Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Hej. Lidka dzieki za info o kurierze. Napewno bede teraz zamawiac odkurzacz. A ta pralka samsunga nam sie bardzo podoba i jest tansza o 3 stówy niz w sklepie. Ewa no to masz fajnie z tym pieskiem. A co do yorków to mnie nie było by wstyd z nim wyjsc. Jak byłam teraz w Mielnie to kilka yorków z włascicielami widziałam i ludzie sie ztrzymuja , i cmokaja na te pieski bo takie milusie. Nie zauwazyłam zeby to był obciach. Bo niby co? Za mały. Dla mnie byłby obciach isc z wielkim psem który mnie ciągnie i warczy na kazdego. Marghi - ja poroniłam 1 raz, ale boję się jak diabli byc znowu w ciazy. Troche jak w piosence \"Chciałabym a boje się...\". Tobie życzę optymizmu. Bedzie dobrze. Niuusia dobrze ze u Ciebie dobrze. Rudi a u ciebie jak tam? Moze juz wyjechałas na wczasy? No i Peppetti by sie odezwała w koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Wreszcie przeczytałam wszystko co namachałyście przez cały dzień...ale nie mam siły na odpisywanie... witam Cię Marghi szkoda tylko, że w takich okolicznościach...wierzę, że będzie u ciebie jeszcze wszystko dobrze i pamiętaj nadzieja umiera ostatnia.....dla każdej z nas zaświeci jeszcze słońce i będziemy tulić dzidziusia...przynajmniej ja w to bardzo mocno wierzę... Pozdrawiam wszystkie staraczki, ciężaróweczki, psiaki, szczeniaki, wszystkie obecne i nieobecne.. itp.itd.:):):):) A ja tylko wpadłam Wam napisać, zanim zaleje się z moim m w trupa...że nie mogę się pochwalić Wam 2 kreseczkami bo właśnie dzisiaj dostałam @...i mimo, iż się tego spodziewałam, to jestem zawiedziona...ale nie poddam się tak łatwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........02.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........30.07.07...2x... ....sierpień 07 gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- --------------------------------- to ja poprawiam tabelkę:( TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............06.08.07...10tc_03. 04...sierpień 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79....28.......Warrington.....30.07.07.....9tc_14.12 .06.....sierpien07 Mika23....23.......lubelskie........30.07.07.....2x w 10 tc....sierpień 07 ------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak.........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda........... ......3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dzisiaj mnie moj M, zapytał czy ja cos o nim piszę do was. a mu powiedziałam że nie, bo my tu mamy swoje włąsne sprawy i o chłopach nie piszemy. HEHEHE. Troche chyba mu mina zrzędła............. A jutro sobie planujemy wieczór z winkiem. Mój ma w srode urodziny, więc ja kupie winko , słoiczek małży które oboje lubimy, zamówie moze jakąś pizze na przekąskę..........A niech ma!!!!!!!! A dzisiaj mówie wam, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu witaj tutaj :) Fajnie, że trafiłaś i na to forum :) i ja tez mam coś dla Ciebie na pocieszenie :) Mam znajomą, która poroniła 4 razy :( wszystkie badania wychodziły bardzo dobrze. nie wiadomo było dlaczego tak się dzieje :( A teraz...ma fajowego synka i jeszcze fajniejszą córeczkę. Chłopczyk ma już jakieś 8 lat, a córka 6 :) Drugi przykład o którym opowiadała mi kobieta z pracy. Jej kuzynka poroniła 7 razy :( też nie znalezli przyczyny :( az doczekała upragnionej córki. na niej skończyli, bo bali się znów ryzykować. ta jej 8 ciąża też była zagrożona. odkąd się o niej dowiedziała to musiała leżeć z nogami do góry :( prawie 8 miesięcy, ale zniosła wszystko! Także Gosieńko głowa do góry! Uda się Tobie, uda się mi, uda się nam wszystkim! Dobranoc moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki... zmykam