Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

troche jestem zaniepokojona, myslałam, że cykle mi sie wyregulowały, zgodnie z tą myślą w piatek powinnam dostać 3@ po zabiegu, a tu dzis temp. spadła mi do 36,4 a żadnych innych objawów okresu nie czuje :o Czy któras z kobitek - 100krocia, marchewa - wie co to może oznaczeć jesli nie zblizający sie okres? W jaksich jeszcze innych przypadkach temp może spaść jesli to jest faza progesteronowa-poowulacyjna? bo ja pierwszy raz sie z tym spotykam, a naprawde nie czuje nic a nic zeby @ nadciagał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym kurcze za krótką wtedy miałabym faze poowulacyja - tylko 11 dni :o kurka o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aletko - a o co konkretnie Ci chodziło ze środkami czystości i kawa rozupszczalna - az tak jest niezdrowa? bo ja lubie i pijam rozpuszczalke z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim!! Ok - odpuszczam sobie że zmiana cisnienia w górach mogła miec wpływ na to co sie stało:) Ja na prezent dla męża wybrałam torbę - taką z którą chodzi do pracy, może byc również traktowana jako torba na laptopa - myslę że mu się spodoba... Najgorszy problem mam z pomysłem na prezent dla teściowej - Pomocy!!! może Wy macie jakieś fajne koncepcje??? Kurcze ale jestem podekscytowana tym że jeszcze tylko jeden@ i będziemy mogli startować ze staraniami:) Styczeń będzie nasz!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki to spadek tempki, jeśli nie było zakłóceń oznacza niski progesteron. Albo przyjdzie @, albo miałaś za masz za mało progesteronu i @ przyjdze później . Ja fazę lutealną zawsze mam 10-11 dni. Może też masz taką. Od kiedy badasz cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica - może nie wykorzystam ich od razu, ale bardzo chętnie posłucham Twoich wskazówek. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia jak możnaby się zabrać za cosik takiego. A jak będę wiedziała to kto wie... może szybciej podejmę decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Madzia . ja mam teściów z głowy juz prezentowo w tym roku, kupujemy im - wymieniamy wszystkie właczniki i kontaky w mieszkaniu - będa mieli sliczne nowiutkie w koloze capucino -:) a jesli idzie o męża to kupujemy sobie sliczny, wygodny fotel do kompa - wpólny gwiazdkowy prezent w tym roku nie ma u nas niespodzianek. dla mamy prezent juz mam - kupiłam jej wkońcu waze do zupy w komplecie z dzbankiem i sosjerka, juz kilka lat zbierałam sia do takiego prezentu ale to nie takie proste kupic ładną DUŻA waze, musiała byc duza bo mam 3 obżartuchów w domu :P ma 3,5 l - może starczy. denerwuje mnie strasznie, że moja mama - szczególnie przy wigili mnie to irytuje - musi sie tak nabiegac z talerzami z kuchni do pokoju, i czesto zanim ona siądzie wgóle do stołu chłopy już kończą jeśc i nie pomaga prosba by poczekali na mame - barsz z uszkami jest pokusą niedoprzezwycięzenia, zankaja wszelkie normy przyzwoitości :P tacie kupujemy ładny sweter no jeszcze mam dwóch braci i dwóch szwagrów do obdarowania ale juz koncepcja jest. a dla mojej psiapsióly mam 6 par odjazdowych skapetek :) 100krocia - dwie porzednie fazy lutealne trwały 14-15 dni. Cykle tak naprawde obserwuje dopiero od poronienia, wczesniej to robiłam tylko sporadycznie a nie regularnie. Czy faza lutelan tez moze byc zmienna w cyklach jednej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Celica gratulacje:-D co jak co ale poczułam nutkę zazdrości:-D:-P Madzia ja teściowej kupiłam komplet kremów przeciwzmarszczkowych: na dzień na noc i pod oczy:-) wyszło ok 50 paru złotych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam teściowej komplet kosmetyków do kąpieli. Ładnie zapakowane w takim koszyczku słomkowym. Jest tam płyn