Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość Madusia_3
Czesc dziewczynki wczoraj nie dopuscily mnie do kompa nastolatki ktore u nas byly i dzis mialam sporo do nadrobienia i mile wiedomosci sa.U mnie dalej brak@ dzis 33 DC w zeszlym miesiacu mialm po 34 dniach wiec zobaczymy co dalej nie chce sie nakrecac i cierpliwie czekam.Poza tym wczoraj bylo fajne spotkanie przyjacielskie skonczylo sie dzis rano hihi.Lekko zmeczeni jestesmy ale pelni humoru.Jutro ide do fryzjera niech cos zrobi z tymi moimi zapuszczanymi wlosami nada im jakis ksztal bo juz zdeka sobie nie radze z nimi.A pozniej jeszcze z kumpela do fryca pojde bo ma ochote na zmiene chce wycieniowac wlosy ale sie boi wiec ja wespre psychicznie hihihi.ide do lozka bo w nocy prawie nie spalam bo w jednym pokoju spaly 3 osoby w 2 dujka dzieci i jedna osoba w przedpokoju bo nie wytrzymala gadulstwa babskiego hihih.buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Jezeli chodzi o plamienia to moga sie pojawiac i jesli sa delikatne i w pierwszych miesiacach to nie jest to nic alarmujacego...tak mi powiedziało kilku lekarzy.... Ale badz tu madry...jedne plamia i wszystko jest OK,inne nie i okazuje sie ,ze ciaża jest obumarła... Pa,ide spac.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Malenka-pięknie:)Super,bardzo się cieszę i trzymam kciuki!Za wszystkie inne już \'zaciążone\' też:)Dbaj o siebie i maleństwo🌼 Gawit zgadzam się z tobą!Iteraz i wcześniej-kiedy byłam w ciąży,pobiegłabym do lekarza z kazdym drobiazgiem!Na mój rozum-w ciąży nie powinno być żadnych plamień,szyjka macicy jest \'zamknięta\' przez specjalny czop śluzowy,plamienia mogą być z pochwy,ale jeśli są,to znak,że coś złego się dzieje.Normalne są upławy,ale to chyba nie to samo,co plamienia?Napewno Dawna Justy lepiej się orientuje.A kobieta,z którą się kłóciłaś chyba nie zdaje sobie sprawy,jak ważna i upragniona może być ciąża!Nie życzę jej,żeby na własnej skórze to poznała,bo wtedy zmieniła by zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zmykam.Co prawda mam urlopik:)ale weszło mi już w krew,że godz.21 to środek nocy! Do jutra!PA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam:):) Malenka - 🌻 - gratuluję kochana!!!! idź zobaczyć kropeczkę swoją i koniecznie pokaż ją nam póżniej:) cudownie, bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GAwit - kobieta, która myśli, że plamienia w ciąży nie są szkodlwe, jedt co najmniej nieodpowiedzialna.:o może jesteśmy (będziemy) przewrażliwione, ale one tego nie rozumieją, nie wiedzą, co to oznacza, jak nas to boli!!!! A ja po kolejnym egzaminie - wyniki za dwa tyg. A jutro do \"nowej, starej\" pracy już jako nauczyciel:):) idę spać, do usłyszenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - cudowna wiadomość!!! a mówiłam że ten rok 2007 bedzie szczęśliwy dla nas:) i to forum przynosi szczęscie - jak dobrze że was dziewczyny znalazłam:) że wszystkie się znalzłysmy:) maleńka - czekamy na dalsze wiadomości o twojej fasolce:) gawit - ja chyba jestem najlepszym przykładem że plamień nie wolno pod żadnym pozorem lekceważyć! kiedy w poprzedniej ciązy się pojawiły, za 3 ha już byłam u gina i dzięki temu (szereg badań i obserwacji) w ciągu 2 dni rozpoznali ciąże pozamaciczną i rozpoczeli leczenie, które fakt faktem i tak skonczyło się po tygodniu laparoskopią, ale ... kto wie.... może mi oszczędziło gorszych przeżyć... a teraz - moje palmienia za wczasu spowodowały że lekarz zalecił leki i ... jestem ... już za 1,5 ha w szczęśliwym 11 tygodniu ciąży:) dobranoc kochane jutro już postanowiłam troszkę się podnieść z łóżka - do dziś leżałam na prawde przykłądnie - przeczytałam przez ten czas Diabeł ubiera się u Prady i Cień Wiatru Zafona. ale od jutra planuje troszkę bardziej naukowo się poedukować i wykorzystać czas na odrobienie małych zaległości w swojej wiedzy:) trzymam za was mocno kciuki kochane pa do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33