do łóżeczka- dziś chyba ostatni dzień staranek- oby wystarczyło... m mówi, że skutki uboczne wspomagaczy branych codziennie, coraz bardziej dają mu się we znaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Margi - ja napisze to samo, są przypadki, że kobiety po kilku poronieniach doczekały dzieciaczków są i takie, które ronia więcej i więcej......... pozostaje nam tuylko wiara, że tym razem sie uda i nie poddawanie się fak, że kazda z tych prób obciążona jest wielkim strachem,a le co nam pozostaje skoro tak jak w Twoim i wielu przypadkach badania wychodzą wpożadku.....? Doczekasz jeszcze dziciaczka, nie trac nadzieji i podejmuj to ryzyko - bo przeciez wiemy, że warto! A co do istoty płci - to moja ciotka tak miała - mogła rodzić same dziewczynki bo mieli z wójkiem jakis konflik i gdyby był chłopiec to by go poraniała:( niussia - te bóle to napewno nic złego, dzidzia sie rusza, przemieszca, rosnie to i musi tam sie wszystko powiekszac, mmnie tez tak czesto boli jak piszesz szkocja - dokładnie jak pisze joka - nie do konca mozna wierzyc testą, one przeciez badają stezenie hormonków wiec jak jest troszeńke nizsze to juz test moze zakłamac sytuację. wiec mimo to działajcie! EvaWer - ja tez bym nie chciała Yorka :P to juz moze nie o same psy chodzi ale o to jakich ich właścicieli poznałam ;) jak maskotki je traktują ludzie, na rekach noszą na spacer, nie daja sie powachac z innym psem, dwa razy to mnie baby skrzyczały ze mam zabrac swojego potwora :D hi hi hi i mnie rozbawiłaś że mężowi mina zrzedła :D oni by chyba chcieli, żeby stali sie naszym głownym tematem - ale nie nie, nie damy im tego, co? \\:P gawit - a co u Ciebie słychać ? wpadasz tak tylko nam odpowiadac, a napisz co u Was? joka - życze mocniutko oby te staranka przyniosły efekty :) Balbinko - jak sie czujecie ? Peppetti - a co u Twojego Michałka i u Ciebie ? mmonikpie - a co u Ciebie? jak tam ze szkoło Twoją ? jak samopoczucie ? sysunia - głowa do góry i przyjemnego , pozbawionego drugodniowych dolegliwosci zalewania :D a ja uzyłam tych kropli i tabletek i modle sie by nie szkodziły maleństwu, troche mi lepiej, moze dzis normalnie pospie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dwa słowa o ślubie. Ja z moim Krzychem mamy tylko cywilny. Z własnego wyboru, bo nie jesteśmy zbyt wierzący. Oczywiście w rodzinie było wielkie halo, ale my to mamy głęboko gdzieś. Żyjemy nie dla ludzi, ale dla siebie. Żaden tam ślub kościelny nie jest w stanie zagwarantować nam pożycia aż do śmierci. Lament był szczególnie wśród babć, ale jakoś daliśmy radę. Nie wiem jak będzie z chrztem naszego dziecka, ale na razie zbyt długa droga nas czeka, żeby się już teraz nad tym zastanawiać. Dlatego dziwię się, że można się tak tym przejmować. Ślub wzięliśmy tylko dlatego, że w razie wypadku, czy spraw majątkowych polskie prawo nie dopuszcza konkubentów (ohydne słowo)do roszczenia sobie prawa do majątku, czy odwiedzania w szpitalu. Marghi, ja też wierzę, że nam wszystkim się prędzej czy później uda donosić i urodzić dziecko. Lidzia, co miesiąc liczę marchewę :P Marchewcia, cierpliwości życzę. Całą resztę mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko, ja takze starciłam dziecko w 9 tyg.