodziłam na aerobik - miałam motywację - w lecie było moje wesele i chcialam dobrze wyglądać:) A teraz jakoś mi się nie chce ćwiczyć a poza tym myślę sobie że przyszłe mamusie nie powinny się odchudzać;) Ciekawe co Lidką - obiecała że się odezwie i co??? Miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie - 100 lat 100 lat!!!! Dziś są Twoje urodziny i życzę Ci wszystkiego najlepszego - spełnienia największego marzenia i wilekiego brzucha jeszcze w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
czy ktoś dał odp na pytanie na co ma ochote marchewka? o mochanie chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba chodziło o to że Ewa marchewa ma ochotę na soczek marchewkowy :) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×