Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Szkocja - no to tez fajny wypad Ci sie szykuje w weekend!! Ech, tam u was w Szkocji to tyle pieknych miejsc jest do zobaczenia, ze pewnie pare tygodni by trzeba bylo zeby wszystko objechac i zobaczyc. My wczoraj sie niezle nameczylismy zeby selekcje zrobic i wybrac jakies 2 miejsca w tej calej masie pieknych okolic:) No wiem, wiem, nikt z sasiadow za Angolami nie przepada, ani Szkoci, ani Walijczycy ani tym bardziej Irlandczycy;) hehe Nic dziwnego, skoro Angole ich wszystkich najezdzali, podbijali i zawlaszczali, tez bym na takich lobuzow patrzec nie mogla:):) Ale Angole chyba maja to gleboko gdzies:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja nie chcę ci robić nadziei ale coraz owocniej te twoje objawy wyglądają. Tydzień po owulce zarodek się zagnieżdża, może to właśnie on i stąd ten ból? Na pewno nie narobiłam ci nadziei;) hihi:D Ale co tam najwyżej mnie udusisz wirtualnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja, ale mnie rozbawilas. zaczelam sie rechotac, ze az brat mojego m zajrzal czy wszystko ok. ale nie powiem nadzieja sie budzi, choc staram sie jakos uspokoic.mowie sobie , ze to zbliza sie @ pyza, dokladnie Angole maja to gleboko gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki no i obejrzałam sobie zdjątka z Tatr. Najbardziej podoba mi się jak siedzisz i zdjęcie jest zrobione od tyłu jakby. Taka panorama z twoich oczu trochę po skosie. Fajne wrażenie robi. No i dobra jest ta zakonnica która zasłania oczy, pewnie nie chciała być widoczna na zdjęciu, albo albo, no właśnie ciekawe co ją tak zawstydziło? Oj oj no tak gorszyć panie w habicie. Jak Wam nie wstyd;) Nie znoszę jaskiń, ło matko jak tam nudno. A co to za akcja z helikopterem? No i na Rysy widzę, że się nie powiodło z przyczyn atmosferycznych:( Peppetti ale masz przeboje. Ja tez miałam takie jakby skurcze nóg w ciąży, że nie mogłam kroku zrobić. No, ale nie do tego stopnia. Współczuję❤️ Zainstalowałam sobie ten program do spr. ortografii ale ja używam innej przeglądarki. Trochę szukałam innego programiku, ale mi się znudziło i po prostu kopiuję sobie do worda i tam robię korektę:) Szkocja tak tak spokój, to na pewno tylko @ się zbliża;) Trzymam kciuki co by nie zbliżała się za bardzo:) A sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jakie Wy zajadacie zdrowe śniadanka. Ja mimo iż ciężarna, mam straszne problemy ze zdrową żywnością. Najlepiej jadłabym hamburgery i pizze. Dziś na śniadanie jadłam kanapki z szynką, żółtym serem i oregano. Wszystko zapieczone i polane ostrym ketchupem. Po surowych ogórkach mam zgagę, nie mogę patrzeć na owoce koloru pomarańczowego - czyli cytrusy, brzoskwinie, morele. Z nabiału tylko żółty ser i mleko w czystej postaci. Żadnych jogurtów, serków. I powiedzcie jak nie bać się o rozwój mojego dziecka?????? Szkocja - te objawy to na dwoje babka wróżyła :) Z moją nogą i spojeniem łonowym jest dobrze. Dziękuję za współczucie, nacierpiałam się bardzo. Pół nocy przepłakałam. :( Zrobiłam mały remont na blogu. Ostatnio w galerii nasze twarze było tyle fotek, że źle się oglądało. Zrobiłam dla każdej dziewczyny oddzielną galerię. Mam nadzieję, że zmianę przyjmiecie pozytywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja - ojojoj. oby to bylo to :-) Peppetti - wspolczuje. ja na szczescie nie wiem co to skurcze. a ze zdrwym odzywianiem tez mam