Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Nasza Celavi sie chyba chce wpisac. Jak chcesz to napisz mi co wpisac i cie wpisze, bo niestety nie wiem jak Ci pomóc z ta tabelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evcia, No, nie! Nie chodzi mi o TĘ tabelkę! Poprostu, chcę skorzystać z rozkładów, które wydawnictwo daje na swojej stronie za pomocą Acrobat, pdf. A ja chciałabym to włozyć do Worda i nanieść swoje poprawki, bo inaczej prowadzę zapis w rozkładach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje rozkłady, na II semestr, pisałam mozolnie przez ileś tygodni litera po literze, ale II semestr gdzieś mi wcięło:( Nie wiem, czy uda mi się odzyskać dyskietkę, którą oddałam dyrekcji:( I tak próbuję okrężną drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Gablis słychać?????????????????I co u Lidki????????????????????? Zauwazyłam że niektóre dziewczyny z tabelki w ogóle nie pokazuja sie juz u nas. 100krocia fajna sprawa ze zaczynasz staranka. A mnie dzisiaj brzuch boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
mysle, ze i ja powinnam dopisac sie do starajacych sie ale jakos sie boje. na razie jeszcze zaczekam. poki co konczy mi sie druga @, ktora jest strasznie obfita i mam juz jej dosc. nigdy takich nie mialam. konca nie widac normalnie. dziewczyny, czy wy tez jestescie takie niezdecydowane? ja zawsze jak cos kupie to potem oddaje. wlasnie wrocilam z drugim juz dzisiaj sweterkiem. podaba mi sie bardziej niz ten pierwszy,ale zadna rewelka. no, ale trzeba bylo sobie cos na urodziki sprawic chociaz tak naprawde to powinnam na kredyt juz zbierac :-) ciekawe co mi mezulek przyniesie. dzis wieczor we dwojke. lubiee tak spedzac urodziny. wieksza imprezke zrobie w sobote. dawno nie widzialam moich dziewczyn wszystkich na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
100krocia, no to w tym miesiącu mochanie będzie co drugi dzień;) na pewno będzie ok:) EvaWer nie też dziś boli brzuch , w sumie czekam na II@, no i czekam i czekam... Sutki mnie bolą! Obym dostała ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
monikapie - życzę cudownego wieczorku:) uwielbiam też z mężem spędzać tak wieczory, choć to zdarza się rzadko, bo on bidulek dłuuugo pracuje:( A w sobotę byliśmy w kinie na Apocalypto Mela Gibsona - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem w kropce!!! Według pierwszej wersji (licząc cykl od plamienia 23 grudnia) jestem po owulacji. Nawet bolał mnie jajnik... Według nowej (może powinnam liczyć od pełnego krwawienia?, które pojawiło sie 27 grudnia) dzisiaj może być drugi dzień! Tak mnie boli w kręgosłupie, że dało mi to do myślenia. I muszę chyba wydłużyć to specjalne mochanko ;) aby w tym cyklu ,,dać z siebie wszystk\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
będę trzymała kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Któraś z Was, też ma przed pełnym @ plamnienie, a potem dopiero ,,powódź\"? Jak tu liczyć owu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Celavie ja mam, raczej miałam normalny @. Po zabiegu wszystko się rozregulowało i lało się ze mnie. żobaczymy jak tym razem będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Caroline 23 - dzieki za pomysl na nastepny film. bo juz normalnie nie mamy co ogladac. dzis czekam na z ArchiwumX. pamietam, ze kiedys lubilam ten serial. teraz sa nowe odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Celavie - ja ma plamienie tylko jeden dzien przed @ i zawsze licze od plamienia. a ile trwaja wasze miesiaczki?u mnie dzis 4 dzien i nadal sporo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i super zapowiada się pachnidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory też liczyłam @ od dnia plamienia. Ale po zabiegu i po trzech miesiącach pigułek to mam te cykle różnie. Ostatnie 4 miesiące to było: 24,28,25,28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie można zaufać własnej wyobraźni!!! ;) Znalazłam wreszcie chwilę i obejrzałam fotki Lidzi79. No i masz babo placek! Zamiast pięknej, szczupłej i sympatycznej blondyneczki..... piękna, szczupła i sympatyczna szatynka, a może brunetka!!!! :) Lidzia to naprawdę laseczka, ale jak ja mam wyrzucić z pamięci tamto wyobrażenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