- do teraz nie pogodziłam sie z tą myśla. Brałammoze z 7 dni tabletki anty. i po odłozeniu zaczełam starania, zrobiła test w sobote i wyszedł pozytywny a potem za dwie godziny zaczoł mnie bolec lewy jajnik i zobaczyłam krew, strasznie bolał mnie brzuch ale miesiaczkie miałam 3 dni( zawsze mam przynajmniej7)co mam o tym myslec boje sie ze sie nakrece a mam juz dosyc rozczarowan. Co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia b , Peppetti, Balbinka, co tam u Was? Poprosimy choć :D że wsio ok. Madzia i Rudi a u was? brzuszki rosną? Troszku się martwimy. Gablis też zamilkła, może na porodówce broi:D Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzis bede pierwsza:) Milego dnia Wam zycze, ja dzis 9 godzin w pracy:( ale wiezorkiem znow dzis zadzialamy:) moze cos z tego bedzie:) pozdawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie dzis :-) Balbinka - super, ze jestes. no i najwazniejsze, ze wszystko ok. ja ostatnio non stop gdzies latam i boje sie, ze troche przesadzam. tiki - wszystko gra. licze juz dni do porodu :-) a ze szkola .... czekam na odp odnosnie sali i pogodzilam sie z faktem, ze bedzie to chudy rok. juz powinnam sie reklamowac chociaz troche ale nie moge bo mnie wstrzymali mnie z ta sala. na razie mam tyle osob, ze starczy mi na koszty. ale mam nadzieje, ze jeszcze kogos zlapie. jak nie od pazdziernika to od stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Dziś raniej niż zwykle, bo mężulek mnie obudził z rozbrajającą miną... i jakoś już mi się nie chciało spać...;) Szkocja-> to mamy tak samo... ja też- i chciałabym i boję się... są spore szanse, bo test pozytywny miałam w 14dc, a przytulanko było w 13-14-15dc... może razem poczekamy na efekty? :) Balbinka-> dobrze, że już wszystko dobrze;) mozzarella-> co do ślubów- tu nie chodzi o to, że ja się źle czuję z tym cywilnym... mój m jest wierzący, ale nie cierpi księży i do kościoła nie chodzi... ja kiedyś chodziłam, nawet w miarę regularnie, a teraz samej mi nie bardzo się chce:P mnie tu najbardziej boli podejście mojej matki, bo to chyba nie dziwne, że potrzebuję jej akceptacji? dla niej ślub cywilny, to ślub drugiej kategorii:( niby przekonała się już do mego m, ale czasem potrafi zrobić i mnie i jemu przykrość:( np. ostatnio siostra przyjechała (z Białego) na weekend i przywiozła obrączki... to oczywiście matka nie mogła się nachwalić, jakie ładne... a jak rok temu my pokazywaliśmy swoje- to jakoś nie piała z zachwytu, coś tam tylko mruknęła, że ok:( a jeszcze bardziej boli mnie, że ona traktuje moją młodszą siostrę zupełnie inaczej- ale to już inna historia... rudanati-> zrob jeszcze raz test... albo idź do lekarza A ja dziś chyba w końcu zrobię parę słoików ogórków na zimę... w tamtym roku ogórki dawała nam teściowa, a w tym raz coś tam powiedziała, a teraz nic... nie chcę jej prosić, zresztą ogórki nie są drogie, i chyba się wezmę do roboty, póki mam jakąkolwiek ochotę;) tylko poczekam aż otworzą zieleniak na osiedlu... aha- i dzis mam jeszcze zadzwonić w sprawie wyniku badania wymazu z twarzy... kiedyś Wam pisałam, że niby mam gronkowca... a teraz, jak zaniosłam nową próbkę, pokazałam pani poprzedni wynik, i ona mi powiedziała że takiego gronkowca to mają prawie wszyscy ludzie, że to jakaś odmiana naskórkowa... no ale próbkę zostawiłam, żeby sie upewnić, ze nic mi tam nie wyhodują... wczoraj jeździłam po wynik, ale podobno robi to sam kierownik i mam dziś zadzwonić... Ciekawe co z Peppetti??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam Kochane Perełki,ża przyklady z życia wzięte Waszych znajomych,że nawet 4,czy 7 poronien nie do końca przekreślają macierzynstwo.7 poronien-Boże to nie jest chyba na moją psychike!!!!!!!!Buszuje po necie szukając pomocy u Was,bo lekarzą to ja za dużo nie ufam-każdy mówi co innego i przy każdej wizycie mówią co inego-odwracają kota do góry ogonem.Ja ostatnio w prywatnej klinice miałam taki przypadek,że powiedzial moj mąz lekarzowi,że może było by wskazane zrobic kariotyp,a doktorna to: Jezeli chcecie to prosze bardzo,ale to nie ma sensu-szkoda pieniędzy,dowiecie się ze jedno z was ma 2 xx,a drugie x y.Natomiast chromatyne-to jest