Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ee jednak jeszcze nie idę, tak dawno nie siedziałam w necie, że nagle odzyskałam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie od Was odejść nie mogę - hehe ;) Ale teraz to juz uciekam naprawdę, muszę jutro pozałątwiać parę spraw, więc mimo zwolnienia wstać wcześnie. tiki, mozzarelka - z góry dziękuję za namiary! - mój adres e-mail jest w tabelce na blogu 👄 sysunia27 - znam ból w nadrabianiu zaległości :) u mnie po antybiotyku zaczyna być lepiej, dzięki że pytasz, ściskam Cię mocno! Lidka79 - szczęśliwej podróży, wspaniałych wrażeń, udanego wypoczynku! Dobranoc 😴 i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jak dalej nie będziesz mogła odejśc od komputera to odezwj sie prosze do mnie na gg, bo tak dawno nie miałam okazji z Tobą porozmawiać:) niuusia i jak się podoba w Szwecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszych Anulek :) dziewczynki przede wszystkim upragnionej zdrowej ciąży, a potem zdrowych maluchów 🌻 🌻 🌻 Co do pomarańczy to jest to napewno osoba, która w jakiś sposób uczestniczy w naszym forum. zna nas bardzo dobrze, duzo o nas wie. I mam podobne podejrzenia jak Lidka. A co do hasła to kurde nie chce mi się wierzyć, że któraś podała go na innym forum. jeżeli tak ma być to po co nam wogóle hasło? :( Pozdrawiam kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit ta Omenka na 100% była na blogu, bo ja faktycznie dziś dodałam zdjęcie, więc ktoś musiał nasze hasło sprzedać !!! I to musiała być któraś z nas...niestety! dzięki za życzenia :) ale zabrzmiało to jak z kryminału a. christie... Idę, bo mąż krzyczy że spać trzeba\:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozzarella, czy ta maść o której mówiłas na spotkaniu to maść z nagietka?? Bo chyba ją kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti cieszę się że u Ciebie po wizycie wszystko oki.. Gablis ja 2 dni temu byłam u dentysty zaplombowała mi 8-kę i porawiła jedynkę bo się ukruszyła....ale wczoraj ta jedynka ponownie się ukruszyła...:(:( a tak poza tym to wszystkie ząbki zdrowe:) i dalej ciągnę :)teraz 21 strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra, że kogoś wkurzam....to mi dodaje skrzydeł :). Bo już znudziło mnie to, ze wszyscy mnie lubią! ;) Dobranoc dziewczyny...nie chce żeby jakaś schizofreniczka (bo sama tak o sobie mówi) psuła mi krew! A co do hasła...to może dajmy je tylko tym dziewczynom, które przeszły na ten topik z \"ciąży obumarłej\"....nie chcę w zaden sposób urazić pozostałych dziewczyn, ale to będzie najłatwiejszy sposób zeby sprawdzić czy hasła nie podała, nawet nieświadomie, któraś z dziewczyn \"z młodszym stażem\". Przepraszam dziewczyny, ale wydaje mi się to najrozsądniejszym wyjściem. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty stara sklerotyczko pamiętaj co piszesz \"narazie jestem na biezaco to nie musze go miec ale probuje caly cZas jestem hakerka zlajie kazde haslo.nawet tak glupie i bezsensowne jak wasze.\" i wróć do pierwszej klasy szkoły podstawowej, skoro nie umiesz pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zgadzam z Lidką, może faktycznie lepiej żeby najpierw miały hasło te osoby które są tutaj od początku, a conajwyżej dopiero później inne...chociaż osobiście wątpię w to żeby Omenka miała hasło bo na pewno zaraz w niezbyt przyjemny sposób skomentowałaby wszystko co tam jest... Lidka nie przejmuj się Omenką, mnie aczej bawi co ona pisze, przynajmniej jakaś rozrywka na wieczór, nie potrafię się tylko doszukać co na jej temat pisałaś, przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiesz....nie jesteś na bieżąco... naprawdę jesteś schizofreniczką, wariatom zawsze się wydaje że wszystko wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka niepotrzebnie się denewujesz, wiem, że Omenka może być wkurzająca, ale po co szarpać sobie nerwy, niech jest lepiej przekonana o tym, że wszystko wie, po co zbliżać ją do tej brutalnej rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria, wiesz jak schizofrenik ma pod ręką kogoś kto akurat jest na topiku to dlaczego nie zacząć głupiego tematu...? ważne że jest ktoś kto sie odzywa, a jak zacznie odpowiadać to już taka pomarańczowa jest w 7 niebie, to chyba działa na takiej samej zasadzie jak z ekschibicjonistami...ci chcą swoją nagością atakować ludzi...to samo robią pomarańczowe wpisy. Jaki z tego wniosek? Pomarańczowe wpisy są zboczone. Teraz to ja idę spać - bo już mnie to nudzi...nudne jesteście zboczone pomarańczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, moim zdaniem jesteś