Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Lea najlepiej zadzwoń teraz i się spytaj, kiedy przyjść. Prawdopodobnie wszystko jest dobrze, ale najlepiej jednak pójść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 100 krociu ciagle mnie piersi bola i mam temp 37.1 czy to tak moze byc podczas pierwszego dnia@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdarza sie, ze tempka nie opadnie przed @, tylko w trakcie. A dzisiaj masz 1 dzien ? Jest silna ? Może jeszcze nie wszystko stracone? To szybciutko do lekarza idź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojde dzisiaj zawsze moge zrobic pobieranie kwi na hormony i spytac lekarza pare rzeczy ktore mnie nie pokoja ale czy on moze jakos sprawdzic czy bylam w ciazy jak mam @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea76 masz dokładnie te same objawy jak ja i do tego ten sam czas cyklu i prawie w tym samym czasie krwawienie. też miałam dwie kreski na teście - mój mąż ma mi kupić jeszcze jeden - zrobie go jak mi tylko przywiezie. i jutro idę do lekarza za ciebie też trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis jak wrócisz od lekarza to daj znać!!! lea lepiej idź do lekarza, to nie zaszkodzi. A ja słuchajcie chyba straciłam sens życia. Znowu jestem wredną żoną i krzyczę na męża. On już chyba też stracił do mnie cierpliwość. Także w związku nie jest najlepiej, do tego dochodzi brak pracy...remont i ta beznadziejna @. Mam mdłości, nie chce mi się jeść, bolą mnie dziąsła i chyba zęby (bo już nie wiem co mnie boli). Przepłakałam dwie godziny i nadal mi sie płakac chce. Mój optymizm, który towarzyszył mi ostatnio gdzieś się ulotnił. Jedna wielka beznadzieja! Siedzę sama w pokoju i do nikogo nie chce mi się wychodzić i jak nie pójde szybko do pracy to chyba zdziczeję w domu jak pies na łańcuchu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane my kobiety to musimy sie nacierpiec i te ciagle niepokoje to jest okropne. Ja wczoraj ryczlam z zalu ze dostalam okres a maz sobie spokojnie ogladal Simpsonow ,myslam ze go zabije ale nie chcialam robic awantur bo byl jego brat , ktory nie wie o naszych staraiach. Rozmawialam z lekarzem , ktorego polecila mi kolezanak, mowi po angielsku wiec sie na niego zdecydowalam.Powiedzialammu ze podejrzewalam ciaze ze 2 testy byly pozytywne a teraz dostalam @. Spytal sie czy ten okres jest normalny i powoiedzial ze najlepiej zebym przyszla w poniedzialek za tydzien ale jak krwawienie bedzie mocniejsze niz normalnie to natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka kochana nie płakusiamy!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie smucimy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zobaczysz że 2007 rok będzie szczęsliwy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują (w koncu 7 jest szczęsliwą liczbą). Peppetti ja Ci powiem że jak tak naprawdę wcale nie jestem silna. Mam nieraz takie doły i tak czasami dość już wszystkiego że cześć. Ten rok w ogóle był dla mnie cięzki. Ale trafiłam na to forum i na was i jakoś tak mi łatwiej. Widzę że nie ja jedna cierpię , że nie tylko ja potrzebuje dobrego słowa. Że każdej z nas jest to potzrebne.I tak trzeba. Byc silnym, myslec pozytywnie, bo inaczej mozna by zwariować i skonczyc w jakimś wariatkowie , czyż nie??????????????????????????? Pozdrawiam mocnooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka - ja tez mam tendencje tego typu, ze jak jest dobrze, to szukam dziury w calym. Ale wtedy staram sobie tlumaczyc, ze tak naprawde jestem szczesciara, tzn. bylam do momentu kiedy nie stracilam Antoska. ale poza tym wszystko jest ok. mnie tezx wczoraj maz wkurzyl, bo skonczyl ten sklep dla philipsa, ma sie zastanowic co za to chce a on wymysla ze praca mu sue nudzi, ze cos