Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Uff ale sie objadałam. Zajadalismy z mężem pyszna kolację. Malże po prowansalsku (uwielbiamy małże i kupujemy sobie czasami słoiczek) oraz kabanoski. A jak synus juz mocno bedzie spał to mamy jeszcze winko. Kupiłam sobie dzisiaj płaszcz , a co tam za 230zł. Zaszalałam. Ale to na poczet tej premii w pracy. Byle tylko szybko było ciepło. Bratowa mi do płaszcza na imieniny obiecala szal. Celica juz wysyłam to zdjecie w czerwonej sukience. Moze faktycznie nie zaznaczyłam i sie nie wysłało. Lidka szkoda że tylko nas tu odwiedzasz w weekend. Ale ważne że odwiedzasz!!!!!!! Rudi niewiem co napisac. To tacy sa faceci czasami ze az szkoda słów. Dobrze że masz to wino. Tylko nie na smutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się do Celicy normalnie wysyłają zdjęcia. Juz wysłałam Celica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz zdjęcia Rudi, 100kroci, niuuusi, madzi,widziałam Celice i Peppetti. Malenka mi kiedys zdjęcia wysyłała ale nie mogłam ich otworzyć. Podaje jeszcze raz swój adres evawer@interia.pl Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja chyba zaraz pójdę coś zjeść!Mam ochotę na jogurcik :) A teraz słucham sobie starych polskich przebojów :) Maryla Rodowicz, Jarocka, Jantarka, Wodecki :) Uwielbiam taki rodzaj muzyki!Gdyby nie to, że jest wieczór i za ściana śpią ludzie to darłabym się nie miłosiernie :P Głosu nie mam absolutnie, ale uwielbiam śpiewać te piosenki :) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę sama...mąż poszedł spać zmęczony po kilkugodzinnym sprzątaniu. Ja jeszcze siedzę, bo otworzyłam piwko z nadzieją że mąż pomoże mi je wypić....piję sama :( , hihi. Zaraz jeszcze papieros...a jest 80% szans że nasze ostanie mochanie (które było tydzień temu) zakończyło się sukcesem, :) . Kolega przysłał mi taki kalkulator sprytny. W lipcu w dzień kiedy doszło do zapłodnienia (jejku jak to brzmi) sprawdzał mi i wg tego kalkulatora było, ze własnie tego dnia jest 100% szansy na poczęcie .... no i tak było :) . I własnie sobie sprawdzałam i wyszło mi 80% w zeszłym tygodniu....ale to pewnie mało prawdopodobne ponieważ moje cykle żyją własnym życiem :) . Znowu więcej palę. Do zeszlego tygodnia paliłam tylko w weekendy, a po wizycie u gina codziennie. Za to z Marlboro mentolowych przeszłam na waniliowe slimy... Dzewczyny czy wiecie co się dzieje z EwąMarchewą???? Bo ona to chyba już się tu nie udziela, a na mojego maila też nie odpowiedziała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer też wolałabym do was częściej zaglądać. W tej chwili już się w ogóle nie orientuje co u was słychac. Żeby was sumiennie pzeczytac, te posty od 2 stycznia musiałabym iśc na przynajmniej na tygodniowy urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja mam czas żeby z wami posiedzieć to nikogo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam kiedyś film, jak facet miał problemy ze snem i nie spał tydzień, ale powoli zaczynam to odczuwać na własnej skórze... Przeczytałam kolejną książkę... W martwym śnie... Wciągnęła mnie od pierwszych stron tak, że od każdej następnej nie mogłam się oderwac i nie mogłam pracować, myślałam tylko o tym, co będzie dalej... Więc postanowiłam ją skończyć, żeby móc w końcu skupić się na pracy... Już nie zabieram się za żadną następną... Ale piszę tytuł, bo jeśli lubicie dobrą akcję, to polecam wypożyczyć ją sobie ją na długie wieczory... Dobrej Nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raniutko!!!Mam nadzieje, że nikogo nie obudziłam;) Chcę się tylko zameldować, po kilkudniowej