Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość betty82
dzieki dziewczyny.Lidka ta chlamydie trachomatis to z krwi tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - a jak Ci wyszła ta cytomegalia - bo ja IgG mialam dodatnią - i to podobno znaczy że się chorowało - skąd Ty wiesz że akurat w trakcie ciąży zachorowałaś?? A mój mąż podobno ma iść tylko raz na to nasienie - Boże chyba się załamie jak będzie musiał iść 3 razy ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka -fajna stronka. tylko ze ja jeszcze nie wiem gdzie wyladujemy :-( dzialke wzielismy tzn. umowilam juz notariusza (cholernie drogo, dobrze zo to sasiadka to troche zeszla ale i tak drogo). a co z tym domkiem. jutro sie wyjasni. Mam nadzieje, ze was nie nudze swoimi problemami ale teraz wszystko u mnie kreci sie wokol tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty ja miałam chlamydię z krwi robioną, natomiast można też brac wymaz z szyjki macicy. I podobno wymaz jest bardziej wiarygodny. Mój wynik na chlamydię był wątpliwy, ale i tak z mężem przeszliśmy kurację antybiotykową. Wieczorkiem napisze o cytomegalii bo teraz nie mam czasu. Narazie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim udanego weekendu! Coś dzisiaj mało wpisów - pewnie się rozpiszecie wieczorem... Zmykam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało wpisów? Ja przyszłam z pracy i musiałam czytać dwie stronki. Jestem wykonczona. A w poniedziałek do Krakowa. Powinnam własciwie isc za pół godz. na jakąs sesję do urzadu miasta ale mi sie nie chce. A co tam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa zazdroszczę Ci trochę tego Krakowa.. ja jutro postanowiłam po małego szwagra zajechać-6 latek ma i ciągle się upomina, że chce do Nas przyjechać, a teściowie nie mają zbytnio czasu:-P:-D nagrałam multum bajek, przyniosłam od przyjaciółki klocki i będziemy cały dzień się bawić:-)a wieczorkiem odwiozę go do domku:-)wszyscy się dziwią, a mnie straszne brak towarzystwa dzieciaków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79 u mnie wynik cytomegalii był taki: IGM - 1,4 IGG - 29,4 Przeciwciała w klasie IgM są markerem świeżego zakażenia wirusem cytomegalii. natomiast jak jest Igg dodatnie to znaczy, że się już chorowało, ale Obecność przeciwciał nie chroni przed ponownym zakażeniem... I teraz patrze na swoje wyniki i coś mi się chyba pomyliło. Bo ujemne IGG i IGM są do 9, także ja mam IGM ujemne a IGG dodatnie. A już wiem o co chodziło. lekarz powiedział, ze te IGG jest dość wysokie (bo dodatni wynik jest od 11) więc możliwe, ze przechodziłam niedawno, może na początku ciaży. Co jest możliwe, bo w 6 tygodniu ciaży miałam jakiegoś wirusa, katar, ból gardła trochę temperatury i to mogła być cytomegalia. Tak, czyli już sama sobie wyjasniłam. A mój maż jak badał nasienie pierwszy raz to wyniki były extra. Potem zachorował, miał prawie 40 stopni temperatury przez 3, 4 dni, brał przez tydzien antybiotyk i po kilku dniach po odstawieniu antybiotyku miał drugie badanie, które wyszło fatalnie. Najprawdopodobniej wybił wszystkie plemniki tą wysoką temperaturą i antybiotykiem. No i teraz trzeba sprawdzić czy już jest ok. :) a mam nadzieję, ze jest dobrze. Ja chcę go wysłac jeszcze w grudniu a on się zapiera nogami i rękoma i chce iść w styczniu...może też ma nadzieję, że Nowy Rok będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A mi normalnie dzisiaj niedobrze...,mam nudności...tak mnie mdli....mam dostać 13tego...więc pewnie dlatego mnie mdli...może z nerwów juz sama nie wiem.Dzisiaj mnie zawiadomiono,że 18tego mam egzamin.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nawet wiem jak sie bedzie nazywał nasz nowy topic \" Szczęsliwy 2007 rok\". Celica no to kciuki bedziemy trzymać za ten egzamin. A do Krakowa to mi sie w ogole jechac nie chce. Bo jak tam zajade to mam szkolenie, potem fundowany obiadek w jakieś restauracji no i czas wolny podobno. Więc może przy okazji cos dla męża wypatrzę. Zobaczymy. Ja miałam obydwa Lidka ujemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
oj przepraszam coś mi tam się zle napisało to(F).A ja wogóle nie mam żadnych badań tylko toxoplazmoze i IgG mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
