Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

malenka - ale się cieszę - że wszystko dobrze - no i w końcu dopisałaś się do tebeli - po prostu suuper. A mąż musi byc dzielny i na pewno wytrzyma :P Celica - tez bym chciała tak wyglądać w Twoim wieku:) Buziaki na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Czesc Dziewczyny.Mam dola jestem skrajnie wyczerpana wszystkim:-(Remontem starankami praca:-(na dodatek dopadlo mnie zapelenie pecherza po 6m-cy przerwy, od wtorku czuje sie fatalnie ze staranek nici juz w tym cyklu a mialam takie wielkie nadzieje.Lekarka nie wie co mi przepisac bo w ostatnim czasie juz za duzo mialam antybiotykow bardzo slnych.Jestem na furgainie i urosepcie ale za barzo nie pomaga.Boli.A na dodatek w kolo tylko radzace kolezanki znajmoe w ciazy itd:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Marze zeby polozyc sie i zasnac i nie obudzic sie przez tydzien.Chce odpoczynku Nawet cyborg tyle nie strzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - a nie możesz po prostu pójść na zwolnienie lekarskie??? Ja bym poszła na L4 - połozyła się dołóżeczka i odpoczywała w ciepełku...Wiem że łatwo się mówi ale może chociaż troszke pomogę Ci ciepłym słowem:) Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
nie moge isc na zwolnienie:-(Bo blam tydzien temy na l-4 na grype.A kolezanka z pracy jest w ciazy i ona idzie na urlop i musze ja zastapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Dziekuje ze sie odezwalas Madziu79.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Cześć dziewczynki niestety mamy ciągle problemy z netem więc nie pisałam.Mam nadzieję,że takie ostre dyskusje nie będą się nam często zdarzać.Justy dzięki za kalkulatorek wyszło, że szczyt dni płodnych mam w urodzinki hihihi.Tylko nie wiadomo czy Misiu będzie w domku bo powinien pracować ale może się nam uda.U nas piękna zima.Celcia super foty ja też chce za te parę lat tak fajnie wyglądać hihihihii.Póki co zaczęłam dietę pod tytułem żryj połowę (sorki za wyrażenie) gimnastykuję się i zaraz idziemy na spacerek.Trzeba załapać troszkę formy bo ta zima organizmy osłabia.Życzę miłego dnia buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś ciuchutko tu dzisiaj:( Ja niestety miałam duzo pracy ale juz się zrywam bo jedziemy dzis do Kościeliska a jutro nartY!!!!!! Hurra Huraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Czesc dziewczyny!Dopiero wrociłam z ,,terenu,, i musze sie napic czegos ciepłego bo u nas w lubelskim ziiiiiimnoooooooo! Tylko musze najpierw całusy dla ma-lenkiej20 i jej malenkiej fasoluni przesłac!!!!Baaaaaaaardzo sie ciezse,ze wszystko OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka miło cie ogladac i czytac w tabelce tej na samym dole. Ale fajowsko. Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak trzymac. A ja sobie przefarbowałam włosy i zrobiłam brwi. Czyli sie próbuje zrobic na bóstwo, hehe przed pójsciem do pracy w poniedziałek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
EvaWer,a na jaki kolor???A moze bys tak jakies fotki podesłała....??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ma-lenka 20,moja Magda bardzo chetnie wystąpiłaby w TV,bo strasznie chce byc aktorką(to dosyc popularne w tym wieku):)ale niestety do tej pory jeszcze nie miała takiej okazji.Moze jest do kogos podobna ????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie chetnie wam bym jakies moje zdjecia pokazał tylko niewiem czy bede umiała je dac na ten adres ze zdjeciami. A teraz mam włosy - rubin. Jak zwykle. Ja zawsze biore rubin lub oberżyne z welli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja nie umiem sie zalogowac na tych fotkach z piccasa. Loguje i loguje i nic........E tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Mam do Was prośbe :) Idziemy jutro na imieniny do znajomych i nie mamy zadnego prezentu:( co mozna kupic facetowi na imieniny ma około 40 lat. Ja nie mam zadnego pomysłu:( Licze na Wasza pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a i dzisiaj umówiłam sie do ginka na wtorek o 19 :) wiec trzymajcie kciukasy zebym mogla już sie starać:) Forum loli u coś słabo się rozwija. Nasze forum jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