badanie nasienia było by wskazane zrobic i jakies tam badania mi p.c antyfosfolipinowe,kardiolipidowe,czystosc pochwy itd.Stwierdzilismy z mężem,że zrobimy moje,jeżeli u mnie wyjdzie wszystko ok to zrobimy wtedy hromatyne.Idziemy do lekarza z moimi badaniami wszystko ok-wtedy mąż mówi: no to ja chcialbym się umówic na badanie chromatyny-nasienia,a DOKTOR na to: proszę państwa chromatyny nie ma sensu robic-widac ,że pan jest płodny,a jeżeli była by wada budowy plemnika to zarodek by obumarł po tygobniu a nie po 7 jak to było w panstwa przypadku.Było by może dobrze zrobic kariotyp i zobaczymy co wyjdzie z opisu.Jak będzie poprawny to starac się o dziecko.Z szokowało mnie to!!!doswiadczylam na własnym przykladzie ,że lekarze mówią co im ślina na język przyniesie i jak im zaufac?:( Boje się bardzo,ale musze byc mocna chyba będe się starac o kolejne dziecko-co ma byc to chyba i tak będzie. Przesyłam dla Was wszystkich buziaczki👄👄👄 i serdecznie pozdrawiam Balbinka Agatha a to dla Was moje Kochane siostrzyczki👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_27 Kochana myślałam o Tobie a napisałam Agatha.Całuski siostrzyczko przesyłam Ci jeszcze raz👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄. Gabrysiu zanim wczoraj trafiłam na to kafe to miałam zamiar wysłac Ci e-maila-my jestesmy z identyczną przeszłością,ale potem jak znalazłam to kafe stwierdziłam,że napisze tutaj-może ktoś się nademną zlituje.Nie chciałam Ci znowu jojczyc........ostatnia wizyta w Krakowie i to kolejne poronienie mojej koleżanki mnie znowu wpakowało w doła-potraciłam nadzieje i obtymistyczne nastawienie.Miłego Dnia zycze Tobie i wszystkim kobietką🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie ❤️ Przez weekend nie mogłam być z Wami, ale tak się zestresowałam sytuacją Balbinki, że co godzinę zaglądałam na forum przez telefon komórkowy, czekałam na wieści od Balbinki. Jak mi ulżyło, ze już jest wszsytko ok. :) Ostatnio słyszałam, że na kichanie doskonały jest sok jabłkowy. Jak zaczyna kręcić w nosie to należy szybciutko napić się łyczka, czy dwa tego soku i przechodzi. Nie sprawdziłam jeszcze tego. Ale źródło tej informacji jest dosyć wiarygodne. Mój teściu dostał takie zalecenie od lekarza, bo jest po operacji. Tiki - kilka dni temu pytałaś o szkołę rodzenia. Jeśli masz możliwość to zapisuj się. Chodziłam w pierwszej ciąży i byłam zadowolona. Taka szkoła również bardzo pomaga mężczyznom w odnalezieniu się w nowej sytuacji. Lidka - piękne zdjęcia z Litwy. A co do mojej pracy. Ja nie boję się zmian w moim banku, pracuję tam od 12 lat i wiele zmian już jest za mną. Wiem, że jestem docenianym tam pracownikiem i że mój pracodawca nie chciałby abym odeszła z pracy. Tylko, że ja mam już dość tych stresów, tych nagonek i tego wyścigu szczurów. Teraz będę miała dwoje małych dzieci, chciałabym poświęcić im trochę więcej czasu, chciałabym stworzyć prawdziwy dom, a nie dzieci w przedszkolu i z opiekunką całymi dniami a ja wpadam do domu jak do hotelu. Ale... w moim mieście nie ma dużych oddziałów innych banków. Zazwyczaj są to maleńkie placówki - kilku osobowe. Niestety w takich placówkach są małe szanse na rozwój i zazwyczaj pracują tam ludzie na podstawowych stanowiskach. Takie stanowiska raczej mnie nie interesują. Nie chcę spadać w dół, nie chcę zaczynać od nowa, bez szans na awanse i rozwój. Chociaż z drugiej strony, jeśli miałabym takie same lub lepsze pieniądze co szkodzi pracować na niższym stanowisku.... No i widzicie tyle jest \"ale\", tyle jest alternatyw.... i dlatego ja nie wiem co robić. Na razie się chyba wstrzymam. Zaraz po macierzyńskim pójdę na operację. Jak już dojdę do siebie to zacznę szukać pracy. joka - widzę, że