Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość
A ja nie lubię Walentynek:(:( tym bardziej teraz. nie mam ochoty na nic, jestem zmarazmowana 😭 Dlaczego ten świat jest taki beznadziejny... już nie mam siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uciekam spać, życzę wam udanego wieczoru i cudownego dnia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Joka życze powodzenia i trzymam kciuki !! Oby Ci się szybko udało i teraz będzie juz ok !!! Tylko nie męcz sie tyle co ja bo to nieznośn sie staje :D A swoją drogą to jestem przed okresem- 0 objawów a mój M co chwile pyta jak sie czuje !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka - to do roboty. Powiedz mężowi , że taką walentynkę chcesz ;) CO Z LOLĄ U? ...hehehehehehe... dobrze miłości moja?? EvaWer- miałam nadzieję, że chociaż w kinie coś jest ciekawego :( Ziembiński przyjmuje na Kilińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evawer to jest numer do ziebinckiego 343740408. on przyjmuje we wtorki i w czwartki. o ile sie nie myle. i mozna sie do niego zapisywac na godzine. tyle ze on tlyko prywatnie przyjmuje. mnie juz 2 razy przyjal w dziien w który nawet nie mial przyjec. bo go prosilam...zeby mi wyniki zinterpretowal....gadalismy pół godziny wszystko nam wytlumaczyl...i nawet złotówki nie wziął. w przyszlym tygodniu sie do niego wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daguś ❤️ ❤️ ❤️ ja jestem i też Cie kocham :p ❤️ Popieram EveWer- Monikapie ❤️ ty masz teraz tylko pozytywnie myśleć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebierze urlopów jeśli jego pacjentka ma rodzić (pracuje na tysiącleciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie- dopóki masz objawy ciąży to wszystko jest ok. Niemożesz się martwić i denerwowoać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
no wiem, wiem :-) ale jak tylko mnie cos zaboli to mi sie od razu przypomina ile ja lykam lekow. ale z drugiej strony nie jestem jakos obloznie chora, nie mam temperatury. tylko ten kaszel i ucho. dobra. na dzisiaj dosc marudzenia. mam zamiar obejrzec Chicago (bardzo lubie) ale nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
i jak Wy ze mna wytrzymacie te 9 miesiecy ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musze wam to powiedziec...juz dawno to zauwazyłam.... mylicie sie kiedy piszecie ze dopóki sa objawy ciązy to wszystko jest ok.... ja swoja dzidzie martwa nosilam pod sercem około tydzien.....tydzien w którym najbardziej bolaly mnie piersi i zygałam jak kot....... w sobote dowiedzialam sie ze serducho nie bije....a w piatek myslalam ze mdłosci mnie wykoncza..... to nie jest prawda.....kochane mnie to zwodzilo...bylam pewna ze dokóki sa objawy to wszystko jest z dzidzia ok...nic bardziej myslnego. i nie mowie tego po to zeby kogos straszyc czy stresowac.... p prostu chce was wyprowadzic z błędu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Monikapie my tu mamy nadzieje ze nie zostawisz nas po 9 miesiącach tylko dalej będziesz z nami !!! Niuuusia mi ginek powiedział że dopóki są objawy to z ciążą ok a jak nie mam to znaczy że coś sie "zepsuło" !!! a ja przez całe te 12 tygodni nie miałam objawów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Niuunia u mnie skończyły się zachcianki. niewiedziałam że coś jest źle...aż się do męża śmiałam, że czuję się jakbym niebyła w ciąży... Poprostu większość lekarzy tak tłumaczy pacjentkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Niuuusia ginek mi w prost powiedział ze jak jest ciąża to jest burza hormonów a jak ciąży nie ma to hormony nie szaleją !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia i co radzisz isc do =niego?????????Chwalisz go??????????? A gdzie on dokładnie na kilinskiego przyjmuje i ile bierze. I gdzie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane .... przeciez moje dziecko nie umarło na krzesle u gina.... dwóch robilo mi usg i oboje powiedzieli ze płód juz jest martwy ok tydzien bo juz sie cos tam odkleja..... nie bede sie z wami kłócić...ja wiem co było..i jak było..... i wiem ze mdłości miałam do samego konca.....sorry nie mdłości tylko zyganko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva gdzies koło teatru podobno. moja koleżanka z pracy chodzi do niego i bardzo go chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia ja chodizłam dłuzej z martwym dzieckiem i tez miałam napeczniałe piersi itp. Co z tym lekarzem?????? Polecasz. Ja juz zgłupieje. Nie wiem czy zostac przy pawinskiej i wstac o 7.00 czy co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evawer moglybysmy sie razem do niego umówic....na ten sam dzien i podobna godzine... i pojechac razem :) chwale go i to bardzo. on pracuje na pck. gabinet ma na kilinskiego przed teatrem. ode mnie wzail chyba 70 zł. razem z usg bo wszystko ma w gabinecie. jest naprawde delikatny i wszystko dokladnie tłumaczy. naprawde fajny człowieczek. jak go sobie porównam z bercherem to mam łzy w oczach ze trafiłam w ciazy na takeigo dupka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Ja też miałam USG robione przed zabiegiem przez 2 lekarzy bo 2 musiało potwierdzić śmierć dziecka bo jeśli by to powiedział 1 lekarz to mogło by to być scigane z urzędu jako aborcja !! Niuuusia ja nie twierdze że ty nie miałaś objawów mimo ciąży martwej i że maleństwo umarło na fotelu u ginaka !! Ja tylko pisze to co mi powiedział lekarz !!! Nie złość sie i nie odbieraj tego żle !! Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odwlekam wizyte bo mysle ciagle czy prosic o recepte na anty czy nie...ale w przyszlym tygodniu to juz na pewno pójde...ostatio bylam w pazdzierniku wiec chyba czas najwyzszy....wypytam go o wszystko moze doradzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaq niemówię o piersiach... Mówiłam o mdłościach i zachciankach. Piersi mialam nabrzmiale jeszcze kilka dni po zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sie bron boze nie złoszcze czy obrażam :) tylko wiem ze lekarze uogólniaja i ze kazdy przypadek jest inny. i wiem ze przty nastepnej ciazy nawet jak bede wymiotowac dalej niz widze ;) to nie dam sie zwiesc pozorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kiedys mówiłas mi na gg ze chcesz isc do lemanskiego to ja zgłupiałam teraz. A jaki ten z. jest. młody , stary. Bo ja bym poszła do niego ale w przyszłym tygodniu jak mi sie @ skonczy. A w którym pracuje szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mówilam ale jak juz przed chwila napisałam....sama nie wiem czego jeszcze szukam skoro jestem zadowolona ... i zostane przy ziebinskim.... jesli chodzi o wiek to tak kolo 40 bedzie miał.... sympatyczny....naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evawer to moze wtorek?? ja zadzwonie i nas umówie... boje sie ze w czwartek to ja juz bede miec @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek to ja jeszcze bede miec, bo ja mam dostac wg moich obliczen 16 w piatek. Ale wiesz jak to jest. moge dostac i dzien wczesniej albo dzien pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×