problem. jem kwasne jablka na potege. dziewczyny. ja chyba zwariowalam. nie wyszlo mi pare planow w zwiazku z mja szkola. mam duzo pomyslow, ale brak energii by je realizowac. mam kilka grup i jest szansa, ze wyjde nieiwele powyze zera :-) a wprzyszlym roku wszystko bym pchnela.ale nie wiem co sie ze mna dzieje. nigdy sie tak nie stresowalam. mam schizy, nie moge spac.czasm brak mi oddechu. bije sie z myslami zamykac czy ciagnac dalej. ogromnie sie stesuje. chodze jak sparalizowana i mam wyrzuty sumienia, ze stesuje niunke, albo, tfu, tfu, urodze za wczesnie. nigdy tak nie mialam. zawsze bylam najbardziej wyluzowana przed wszelki stresujacymi sytuacjami. a teraz??? drugi raz w zyciu mam taka depreche. a wiem, ze powinnam sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie--- mialam sowja szkole, przerabialam to, duzo strsu. nie chce ci doradzac, ale przmysl wsyzstko na spokojnie.czy z malenstwem dasz rade prowadzic lekcje. czy zawsze bedziesz dyspozycyjna i czy, co rowniez wazne, to Ci sie oplaca. wiem, ze to trudna decyjza, szczegolnie jesli wlozylo sie duzo serca i pracy ale po prostu spisz na kartce wszystkie plusy i minusy i podejmij decyzje. ja wiem, ze bym sie nie porwala na swoja szkole gdyby bylo malenstwo. szkola kosztowala mnie wiele wyrzeczen, pochlaniala moj caly czas, a oprocz tego zaczelo sie bieganie do ksiegowej, kursanci chcieli wiecej godzin a ja nie wyrabialam. jednak to musi byc Twoja decyzja, tak abys byla szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam poniedziałkowo:) Ale się rozpisałyście, że ho, ho:) nie nadążam;) Graziabigos jak się czujecie? 🌻 ewa - marchewka- moje wizyty u dentysty nie są bezstresowe;) Szkocja - dużo zdrówka dla ciebie. Kuruj się szybciutko. Tiki przepiękne zdjęcia... Ach, w Tatrach spędziłam pierwsze wspólne wakacje z moim M:) Mania 🌻 i jak tu ufać lekarzom? Ale najważniejsze jest to, że znacie w końcu przyczynę niepowodzeń i że można to zaleczyć. Niuusia podjęliście słuszną decyzję, zdrowie maluszka najważniejsze:) Joka, a mi wyszło, że jestem w ciąży, hi, hi. Jak możesz to prześlij zdjęcie szczeniaka:) Peppetti, aleś się strachu bidulko najadła... wypoczywaj dużo. 🌻. Dostałaś zdjęcia ode mnie? i tu moja prośba. Czy mogłabyś umieścić je na blogu? oczywiście za zgodą innych dziewczyn:) Celavie 🖐️ udanego wypoczynku i wracaj do nas szybciutko...:) Asiab cieszę się, że wszystko jest ok! Darunia jest rezolutną dziewczynką i na pewno będzie cudowną siiostrzyczką. Gratuluję takiej córeczki:) A my w końcu wczoraj zakupiliśmy chomika dżungarskiego - Gustawa Fiodora;) Teraz uczymy się siebie nawzajem. W nocy nie mogliśmy spać przez jego harce. Jaki on jest szybki, normalnie jak błyskawica. Ehhh, czy chomiki skkaczą? bo mój tak. I jest strasznie dziki. Będzie nam ciężko go oswoić.... Ale już go pokochałam. Może wieczorkiem wyślę jego zdjęcie do Peppetti, to może umieści na blogu:) A i chcę się pochwalić, że w czwartek lub piątek znów jedziemy na parę dni wypoczywać:) Tym razem na wyścigi motocyklowe GP do Brna, a potem na Węgry. NAd jezioro BAlaton. Nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja - cholerka, no wlasnie te plusy i minusy. zawsze wychodzi rownowaga :-) w tamtym roku uczylam tylko jedna grupe i nie bylo tak zle. w pozostalych uczyli lektorzy. formalnosci tez nie bylo tak duzo, ale wtyedy jeszcze szkole prowadzilam z kolezanka wiec odpowiedzialnosc