u Was staranka idą pełną parą!!! :) Super. Oby były efekty. Tylko nie wiem czy dobrze robicie, że staracie sie codziennie. Podobno wtedy plemniki są mniej dojrzałe i trudniej im pokonać tą długą drogę do jajeczka. Ale co tam, jesli się uda to nie ma to znaczenia!!!!!!!!! Mooooocno trzymam kciuki. jak sprawy z pracą męża??? EvaWer - wybrałaś już pralkę???? Moi rodzice mają Boscha od 15 lat. NIc się nie działo. A co do odkurzacza - ja mam philipsa od 10 lat. Żadnych usterek. :) Lidka ten Twój odkurzacz to jak z kosmosu!! A mikrofala bardzo fajna. Widzę, że wiele dziewczyn lubi markę Samsung. Rzeczywiście mają bardzo ładne wzornictwo. A telewizory należą do jednych z najlepszych. Ja nie jestem \"więźniem\", żadnej marki. Przynajmniej w zakresie agd. Bo jesli chodzi o rtv to tylko technics/panasonic. ewaMarchewa - gratuluję zakupu pieska. Zazdroszczę. Tęskno mi za psiakiem w domku, chciałabym mieć, ale bardzo się boję, że nie podołam wszystkiemu na raz - małe dziecko i mały pies, to chyba za dużo... pytałaś o szampony i obroże przeciw pchłom. Najlepszy jest środek Tiguvon (do kupienia u weta). To jest taka maleńka tubka z płynem, kilka kropel wylewa się na kark psa - ilość zależna od wagi pieska. I piesek nie ma pcheł. Na ulotce piszą, że chroni to zwierzaka przed niechcianymi lokatorami chyba przez ok. 3 miesiące, ale mój piesek wytrzymywał około 1 roku. A nie był izolowany od kumpli. tiki - widzę, że też wiele przeżyłaś jeśli chodzi o psie choroby. mam podobne doświadczenia. Mój psiunio był za wcześnie wzięty od rodziców, nie robiłam mu kwarantanny tylko od razu na spacerki przed blok. Gdy miał 4 miesiace złapał parvowirozę. Nosiłam go na rękach do lekarza - a wtedy ważył już ponad 20 kg. Na szczęście po kilku tygodniach doszedł do siebie, choć lekarz nie wierzył, że go uratuje. Potem też wiele chorób go dopadało. I niestety dwa lata temu poddaliśmy się i uśpiliśmy mojego psiaka... Niedawno wpadło mi w ręce jego zdjęcie. popłakałam sobie troszkę... Nie mam siły na więcej, chce mi się spać ... później zajrzę, doczytam i napiszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Dorwałam się do internetu!! Hurra. Wesele siostry juz mam za sobą teraz zasłużony odpoczynek. Wszystko się udało, ślub był piękny wesele rozbawione do rana :) No ja niestety nie mogłam za bardzo szaleć ale i tak było suuper!!! Teraz zostaję tydzień u rodziców i odpoczywam Jedyna rzecz która mnie martwi to że zaraz po przyjeździe dostałam biegunki i tak na prawdę się cały czas utrzymuje - nie jest jakaś uciążliwa ale i tak się martwię... Czy w ciąży to normalne ??? Zastanawiam się czy to nie dlatego że odstawiłam na polecenia gina duphaston... A może zmiana klimatu.... Buziaki ps postaram się trochę nadrobić tego co napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Peppetti-> fajnie, że jesteście 🌻 Peppetti-> co do staranek, to tak nam zaleciła moja ginka- najpierw co dwa dni, a jak na teście będą II kreski- to codziennie... więc tak też zrobiliśmy, choć mego m to sporo kosztowało, bo takie branie 3 dni pod rząd wspomagaczy zaczęło dawać się we znaki:( wczoraj był moment, że nawet miał mroczki przed oczami... ale to wszystko jest napisane na ulotce, takie mogą być skutki uboczne... a na efekty poczekamy do 20.08:) Jestem już prawie gotowa do robienia korniszonów, a tu budka z warzywami jeszcze zamknięta 😠 poczekam jeszcze kilka minut, i jak nie otworzą, to chyba będę musiała iść trochę dalej... dobrze, że mogę obserwować z okna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś słonecznie i gorąco, a mnie przy tym słabo, ale nie wychylam się z domu, tyle co do ogrodu z psem. A propos psa jeszcze Tiki moj M wrocil ze szklarskiej