do kąpieli, sól, olejek, balsam do ciała, mydełko i myjka. Wszystko w tej samej tonacji kolorystycznej i zapachowej. Kosztowało 56 zł. Mojej mamie kupiłam lampę z nawilżaczem powietrza. Ładnie wygląda. Świeci w różnych kolorach, z lampki wydobywa się mgła. Robi nastrój. Takie lampy są w różnych cenach - od 50 zł do 150. Najbardziej jestem zadowolona z prezentu dla babci. Kupiłam jej kapelusik, szaliczek i rękawiczki. Wszystko z czarnego polarku (dwa miesiące temu zmarł dziadek). Na każdym elemencie jest zrobiona na szydełku róża. Wygląda to pięknie i elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti szukałam czegoś takiego jak kupiłaś mamie dla szwagierki, ale niestety nie znalazłam i kupiłam jogurtowy balsam nawilżający i śliczne rękawiczki w cienkie paseczki przeplatane złotą nitką:-D u Was też tak dzisiaj ponuro jakoś:-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK, PONURO,BRZYDKO, ZIMNO :( a kszy wstretna pogodo - uciekaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Mam malo czasu ostatnio zeby sobie Was czytac:-( Wczoraj lekarz przepisal mi jakis "konski" antybiotyk 3szt co 24h.Ale ropniaczek jak na migdalku jest tak byl nawet wiekszy:-( Jak nie zniknie w czwartek kolejna wizyta.Zalozylam konto na 28dni zobaczymy jak sie bedzie preznetowal moj cykl. Mam nadzieje ze ten Nowy Rok bedzie pomyslny i owocny dlla nas wszsytkich!:-)Sciskam Was Dziewczyny i pozdrawiam.W wolnej chwili cos tam napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówka Betty!!🌼 kurcze chciałabym już koniec miesiąca i dowiedzieć się czy dostanę @ czy nie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Dziekuje Malenka 20.Ja dostalam 1@ po zabiegu.Jestem spokojniejsza nie odbiega az tak bardzo od innych @.Poza obfitoscia w pierwszych dwoch dniach;-) Mam nadzieje ze reszta rozniez bedzie w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja @ zawsze miałam bardzo obfita i bolesną, a po zabiegu taka jakaś w normie była:-P a lekarz powiedzieł, ze mam sie cieszyć, że organizm może w końcu się ustatkował i będą regularne i nie takie bolesne @:-) ja czekam na 2 @..oby już nie przyszła przez kolejne 9 miesięcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dzięki malenka20!Oj nie mów,że zazdrościsz,bo mi przykro,ja nie chciałam w was wzbudzać takiego uczucia,raczej to ma być dowód na to,że nie można się poddawać.Ja zaczęłam ten kurs 22 września,a po miesiącu straciłam ciąże:( dokładnie 18tego pazdziernika miałam zabieg,a na drugi dzień byłam juz na kursie.Nie zrezygnowałam tylko potraktowałam to jako kurację antydepresyjną.I wiem,że działało,a oprócz tego jeszcze zakończyło się z korzystnym rezultatem.Zastanawiam sie juz nad następnym kursem:) bo boje się powrotu doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
tego zycze Ma-lenka20 nam wszystkim! 9 spokojnych i radosnych miesiecy bez @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Celica 🌼 serdeczne gratulacje kochana. Mam prośbę czy możesz mi opisać jak u Ciebie ten cały kurs wyglądał, z czego się uczyłaś i jak wyglądał egzamin? Ja już 2 lata temu rozpoczęłam kurs na instruktora ale niestaty musiałam zrezygnować. Teraz znowu zaczynam o tym myśleć.Będę wdzięczna za informacje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Celcia musial wrocic sie stronke wczesniej zeby doczytac co to za egzaminek:-) Ogromne Gratulacje dla Pani instruktor oby takich wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celica, nie bądź aż taka srkomna:-D to wielki wyczyn jak dla mnie:-D -chociazd orbym kierowcą jestem, ale w życiu bym się nie wzięła za naukę innych:-P a zazdrosć to taka mobilizująca sprawa;-) betty - o tak wszystkim i ja tego życze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominam tabelkę