podzielona. wiem, ze powinnam podejsc do tgo tak, ze co ma byc to bedzie. w koncu ten biznes nie wymaga wielkich inwestycji i nawet jak strace to niewiele. tylko z drugij strony... wolalabym chyba oddac sie \"urokom\" ciazy a potem dziecku ( ale na poczatkuja bym wcale nie uczyla :-)) i takwlasnie to wyglada. na kazdy argument - kontrargument. jeszcze raz dzis przedyskutuje to z moim M. na chwile obecna mam sie odrobine lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie - jeżeli ta szkoła ma Cię przyprawiać o tyle nerwów i stresów to chyba lepiej będzie z niej zrezygnować. takaja - z tej zakonnicy to moja kumpele też się śmiała - że ona taka porażona naszą miłością się zasłania ;) helikopter - goprowski - ktoś dostał zawału nad Gąsienicowym ponoć :( a Rys wcale nie planowaliśmy - obeszliśmy sobie tylko Czarny Staw pod Rysami, w Tatry pojechaliśmy dosłownie 5 dni po moim zabiegu, słaba byłam :( ciągle jeszcze plamiłam.......... w ogóle to Pani doktor kazała mi leżeć w domu bo mocno krwawiłam po zabiegu, ale ja nie mogłam z głowy smutne myśli i łzy mógł nam pomóc troche wywiac tylko tamten wiatr............................ szkocja - oby, oby................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie - jakos tak mnie naszło i poczytałam pare pierwszych naszych stron - nasze lęki, obawy, strach, żal............. zmieniłyśmy sie tu wspólnie, naprawde .................... w październiku minie rok naszych spotkań - wierzyć się nie chce, że to tak zleciało spory kwałek swojego życia spędzamy wspólnie....... doszłam do wniosku, że jesteście istotną częścią mojeg życia........ szkoda, że część dziewczyn juz nie zagląda: OLI80 ❤️ nusieniek❤️ 100krocia ❤️❤️❤️❤️❤️ wierze, że bedzie dobrze. AniaBiałystok❤️ marta77❤️ Agapa ❤️❤️- której zawsze będe wdzięczna. betty82 ❤️ aneczka12❤️ iza iza ❤️ jeśli nas czasem czytacie kobietki - dajcie znac co u Was. Alekto - odezwij się :) CELICA-🖐️ DawnaJusty - mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, tylko mała jest tak frapująca, że nie pozwala tu zajrzeć mamusi. Ucałuj ją od nas 👄 Mika23 - owulacja dobrze wykorzystana? joka- ja ciągle trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - miło Cię zobaczyć ;) graziabigos - jak się czujesz - już są pierwsze objawy stanu błogosławionego? gablis - a co u Was? jak się czujesz? odezwij się czy wszystko w porządeczku - Ty jesteś następna :) JoaśkaPelaśka - a Twoje samopoczucie jak>? Peppetti - fajnie zrobiłaś na bloogu moim zdaniem - teraz każda ma swoja stronkę i mona więcej zdjęć powżucać i będzie porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam kobiety Co do mojego samopoczucia to : - nie mogę nic jeść ,ale nie dlatego ,że mam mdłości tylko po prostu nie mam apetytu co u mnie jest baaaardzo dziwne - bolą mnie bardzo cycki - nic mi się nie chce no i chyba zwariowałam bo wczoraj robiłam jewszcze jeden test ,nie dowierzam czy co ?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