go tam wkurza itd. poszlismy spac odwracajac sie do siebie tylkami, rano poszedl do pracy i dzis caly dzien sie do siebie nie ozwalismy. a teraz jest juz ok. po prostu pewne rzeczy trzeba olac. Ty tez jestes szczesciara -masz kochajacego meza, ladny domek i wspaniale plany. czego wiecej chciec. pracy? ta tez sie znajdzie lada chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłabym dziś w 22 tygodniu. Policzyłam. mój dół raczej nie jest związany ze stratą. Chociaż od straty wszystko mi się w życiu popsuło. Jest we mnie strasznie dużo agresji, która jest skierowana do męża i moich rodziców. Najbliższa rodzina zawsze jest obarczona złymi emocjami. Mam za złe mężowi, że teraz jest na siatkówce, potem idzie na basen. Ja siedzę cały dzien w domu i czekam na niego, a gdy się zjawia to całą złość wyładowuję na nim. I jak pomyślę o świętach to mi się wszystkiego odechciewa. najchętniej zaszyłabym się w jakimś domku w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie dzięki. dobrze, ze dziewczyny jesteście. Czasem widocznie i ja musze miec gorsze dni. wrócił własnie mąż. Nie idzie na basen. Powiedział \"ja nie moge się na ciebie złościć bo sobię nie radzę nawet wkładając spodnie\" to ja popatrzyłam na te jego spodnie, a tam od połowy uda do kolana wielka dziura!!! Chcąc nie chcąc zaczęłam się śmiać. I pytam jak on taka dziure w jeansach zrobił, a on mi na to, że palcem u nogi. hahahha. Miał tam już taką przetartą malutką dziurke i właśnie w nią wsadził palec i pociągnął spodnie....no i atmosfera się rozluźniła, ale czeka nas rozmowa!!! Jeszcze raz dziękuje za słowa otuchy. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moje miłe panie własnie się szykuję do pakowania prezentów, tylko czekam aż syn zaśnie. Juz niebawem i Wy sie w takie podchody będziecie bawić. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Jestem.Odebrałam cytologię i normalnie się popłakałam...Nie mogłam uwierzyć!w marcu miałam III stopień,a tu I !Bardzo się ciesze,bo już normalnie mi sen z powiek spędzało. Dziękuję wam bardzo za te pochwały,tak myśle,że może bym jakieś biuro dedyktywistyczne otworzyła ?Myśle,że to niezły pomysł.HIHI.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) nadrobiłam już czytanie..strasznie dużo ostatnio pisałyście-ale to dobrze;-) mój młodszy brat dzisiaj przyszedł i wypytywał, czy znów będziemy z męzem starać się o dziecko i czy czasem nie zamierzamy zrezygnować..pytał też czy kobieta w ogóle po takim czymś może zajść w ciażę..ehh biedny martwi się o nas:-) chyba chciałby wujkiem zostać:-) wiecie co..zozumiałam dzięki temu, ze to nie tylko my to wszystko przeżywamy..nie jesteśmy same!! cała rodzinka przy nas czuwa:-)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszła. Lea ja mam teraz tempkę 37,51 więc widzisz, że nie zawsze spada przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..25.11..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........2.01.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym orgametrilu co brałam w poprzednim cyklu od razu przyszła @, a nie było wcześniej plamienia :) @ spodziewałam się jutro, a ona mnie wzięła z zaskoczenia. Przed stratą, w dzień @ spadała mi tempka i jakąś godz wcześniej zaczynał boleć brzuch, a teraz tempka spada 2DC, a brzuch zaczyna boleć po kilku godz @. Wszystko inaczej. Kiedyś miałam bardzo bolesne @, a teraz do tej pory nie było tak źle. Zobaczymy teraz. Jutro muszę zadzwonić zarejestrować się do gina, bo mam już dość tego bólu jajnika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie odezwałam się wczoraj cały dzień i dzisiaj, bo popsułam komputer. Ale już naprawiony. Całe szczęście,bo dostawałam szału, że nie mogę do Was zajrzeć. Widzę, że coś smutno tu dziś było. Mam nadzieję, że jutro