Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

kurde!!!! napisałam sie i wszystko mi zniknęło właśnie wróciłam od lekarza pierwszy pozytyw to że jajo jest w macicy, a więc sukce, bi nie pozamaciczna tylko że jest tak malutkie, że nie widać zarodka - jest pęczerzyk w ciałku żółtym i to tyle - docent powiedział że to wcześni - dziś jest 5 tydz. i 1 dzień. jesteśmy umwoienie na za 2 tyg. tj na 22 stycznia proszę napiszczie cos o swoich poczatkach - jak wyglądały wasze babelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty - to super wiadomość :) napweno bedzie mozna .... gablis - widziałaś groszka ? :) ja byłam na usg w 7 tyg - mój bąbelek miał wtedy 1.57 x 0.78 cm i biło już serduszko, nie wiem na jakim etapie powinien byc w 5 tyg, ale napewno wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak powiedział Ci lekarz - za wczesnie by cokolwiek diagnozowac i za wczesnie by sie denerwowac! teraz jest najszybszy wzros - dbaj o siebie i sie nie niepokój, najwazniejsze, że jest gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Zobacze co mi powie jeszcze gin 26.Acha no ale mam tez probelm bo juz 8 dni mam tempke rano 36,6(raz)i 37 (7 razy).Lekarz mi powiedzial ze ja sie bedzie utrzymywac to trzeba bedzie poszukac przyczyny.Ja mam nadzieje ze tak poprosu mam tylko juz praktycznie 22dc a w sobote ma byc @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. gabils kochana wszystko jest napewno ok. 5 tydzien to jeszcze za wczesnie tak jak tiki napisała. Czekamy na nastepne wiesci od ciebie i twojego dzidzi. Pieka mnie cos oczy bardzo. Ja do trzeciej @ mam jeszcze hoho 20 dni. I tak sobie czekam. Co do Romka to owszem czytałam cos na internecie że jednak pieniądze maja sie znależć. Chociaz jak to mówia nauczyciele w Polsce juz nie sa najgorzej zarabiajaca grupą zawodową w unii europejskiej. A dlaczego? Bo romuni maja jeszcze gorzej. Ide spać. Papa. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem generalnie na poczatku 6 tygodnia już, no bo 5 tydz się skonczył!!!! nie bede sie denerwować!!!! dostałam prykaz iść na badania - mam zrobić VDRL, Mbs Ag, glukozę na czco, mocz i morfologie! zobaczymy!!! trzymajcie dziewczyny kciuki - tak bardzo się cieszę że aż boję! nikomu jeszce niemówiliśmy! generalnie nic dzisiaj nie zobaczyłam, choć lekarz mówił, że podejrzewa gdszie jest echo - troszkę jetsem zła że nie poczekałam jeszcze kilku dni, a mogłam przecież poczekać do śrdoy, zresztą tak byłam zapisana z tej radości zapomniałam mu powiedzieć o tym plamieniu 31 grudnia :((( co ja robie!!!! cieszę sie:))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gablis kochana, najważniejsze, że jesteś w dobrych rękach:) JAk docent powiedział, że jest wszystko ok, to tak być usi:):) i jeszcze raz G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!🌻 3mam kciuki. Mi gin stwierdził ciążę w 4 tyg. Więc to była taka malutka (cudowna) kropeczka. Takie ziarenko... Dbaj o swoje aleńkie co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mania78!!!!!!!!!!Ale jestem głupia,nie mogę znalezć tej strony na której pisałaś o tym lekarzu.Proszę napisz mi jeszcze raz jego nazwisko i tel.żebym mogła zapisać się na luty...bo czas goni...:) DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A co do blizniąt to dziadek mojego męża był też z blizniąt.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Mam do Was pytanie bo troche ssię niepokoje. Przed @ miałam plamienia ok3 dni a pozniej dopiero rzeka. @ dostałam po 28 dniach od zabiegu co jeszscze nigdy mi sie nie zdarzyło(mozliwe ze sie wyreguluje) dzisiaj mam 16 dzien cklu i jakies plamienia cały dzien.Nigdy tak nie miałam i tez strasznie bola mnie sutki. Malenka ja tez ostatnio wlasnie mam problemy.Piecze mnie ,swedzi a podczas stosunku nawet boli.Nie wiem co sie dzieje ,mozecie mi cos doradzic.Do lekarza ide 18 stycznia. monikapie Wszystkiego naja naj naj ....... wielkiego brzuszka i zdrowego brzdaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis ja Ci nic nie powiem..bo na pierwsze usg poszłam w 13 tyg-tyle kazał mi czekać gin..i się wtedy już okazało, ze ciąża martwa kurcze ale się cieszę, że u Ciebie się jak narazie ładnie rozwija-trzymam kciukasy cały czas za Ciebie i aż mąż się śmieje, że tak wszystko przeżywam :-P teraz tylko się rozpieszczać kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ale napisałyście .... Lidka!!!!!!!!!Gdzie jesteśssssssssssss??