graziabigos - to normalny objaw szczęścia:D:D życzę ci wszystkiego najlepszego z całego ❤️, ba ja to wiem, że będzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Podobnie jak Dawna Justy miałam wielki problem przekopac sie przez tyle stron. Ale jakos dalam radę. Pozwólcie ze bede pisac w kolejnosci przeczytania waszych postów. Joka ja mam takie buty jak na tym zdjeciu, czerwone na drewnianym wysokim obcasie tyle tylko ze bez tych diamencików. Chodze w nich do dzinsów , krótkich spodenek, spódnic. Sa bardzo wygodne. Mamy widac podobny gust. Graziabigos GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, no, tak trzymać. Oby te 9 m-cy upłynęo Ci w spokoju i szczęsciu. Tiki gratuluję dziewczynki. Co do imienia to niepamietam powiem szczerze , chociaz wydaje mi sie ze faktycznie coś kiedys mówiłaś. Moze chodzi o Zosię????????? Kacuska GRATULUJĘ MICHASIA!!!!!!!!! Celavie - ja też bym chciała zobaczyc jak wygladasz. I przy okazji udanego wypoczynku. Rudi - ty też się dobrze baw na wyjezdzie i wypoczywaj. Niuusia super ze jednak wracasz. Czy wszystko teraz bedziesz wiozła spowrotem do Polski???????? No i czy wracasz na \"Północ\"? Co do chrzestnej bez kościelnego ślubu to zalezy od księdza. Wiem z autopsji ze są tacy co nie wyrażaja zgody. Mojej kuzynki bliżniaków wogóle ksiadz nie chce ochrzcic bo oni nie maja slubu koscielnego. To zalezy jaki ksiądz i jaka parafia. Joka ten ruski kwadrat jest dziwny conajmniej. Mnie tak jak Lidce wyszło czerwone, a jak nie trzymałam palca zmieniło sie na niebieski samo. Uff no to chyba odpisałam wszystkim. Peppetti mam nadzieje ze juz lepiej z nogą i ze nic nie boli. Tego ci zycze do rozwiązania. Sysunia - ładne zdjęcia. U mnie remont trwa. W przyszłym tygodniu bede miała juz meble u syna w pokoju. Oby !!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo mam juz dosyc! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - siedze, czytam i wyje :( płacze jak bóbr , nie moge się uspokoić . Czytam historie malgosik na bloogu dzieciak z linka w Twojej stopce..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziś byliśmy u mojego gina!Mój mąż dostała antybiotyk do wybrania, a potem mamy brać się do dzieła!!! No, ale my jeszcze poczekamy!Mąż wybierze antybiotyk, przed staraniami zrobimy jeszcze raz badanie i będziemy się starać dopiero w przyszłym roku w sierpniu bądź wrześniu :) Także póki co będę się cieszyć z Waszych ciąż i Waszych maluszków :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze ale sie wscieklam. dzis zadzwonila do mnie polska lekarka tutaj w szwecji od prowadzenia ciaz której kiedys tam zostawilam wiadomosc. no i powiedziala ze za tydzien w srode moge miec wizyte i ze moze prowadzic moja ciaze. normalnie znow mi namieszala bo juz postanowilismy ze mala przyjdzie na swiat w polsce. troche przystopowala mnie cena bo tak: jak nie mam tutaj pobytu to pierwsza wizyta 600zl a kazda nastepna 200. póki co umowilam sie na przyszly tydzien i do jutra musze jeszcze raz to wszystko przemyslec bo tak naprawde podjelam decyzje o powrocie tylko przeez to ze nie mialam tutaj lekarza a trafila sie nawet polka. no ale chyba sobie odpuszcze i jak juz podjelismy decyzje to jej nie zmienimy. moze gdyby zadzwonila kilka dni wczesniej..... eva wer wracamy na północ :) a z gratów bierzemy tylko jedna komode która jutro jedziemy kupic zeby byla na ciuszki dla maluszka i nic poza tym. wiesz...w tym mieszkaniu do zycia wszystko jest tv, wyposazona kuchnia (no moze mikrofalówke jeszcze wezmiemy) łazienka no a salon cały został nasz tzn komplet wypoczynkowy i stół. no i w salonie jest wielka szafa zabudowana wiec nie ma tragedii. nie bedzie az tak ze teraz wszysciutenko trzeba bedzie zwozic. wszystko moze bez problemu zostac tutaj w domu. dom w zimie jest i tak ogrzewany no i to nie jest polska zeby ktos sie nim