Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość iza iza
Gablis wlasnie przeczytalam Twoj post,nie martw sie wszystko bedzie dobrze,teraz w koncu musi sie nam udac gdy bedziemy w to mocno wierzyc .Jestem z Toba calym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, te łzy to nasz los. Los kobiety po stracie... Ale dzięki Bogu mamy tutaj siebie. Tu każda rozumie drugą, jak nikt inny. Żal mi tych dziewczyn, które są w żałobie i żalu, a nikt ich nie wspiera i nie wiedzą, że mają do niego prawo. My tutaj możemy też nabrać dystansu do ... łez i do tego co czujemy. Płaczemy, ale idziemy do przodu... Gablis, Kochana trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co jest, ale znowu to do mnie wszystko wróciło jak bumerang. Kiedy pomyślę o ciąży to w jednej sekundzie mam łzy w oczach...może jednak miałam nadzieję, że ta spóźniająca się @ to to na co czekam? Nie wiem. Jakoś mi ciężko. monikapie dokładnie ci nie powiem ile to kosztowało (bo tym na szczęście zajmował się mąż), ale tyle ile pamiętam to kupiliśmy wylewkę jakiejś dobrej firmy (chyba maxit) - worek 25kg około 30-32 zł. Wylewaliśmy podłogę tylko na górze (wyszło jakieś 60-70 metrów kw) i były tam dość duże różnice bo nawet do 5 cm, a może i w niektórych miejscach więcej. Także tej wylewki poszło ponad tona...i to w sumie było najgorsze...bo i tak tej podłogi teraz nie widać :) . No cóż, ale trzeba było. Natomiast farby wyszły tanio, aż się zdziwiłam, braliśmy farby caparola, najpierw chciałam beckersa ale są droższe. Z tych caparola farb jestem zadowolona, mają fajną strukturę i ładnie kryją.Najwięcej pieniędzy niestety idzie na materiały których potem nie widać. Cementy, wylewki, gipsy, szpachle, kleje, itp itd...a kupienie terakoty czy glazury to w tym wszystkim wychodzi dość tanio :), potem jeszcze najwięcej kosztują drobiazgi - oświetlenie, baterie, i inne tego typu rzeczy, ale frajda jest :) !!! Ta niedziela jest jakaś nudna, faktycznie nie ma nic ciekawego w tv, zabrałam się za pranie...a potem zabiorę się za pakowanie, ech i znowu będę miała zaległości na topiku :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem fajne te domy drewniane, ale nie wiem czy w naszym klimacie sprawdziłby się jako całoroczny. Pewnie można go jakoś ocieplić, ale bardziej skłaniałabym się na kupno takiego na działce nad jeziorem, super by było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, a ile została Ci jeszcze tego wyjeżdżania? Fakt nudy na pudy! I jak tu nie lubic poniedziałku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Celavie....bo u nas tak się mówi,że mam kogoś daleko....czyli w dupie.Ooooooooooo o tam ja mam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, takie domki w okolicach białegostoku są teraz na topie, że tak nazwę...wystarczy wybrać sie do Wasilkowa...w centrum takich pięknych drewnianych stoi 5, każdy w innym odcieniu...piękne:) Bardzo mi się podobają:) http://www.urbud.com.pl/oferta_bohun.html ale szczeże, z tej strony to są bardziej letniskowe niz całoroczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Lidka,ze mną dzisiaj tez zle... płacze od rana i wzięłam teraz 4 tabletki walerinu.Albo pomoże albo wezme więcej!!!!!!mam kur.. wszystkiego dość!!!!!Nie moge znieśc sama tego mojego stanu.Raz jest dobrze,wiem,że co się stało to sie nie odstanie i idę do przodu,robie plany,zabieram sie do pracy........a potem znowu coś mnie ogarnia i ryczę i nie mam ochoty na nic.Nie chcę widzieć nikogo,nie odbieram telefonów,nie wychodzę z domu.Mam ochote dziecko wysłac do mamy,a męża do tesciowej niech spiernicza.Chce być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
