Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Celavie a u ws mundurki będa dla uczniów? Mówi sie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
My ostatnio intenywne zycie towarzyskie w domu prowadzimy bo przyjaciele czesto przychodza pogadac na piwko przed ostatkami potanczyc bo u nas w Swinoujsciu to zima malo jest fajnych miejsc do potanczenia a my sami mieszkamy wiec zaden problem.Oczywiscie robimy to tak zeby sasiedzi przez nas nie cierpieli hihihi ale dzis mam fajny nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Wam wysłalam:) Balbinko nie mozesz myslec zle.Na pewno tym razem wszystko się uda bo my razem z Toba pokonamy wszelkie trudności:):):) trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki.Musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co o mundurkach mowy niet. Ale za to mam cd. filmowania się i lecę na ,,Wojnę światów\" z Tomem c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
http://www.poolicz.pl/ macie tu stronke do rozwiazywania zadan matemtycznych dzis o niej rano w tvn mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajne to. Jak mój syn bedzie miał z zadaniem problem to siup i zrobione. Na szczescie póki co radzi sobie z maty lepiej niz ja sobie radziłam, bo ja jako przedstawiciel typowych humanistów jestem kipska z maty i fizy. HEHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Eva Wer ja mialam dokladnie tak jak ty dzis mowili o tej stronce to weszlam z ciekowosci mowili ze ponoc jak jest trudniejsze zadanie to krok po kroku pisza jak doszli do jego rozwiazania ja nie wiem czy tak jest bo nie sprawdzlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam zdjecia :) nie pomylcie który to mój misio a który to przyjaciel z egiptu ;) dodam jeszcze ze teraz wygladam troszke inaczej..... zaniedbałam sie..... blada twarz i kilka kilo w góre....no i...wtedyy bylam w ciązy choc jeszcze o tym nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia co za klimaty..........ciepełko i te palmy....Czy twój facet to ten z tatuażem? Fajnie wygladasz na tych zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz moze byc taki opalony...........biały ale opalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Hura juz w jednej szafce z polkami sprzatnelam w koncu tylek do roboty ruszylam.Fajnie tak wiedziec ja wygladacie dziewczyny przynajmniej sie wiie z kim rozmawiamy.W czasie sprzatania bede zagladac do Was wiec piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
EvaWer,dzieki za fotki!!!Moze dlatego,ze juz kiedys pisałas mi jak wygladasz nie byłam zdziwiona jak zobaczyłam tą drobniutka dziewczyneczkę :) A synus jak laleczka :)Ale nie mam zdjecia w czerwonej sukience?????????????chyba mi nie wysłałas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Madusia_3 widac,ze twoj mąż jest wysoooooooooki :) A w tym barze to robias taniec na rurce od parasola??? :D Widze,ze oboje jestescie pogodni i usmiech was nie opuszcza :) Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
a rudi 26 i niuuusia mnie olały :( Dobra ,gniewam sie. No dobra dam wam szanse....prosze o zdjecia!!!niuuusia,brat mojego meza przez 2 lata pracował w Egipcie w Domina Coral Bey...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica ja Ci wysłalam fotki dzisiaj :( po 13. i niuusi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica przyszła mi wiadomość ze Twoje konto jest zablokowane administracyjnie :/ nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Celcia z tym tancem trafilas w 10 jestesmy baredzo pogodni wtedy jeszcze sie nie znalismy a ja bylam w ciazy nie wiedzac o niej i wlasnie na taki wyglupy mnie bralo zreszta jak zawsze dalej tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpiszcie swoje adresy...bo szukam i nic nie moge znalezc.... a chce wam fotki wyslac....rudi nic od ciebie nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam podam swój adres anula1304@interia.pl czekam na fotki i odeśle swoje bo moze cos z adresami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