teraz i mówi, że w życiu tyle psów nie widział na szlakach co teraz, co prawda większość to byli czesi, ale widać przepisy i ich przestrzeganie mają się nijak:) Część osób podobno prowadziła nawet psy luzem. Więc zakaz zakazem, a turysta i tak swoje...:) żałuje, że mi to powiedział, bo się okazało, że mogłam jęczeć i zabrać się z nim w karkonosze... ehh:( EwaWer yorki są super:) jak zmarł mój Tato nie bardzo wiedziałam jak można pomóc Mamie, bo nie chciała sobie dać pomóc w gruncie rzeczy, pomyślałam o psie, tyle że nie wchodziła w grę prawie żadna rasa, bo Mam choruje na stawy i długie spacerowanie odpadało, a całe życie jęczała, że jej się te pieski z kokardą tak bardzo podobają, nigdy jednak nie było ją stać na taki zakup. I tuż przed Bożym Narodzeniem zaciągnęłam Ją pod pretekstem do Poznania, żeby wybrała sobie szczeniaka to był najlepszy zakup jaki dokonałam kiedykolwiek, pierwszy raz w życiu widziałam rodzicielkę w takiej euforii:) mały działa jak emocjonalna proteza, jest przezabawny, przeuroczy i przekochany - mimo, że ja podchodzę do niego jak do przerośniętej świnki morskiej:) jest towarzyski, \'troszkę\' rozpieszczony, ale problemów nie ma z nim żadnych - Mam wszędzie go ze sobą zabiera. I tyle o psach:) i tak za dużo:) Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, a dwupaczki mają się trzymać zdrowo, pukałam do Rudi na gg, ale milczy, ktoś coś wie? Może się wyurlopowała:) Justy jak się czujecie? Ściskam Was mocno!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!! Ja juz z powrotem w pracy, po dlugim weekendzie laby i po wizycie naszych znajomkow. Dzis jestem padnieta i mega niewyspana, bo wczoraj po wyjezdzie gosci, rzucilismy sie z moim m na winiacza ktory sie ostal po wizycie, a potem jeszcze poprawilismy guinessikami,hehe, tak wiec mielismy \"romantyczny\" alko -wieczorek:):) a potem dlugie bzyku-bzyk,hehe, a dzis rano ledwo sie z wyra zwleklam i ledwo na oczy widze,ufff. Ogolnie wizyta gosci udana, pogoda byla super, nawet udalo nam sie grilla odpalic, ho ho!! No i pojezdzilismy troche po okolicy, polazilismy po pubach, po sklepach, ogolnie bylo fajnie.... No ale nasi znajomi przyjechali ze swim 7-miesiecznym bobasem, slodki ten ich maly berbec, ale kurcze mielismy czasem wrazenie ze oni juz o niczym innym nie potrafia mowic, non stop prawie, przez te 3 dni zachwycali sie i jarali tym Maluchem i byl to temat nr 1, wlasciwie jedyny;) To zrozumiale z jednej strony, ale troche to juz meczace bylo pod koniec..Bo owszem, my chcemy miec swojego bobaska, ale do innych dzieci to mamy 2 lewe rece i wcale nie nalezymy do tych ludzi, ktorzy innym w wozki zagladaja, zachwycaja sie i mogliby calymi dniami tylko o tym gadac:) wiec musze przyznac, ze pod koniec bylo juz to troche uciazliwe... No wiec jak juz sobie pojechali, to my rozkrecilismy sobie mala domowa alko-bibke we dwoje,hehe, (to poczatek cyklu wiec moglam troche zaszalec:), wiec sobie odbilismy! Postanowilam tez nie wczuwac sie juz tak bardzo w cala ta akcje z \"produkcja\" groszka. Juz nie bede az tak wnikac, szukac znakow i objawowo, myslec tylko o jednym. Ten pierwszy cykl staranek, kiedy nic nie wyszlo, troche przywolal mnie do pionu, troche otrzezwialam i sie uspokoilam. Bedziemy sie starac, ale nie za wszelka cene, nie na sile, nie na wyscigi, bedzie co bedzie. Tym bardziej ze mamy 2 opcje: jesli do pazdziernika uda nam sie z groszkiem, to zostajemy w Anglii jeszcze rok, ale jesli przez kolejne 2 cykle bedzie kicha, to przerywamy staranka i w grudniu powracamy na lono ojczyzny i tam wezmiemy sie do \"roboty\" -moze to nawet byloby lepiej, bo przynajmniej dostep do ginola i usg jest duzo lepszy, a moze ja powinnam byc