Dzieńdoberek wszystkim! Pewnie pomyslicie że o tej godz. powinnam spac,ale mój ukochany synus codzień rano tak otwiera mi oczy i zakłada kapcie...więc siła wyższa! Ma-lenka aż mi się płakac zachcialo z twojego szczęćsia!!!GRATULUJĘ!!!!!! I będe trzmac kcióki by było wszystko ok.a napewno będzie!!!! Ciesze sie ze znalazłam sie w tym topiku,może faktycznie w tym roku wszystkie tu obecne zaciążymy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluję dziewczyny tak milo sie u Was robi!! Daga Bete zrobisz najszybciej w labolatorium przy szpitali na Mickiewcza, po 15 wyniki. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - Gratuluję!!!!!! A umnie wszystko ok - narty były i jeździło się suuper - warunki świetne - słonko, dobry snieg - żyć nie umierać - normalnie mi się samopoczucie poprawiło:) A pod koniec tego tygodnia - owu i do dzieła:) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ale się porobiło . Malenka gratulacje ❤️ Ja ten weekend spędziłam bardzo intensywnie. Było sprzatanie, impreza urodzinowa koleżanki, wyjazd na narty i wyjście do kina. Dwano tak w weekend nie odpoczęłam jak w ostani. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Witam !!! Ale sie porobiło !! MALENKA gratuluje z całego serducha i wierze że teraz wszystko będzie ok- trzymam kciuki !!! :D Mam nadzeieje że i do mnie @ nie przyjdzie w sobote :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu na nartach jeżdżeę na Roztoczu na Lubelszczyźnie.. Wczoraj chcieliśmy pojechać do Chrzanowa ale było bardzo dużo ludzi i pojechaliśmy do Batorza. To jest Chrzanów http://www.nartraj.pl/ A to Batorz http://www.ezamosc.pl/okolice.php?id=narty Oprócz tego jeszcze są inne wyciągi:) więc wybór jest duży. Mam nadzieje, ze uda mi się coś zarobic i pojadę do rodziców na Magure Małastowską, która jest długa i i fajnie ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Maniu i Madziu podziwiam bo ja bym sie bała w ogóle stanąć z nartami na nogach na szczycie zjazdu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! A nie mówiłam - co kilka dni nowe wieści!!! Ma-lenka - gratulacje!!Mega gratulacje!! Tak się cieszę!! Celavie - a co u Ciebie??? Daga_p_11 - Ty też oczekująca. Masz jakieś wieści??? Madzia - super te Twoje górki Balbinka - no ładnie, ładnie spanie do 14 zdarza mi się tylko gdy jestem po jakimś weselichu!!! gawit_27 - plamienie we wczesnej ciąży nie musi oznaczać niczego złego, ale zawsze lepiej skonsultować się z lekarzem. Lepiej dmuchać na zimne, niż potem mieć wyrzuty sumienia, że nic się nie zrobiło. Lidka79 - domek wyglada coraz fajniej :) Celavie - ja też mam łazienkę w kolorach biały i czarny z dodatkami szarego. Układ płytek identyczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka serdeczne GRATULACJE!!!!!!!! Niech fasoleczka rośnie zdrowo i szczęśliwie ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkie w końcu zaciążycie a ja sama zostanę :( Od tak dawna się staram i nic..... Echhhhhhh czekam teraz na @..... We czwartek powinnam ją dostać i dostanę.... czuję to niestety. Jak ta @ minie to po kolejnej idę do szpitala na badanie drożności jajowodów.... Może to coś mi pomoże.... Pozdrawiam wszystkie mamusie i staraczki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli Kochana - ja wiem, ze cieżko, ae trzeb acierpliwości!! chciaż sama jestem strasznie niecierpliwa:-P przesyłam Wam ciążowe fluidiki i czekam na kolejne zaciążone;>kciukam mocno za Was kurcze ale zrobiłam się okropna, jestem nerwowa jak nigdy-to chyba hormony:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