/Wiecie co moj misiek 3 lata mieszkal i nie wpadl na to zeby sciany w kuchni pomyc (da sie) ale juz nadrobilam tewn blad wlasnie je wyszorowalam i juz mi mooj biedny kregoslup siada.ta reszte szafek sobie dzis odpuszcze umyje naczynka odkurze i koniec.A potem wroci Misiek i przyjdzie kumpel do kompa.I bedfe miala szlaban na siedzenia na kompie bo wczoraj wlanelam Miskowi gadke o zyciu obok siebie wiec sama sie musze dostosowac do tego co mu nagadalam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
celica@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Kochane,dostałam tylko fotki od EvyWer i Madusi_3 :) rudi26,konto moje działa bo wysłałam do siebie z drugiego kompa maila i doszedł,wiec cos nie tak moze wpisałaś????:( niuuusia ,wyzej podałam moj adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Jaka ja przykaldana zonka hihi caly dzien na necie ale ze sprzataniem sie wyrobilam ciepla zupka na Miska czeka bo pisal ze juz jest w drodze do domuw sumie to on wyrozumialy jest wiec jaby nawet zastal kongo w domu tez by powiedzial ze slodka minka i tak cie kocham ale sama lubie jak jest czysto i z zachwytem wcina obiadek wiec mam satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Madusia_3 nie przemęczaj sie!!! Moj maz pomału wychodzi z tej grypy,ale dla odmiany Magda jest chora:( Ferie pewnie sie jej przedłużą...bo napewno nie pójdzie do szkoły w poniedziałek.Kurcze,ja sie jakos trzymam ale jakis lekki katar juz mi sie pojawił:(AAAAAAAA nie chce byc chora.Chyba wezme polopiryne i do łóżka.Pa,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Celcia u nas tez jakas epidemia chorob ja polopiryne boiore bo sie boje przeziebic a tez z nosa mi leci ale kolezanki syn ma angine mojej ukochanej malolaty ktora sie opiekowalam jak byla mala brat tez ma angine i zatoki i kolezanek dzieciaczki tez chore masakra po prostu.Dobrze ze moja podopieczna poltoraroczna sie trzyma i jest zdrowa bo tez w swieta byla chora i potem w ferie (u nas byly na poczatku lutego) no ale taka pora roku sprzyjajaca choroba.A u nas dalej piekna zima jutro bede szla rano do przyjaciolki na kawke i ploty to fajny spacer bede miala buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica próbowałam i nie dochodza do ciebie moje maile. wracaja do mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja tez nie moge do celicy wysłac:( wiecie co mam dola strasznego:( mielismy isc na te imieniny i dzisiaj dowiedzialam sie ze ma ta,m byc taka szma... ktora jeszcze niedawno podwalala sie do mojego K i on za wszelka cene nie chce zebym sie z nia spotkala bo boi sie ze bedzie wojna ( i dobrze mysli bo dostanie w ... jak ja spotkam) ale on dzisiaj zrobil awanture specjalnie bo wiedzial ze sie wkurze i nie bede chciala isc na te imieniny i tak sie staloo ...nie poszlam ale wyobrazcie sobie ze on poszedl sam................. jestem wku..... na maxa i nie wiem jak sie to wszystko skonczy.Pije sobie winko i sie juz nawalilam :D bo wypilam cale wino :) a co on sie bawi to ja tez tylko nie moge zniesc mysli ze ONA tez tam jest!!!!!!!!!!! ja chyba zaraz zwariuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej (jak zwykle) nieobecności. Strasznie dużo piszecie (znowu nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego) i wiele nowych dziewczyn sie pojawiło :) . U mnie to samo. Doła mam w związku z tą macicą, no ale faktycznie skoro mam zielone światło to chyba beznadziejnie nie jest. Kupiłam dziś witaminy dla ciężarnych (gin kazał) no i zdam się na los....:). Jestem wykończona tą warszawą. Trudno nam będzie trafić na \"jajkowanie\" (hihi tak koleżanki mąż mówi na owulację), ale może się uda... Dziś cały dzień na nogach, najpierw zakupy a do teraz sprzątanie kuchni. Mycie szafek, lodówki....zmywanie...jestem wykończona! Mam nadzieję, ze jutro będę miała lepszy dzień i więcej wolnego czasu! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×