no znowu coś mi się pochrzaniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
no więc IgG mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
nie wiem co sie dzieje ale co napisze to wogóle nie dochodzi tylko jakies pojedyńcze słowa,co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
IgG 5 a max jest 10 a IgM ujemny.Juz chyba wiem co nacisnęłam,żemi nie chciało sie pisać.Przepraszam. Oj trzymajcie te kciuki trzymajcie,bo jak mi sie uda to mi się nowe możliwości zarabiania kasy otworza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica może forum się znów coś psuje:/ czasami tak jest.. a ja nie mam żadnych badań!:|? lekarz powiedział, że nie trzeba..dlatetego jednak wybieram się prywatnie..tylko dopiero we wtorek będę mogła się zarejestrować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Hej dziewczynki a ja dzis z innej beczki bylismy dzis w USC 26 maja 2007 o godzinie 13 bierzemy slub fotograf zalatwiony lokal tez zaproszenia wypisane w maju tylko nad uroda musze popracowac hihihi.Jestem taka szczesliwa.I usmiechnieta od ucha do ucha wlaewam w Was duzo optymizmu i dobrej energi.Wiec prosze sie duzo smiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia:-D super:-):-):-) ja tez dzisiaj pełna optymizmu:-D a ślub i wesele to najpiękniejsza rzecz na świecie:-D a jak czas szybko później leci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia gratulacje i w ten sposób klamka zapadła jak to sie mówi. Cociaż własciwie mozna sie jeszcze rozmyslić, haha. Nie przejmuj sie celica ja miałam robione tylko badania na IgG i IgM . Oba wyszły ujemne. Inne badania lekarka uznała za niepotrzebne. To tak a propo Maleńkiej która sie obawia ze nie robi badań. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Cześc dziewczynki :) Mnie tez lekarz powiedział ze nie są potrzebne zadne dodatkowe badania bo nie ma takiej potrzeby .Po @ tylko cytologie i to wszystko.Ja ufam swojemu lekarzowi i wiem ze zrobi tak zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robioną cytologie w czerwcu a w sierpniu zaszłam w ciążę. Cytologia była w porzadku wtedy. Teraz póki co mi lekarka nie zlecała cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie wróciłam do domku. prosto po pracy pojechalam do mojego braciszka bo wczoraj skonczyl 11 lat. i będącw halembie poprosilam chlopaka zebysmy podjechali pod kopalnie zapalić znicz....i zlapalam doła...calą droge powrotną płakałam.ale juz mi lepiej chyba wyplakałam caly zapas łez na ten tydzień. sluchajcie co jest z ewa marchewą???nie widzę zadnych jej wpisów w ostatnim czasie.... a jeśli chodzi o urzadzanie to wczraj kupiliśmy sobie nowe łoże do sypialni bo dotej pory spaliśmy na starej wersalce i powiem wam ze niebo a ziemia. pierwszy raz od dawna naprawde sie wyspałam.. a dziś testujemy nowe łóżeczko ;) milej nocki życze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!! EwaMarchewa - martwię się o Ciebie coraz bardziej!!!!! Madusia_31 - gratulacje!! W takim razie w maju robimy wypad nad morze :) ma-lenka20 - napisałaś >>a ślub i wesele to najpiękniejsza rzecz na świecie a jak czas szybko później leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi ucieło moją wypowiedź ma-lenka20 - biorąc pod uwagę tą powyżej cytowaną Twoją wypowiedź i Twój suwaczek to rzeczywiście czas szybko leci - aż 56 dni!! hihihi Przecież Ty świeża mężatka jesteś. Oj miało co Ci zlecieć. Tylko co ja mam powiedzieć. Jestem zakochana w swoim mężu conajmniej tak jak w dniu ślubu. Wydaje mi się, że to było wczoraj, może tydzień temu.. a minęło już 8 lat. :) niuuusia - no to na nowym łóżeczku staranka napewno będa owocne Miłego weekendowania życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu coś macie dla rozrywki Tratwa zabiera najwyżej 2 osoby Matka nie może przebywać z synami bez ojca Ojciec nie może przebywać z córkami bez matki. Złodziej nie może przebywać z członkami rodziny bez policjanta. Tylko ojciec,matka i policjant potrafi sterować tratwą. Niebieski przycisk - zaczynasz grę. Musisz przewieźć wszystkich na drugą stronę W Japonii zagadka do rozwiązania na rozmowach o pracę... http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf życzę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×