jednak pod stala kontrola lekarza.. Tak wiec zdajemy sie na los, jeszcze dajemy sobie 2 cykle na staranka, zobaczymy co nam jest pisane:) Na powrot do kraju tez sie bardzo cieszymy, to taki nowy poczatek bedzie, a my juz bardzo chcemy zmian, bo troche sie w tym Angolowie zasiedzielismy:) No, zobaczymy. Ewa-marchewa - ale fajnie masz z tym psiaczkiem!!Jak wrocimy do Polski to tez planuje sobie takiego psiaka sprawic, uwielbiam psiaki!!:) sysunia - przykro mi ze nie wyszlo w tym cyklu...ale nic straconego!! Moze tez powinnas sobie troche dac na luzik? Jednak cos w tym jest, ze jak bardzo sie chce i tylko o tym mysli, to jakos trudniej idzie...No ale trzymam kciuki za Ciebie i za siebie!!🌼 Balbinka - ciesze sie ze wszystko dobrze z Twoja kruszynka, zmartwilam sie jak przeczytalam ze jestes w szpitalu...Ale wszystko zakonczylo sie szczesliwie!! Tak trzymac!! sciska reszte dziolszek! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z z ogórków nici:( budki nie otworzyli, a w sklepie ogórki owszem były, ale nie bylo kopru:( no i przełożyłam robienie słoików na jutro... oby mi chęć nie przeszła:) a jutro poprostu pojadę do centrum, tam więcej sklepów, więc i koper pewnie bez problemu kupię... gotuję właśnie obiadek- rosołek i udka z mizerią... i walczę z sąsiadami;) już Wam kiedyś pisałam, ze od jakiegoś czasu mamy nowych, którzy bardzo często glośno włączają muzykę... no a jak jest ciepło, to trudno mieć zamknięty balkon, czy okna, więc u nas wszystko słychać, i to nas wkurza, a szczególnie mnie, bo mam wakacje i więcej w domu przebywam... no i jakiś czas temu wpadliśmy z m na pomysł, ze jak oni włączą głośno muzę, to my u siebie jeszcze głośniej:P a że mamy lepszy sprzęt, więc muszą dać za wygraną:P może w końcu coś do nich dotrze? właśnie pograła u mnie muza na full przez dosłownie kilka minut- i proszę- wyłączyli:) :D więc i ja swoją ściszyłam:) szkoda, że nie możemy tak na dłuższą metę, bo sąsiedzi z drugiej z przeciwka w końcu wrócą z urlopu, a w niczym nam nie zawinili, żeby ich katować głośną muzą:) wprost przeciwnie- mamy bardzo fajne kontakty:) dzięki za kciukasy:) staram sie za bardzo nie nakręcać, ale wiecie jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika Nie myśl narazie o żadnej inseminacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boże kochany mam nadzieje,że o to się chyba nie otrzemy,ale tak czy inaczej nie chce nawet o tym myślec.Głowa do góry kochana perełko-musimy się jakoś wspólnie tutaj wspierac.Balbinka mi nadmieniła,tylko nie zna dokładnie tej histori,bo tutaj na tej kafe jest dziewczyna która tez miała 2 poronienia i teraz nie dawno urodzila córeczke.Więc jakaś nadzieja zawsze jest.Nie wiem o kogo chodzi,ale serdecznie gratuluje tej dziewczynie ,że powiększyła się Jej rodzinka-chyba nie ma nic piękniejszego jak dziecko,nowe życie w rodzinie.Gratuluje i życze powodzenia🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Mika ludze się,że może tym razem będzie dobrze czego i Tobie z całego serca życze.Całuski są dla Ciebie👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza-> chyba z ludźmi to już tak bywa, że jak im się urodzi dziecko to już świata poza nim nie widzą, o niczym nie potrafią rozmawiać itp... a Wam to się w ogóle nie dziwię, ze to już zaczynało Was męczyć... my też tak mamy, że jakoś nie bardzo wyciągamy ręce do cudzych dzieci, mimo że marzy nam się własne... i to chyba dobrze, bo ja np. nie chciałabym żeby moje dziecko brał na ręce każdy, komu przyjdzie na to ochota... co do luzackiego podejścia do starań- to owszem, jak najbardziej wskazane, tylko nie kazdy tak potrafi, niestety... Marghi-> dziewczyną, o której wspominała Balbinka, jest Dawna