przerwie- ale z tego co czytam, to nikt tu nawet nie zauwazył mojej nieobecności:( Byłam kilka dni u koleżanki (która sama wychowuje córcię- mała jest niesamowita), kupiłam sobie świetny skórzany żakiet, na wyprzedaży w Orsay\', co prawda chciałam czerwony albo zielony- ale w moim rozmiarze (38) był tylko czarny... może to i lepiej- będzie bardziej uniwersalny:) taka krótka rozłąka dobrze robi związkowi:( co prawda- starania przełozone na marzec- ale jest ok, mimo, że nadal brak seksu:( rana po zabiegu całkiem dobrze się goi, mam juz zdjęte szwy, czekam aż odpadnie strupek, później zacznę ją smarować maścią na blizny... miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Czesc joka! Ja tez ostatno rzadko bywałam,wiec nie zorietowałam sie ,ze cie nie ma :( Pozdrawiam w niedzielny poranek!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA -> witaj;) miło Cię \"widzieć\"🌻 zapomniałam napisać o najważniejszym- moja mama jest ZDROWA!!! ale się cieszę!!! te zgrubienia na zdjęciu mammograficznym, to poprostu taka budowa piersi... co za ulga... jem właśnie śniadanko (przed kompem), a później jadę na giełdę samochodową- do mego M... chcemy sprzedać auto... jak nie sprzedamy, to około południa jedziemy na obiad do moich rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
joka11 to super ,ze z mama OK!!! A jakie autko sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
rudi 26,mam nadzieje,ze nie meczy cie kac??? Kurcze te chłopy tak wkurzaja czasami,ze rece opadaja!!!!Chyba powinnas sobie troche rzeczy powyjasniac zmężem...Nie wiem jak długo jestescie razem,ale czas najwyzszy,chyba zakonczyc tegotypu sytuacje jak wczoraj...Jak impreza to idziecie razem ,albo wogole!!!Nie chce dolewac oliwy do ognia,ale u mnie to taka rzecz skonczyłaby sie niezła awantura :( A tak poza tym to nie wiem czemu zdjecia nie dochodza.Od Evy Wer dostałam i od Madusi,wiec nie wiem co jest???? Ale mam pomysł,jesli Eva sie zgodzi to moze ona mi przesle wasze zdjecia bo ona je dostała.OK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
aha,bo ja poszukuje 3-4 letniego fiata punto,do szkoły nauki jazdy i dlatego tak pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti ja tez chce zdjecia twoje! celica@vp.pl moj mail ma vp a nie wp...moze rudi i niusia cos tam zle wpisałyscie????Nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D w niedzielny poranek 🌼 A ten 🌼 jest na zachetę dla Pani Wiosny :) Przede mną pracowita niedziela, bo dużo pisania............ muszę sie uwijać, bo ewentualni goście moga sprawić, iż bedę musiała popisać wieczorem, albo nocką, a wtedy już wysiadam i chciałabym uniknąć takiej konfrontacji. O 8.40 zaliczam na TV 2 mój odjazdowy program ,,Jesteś tym, co jesz\"- koduję wtedy zasady, które wcielone w zycie pozwolą nam lepiej zyć i stale myślę, żeby schudnąć. Oczywiście teraz mogę jedynie (albo muszę właśnie) odstawić słodycze i wiecej się ruszać. Bo w czasie staranek odpadają herbatki przeczyszczające i odchudzające, no i jakieś masaże- a mam taki stary sprzęt- więc wiedzę zdobywam w zakresie zdrowego jedzonka. Niestety wiem, już że nadmiar tak potrzebnego błonnika też szkodzi. W tej chwili zapchały mi się jelita (fujj, że o tym piszę) i wizyta w ... to święto. Poza tym ja też uwielbiam Jantarkę i też mogę przy niej powariować. był czas, że nieźle sobie pohasałam w pokoju, a słowa i melodie dawały mi optymizmu na maksa. Super, że mama Joki ma się ok. :D Ja też uwielbiam książki akcji- Cobena itp. Jeżeli chodzi o ,,nasz klub fotograficzny\" to za jakiś czas spróbuję pobawić się w przesyłanie zdjęć