Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

bardziej się stresuję tym telefonem niż rozmowami...jeszcze nie dzwonili, a juz zaczęłam nawet do kibelka z telefonem chodzić! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mój pies dzisiaj dziwny. rano wyszła na podwórko i od tamtej pory śpi cały czas w tym samym miejscu i w tej samej pozycji...chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, Lidko ja też! i pod kocyk wskoczyła i do męża sie poprzytulała a tu w pracy trzeba siedziec :( Strasznie jestem przytulaśna jak mam @ Lidko - dni płodne trwają tak około 6 dni przed skokiem temp. i 4 po skoku, nie tylko jak wzrsnie temp, wczesniej sie zaczynają. a u mnie zadnego śniegu, deszcz pada i okropnie zimno i szaro i buro i blee - dzisiejsza pogoda oddaje wysmienicie stan mojej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
6 dni przed skokiem temperatury?!!!! mi podskoczyla wczoraj czyli we wt. a mochalismy sie w pt. to moze dlatego czuje sie jakbym miala dostac miesiaczke. ale chyba to raczej niemozliwe. to byl 9 dzien cyklu. nie wierze, ale gripexu nie biore :-) lecze sie ziolkami, cytryna i homeopatycznymi i nic mi nie lepiej. dom byl obejrzany dosc dokladnie. nawet dostalismy klucze jescze przed spisaniem umowy i tesc kul kazda sciane zeby sprawdzic czy sa ocieplone. no, ale jeszcze trzeba sprawdzic dokumentacje chociaz chyba notariusz i tak wszystko sprawdza a tym bardziej bank nie da kredytu na zadluzona nieruchomosc. ale zaliczke mozna stracic a to tez kupa forsy. jejku jak ja sie ciesze, ze moge Wam sie tu wygadac. co przechodze kolo tego pokoju do wlaczam komp. i czytam. ale teraz spadam znowu do lozeczka. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka - jak ja czekam na tel. to tez do kibla go zabieram. tak tez bylo jak czekalam az doktor potwierdzi fatalna diagnoze Antoska. Badanie mialam o 21, on potem analizowal wyniki w domu. o 24 poszlam do kibelka (z tel. oczywiscie) i zadzwonil pan dr mowiac "dziecko nie ma szans na zycie". i od razu pocieszajac, ze to nie rzutuje na kolejne ciaze, ze to przypadek i genetycy jeszcze nieraz beda to nam powtarzac. nie wiem jak ja to przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
zobaczcie co znalazlam. w szoku jestem: pod pacha nie mierzy sie temperatury przy NPR!!!! jest to zawodne!mozna albo w odbycie lub w pochwie (5 min.) lub ew. w ustach (ok.7-8 min.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
w odbycie?!!!!!!!!!!!!! :-) no, ja bym sie nie odwazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie oczywiscie ze nie pod pachą :P i to mozliwe ze wtedy miałas dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie i najdokładniej jest w odbycie, a najmniej dokładnie w ustach. W ustach trzeba mierzyć cały czas w tym samym miejscu bo występują tem spore różnice temperatur!!! Dzisiaj mam urodzinki, to już ćwierć wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikape mnie osobiscie nigdy ziółka i cytryna sama nie pomaga. Najlepszy jest coldrex. Ziółka i cytrynka tylko profilaktycznmie, a jak cie juz cos złapało to nie ma szans żeby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
100krocia - zycze Ci tego co pewnie kazda z nas. Slicznej, zdrowej kruszynki juz wkrotce. No to ja mierzylam pod pacha :-) Eva - boje sie wziac coldrexu czy gripexu bo chociaz to malo mozliwe to wole nie ryzykowac. poczekam jeszcze pare dni i zrobie test i wtedy zaczne sie porzadnie leczyc. I szok. Naprawde w ogole sie nie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia sto lat sto lat!!!! Jaki piękny wiek 25 lat!!! Suuper Spełnienia marzeń a przede wszystkim tego największego - o dzidziusiu:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia wszystkiego naj, naj ,naj. Zdrowia, miłości, a z miłosci dzieci...i wszystkiego czego zapragniesz!!!! :) tiki no ja wiem że te dni płodne sa i wczesniej. Kiedyś czytałam, ze w dniu owulacji jest 100% szans na zajście w ciazę, dzień przed i dzień po to 90%, dwa dni przed i dwa dni po to 80 %...itd... dltaego pewnie mnie jajniki zaczynają wcześnej bolec. Pół godziny temu powiedziałam do mojego telefonu, że mam dosć czekania i niech już dzwonią i wiecie co? Po minucie zadzwonili :) . Od 2 stycznia zaczynam pracę. Już z tego drugiego banku zrezygnowałam! Ech fajnie!!! Juz jestem spokojna, teraz już można planować! No i dziś na 10000% drinka się napiję, może nie jednego...