celavie - my tez mielismy sie budowac i mamy nawet juz dzialke ale sie wycofalam. nie chcie mi sie juz czekac, przeraza mnie pilnowanie robotnikow, zreszt u nas nikt nie mialby czasu tgo dogladac. moze kiedys w przyszlosci... jesli chodzi o domki drewniane sa super. ale ja jestem straszny cykor, juz kilka osob probowalo mnie przkonac al;e jestem przywiazana dp tych murowanych. zreszta mysle tez o potomnych :-) ja tez placze na sam widok dzieci. zla jestem bo w styczniu chcielismy zaczac ale chyba cos jest nie tak. juz drugi dzien po okresie mam jasnobrazowe plamienia (lacznie to juz 9 dzien) ide do lekarza 22 stycznia ale to bedzie juz po plodnych. nie wiem co robic. macie takie plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zaczne od pytanka , moze któras z was wie jak to jest z tymi testami owu??bo nie moge nic znalezc. przedwczoraj dwie kreski ta druga bledziutka. wczoraj dwie ale druga grubachna a dzis tez dwie z tym ze ta druga juz jasniejsza...czy to znaczy ze wczoraj byl dzien najbardziej płodnty czy jak???? a teraz wam powiem ze wspólczuje wam jak czytam o remontach szukaniu firm i wogóle zastanawianiu sie co jest lepsze. mój misiu ma wlasna firme budowlana i wszystko robi sam i nasz domek tez caly sam wybuduje wiec zdajemy sobie sprawe o ile latwiej i TANIEJ bedzie. a dzisiejszych czasach znalezc tania a przedewszystkim solidna firme budowlana graniczy z cudem. biore sie za pisanie pracy zaliczeniowej na jutro (jak zwykle wszystko na ostatni moment)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów owulacyjnych to wykazują one skok na 24-36 godzin przed owulacją więc jeśli miałaś wczoraj linię testową ciemniejszą to dziś lub jutro masz owulację. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja też się trochę nudzę dziś wieczorkiem... prze tv już mi się nie chce leżeć... mąż trochę przeziębiony, za oknem wieje, że aż strach... a do tego wczoraj dostałam zawiadomienie, że nie zapłaciłam w grudniu za net:( w sumie, to zauwazyłam,jak porządkowałam faktury, że mi brakuje tej grudniowej, ale pomyślałam, że może się gdzieś zawieruszyła... a tu takie oficjalne pismo... dobrze, ze za styczeń już zapłaciłam... Peppetti-> nie martw się, moja ginka mówiła, że plamienia mogą świadczyć o zagnieżdżającym się zarodku... trzymam za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez byłam na obiadku u tesciowej. Potem pojechalismy na Orkiestre bo na Placu był koncert no i jak co roku wrzucilismy pare groszy. Od 10 lat nie opusciłam żadnej orkiestry zawsze jezdzę na nia z synem. Jak był malutki to nalepiałam mu serduszko na czapeczkę. Bardzo dobrze ze ktoś robi tyle dla małuszków. I ze faktycznie tego sprzetu w szpitalach jest tak dużo. Gablis nie martw sie kochana, wszystko bedzie dobrze. nie wolno Ci mysleć inaczej. Mocno bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! kf26 daj te modlitwe tutaj bo ja tez bym ją chciała aczkolwiek bardzo wierząca to nie jestem. Słuchajcie czemu mam taka maź białą na wkładkach? I to na dodatek na 8 dni przed przewidywanym @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak jak Celica lubię duże i długie ;) samochody. Takie sportowe autka, podobają mi się, ale tylko z daleka. Od auta oczekuję przede wszystkim komfortu, niestety sportowe tego nie zapewniają. Najczęściej są to dwuosobowe auta, nawet jeśli z tyłu mają siedzenia, to pasażer przeżywa koszmar. Kiedyś wybrałam się z przyjaciółmi nad jezioro Toyotą Celica. Jechaliśmy 7 godzin, wysiadłam z odrętwiałymi nogami, poobijanym tyłkiem. :) karolina213333 - najgorszy jest pierwszy dzień. Potem jest coraz lepiej. gablis - nie martw się. Na pewno wszystko będzie dobrze. Mądra jestem, ale tak samo panikuję. Codziennie mam jakieś jasno brunatne plamienia - dwie trzy plamki na dzień. Nie moge doczekać się kiedy pójdę na usg. Boję się, że ten mój sen (o poronieniu) sprawdzi się. Poza bólami podbrzusza nie mam żadnych objawów ciąży. Jutro pójdę zrobić bete. Zobaczę na jakim jest poziomie. mOże to trochę mnie uspokoi. Celavie, kochana - śledź po czekoladzie???? coś podejrzanie mi to wygląda :) monikapie - odnośnie wylewek to Ci