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........08 01.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień ma-lenka20....20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole ob. tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti i wszystkie inne zainteresowane,żeby skończyc taki kurs trzeba miec conajmniej średnie wykształcenie,musza minąć conajmniej 3 lata od zdania egzaminu na prawko,trzeba mieć zaświadczonka o niekaralności,o nie posiadaniu punktów karnych(z policji),o dobrym stanie zdrowia i przejść badania psycho techniczne.Oprócz tego to trzeba około 1800zł na to wszystko.No i trzeba sie dowiedziećkiedy taki kurs się zaczyna w WORD (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego) Lidka79,dzieki oczywiscie też,ja wiem jak wygląda praca instruktora jak sie niestety pracuje u kogoś,dlatego przyznam,że mam zamiar otwierać własny ośrodek szkolenia,ale być może wcześniej zatrudnię się na jakiś czas gdzieś dla zrobienia sobie stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
betty82,dziękuje bardzo. OLI80 oczywiście,że napiszę wszystko,tylko wybacz,że nie teraz.Będę wieczorem.Teraz muszę zacząc sprzątać i wogóle zająć się tym wszystkim co ostatnio strasznie zaniedbałam z wiadomych względów.Pa narazie.BEdę wieczorem po 21:00 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA---moje GRATULACJE...już wiem kto mnie nauczy jeździć:D a właściwie gdzie jest Krasnystaw??czy mogę liczyc na jakieś zniżki i nadzwyczajną cierpliwość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki faza lutealna powinna niby trwać tyle samo, ale z obserwacji u siebie i innych dziewczyn wiem, że są wachania do 2 dni. Może @ jeszcze nie przyjdzie, a tempka to niewydolność progesteronu. Tak się zdarza po stracie. Ja w pierwszym cyklu tak miałam. Nadodatek tydzień przed @ zaczęły się plamienia, co też może świadczyć o za niskim progesteronie. Betty, napisałam Ci wiadomość na 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
ale sie rozpisalyscie. od pol godzimy nadrabiam zaleglosci. Celica - grastuluje. ja mam prawkoi od 9 lat a jeszcze sie nie odwazylam wjechac gdzies koperta lub zaparkowac tylem. Eva - gratuluje m3. ja tez bym chciala juz cos szykowac. w czwartek mamy podpisac umowe przedwstepna. zobaczymy co z tego wyjdzie bo mamy zamiar sie targowac. przez to, ze ten dom jest niezgodny z projektem stracilismy ulge odsetkowa, bo w zyciu bysmy sie nie wyrobili z kredytem do konca roku. Wiecie co? Wlasnie mam dni plodne i mialam oddac wszystko w rece losu ale jestem porzadnie przeziebiona i chyba bedzie trzeba odlozyc starania. buuuu :-( a tak sie napalilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celicia gratuluje Ci serdecznie, może spróbuj uzyskac dotację z Funduszy Uni Erupejskiej. Są różne programy i różne ilości kasy do zdobycia. Mi sie udało uzyskać 12 tys na ropoczecie działalności gosp.Domyślam sie, że ty potrzebujesz więcej, bo musisz kupić samochód. Z tego co sie orientuje to można więcej.Sprawdz na stronce Fundacji Rozwoju Lubelszczyny lub Fundacji UMCS - program Inicjatywa jest kobietą (tu 12 tys i zwracają ci kase za dojazdy na szkolenie). Nie jest to takie łatwe, trzeba się troche napracować ale jest to całkiem realne i możliwe. My mieszkamy na wschodzie Polski i na ten wschód w latach 2007-13 napłynie duuuuuuuuużo kasy. Ja sie też będe starć o kolejną dotacje, właśnie na samochód:):). Dziewczyny powodzenia w zachodzeniu, na Nowy Rok życze Wam dwóch kresek. My teściom kupiliśmy odtwarzacz dvd, mamie rękawiczki i branzoletkę, tacie wagę na ryby, a siostrzenicy strasznie głośno dzwoniący budzik, bo min. raz w tygodniu spóźnia się do szkoły. Mężowi i szwagrowi jeszcze nie wiem co. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×