na komputer, bo nie mam w tym wprawy. Myślę, że fotki najlepiej jest przesłać z komórki na swoją pocztę ???? i tu przydałby się jakiś,, łącznik\" Irda, czy coś? A potem spróbuję przesłać Wam jakieś zdjęcie na Wasze adresy . OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, a jak Ty jeszcze długo będziesz w tych rozjazdach? Bo rzeczywiście to niesprawiedliwość, że wpadasz tu tak okazjonalnie. Napisz, może, podanie- petycję do szefów z prośbą o stałe- darmowe łącze netowskie do pokoju, bo nasze więzi trzeba umacniać , a nie rozluźniać- a ja Ci tą petycję chętnie podpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie no narazie bilety pkp i hotel mam zarezerwowane do 9 marca i żyłam tą nadzieją do piątku. W piątek coś pdsłuchałam, ze może to się przeciągnąć do końca marca :( . No i weź tu się staraj o dzidzię...nawet jak nam się uda to ciąganie tej walizki za sobą i podnoszenie jej nie jest najlepszym początkiem dla ciąży. Także mam głęboką nadzieję, że będe w warszawie do 9 marca. I jak narazie żyję tą myślą. Muszę stwierdzić, że ja chyba sie starzeję. Tak bym chciała pospac sobie do 10-11, a nie mogę :( . Zawsze budzę się koło 8ej i tak na siłę leżę do 9ej...coś strasznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Celavie,a spróbuj Aktivie przez tydzien co wieczór.naprawde działą!!Sprawdziłam na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Lidziu,rzeczywiscie te twoje wyjazdy nie sa wskazane...bo nie wiem jakbys była wyluzowana to jednak organizm odczuwa te zmiany :( To ranne budzenie sie to nie objaw starosci tylko stresik,bo je tez tak mam :( od kilku dni wstaje o 6:30 !!!! AAAAAAAAAAAA!!!To jest do mnie wogóle nie podobne.Ale wiem jak mam duzo na głowie to tak sie dzieje ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, rozbujałam się i ostro pracuję. Siedzę w wordzie i w ramach nagrody zaglądam tu do was. Aktivie to sobie kupię, choć ostatnio nawet maślanka mi nie pomogła. Ale popijam zimne mleko i nie przestaną aż ... nie pęknę;) Co do snu to napewno napięcie, stres komplikuje jego przebieg. Ja mam tak, że padam na nos i zasypiam. Ale jak pominę właściwą porę to mogę koczować i do pierwszej i do drugiej- makabra, na szczęście rzadko! Ale budzę się w nocy, a już rytuałem jest że jak wybudzę się pare razy wcześniej to organizm to zapamitęuje i budzik nie potrzebny:) ale i tak go trzeba nakręcać bo człowiek się przytuki i może nad ranem nieźle odpłynąć. Dobra zmykam! W rozkładach zostało mi 12 dni, no i poprawki. potem dwa sprawdziany. Potem ocena opisowa bo po niedzieli wywiadówka. No i przydałoby się opracować tygodniowy program na szkolną imprezkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny słoneczny poranek. U mnie pięknie na dworze choć bardzo zimno. Mimo pogody humor mam okropny. Byliśmy w Nomi i na parkingu ktoś \'przytulił\' się do naszego auta. Oczywiście nie poczekał i zwiał. Mamy przerysowany cały błotnik , zderzak i okolice swiatła przedniego. Mój mąż jest wściekły,bo jak parkował to zwrócił uwagę na sąsiednie auto. Pamięta markę i kolor, ale nie spojrzał na numery. Nie rozumiem.. tyle miejsca było na parkingu, mojego auta nie da się zauważyć - jest duże i czerwone!! Ale jakiś cymbał go nie zauważył. Najdłuższe rysy mają tak około 30 cm długości!!!! Eh... co z tego, że człowiek uważa, jeździ ostrożnie... jak jakiś niedzielny kierowca za nic ma ostrożność i myślenie za kierownicą. No wyżaliłam sie, to teraz mogę skomentować Wasze zdjęcia. Dostałam od Rudi, Evy i Madusi. Tych pięknych z Egiptu nie mam :( :( A też chcę!!! Niuusia - poproszę. 