zainteresował :) a ja jutro bede miec polski chlebek nareszcie bo tutaj chleb jest okropny!!! przyjezdza tesciu bedzie pracowal 100 km od nas i jeszcze 2 ludzi do pracy do mojego m. no i zamowilam sobie polskie gazety i chlebek :) w sumie to dokladnie za 2 tyg wracam do polski ale na chlebek mam smaka :) zmykam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, rpzeczytałam co0mpisałyscie napisałma do Was odpowiedzi, i ... prąd mi wyłączyli i wszystko straciłam więc juz drugi raz pisac nie będę tylko do tiki napiszę na temat imion, bo to mi sie jeszcze pisać chce, wiec ja jak będe kiedyś miała dziewczynke to pewnie dam jej na imię Kaja, bardzo mi sie to imię podoba jest takie kochane no i znajoma mi statnio powiedziała, że to znaczy \"ciesząca rodziców\" więc tym bardziej, podoba mi się te\\ż imię Helena, ale zabiłabym jakby ktoś mówił mi potem do dziecka Hela, podoba mi się za to Helenka. No i na drugie na pewno dałabym Aniela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cieszę się, że mogłyście w końcu zobaczyć mnie:) Balbinka ja mam wujka, który jest psychicznie chory. Tylko właściwie on nie miał depresji, ale nagle jego stan uległ znacznemu pogorszeniu i wykryto tą chorobę:( później okazzało się, że u niego ktoś z dalszej rodziny miał chorobę psychiczną. Teraz ciotka obawia się, że moich kuzynów lub ich dzieci ta choroba może dotknąć. MAm do ciebie pytanie odnośnie chomiczków. Mam dżungarskiego i on jest strasznie dziki. Próbujemy oswoić go w ten sposób, że na rękę dajemy ziarenka i czekamy. I tu pojawia się problem. On się nas boi!!! W swojej klatce lata na kołowrotku jak szalony, całą noc buszuje po korytarzach. W ogóle jest szybki - jak nakręcona zabawka. Nie daje sobie chwili wytchnienia. No i nie wiemy co robić:( zastanawiamy się czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Peppetti - dziękuję za umieszczenie moich zdjęć na blogu:) 🌻 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - o chomika sie nie martw, nasz tez tak robil dodatkowo bigał bo scianch klatki az na sam \"sufit\" klatki i zwykle z niego spadał i rpzeżył ponad 3 lata dziewczyny czy która z Was ma może skype, bo właśnie podłaczyłam sobie kamere, podłaczyła sluchawki i podłączyłam mikrofon, nie mam jak sprawdzic czy mikrofon działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na moment, bo korzystam z neta u męża w pracy... w niedziele padł nam komp, twardy dysk... nowy komputer będziemy mieli najwcześniej w czwartek, a może później.. z Borysem wszystko ok... napiszę więcej z domu... pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia - widze, ze i Ciebie trudne decyzje nie omijaja. zycze smacznego :-) Balbinka - chyba masz racje. jest nadzieja, ze nie zwariowalam :-) dzis juz mi o nieeebo llepiej. tiki - rzeczywiscie.niedlugo minie rok. ja trafilam na forum w listopadzie. tez jestem ciekawa co u dziewczyn. noi jak tam 100krocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej A moja przyszywana siostra (notabene mieszkająca w Szkocji) urodziła synka. Waży 4390!!!!!!! Poród był naturalny i podobno całkiem lekki. Szok!!!!!! tiki - obejrzałam Twoje fotki. są piękne. poruszyły moje wspomnienia. bardzo bym chciała pojechać w góry. Dawno nie byłam..... :( takaja - niestety te moje bóle to nie skurcze. Ten ból też znam i jest znośny, bo chwilowy. A to był przeokropny ból kości. Jakby pobito mnie, a potem podpalano tą