No Malenka , baaaaaardzo sie ciesze!!!- wydaje mi sie, ze nasze malenstwa sa w bardzo podobnym wieku :-) Lidka - bardzo Ci zazdroszcze. my w czartej w koncu podpisujemy ta umowe (jesli znow cos nie stanie nam na drodze). facet podwyzszyl cene o 17 tys. ale dom nam sie podoba wiec bierzemy. uwielbiam takie nasycone kolory jak Twoja scianka. moi rodzice maja identyczny kominek i polaczyli to z taka ciemna zielenia. a moja kolezanaka ma pokoj niebiesko (taki samolotowy niebieski) czerwony. w zyciu bym nie pomuslala, ze moze to tak super wygladac. niebieskie sciany, czerwona skorzana kanapa i czerwone dodatki. swietnie. Jesli chodzi o plamienia - to ja bylam o gina 2 razy w tygodniu. u mnie nie swiadczyly o niczym zlym. na razie nic sie nie dzieje, wiec sie nie wybieram. boli mnie troche brzuch, ale juz teraz wiem, ze to normalne. z kaszlem odrobine lepiej ale nadal jestem podziebiona :-( mam nadzieje, ze moj dzidzius ma to w nosie. w weekend nie mialam neta - umieralam z ciekawosci co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Oli nie zostaniesz sama bo jeszcze ja !! ja czekam na @ która ma przyjsć w sobote ale lepiej żeby nie przyszła bo to już 7 cykl starań a u Ciebie który ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka - ja tez czekam na wiosne. lubie zime ale jakos w tym roku chce zeby juz sobie poszla. ogladam dlugoterminowe pogody ale na razie nic. No i ide na zwolnienie. dwa tygodnie. dyrka mnie zaskoczyla - przyjela to ze zrozumieniem (chociaz i tak wiem, ze sobie pogada :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Maleńka gratuluje,ciesze się razem z Tobą.Pamiętam jak pisałaś że CI się spożnia,coś czułam że CI się uda :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Maleńka teraz wszystko będzie dobrze i wszystkie trzymamy za Ciebie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Pippetti brzuszek śliczny i duży jak na 9tc Ale to dobrze bo przynajmniej widać że dzidzi rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEPETTI - NO PIĘKNIE, tylko połowa tego brzuszka to niestety żołądek, ja mam to samo:) jem dużo i jak ostatnio pytałam się pielęgniarki która do mnie przyszła na zastrzyk to mi sprzedała że dzidzia jest tam na dole - mała kuleczka, a tu wyżej to niestety żołądek. ja zawsze byłam szczupła - brzuch miałam wręcz wklęsły i u szczupłych dziewczyn tak to właśnie wygląda, zwłaszcza jeślki miały tryb pracy taki że rzadko jadły - patrz ja! choć musze stwierdzić, że twój brzusio i tak jest większy zresztą może zaraz sama sfotografuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepetti - tylko się nie obrażaj że tak napisałam (teraz sobie uświadomiłąm), bo brzuszek wygląda na prawde imponująco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Mam nadzieje że ja też nidługo będe miała taki brzuszek jak ty Gabils, jak Peppetti no i jak wszystkie dziewczynki które zaciązyły już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis ja się nie obrazam. Zdaję sobie sprawę, że to nie dzidziuś. Przecież maleństwo ma kilka centymetrów. W moim przypadku to trochę wina zbyt dużej macicy, a właściwie mięśniaka, który podczas ciąży rośnie jak szalony. Gdy macica jest napięta to czuję ją trzy cztery cm poniżej pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×