🌻 Madusia - w Twojej osóbce jest tyle słońca i uśmiechu że szok. Lubię takie optymistyczne osóbki :) EvaWer - wiedziałam, że jesteś drobniutka. Ale i tak zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Myślałam, że jesteś taką osóbką o ostrych rysach, krótko obciętych włosach..... a tu niespodzianka. Dziewczyna idealna do romansów - bluzki z żabotami, suknie z falbanami, passo doble, corrida i piękny Hiszpan u boku :) Rudi - Ciebie też inaczej sobie wyobrażałam. Silna kobieta... a na fotkach delikatna dziewuszka :) rudi - przykro mi z powodu kłótni z Twoim Mężczyzną. Dla mnie taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Chyba mój facet nie miałby po co wracać do domu. Walizki miałby przed drzwiami. joka - super że z Mamą ok!! Celica - nie wysyłałam swoich fotek. W tygodniu usiądę i może coś wybiorę. Nie lubię siebie na zdjęciach. Na żywo chyba lepiej wyglądam... Teraz jak chcesz mnie zobaczyć to wejdź na stronkę www.wrzesien2007.bloog.pl tam w galeriach są dwa moje zdjęcia - jedno to z brzuszkiem co tutaj kiedyś pokazywałam, a drugie z moim synkiem. Liczę, że Celavie się przełamie i też przyśle swoje foty. balbinka-2 - pesymizm proszę wyrzucić do kosza!! Wszystko będzie dobrze witaj Lidka - to niedługo będziemy Ci kibicować w starankach :) A właśnie odnośnie kalkulatorów. Kilka dni temu, chyba Dawna Justy, podawała link do kalkulatora dni płodnych. W obu ciążach wspierałam się nimi. Z Łukaszkiem zaszłam po 5 cyklach (ale to przez własną głupotę), a teraz w pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - no to następnym razem biorę się za Cobena :) Ale to już po powrocie z delegacji! Bo jakbym wzięła się teraz, to marnie ten wyjazd mógłby się dla mnie skończyć. Joka - strasznie się cieszę, że u Twojej Mamy jest wszystko dobrze!!! Moja Mama bardzo źle się czuje, cierpi, ale w żaden sposób nie da sobie pomóc - trudno godzić się z taką sytuacją. Lidka79 - może wkrótce skończą Ci się te wyjadzy. Przewidujesz, że jest szansa? Jeśli się denerwujesz i nie możesz spać, to może jakaś meliska by się sprawdziła. U mnie w silniejszym stężeniu ona lub inne ziółko czasem pomaga. Choć dzisiaj znowu idąc bardzo późno spać, obudziłam się przed 7:00 - tak jak zawsze muszę wstać do pracy, potem o 8:30, ale tak jak Ty na siłę leżałam nadal. Zawzięłam się, nie chciałam męża obudzić. Tylko też myślę, że to przez stresy które mam. Rudi - nie pisałam tego wcześniej, bo się bałam, ale u mnie - tak jak u Peppetti tak sytuacja byłaby niedopuszczalna. Trudno nawet miałby się wytłumaczyć, no bo przecież poszedł sam. Musicie chyba odbyć poważną rozmowę i patrz uważnie co będzie następnym razem w podobnej sytuacji. Ściskam Cię. Peppetti - gdzie jest zrobione, jeśli mogę zapytać, zdjęcie Twoje i Kamilka? Coś mi się wydaje znajomy ten widok. Czujesz się dobrze? Całuję Cię. Aaaa - co do samochodu, mieliśmy identyczny przypadek, zaprakowani w porządnym stylu sobie staliśmy, a rano zobaczyliśmy lekkie stuknięcie nas z przodu - pewnie ktoś bardzo dobrze umiał zawracać mając do dzyspozycji miejsce wielkości boiska! a zboku rysę - miło jak ktoś staje za blisko, żeby jemu było wygodnie, a nam z całej siły przywala drzwiami mając pewnie wyższy samochód - jakąs terenówkę czy coś podobnego - też byłam wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek :) pepetti wyslalam zdjecia. do ciebie celica jakos sie nie da :/ i jeszcze nie dostalam zdjec rudi :( a co do porysowanych aut na parkingu...ja ostatnio bylam u rodziców i wyobraźcie sobie ze mi ktos w nocy specjalnie przerysował samochód....chyba kluczykiem....poplakalam sie jak