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........05.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? rudi26...25..Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi jak narazie nikt nie napisał od czego to może być:/ będę musiała dryndnąć chyba w środę do ekarza, bo jutro nie będę miała do tego głowy..mam egzamin.. właśnie..dzisiaj któraś miała egzamin, tylko nie pamiętam która z nas? proszę się pochwalić jak poszło:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u mnie tez nie. Mam upławy ale to przeciez normalne podczas dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dziewczyny,pozdrawiam was w imieniu graziabigos z tamtego topiku...:( Nie jest jeszcze gotowa żeby do nas dołączyć ,ale wiem,że nadejdzie taki moment,że będzie mogła planować z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
chyba jestem zmeczona i ide paaaaaaa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i słodkich snów:-) a ja się wzięłam za pisanie poematów:-P sese pochwalę się nieskromnie, że od jakiegoś czasu piszę conieco dla męża:-D poza tym uwielbiam poezję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mówimy - ja i mała Madzia albo Staś:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis ja miałam usg robione w 3, 4, 5, 7 tyg...i dopiero w 7 tyg było widać cos co przypominało zaczątek człowieka to był brzuszek, główka rączki i nóżki...i wszystko w kształcie kółeczek...wyglądało jak rysunek dziecka... tak ci zazdroszczę...ale życzę tobie z całego serduszka by wszystko przebiegało pomyślnie bez najmniejszych kompliokacji🌼-ki dla was Caroline byłaś najbliżej mojej wagi...ważę 71kg:P:( i wyobraźcie sobie że 14 października ważyłam około 57kg...i wiecie co mój brzuchol jest ok(nie mam oponki:D), ale uda i tyłek to istny koszmar😭 zawsze tam mi się odkłada Ale zamierzam schudnąć i to nie długo...kto chętny ze mną???np wypiszemy swoje wymiary i będziemy się mierzyły i ważyły np co tydzień;) (propozycja dla kobiet rzeczywiście miejących się z czego odchudzać, a nie wieszaków;P idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem pierwsza!!!! Spać nie mogę. Co dwie trzy godziny biegam do wc aby zrobić siusiu i sprawdzić czy dostałam @. NIE MA!!!!!!!!!!!!!!! Przed chwilą zrobiłam sobie śniadanko - naleśniczka (wczorajszego) z serkiem waniliowym. Nie zjadłam go, bo stwierdziłam, że jest niedobry. A mój mąż powiedział, że nie czuje zmienionego smaku, że coś wymyślam!!!!! Jjejku, ja jestem w ciąży!!!! Tak czuję. Jutro robię test. Gprzej, jak się okaże, że za dwa trzy dni dostanę okres :( A jak nie dostanę?? To co ja mam zrobić???? Jak ja powiem lekarzowi??? Mam mu się przyznać, czy udać głupią?? Przecież on pozwolił mi dopiero po lutowej @ - 6 mies po porodzie. A 01 01 minęło 5 miesięcy od porodu. Idę szykować się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - napięcie u mnie wzrosło, poproszę szybko informować! dziewczynki - to może być jakaś inna infekcja, nie tylko grzyby powodują różne dolegliwości tam, różne bakterie i wirusy tez mogą, ale co Wam dolega to niepowiem najlepiej poprostu iśc do lekarza, w czasie kiedy planujemy dzieci lepieć \"zanadtto\" dbac o narządy rozrodcze :P i tu mi się Lidzia przypomniała, jak kiedys napisała, że ma bzika na ich punkcie teraz - hi hi , usmiałam się wtedy Lidka - odezwij się! a u mnie dziwne rzeczy z temp. juz byłam na skoku przez dwa dni było 36.8 i myslałam, że sie wczesniej