najlepsza na świecie w usuwaniu wpisów :) Kto na Ciebie nakrzyczał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozarella i Lidka jesli jeszcze nie poszlas spac, mysle ze uz sie dosc naczytalysmy wpisow pomaranczowych, chyba pora je usunac? (przepraszam za błędy ale szybko pisze, bo zaraz musze sie zbierac do wyjscia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na Redakcję Kafeterii, potem na topic: śmietnik i tam zgłaszasz moderatorowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozarella - ja sie dzisiaj nie zbieram do łóżka tylko do kina :) bo ja dopiero tak późno mam czas :) ale najpierw chciałam do Was zajrzeć, bo dawno nie miałam czasu pisać :), ale oczywiście jeśli Ty już sie wybierasz pać to życzę Ci bardzo kolorowych snów (no może bez koloru pomarańczowego :D ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak karaoke, oj bawilismy sie swietnie, moj mezczyzna troche mniej, bo nie bawilo go spiewanie ich troje, a mnie jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziś juz nie ujrzałam pomarańczy i fajnie :) Balbinko - nikt nie kryczał - ja tylko prosiłam o pozostawienie na chwile by mozna sie bylo zaznajomis z sytuacją . musze dziś sie bardzo spiąć i pieknie popracowac zeby w wekkend juz o tej robocie zapomnieć miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej kolejności spóźnione życzenia dla wszystkich o imieniu ania - 100 lat dziewczyny i tylko pięknych bobasków - nic więcej :) Mika - dziękuje za przywitanie :) Cieszę się Pepetti że wszystko ok z twoją latoroślą - nasz Michałki może się kiedys spotkają :) 🌼. taki mi fajny pomysł wpadł, że kiedys mogłybysmy, za parę latek zrobić taki zlot z naszymi pociechami. to by była niezła zabawa, co? i tak co roku - raz nad morzem, raz w górach - jak oceniacie pomysł ???? :) Dawna Justy - na prawde urocz jest twoja córeczka. myślę że bezie wyjątkowa na tym forum, bo pierwsza i dla wszystkich z nas to dowód na spełnienie wszystkich marzeń. znów martwie się o swój brzuszek - ze 100 spadł na 98 ponownie. :((((( dobrze że gin 1 sierpnia - bede go wypytywać. do tego jeszcze mam jeden problem który sie nasila. już w piątym miesiącu zaczrła ciec mi siara - ale to co dzieje się od jakiś 4 tygodni to już nieporozumienie - wkładki sa cały czas brudne, a jak pojaia sie nowy wyciek, to zaraz to czuje- wtedy strasznie bolą mnie piersi. mam nadzieję że to nie grozi jakimś zapaleniem, czy wy macie podobne problemy? Joka - też trzymam kciuki za twojego meża. a wy za mojego jeszcze kochane potrzymajcie do poniedziałku. rozmowa poszła oki - jest dwóch silnych kandydatów i ma się to pomiędzy nimi rozstrzygnąć. mam nadzieję, że wybior mojeg mikołaja. całuje mocno - jeszcze mam pisania do prcy na jakąś gopdzinkę, więc zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mam nowe wiesci dzis ide zobaczyc poltorarocznego Patryczka ,ktory jest w pogotowiu opiekunczym zdecydowalismy sie na adopcje.Sprawa wyszla przez przypadek.Jechalismy wczoraj z moim kolega ktory prowadzi pogotowie opiekuncze i zaczal nam opowiadc o malym,ze szukaja mu rodziny ,bo jak nie znajda wyladuje w domu dziecka.Decyzja byla blyskawiczna.Dzis ide sama ,bo Arek w pracy jutro idziemy oboje.W domu wielka radosc najblizsi przyjaciele tez juz dostali swira z radosci ,ze w koncu nam sie rodzinka powiekszy.Trzymajcie kciukasy kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na szczescie ominęły mnie wczorajsze wypowiedzi pomaranczy bo widze ze nawet naszą Lidkę nieżle wkurzała. Peppetti zmien hasło na blooga. Jestem za. I tak jak mówi Lidka - no niestety inaczej sie nie da- tylko dziewczyny które tutaj sa juz b, długo. Niewiem kto moze byc taki niefajny i szastac tym hasłem. A moze omenka to któras z nas która udaje omenkę?????????????????????hm. Pozdrawiam. ps. schadzka sie udała!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella - dziękuję Ci za link! 👄 bardzo podoba mi się Suwalszczyzna! gablis* - pomysł super, już wcześniej dziewczyny proponowały, żeby kiedyś gdzieś się spotkać, nawet bez pociech :) Madusia3 - faktycznie błyskawiczną decyzję podjęliście... trzymamy kciukasy! :) EvaWer 👄 Balbinka-2 i jaki prezent ostatecznie kupiłaś? 🌻🌻🌻🌻🌻 Życzę Wam udanego świętowania rocznicy i przyszłych wspaniałych wspólnych lat! Niech Wasze marzenia się spełniają, plany wcielają w życie!❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻 Zmykam, bo muszę zjeść śniadanko, żeby móc wziąść antybiotyk i lecę do archiwum UJ, odebrać mojej Mamie jakieś dokumenty. Zajrzę później do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×