Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość lola u
Czy któraś z Was jest chętna zawitać na tym nowym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boje wchodzić na nieznane linki wklejane przez osoby poza forum. Mam maniakalna obawe przed wirusami. Peppeti brzuszek imponujący:D. mam nadzieje, ze mięśniak sie włchonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Ja nie mam ochty zawitac na nowym forum z Wami mi dobrze Pepetti brzuszek sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Ale ta dziewczyna jeste jakaś dziwna ta od tego forum !!! Weszła na forum kobiet które cierpią po stracie dziecka i cieszą sie tym że inne które straciły zaciążyły a zaprasza na forum na którym ma ciężarne ! Po co ? żebyśmy bardziej miały cierpieć czy straszyć naszymi przeżyciami szczęsliwe cięzarówki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tagiś
Celavie :* masz racje nie ma to jak dobre wieści :) na poprzednia Fasolcie pracowalismy 4 lata długie lata .... teraz czas zabrac sie do ciężkeiij ale jakże przyjemniej pracy ;) Mania wystarczy dobry antywirus ;) ja używam od ponad roku AVASTa i sobie chwale tita jak tylko pojawi nawet najzwyklejszy trojan rycza syreny i mówi - znaleziono konia trojańskiego ;) a co u Was ? u mnie brzydko, wszystko topnieje feee... ale mam goraca batke ktos sie pisze ? :) Aniołek 28.12.2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppettii piękny brzusio:-D mój wygląda tak samo-ale ja mam strasznie wydęty:-P zobaczysz jakie zaniedługo będziemy śliczne okrąglutkie:-D poza tym..świetne spodnie:-D dziewczyny macie też takie mocne skurcze brzucha jak leżycie na pleckach?ja normlanie nie mogę spać na plecach, bo mi to \"pulsowanie\" strasznie przeszkadza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Weszłam na tamto promowane przez tą dziwną MAGDE forum i jakoś nie ciekawie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam! proponuje się nie \"wyprowadzać\" - tamto forum jest jakieś dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Właśnie żeśmy z Madusią na gg wymienily opinie o tej dziewczynie i o tym całym wspaniałym forum !!! MASZE JEST NAJLEPSZE ! Maleńka i Gablis jak sie czujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga pojechała na badania po zabiegowe i podczas tych badań dostał @ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Peppetti - buuu. tez chce juz taki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Maniu Daga dostała przykaz ode mnie wczoraj na gg i miała mi rano sms-a napisać i napisała o 8.40 że nie ma okresu a około 10 że podczas badań dostała !!:-( Ale ona sie chyba cieszy bo jest krótko po zabiegu i chciała zajść dopiero w połowie marca !!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33
peppetti super wyglądasz z brzusiem,..niech sobie rośnie zdrowo!! Właśnie mały zasnął,więc wzięłam sie za obiadek..jescze niewiem co zrobię..narazie-zupa.... A ja jutro wybieram się do innego lekarza,na badania....Po tym wszystkim chyba przestane chdzic do przychoni,ten zaczyna delikatnie mówiąc olewać ludzi..Mam nadzieje ze bedzie ok. To nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Monikapie już niedługo będziesz miała taki śliczny duży brzuszek i ja mam nadzieje że mnie też to spotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Ja też sie zastanawiam nad zmianą lekarza ! Podczas tamtj ciąży chodziłam do takiego fajnego ale ślad po nim zaginą a w przychodni nie chcą nic powiedzieć a ten do którego chodze teraz jest dziwny i nie ufam mu za bardzo ! Zaczynam sie zastanawiać czy nie iść do pani dokror bo przyjaciółki do niej chodza i polecają ją !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
lola u - mam ogromna nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Monikapie ty nie masz mieć nadzieii tylko masz w to wierzyć kobiert bo będziesz miała najpierw taki brzuszek a potem ślicznego bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Nadzieje to moge ieć ja bo nadzieja pomaga przeżyć klęske i to nadzieja umiera ostatnia a ty masz wierzyć bo teraz już będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolu dziękuje czuję się dobrze, poza tym, ze ciągle kręci mi się w głowie:-P Dziewczyny Rudi nasza Kochana kazała Was wszystkie pozdrowić:-)❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
malenka - a minelo Ci juz chorobsko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
A dlaczego rudi nie wchodzi do nas ???? Bo z tego co pamiętam to już chwile jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak monikape minęło naszczęscie..jeszcze kilka dni po braniu antybityku trzymało i mam trochę powiększony jeden migdał, ale już dobrze..gorączka minęła! kurcze teraz do mnie dotarło, że moja dzidzia jak Twoja..\"wspomożona\" antybiotykami\" była cały czas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
no niestety. ale mysle, ze leki nie zaszkodzily chociaz najlepiej nic nie brac. gorzej jak jest jakis wirus albo bakteria. ja nadal mam kaszel ale to pamiatka po chorobie i mam nadzieje, ze nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Malenka nie martw się przeciez uprzedzałas lekarza, ze możesz być we wczesnej ciąży. Wiecie co ale jestem dzisiaj znudzona, praca idzie jak krew z nosa i w ogóle mi się nic nie chce 😴 😴 😴 😴 😴. W weekend odpoczęłam sobie psychicznie, ale jestem za to niewsypana, więc dzisiaj po pracy wskakuje do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - to tak jak ja - jazda na nartach jest suuper - ale wieczorem sie pada z nóg!! A wczoraj nie moglismy szybko pójść spać bo nocowała u nas moja znajoma i pogaduszki skończyły się o 11 tak więc jestem średnio wyspana i o niczym innym nie marzę jak o ciepłym wyrku:) A ciężarówki ściskam najbardziej - rozsiewajcie fluidki bo ja juz chcę!!! - wiecie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam natomiast do 22:40 na Rysiu, po filmie znowu byłam rozczarowana i zła, że niepotrzebnie wydałam kasę :( na bilety. Tak samo było po \"Ja Wam pokażę\" i \"Samotność w sieci\" Jednym słowem zaczne interesować sie kinem niezależnym i filmami niekomercyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×