żeby tylko po tym drinkowaniu się nie zapomnieć, bo dni płodne...heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja temp mierzę w buzi, bo najwygodniej. Czasem tylko przysypiam i termometr mi wypada! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nawet nie wiecie jak się cieszę!!! Wiecie co jest dla mnie osobiście najważniejsze? Zarówno pierwszą pracę w banku jak i teraz dostałam bez znajomosci. Wiem, że w dzisiejszych czasach to prawie norma mieć tak pracę i pewnie gdybym nie dostała jeszcze przez dwa miesiące to prosiłabym rodziców o jakąś pomoc. A tak mam już drugi raz satysfakcję że sama wywalczyłam sobie pracę z pośród tyyylu chętnych!!! Właściwie trzeci raz, bo w tamtym banku z którego dziś zrezygnowałam tez tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jest pogoda w Polsce? Trochę mnie ta mieszanka deszczu i śniegu przeraziła. Za chwilę jadę na święta wreszcie do domu i pewnie nie będę miała jak poczytać o przebiegu świąt u was, bo moi rodzice nie mają internetu. Będzie mi na 100% brakowało waszego towarzystwa! Dlatego już dziś chciałam WAM wszystkim złożyć dużo gorących życzeń: zdrowia-nie tylko tym, które chorują, wyrozumiałych partnerów, udanego i owocnego seksu w odpowiednim dla was czasie, wymarzonej pracy (tym, które jej mają dość – długiego urlopu), a przede wszystkim choć na chwilkę zapomnienia o bólu i oddania się atmosferze świąt. Mocno ściskam - Nata 100krocia - do życzeń świątecznych jeszcze raz tego wszystkiego w dniu urodzin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka to w takim razie gratulacje!! Rozumiem że idziesz do Polbanku?? tak?? A jaki był ten drugi bank?? - mozesz juz napisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka masz przede wszystkim doświadczenie a to sie liczy, studia i jesteś atrakcyjna wiec dobra z Ciebie partia na pracownika banku. Gratuluję. Jeżeli chodzi o pogodę w Czestochowie to pada deszcz i jest szaro. W ogóle nie świątecznie. Raczej smutno. Własnie teraz u mnie w pracy odbywa sie wigilia dla pracowników. Jest oczywiscie poczęstunek i jasełka. A ja siedze w domu przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79 gratulacje pracy :) Dziękuję za zyczenia, mam nadzieję, że to najważniejsze się spełni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co boję się tej wizyty u gina - zaraz wychodzę z pracy i czuje jak mnie w żołądku ściska:( Pewnie sobie cos wmówiłam głupiego i teraz przeżywam... To w takim razie trzymajcie za mnie kciuki a ja jutro rano dam Wam znać jak poszło i co ciekawego mi powiedział... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Sto lat! Sto lat! Niech żyje, żyje nam! 100krocia 100lat i trojaczków!!!!!!!!!!!!!!! Lidka, gratulacje i POWODZENIA! EvaWer, dużo zdrówka dla Ciebie ( Stasi Bozowskiej:)) Ja mam to samo i z gorączką, ale bym do dzieciaczków poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Aha, taka mała wielka prośba. może macie przepis na ciasto małokłopotliwe, ale które zawsze się ufdaje? Prosiłabym o jakieś czary mary, bo to mój odwieczny dylemat. Ciasta mi słabo wychodzą-mało piekę. Mało piekę- ciasta coraz gorsze. Ciasta coraz gorsze- no to nie piekę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Nata, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia: dużo miłości w rodzinie, spokoju i zdrowia. A także, po świątecznym nawale pracy, odpoczynku i radości w gronie rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100- krocia wszystkiego najlepszego spełnienia wszystkich marzeń, a zwłaszcza tego jednego:) Lidka gratuluje pracy Nata rónież życzę Ci Wesołych Świąt i wszyskiego naj, naj, naj... Pozdrawaim wszystkie chore i przeziębione oraz zdrowe forumkowiczki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka - moje gratulacje. wszystko zaczyna sie ukladac. Ja dostalam goraczki. Wlasnie dzwonila moja dyr. i zapraszal mnie na szkolna wigilie ale ja nie dam rady. i powiedziala zapraszam do pracy 2 stycznia a ja sie tak zamulilam, bo chcialam ja poprosic o wolne 2, ze powiedzialam "dziekuje". kurcze bede musiala tam jechac. jak ja nie lubie sie prosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×