kość (strasznie mnie parzyło). Nie wiem co to było, ale drugi raz nie chcę tego!!! :) :) Co do Google Toolbar - to nie pomyślałam, że możesz nie używać IE. :( :( monikapie - skoro brak Ci energii to sobie odpuść. Nie rób nic na siłę, pomyśl o sobie, o dzieciątku. A pomysły zrealizujesz później. Caroline - świetne imiona dla chomika!!! :) graziabigos - wcale Ci się nie dziwię, że powtarzałaś test... nam czasem trudno uwierzyć w szczęście... Wiecie co - gablis się nie odzywa. A może już urodziła??????? gawit - wierzę, że ten rok oczekiwania na starania, zleci szybciutko. A potem szybciutko będziesz cieszyć się malutkim dzidziusiem. niuuusia - w Szwecji okropny jest chlebek, ale za to fantastyczny pasztet!!! Nie pamiętam jego nazwy, ale smak zapamiętam do końca życia. :) :) :) Balbinka -aż tak dużo się nie napracowałam - może dwie godzinki ;) Co do miniaturek na blogu - to nie moja zasługa. Tak jest na blogach wirtualnej polski. Ja tylko wrzucam zdjęcie, a system już robi miniaturki. Więc za wiele Ci nie pomogę :( Poszukaj lampy na allegro. Pamiętam, że było kilka naprawdę ciekawych ofert. Można też było skompletować z żyrandolami i kinkietami. Raaria - wściec sie mozna, gdy wszystko sie skasuje. :):) odnośnie mikrofonu, to w ustawieniach powinnaś mieć test, aby sprawdzić czy działa kamera i mikrofon. Caroline - musicie dać chomikowi trochę czasu. Na razie oswajajcie go ze swoim widokiem. Niech Was widzi przez szybę. Na jedzenie z ręki to jeszcze za wcześnie. Odnośnie kołowrotka to wyjmujcie mu go co jakiś czas, bo się zajeździ na śmierć. Niestety to są głupiutkie stworzenia, ......ale słodkie. :) :) joka - szybciutko wracaj do nas, będziemy tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Hej zaglądam tu do Was bo mamy luz, poza tym koleżanka siedząca za mna i mająca piękny widok na mój monitor jest na urlopie. Więc moge swobodnie czytac i pisać. Peppeti mam nadzieje, ze ten okropny ból nie wróci. Remont bloogu bardzo mi się podoba, jest teraz bardziej przejrzysty. Monikapie - naprawde nie wiem co Ci doradzić, widze, że masz nie mały dylemat, czy zając się szkołą, czy poświęcić się całkowicie niuni. Mam nadzieje, że z nowym dniem łatwiej będzie rozwiązać Ci ten problem. Caroline - niestey nie znam się na chomikach, nigdy nie miałam takiego zwierzątka ale słyszałam, ze chomika oswaja się biorąc go na ręce ale czy to prawidłowa taktyka to nie jestem pewna. Szkocja, oby @ nie przyszła:). Mój m. ma nową ofertę pracy. Dołączy do grona polaków pracujących w Angli ale siedząc w Polsce przed kompem i zdalnie opiekując się serwerem. Narazie będzie ciągnął prace w Polsce i w Angli równocześnie. Więc moje drogie trzymajcie kciuki za 3 miesięczny okres próbny:). Pisałam Wam kiedyś, ze bbędąc u koleżanki nad jeziorem poznaliśmy lotników z aeroklubu. Więc jednemu z nich wpadła własnie ta koleżanka w oko i ciągle do niej i dzwoni i nas odwiedza w pracy. W czwartek mamy zaproszenie na latanie szybowcem do aeroklubu, trochę się boję tego latania ale co tam raz się żyje. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - fajni ci z tym aeroklubem... super sprawa, korzystaj póki możesz bo jak już zaciążysz to nici z latania ;) Caroline - w sprawie chomika nic a nic nie pomoge, nigdy nie miałam. a ja od wczoraj jakaś sentymentalna jestem............ przejs mi ten nastrój nie chce dodatkowo po historii tej dziewczyny z blogu dzieciak smutno mi nadal......... pokręcone to zycie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. To znowu ja. Mam okazję to szybko do was piszę. Pogoda nie specjalna, remont się wlecze. I nic tylko ciagle wydajemy pieniadze. Tiki jak kupisz to mieszkanie to czeka cie to samo. Na poczatku wydaje sie to takie fajne - nowe rzeczy , kupowanie, sklepy. A ja mam juz dosyc. Najgorsze jest to szukanie, porównywanie cen, myslenie czy tak czy nie tak. Tragedia. Maz robi wszystko sam, do tego jednoczesnie pracuje i tak sie wlecze. Na dodatek bawi sie z kazda dziurką, poprawia i poprawia. Jak sobie pomyslę ze we wrzesniu jeszcze rozgrzebię sobie łazienkę..........to aż mi słabo. No ale łazienke zrobic muszę. Chciałam was zapytac: która ma kabine w łazience. Bo niewiem czy całą wstawic, zabudowana czy tez sam brodzik i drzwi a panel dac na kafle. Niby ta druga opcja powiększa optycznie łazienkę. Bo w blokach to niestety łazienki wielkie nie są. No to sobie ponarzekałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a nie myślałaś o \'wymurowaniu\' kabiny? taniej i wg mnie korzystniej, łatwiej się czyści niż te kabinowe szyby, u mnie teściowie są po wymianie kabiny na nową, poprzednia miała zssuwane drzwiczki i zaczęła przeciekać, ta ma drzwi zamykane, ale też przecieka, ja mam malutką łazienkę, ale tradycyjną wanne i do tego na boku taka szyba, żeby przy prysznicu nie chlapać. Widziałam, że był poruszany temat śniadań :) ja praktycznie śniadań nigdy nie jadałam, odkąd wiem o larwie coś w siebie starałam się wcisnąć, choć mijało to się z celem, bo wszystko i tak lądowało w muszli, teraz za to jestem serkomaniaczkom, śniadanie bez homogenizowanego waniliowego serka jest w ogóle nie dopuszczalne:) (choć normalnie nie tknęłabym go palcem) Wczoraj miałam dobry dzień pokucharzyłam, zrobiłam seans pierogowy i nalepiłam dla mojego M ruskich a dla siebie mazowieckich, mniam objedliśmy się jak prosiaki:) a wieczorem dostałam całą misę kurek, także na obiad prawdopodobnie kurki w smietanie z ziemniarami (o ile jakieś krasnoludki mi je wyczyszczą;) ) Peppetti z tą nogą to się musiałaś stracha najeść i nacierpieć, oby już się nie powtórzyło. Graziabigos gratulacje!!! Szkocja nie chorować mi tam! Marchewcia jak Pimpek? Joka a Twoje czterołapkowe szczęście jak tam? Piękna rasa:) Monikapie jestem podobnego zdania co dziewczyny, jeśli ta szkoła ma być obkupiona tyloma stresami to może to niekorzystnie wpływać na Ciebie i maleństwo. Ale z drugiej strony jak już się wgryziesz to przecież będzie coraz łatwiej. Przydałby się ktoś do pomocy. Tiki świetne zdjęcia:) Jeszcze pytanko dużo roboty masz przy akwarium? i stale musisz kontrolować ph? My też mamy rybki, ale takie zwykłe tam razbory, neony kilka kirysów otoska i ciągle rozmnażające się molinezje:) Alekto co u Ciebie? Balbinka jeśli chodzi o depresje, to moja Mam na nią choruje niestety, daj znać jeśli chcesz pogadać. Generalnie to CHYBA wracają mi siły witalne co mnie cieszy, za to noce mam koszmarne ciągle mi się jakieś głupoty śnią, wczoraj np ganiałam małe krokodyle po mieszkaniu bo mi się zalęgły i najpierw spuszczałam je w kibelku, z którego niestety wypływały i uciekały a potem skręcałam im głowy.... skąd mi się to bierze? :) Piękne wypracowanie, a i tak nie wszystko co chciałam napisałam, gratulacje dla czytających do końca:) Pozdrawiam wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×