faza wyzszej temp zaczeła, a tu znów od dwóch dni spadek 36,5 i 36,4 czy ktos wie o co chodzi? i na co to moze wskazywac? moja temp. powinna utrzymywac sie teraz na wyzszym poziomie a mi spadła, nic nie rozumiem :o miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, masz gdzieś udostępnieny wykres, czy notujesz na kartce? Ja o poprzeddnmim cyklu miałam dziwacznie skok, spasek, soko, spasek skok i dopiero wtedy się utrzymało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim przyszłym i obecnym mamusiom!!! Gablis strasznie się cieszę że wszystko ok - za 2 tygodnie zapewne usłyszysz juz serduszko swojej Madzi lub Stasia - sliczne imionka sobie wybrałaś;) Peppetti - myslę że to jest to!!! Jutro robisz teścik i wszystkim się chwalisz - ok?? A tym że nie doczekałaś 6 m-cy to bym się tak baaardzo nie przejmowała - może organizm sam zadecydował i powiedział - już teraz:) 100krocia - fantastycznie że juz możesz zaczynać staranka - do dzieła!!! Tiki - ja właśnie też ubóstwiam te domy z bali i właśnie taki mamy mieć - drzewo kupione i się suszy:) Gorzej z tym wolnym zawodem...Ale myslę że Zakopane które jest w poblizu oferuje dość dużo różnorakich zajęć... Może coś znajdę... A my w czoraj z mężem mochaliśmy się na całego;) I wszystko suuper tylko że dziś rano miałam takie leciutkie plamienia i zupełnie nie wiem co o tym sądzić. Mój@ powinien się zacząć 12.01... Czy to są juz początki @?? Ale chyba nie bo żadnych innych objawów np bół brzucha... Czy któraś z Was tak miała?? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Forumkowiczki Celicia:) lekarz o którym pisałam to doktor Ireneusz Brzozowski z Centrum Diagnostyczno Terapeutycznego PRO VIVO, ul Jutrzenki 10/6a tel 081 527 72 85-86. Jeśli chcesz się zapisać na luty, to zapisy trwaja od 15 każdego miesiąca ale zadzwoń i się na wszelki wypadek upewnij. Jeśli chodzi o pieczenie podczas mochania :-o:-o to ja tak miałam, poszłam do gina i okazało się, żejest to infekacja. Tak więc nie czekajcie tylko do lekarza szybko zmykajcie:). Gablis kochana nie martw się, na pewno za 2 tyodnie zobaczysz swoje maleństwo.Trzymama kciuki:):),dbaj o siebie i nie stresuj się żadnymi egzaminami ani pracą. 100 krocia bardzo sięcieszę, ze masz zielone światło:classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: Peppeti nie przejmuj się, ze się pośpieszyłaś, myślę, że miesiąc nie robi tutaj spejalnej różnicy:-D Ja wczoraj cały wieczór poświęciłam puzzlom, postanowiłam pomóc mojemu mężowi,bo on nigdy tego nie skończy i cały tydzień nic innego nie będzie w dimu roboł. Tak więc mam nadzieje, ze dzisiaj będzie ostatni puzzlowy dzień:). Wpadliśmy na pomysł, że jak masza rodzinka się powiększy, to ze zdjęcia zrobimy sobie właśnie takie duże puzzle i powiesimy na antyramie :classic_cool:. 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mania78 dziekuje ci berdzo!!!!!Dzisiaj zadzwonie i się dowiem co i jak.OK.:) Peppetti,no cos ty przecież miesiąc różnicy to nie jest dużo.Ważne żebyś ty była gotowa!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem jakby wiosna miała przyjść:-D ewa-marchewa z chcią poodchudząłabym się z Tobą, ale jakby to mój mąż zobaczył to jak powiedział na początku-rozwód na dzień dobry:-P mimo to trzymam kciuki za Twoją silną wolę:-) Peppetti- kochana melduj nam co się dzieje u Ciebie, bo może akurat;-) wiesz co do tego po jakim czasie można zajść w ciążę, to tiki ma rację, jeśli tylko jesteś gotowa! Mi lekarz jeden powiedział, że po 3 miesiącach, a 2 że po pół roku, ale jak zobaczył moją minę to stwierdził, że w sumie mogłabym już i mam wtedy się niezwłocznie do niego zgłosić:-)to nie reguła:-P Gablis pisałam tu kiedyś o mojej kuzynce, która poroniła..dziś ma piękną córeczkę- MADZIA ma już pół roku:-)śliczne jest to imię:-)a nasza będzie Zuzanna;-) jutro dzwonię do gina, bo tzreba się szybciutko z tego świństwa wyleczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×