to zobaczylam.....bo to nie jest zrobione na pewno przez samochód i miejsce jest takie....no ale juz sie pogodzilam....i z bratem mamy kilka typów, kto mógłby to zrobić.....kiedys sie dowiem....od \"zyczliwych\".... od ponad miesiaca nie mierzylam tempki ani nic w tym stylu...wrzuciłam na luz...ale dzis (10 dzień cyklu) postanowilam tak z ciekawości sprawdzić....no i.....37 stopni... szlag mnie trafi....bo to oznacza ze juz jest po owu i ta małpa pewnie znów przyjdzie koło 20 dnia...jak nie wczesniej :( wizyta u gina nieodzwona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam panikować mam podwyższoną tempkę:-( mam coprawda 37.2 ale boję sie, że wzrośnie, bo chyba się zaraziłam od taty:-( nie wiem co mam myślec..ostatnio poroniłam przez gorączkę prawdopodobnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka20 - spokojnie. Nie dokładaj stresu, wiesz dobrze jak stres czyści organizm i pogarsza sprawę. Ja jak byłam w ciąży i byłam na początku zarażenia się od chorego kierownika, który w fatalnym stanie przyszedł do pracy, to momentalnie czmychnęłam na zwolnienie i trafiłam na lekarkę, która powiedziała: herbata z cytryną, ale nie z sokami - rozszerzają macicę (powodują coś w rodzaju skurczy) o czym nie wiedziałam, bo gin kazał pić z sokami zwłaszcza malinowym, ona dalej mleko z miodem najwyżej, czosnek i syropy dla kobiet w ciąży, a najlepiej pokroić cebulę i zacukrować i pić ten wtsrętny sok dwa razy dziennie. Jak ręką odjął. Pierwszy raz w życiu wówczaś nie dałam się chorobie, która zazwyczaj kończyła się na dwóch partiach antybiotyku! Spróbuj, skonsultuj z lekarzem, głowa do góry! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dizeki! idę do łóżka może to wyleżę..a jak nie to dzwonie jutro do gina i powie mi co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka nie stresuj się. Temp 37 to normalna temperatura w naszym stanie. Jeśli się czujesz źle to skorzystaj z rad Asiulki i do łóżeczka. Kontroluj temperaturę , jeśli zbliży się do 38 to bierz panadol, apap lub coś innego na bazie paracetamolu. Nie wolno brać Ci nic na aspirynie i ibufenie. Nie martw się na zapas. Wszystko będzie dobrze. Ja na początku ciązy też byłam przeziębiona i na razie wszystko jest ok :) Asiulka - to zdjęcie jest zrobione na terenie KWB Bełchatów, a w tle widać naszą elektrownię. Dla niezaznajomionych w temacie jest to największa elektrownia w Europie!! Czy to to miejsce jest dla Ciebie znajome?? Czy inne?? Jakie?? Niuusia - dziękuję za fotki. Super piesio, fajna z Ciebie babeczka. W ogóle wszystkie jesteście superowe!!! Niuuusia jak jest tuż po owu to rób susa do łóżeczka... i za 9 miesięcy będzie śliczny chłopczyk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dziewczynki witam Was :) To była ciezka noc.Moj K po godzinie przyszedł do domu.Wiedziałam ze przyjdzie ale nasłuchac tez sie musiał.Kurcze nawet nie pamietam ze zaliłam Wam sie na forum,normalnie bym tego nie zrobiła. Poppetti nie bedzie nastepnej takiej sytuacji juz ja to załatwie:) Najgorsze jest ze wielu rzeczy jakie powiedzialam nie pamietam :D wypiłam prawie 2 wina a na moja głowe to jest jak morze.UFFF jestem wykonczona.poszlam spac o 3,30 bo ogladałam jeszcze egzorcyste chociaz za wiele nie pamietam.Dziękuje Wam za wszystkie rady.Nie martwcie sie dam sobie rade bo ja pomimo tego ze jestem jak to popetti napisała dziewuszka to siły we mnie tyle ze hoho.... dobra ide sie połozyc . CELICA jesli Eva bedzie chciala Ci przesłac moje zdjecia to ja nie widze nic przeciwko:) zajrze pozniej pa całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×