Justy... a jej maleńka córcia jest poprostu śliczna:) Dawna Justy-> co tam u Was, jak malutka? Pozdrowionka dla Ciebie i dla Matysi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze słowo o badaniach, Mika Ty już robiłaś wszystkie badania? bo mignęło mi, że nie robiliście posiewu bakteri, a może tutaj tkwić problem. I nie marudź tu o inseminacjach kochana, to nie dla Ciebie!!! Marghi mi mój ginekolog powiedział dokładnie to samo o kariotypie, co prawda przeprowadzając ze mną wcześniej rozmowę i pytając jak daleko sięga moja determinacja w \'chęci rozmnażania i wszelkim problemom z jakimi możemy się spotkać\', zły wynik podcina skrzydła, ale nie jest wyrokiem, zawsze mimo wszystko są szanse na zdrowe dziecko, niestety podobnie jak zdrowi rodzice mają szanse na chore dziecko, to idzie w dwie strony. Przede wszystkim znajdź lekarza, któremu zaufasz. Co do ślubów, to właśnie ze względu na ślub nie mam ochoty informować teściów o tym, że zostaną być może dziadkami. Bo bez kościelnego, w grzechu, zupełny brak akceptacji, a co ludzie, a co ksiądz powie, olaboga tragedia, co ze mnie za kobieta, że nie potrafię skłonić mężczyzny żeby się ze mną ożenił no i nie dziwota, że się nie chce żenić skoro bez ślubu do seksu taka chętna jestem... bleeeeeeeeeeeee, nienawidzę isntytucji kościoła i ludzi ślepo zapatrzonych w instytucję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabellla
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania .........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.......Radlin.....................11tc_19.11.2006..mar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........02.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........30.07.07...2x... ....sierpień 07 gawit_27.......28.......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....wakacje08 Agusia28.......28.......Będzin........25.04.07.....9tc...22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_22. 02........maj'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.........03.02......9tc..22.09......maj-czerw Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia...........26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ........28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27......27...okGliwic...........06.08.07...10tc_03.04...sierp 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79...........28.......Warrington.....30.07.07.....9tc_14.12 .06.....sierp07 Mika23........23.......lubelskie........30.07.07.....2x w 10 tc....sierpień 07 -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak............................kontrola beta hcg ------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia.....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie....28........Skierniewice.......31.10.2006......14.10.2007 Balbinka-2....28.......Katowice.........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007........26.12.20 07 Madzia79.....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38....Gdańsk..17.07.2007....CC.......Matylda.............3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIA28
CZESC DZIEWCZYNY MAM PROBLEM.3 RAZY JUZ PORONILAM TERAZ JESTEM ZNOWU W CIAZY ALE TO CIAZA ZAGROZONA CZY NA ZWOLNIENIU BEDE DOSTAWAC 805 PENSJI I ILE TRZBA PRZEPRACOWAC BO JA PRACUJE DOPIERO CZWARTY MIESIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika Mi w Krakowie zrobiono-tz.kazano zrobic pakiet posiewu z pochwy+ do tego cytologia.Były to wymazy z kanału szyjki macicy na: mykoplasma hominis,urea chlamydia,trachomatis badanie bakteriologiczno/mykologiczne i cytologia.Ja za wszystkie co Ci tutaj wymieniłam zapłaciłam250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×