będzie więcej radości. Lidzia - nikt nie potrafił wytłumaczyć mojego krwawienia. To że było długie (6 dni) nikogo nie przerażało (mnie również - gdy byłam z Kamilkiem w ciąży spędziłam 5 tyg w szpitalu z krwawieniem. Ale wtedy to było delikatne, tak po prostu kilka kropel krwi na godzinkę). Najgorsze było, że krwawienie było bardzo obfite. Podczas gdy lekarz mnie badał to pod fotelem ginekologicznym zdążyła zrobić się niezła kałuża krwi. Zmykam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Eva Wer ja jestem z Rakowa.Mieszkamy z moim Krzysiem od lipca juz na swoim na Kasztanowej koło shella. A do lekarza chodze do dr. Lemańskiego z północy wspaniały facet. Jak bedziesz szukała dobrego lekarza to daj znć dam Ci na niego namiary. Naprawde super lekarz. On mi pomógł przejść przez to wszystko w szpitalu. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znam ból jaki nie powinien mnie dziwić w ciąży...ten jednak jest inny i bardzo mnie to niepokoi:( dzień przez to był bardzo ciężki:(, nie mam siły siedzieć przed komputerem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ewa Marchewa Mi lekarz powiedziała, zę mogę starać się zajśc w ciąże po dwóch cyklach i jeśli zajdę w ciąże powinnam dużo leżeć i odpoczywać, więc odpoczywaj duuużo. Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Uhaa!!! na Mikolajki dostalam z rana pierwsza @. Dziewczuny, napiszcie mi prosze jak to jest z ta temperatura, bo ja wiedzialam kiedys ale jzu zapomnialam a nie chjce mi sie szperac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..25.11..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........2.01.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakieś zaraźliwe - ta handra.... U nas wieje halny i pewnie dlatego wszyscy mają doła i wszystkich w koło boli głowa... Dzisiaj razem z mężem zaspaliśmy i trochę się spóźniłam do pracy:( I wiecie co zaczęłam sobie myśleć o świętach i trochę się boję... Jak to będzie jak całą rodziną będziemy sobie składać życzenia - po prostu się boję że się rozkleję...Muszę się jakoś psychicznie do tego przygotować:) Gablis daj znać jak tam było u lekarza? Ewa Marchewa - trzymaj się ciepło, dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie - wszystko dla bałwanka:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
A JA WAM KOCHANE CHCE ZLOZYC ZYCZNIA Z OKAZJI MIKOLAJA.ZABYSCIE BYLY RADOSNE POGODNE I PELNE OPTYMIZMU!:-)BO ZA ROK BEDZIEMY Z OGROMNYMI BRZUSZKAMI;-) I NIE BEDZIEMY MIEC SILY SIEDZIEC NA KOMPIE LUB BEDZIEMY TULIC NASZE MALENSTWA.USMIECHAJMY SIE DZIS DO WSZYSTKICH W TEN DZIEN:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! ewa-marchewa jesli cię coś niepokoi to idź szybko do lekarza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś skopiował stara tabelkę:-P TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..01.12..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........2.01.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007 Ewa lepiej iść się upewnić czy wszystko w porządku!! mania ma rację powinnaś bardzooo duuużo wypoczywać:-) wszystkiego naj z okazji Mikołaja dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy pogodę co?? 6 grudnia - imieniny mojego męża a za oknem zero śniegu. do tego jescze dziś rano przebiegł mi przez drogę czarny kot. zrobiłam dzisiaj test - ostatni na potwioerdzenie. Wyszedł nebatywny:(((( ciekawa jestem co powie lekarz, czy jest w stanie stwierdzić, że to była ciąża??? chyba nie! ale przynajmniej w koncu może da się namówić na jakieś dodatkowe badania - do tej pory mówił że nie ma żadnej koniecznoci żeby cokolwiek przeprowadzać! ale mam wisielczy nastrój....... do tego jescze po wczorajszym wolnym mam teraz tyle pracy że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×