rudi 26,to zalezy jak bardzo jestescie zaprzyjaznieni z tym facetem...Moze to byc np.ciekawa ksiazka, albo jakis atlas samochodowy....albo ladny skórzany pasek...albo szachy drewniane...moze jakis długopis w etui skorzanym...tyle ode mnie pomysłow:) A gdzie zdjecia twoje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Eva Wer,ja moje fotki wysłałąm dzieki mojemu mężowi,bo on mi jakos to stworzył.Sama jestem sto lat za ....nie umiem wiele rzeczy robic w kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyr
mam pytanie po jakim czasie można starać się o dzidziusia, straciłam dzidziusia w 6 tyg ciąży, w czwartek miałam zabieg bo poronienie było niekompletne, bardzo proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
gyr,najczęściej po 3 m do pół roku,ale nalepiej zapytaj o to swojego lekarza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gyr
droga gyr nastepne starania mozesz zaczac po trzech kolejnych cyklach tak twierdxzi i radzi wiekszosc lekarzy ginekologow. Pozdrawiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyr
dzięki serdeczne:) mam już jedno dziecko ale chcieliśmy drugie no cóż życie układa różne scenariusze, mam nadzieję, że nie będę musiała czekać na pierwszy cykl długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gyr a w jakim wieku masz pierwsze dziecko? No moze mi mąz tez pomoze i jakos wam te zdjecia pokażę. Rudi a może jakąś płyte z muzą albo z filmem......... Jak wiesz czym sie interesuje i czego słucha to bedzie łatwiej. Ja do gina ide 1 marca. Do Lemanskiego. Dzisiaj byłam u Pawinskiej wziąść moje badania, zeby lemanskiemu pokazac. Pani asystentka która mi je wydawała powiedział że tutaj jest adnotacja dr Pawinskiej ze mam przyjsc do kontroli po 3 @. No to ja mówie ze jestem juz po czwartym i owszem chciałam przyjsc ale nie moge sie zapisac bo nie ma "miejsc". No to paniusia mnie poinformowała ze musze wstac o 6.00 , rejestracja jest od 7.00 i dwie pierwsze osoby sa rejestrowane. To ja podziękowałam i powiedziałm ze ide prywatnie ale chętnie umówie sie do pani doktor na pierwszy wolny termin. No i mam ten termin - 23 maja o godz. 12.00. a jakby mi to nie pasowało to dopiero czerwiec. Wiec juz zostałam przy tym 23 maja. A na 27 maja miałam miec termin porodu.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA kochanie ja to tego znajomego widzialam raz w zyciu wiec ten prezent to tak na sztuke bo ja go wogole nie znam. A co do zdjec to nie potrafie ich wysłac,a Krzysia nie chce prosic zeby mi je wyslal bo on nie jest zadowolony ze wchodze na to forum bo mowi ze pozniej chodze zakrecona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gyr
Czesc kochane dziewuszki dzis byla u mnie tu w Anglii pani polozna i psycholog w jednej osobie oczywiscie w towarzystwie kochanej pani Krysi naszej tlumaczki i wiecie co jest mi lepiej. Wyobarazcie sobie, ze nawet przepisalam mi juz folik i witaminy. Powiedziala, ze jak dostane pierwsza miesiaczke moge zaczac starania jesli oczywiscie bede na to gotowa i wyniki badan beda dobre. Organizm kobiety regeneruje sie do 6 tyg i wszystko wraca do normy. Ta kobieta dala mi tyle nadzieji nawet nie wyobrazacie sobie jak mi jest lzej nie bede sie na nic nastawiac przynajmniej postaram sie, co mam byc to bedzie tak tez radzila mi polozna. Pozdrawiam was dziewuszki pewnie nie jedna z was ma odmienne zdanie ale kazda ma prawo sadzic po swojemu caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki mialo byc asia b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
rudi26,to kupcie mu ładna ,,Flaszkę,, :D a ten twój Krzysio jest be :) oczywiscie zartuje,ale ja chce twoje zdjecia zobaczyc pa,padam,ide spac,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyr
moja córeczka ma rok i miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica to podaj mi meila to tak Ci wysle.Evie tak wysłalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też popieram flaszkę. W ładnym opakowaniu. Dobranoc laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×