nie pomogę. To wszystko zależy jakie kupisz - takie zwykłe, czy lepsze samopoziomujące, jaką grubą warstwę musisz wylać, no i ile metrów. Ale przede wszystkim ja takimi sprawami zajmowałam się kilka lat temu. joka - dziękuję. Tak bardzo nie martwię się tymi plamieniami, bo mam już w tym solidne doświadczenie. Gdy byłam z Kamilem - plamiłam przez 6 tygodni - 5 tyg. spędziłam w szpitalu. A z Łukaszem - dwukrotnie miałam krwawienia. Raz przez kilka dni, potem około tygodnia plamienie. A drugim razem - krwotok!! Natężenie krwi porównywalne do krwawienia poporodowego. Gdy znalazłam się w szpitalu zanim zrobiono usg nikt nie wierzył w to, że dziecko jeszcze żyje. A jednak żyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja byłam dziś u gina na badaniach i wiecie lekarz stwierdził że mój organizm już przygotowuje się do ciąży, czyli bardzo szybko się zregenerował i mogę odczekać 3 miesiące a nie 6 i znów zachodzić, ale ja jeszcze nie chcę, organizm może będzie gotowy ale psychika nie, zresztą czy psychika kiedykolwiek sie zregeneruje?? planujemy dopiero koło sierpnia coś zadziałać, teraz chcę w końcu wrócić do pracy, fajnie spędzić wakacje i potem zaciążyć. życie pokaże samo.. nie chciałam tutaj wstawiać tej modlitwy bo nie każdy może ma ochotę ją czytać, ale wstawiam, może komuś pomoże - w coś trzeba wierzyć.. \" o nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym cię kiedy przybliżał się twój zgon, że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmogącego Boga tron, spełń Ojcze to coś przyrzekł w ostatnią godzinę i nam twoim sługą okaż swą przyczynę, Ty coś tyloma cudy swe imię wsławił gdyś leczył ciało chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdró duszę tą niebiańską mocą, spełń Ojcze........ niech Ojcu chwała wiecznie brzmi Synowi i Duchowi po wszystkie dni, spełń Ojcze.........\" to na tyle bużka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, dlaczego my chcemy być zawsze doskonałe!!!! Przecież wiecie, że mają na nas wpływ i hormony, i przeżycia i codzienność. Dajcie sobie prawo do dołka! Żaden wstyd. A jak sobie pozwolicie na ten stan to wyrzucajcie z siebie żal, ale pamiętajcie, że emocje zasłaniają nam rzeczywistość. Z oceną trzeba poczekać, aż dołek minie. Psychologowie już to zauważyli, że bierzemy na siebie tak dużo, że jak nachodzi depresja to cały dom pada, bo kobieta we wszystkim uczestniczy. We wszystkich sferach życia domowego i nie tylko. A jak facet to przechodzi to świat musi się kręcić nadal i się kręci. Aha, te wiatry też wytrącają z równowagi! Więc zgońcie wszystko na wiatr i klapnijcie trochę. Możecie. Popłaczcie i powzdychajcie. Wszystko minie. A jak ja wejdę w taki nastrój to mi powyższe morały zacytujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, a te bóle podbrzusza to jakiego są typu? Czy pod pępkiem, czy tak ciągnie w okolicy jajnika? I kiedy wyszły Ci te dwie kreseczki? W którym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod wieczór sprawdziłam jeden sprawdzian :) i wzięłam sie nawet za drugi, ale w końcu wysiadłam. Obejrzałam na 1 film, niczym z Harlekina o jakiejś Antoninie. No i tu jeszcze do was wpadłam. muszę chyba jednak zmykać. Bo nie wiem, czy mój budzik mnie dobudzi. A daje on czadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, a Wy to już chrapiecie w łóżeczkach;) Miłych snów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam o tych cyferkach... 22.22 to dopiero godzina! Czyli minął mój czas zasypiania. Jedyny ratunek dla mnie to parę rozdziałów ,,Zjawy". Pełny odlot!!! Uwielbiam takie zasypianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co będzie, jak nie zasnę przed północą?!!! Będę robić: Auuuuuuuu!!! ... do Księżyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - bóle mam takie jak na miesiączkę. A dwie kreseczki wyszły mi w 26 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×