;) a właśnie lidzia się coś nie odzywa... chyba wypoczywa po kursie lidzia czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Proszę już skończyć te kolacje! Bo tu siedzi ( póki co) samotny człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeszcze przed za chwilkę mąż wraca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie o wilku mowa...;) do usłyszenia jutro dziewczynki buziaki do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! Ok! Ok! Jak tak, to i ja do męża lecę! Papatki i udanego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia no to super:-) w końcu się doczekałaś:-D Caroline ja tak miałam, ze wydłużyły mi się cykle..tzn narazie nie wiem czy mi się to nieustatkuje. dziewczyny a ja mam problem:-( nie wiem od czego to, ale strasznie mnie piecze przy stosunku i po:/ dzisiaj np nie mogliśmy się przez to mochać:/ czy któraś z Was tak miała???możliwe, że to przez tą nadżerkę? Lidzia Gablis prosimy o zgłoszenie się, bo zaczynamy się martwić:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........05.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ......... 25 .......Poznań ...... 3.12.2006 ......11.09.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, alez miałam ciężki dzień, pracy mam mase, nawt na sekundkę nie mogę zajrzeć do Was w ciągu dnia, nadrabiam teraz zaległości. monikapie - wszystkiego najcudowniejszego 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie :) mi też tak ciężko przychodzi podejmowanie wszelakich decyzji, zarówno tych ważnych życiowych jak ciąża czy zakup mieszkania, jak i błachych jak wybór szamponu... Peppetti - pisz prędko co z @. Zgadzam się w zupełności w temacie \"późnych ciąż\" - to skrzywdzenie tych dzieci. Lidka79 - jak tam @ ? przyszła? ja Ci w tej Warszawie?? Madzia79 - mmmm dom w Kościelisku - marzenie:) odkąd poznałam to miejsce, ciągle kminie jaki to wolny zawód mogłabym wykonywać, żeby tam zamieszkać w małym, drewnianym uroczym domku, strasznie mnie kręcą te domy z bali... Celavi - uchchałam się, że szlejemy w Nowym Roku, ze mochanko na całego a staranka blaźnikowie, kto wie? ciekaw która zabliźniakuje?? I kolacji dziś u mnie nie będzie, obiad był o 18.30 - tak późno z pracy wróciłam, nawet na aerobik nie zdążyłam :( 100krocia - to cudowna wiadomość:) jakze ja bym chciała usłyszec od lekarza, że juz mogę i tym bardziej się boję, bo mogę BYC a nie wiem czy mi wolno..... aneta ana - witaj :) i prosze tu nie urządzać fałszu, ile lat ma wiek? - 100 lat! więc co za bzdury wipisujesz?? brawo brawo - czwórka dzieciaczków - cudownie musi być rano :) kochane - po raz kolejny podaje wam link gdzie są wszystkie minki, usmieszki itp, juz go tu pisałam - nikt nie zajżał?? http://forum.o2.pl/emotikony.php - i proszę zaglądać w linki które podaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
100krocia ciesze sie ogromnie:-)Ja sie dzis zarejstrowalam do dr Michalika na 26 stycznia.I poszlam dzis do mojego lekarza pierwszego kontaktu z tymi moimi wynikami z CMV i mi powiedzial ze nie ma zadnych przeciwskazan ze poprostu ten wynik oznacza ze przebylam CMV jak 80% spoleczenstwa.I zeby stwierdzic nosicielstwo tego wirusa i ze jest on grozny dla zycia to musieli by mi pobrac biopsje watroby.I ze mam sie nie dac ciagac po jakis szpitalach zakaznych itd! Wiec mysle ze jest dobrze.Zobacze jeszcze co powie mi nowy gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×