Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość betty82
100krocia jestes zadowolona?Dlugo do niego chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty M. Grodoń przyjmuje z Michalikiem na zmianę w tym samym gabinecie :) Mają wspólną rejestrację. Byłam raz u Grodonia, jak Michalika nie było i wydaje się ok. U Michalika byłam pierwszy raz jak byłam w ciąży. On wykrył, że coś może jest nie tak i wysłał na badania BHCG co 48h. Wtedy dowiedziałam się, że straciłam dzidzię. Później po zabiegu byłam u niego 2 razy. W środę idę 3-ci raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
100krocia przpraszam ze cie tak wypytuje.To sa starsi lekarze czy mlodzi?Maja usg na miejscu?Ile kosztue wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalik koło 44, Grodoń ok 55 (tak na oko). Usg jest na miejscu. Cena wizyty 60zł z usg. Trzeba się rejestrować. DO Michalika zawsze się czeka ok tydz. bo ma bardzo dużo pacjentek, nie wiem ile się czeka do Gordonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Chyba sie zdecyduje:-)na michalika jakos do tych starszysz lekarzy nie mam przekonania:-(moze sie myle.A powiedz mi prosze jezeli np cos sie dzieje w ciazy juz to przyjmuja tak od reki nie robia problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
rozumiem ze oni zlecaja te jakies badania rzeczowo podchodza do sprawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia gratuluję samochodu ! Dziś u mnie znowu nie jest najlepiej. Właśnie głaskałam psa pod włos...i zobaczyłam czerwone okręgi (tak jakby od monety) no i postawiłam diagnozę - borelioza. A latem i jesienią miała kilka kleszczy...dałam jej od razu antybiotyk i zostanie na nim przez kolejne dni. No i ryczę bo u psów borelioza często jest śmiertelna. A jak pies ma postac mózgową to jeszcze może pogryźć bo pomiesza jej się w główce! Ciekawe jak długo już to ma, niestety pod sierścią nic nie widać! Jak jej się coś stanie to ja już w ogóle oszaleję! :( i tak codziennie coś nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, ja badania po stracie zrobilam sobie sama, bo do gina chcialam isc po pierwszej @, a badania robiłam w 3DC, więc przed pójściem do gina. W razie kłopotów w ciąży można przyjść bez kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
ja tez chce isc po@ ale jeszcze jej nie mam:-(narazie zrobilam tylko te przeciwciala antykardiolipinowe. Robilas tez hormonk zaraz po 1@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara32
Witam dziewczyny!!!!! Pare dni temu mialam operacje poniewaz wykryto ciaze pozamaciczna.Czy któras z was to przeszla???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti..hahaha..ale ja nie mówiłam nic o zalewaniu łazienki:-P niuusia gratuluję furki:-D ja narzie cieszę się swoim seicento;-)powiem Ci, że sama tak postanowiłam z mężęm..żadnego mierzenia tempki i obserowania śluzu..jak ma być ciąża to będzie:-)prawda?a lepiej być mile zaskoczonym:-) witaj Sara..ja nie miałam ciąży pozamaicznej ale wiem, że któraś z dziewczyn pisała o tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Rozumiem. Co to jest MF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Mam w koncu te wyniki.Wyrwalam sie z pracy i polecialam odebrac:-)I pisze tam tak: metoda:ELISA p/c cardiolipinowe IgM 4,9 MPL/ml p/c cardiolipinowe IgG 8,3 GPL/ml Co tym myslicie Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty82 odnalazłam swój wynik. U mnie było tak IGG 0,32 IGM 0,30 norma 1,0 dodatnie to u ciebie wychodzi igm i igg dodatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
lidka79 ja jestem z tego zielona nic nierozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostałas wynik to na tej kartce powinny byc normy. Zobacz jakie sa i porównaj ze swoim wynikiem. Jesli będą dodatnie to idx do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
tam pisze w. ujemny 30 wiec chyba jest ok ten moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
co zle mi to napisalo:-( w. ujemny 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
oj oj znakow mi nie chce pisac cos sie mi posulo forum ups..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nie chciało pisać tych znaków mniejszości i większosci. tzn u ciebie ponieżej 30 jest wynik ujemny , tak? jesli tak jest to ok. Widzisz każde laboratorium ma inne normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
tak lidka i to znaczy chyba ze jest ok.Za niedlugo zrobie jeszcze cytomegalowirusa i meza posle na badanie nasienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po zabiegu robiłam cytomegalię i wyszło że prawdopodobnie zachorowałam w ciaży ...a mój maż już dwa razy był na badaniu nasienia i ma iść jeszcze raz... zrób sobie jeszcze chlamydie trachomatis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×