Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

hej dziewczyny wlasnie wrócilam z pracy. bardzo mi to pomoglo ze bylam tam dzis caly dzien. uspojoiłam sie troszke i pośmialam . wokól mnie jest tylu zyczliwych ludzi... z rafalem jeszcze sie nie widzialam ale postanowilam ze nie odezwe sie na temat wczorajszego wieczoru ani słwoem. nie bedzie zadnej awantury. nie wiem czy przedwczoraj czegos nie zmajstrowalismy.... wiec obiecalam sobie ze tym razem nie bede sie denerwowac , bde wszystko olewac. jak stracilam moja dzidzie to bardzo siebie obwinialam ze tak sie kłócilismy i moze to bylo przyczyna... wiec teraz nic a nic. a wiem ze potrafie. dla dzidzi i dla wlasnego zdrowia. nie wiem jak bedzie sie teraz miedzy nami ukladalo ale na razie mnie to nie obchodzi.... moze ochlodzenie stosuków cos zdziała....a jak nie to bedziemy myslec co dalej. wiem ze to dziwnie brzmi ale naprawde sie wczoraj zawiodlam... a ja potrzebuje w mężczyznie zwłaszcza wsparcia... zobaczymy jak sie sprawy potocza dziewczyny a teraz kolejne pytanie z serii wstydliwych... od dzis jest mi strasznie \"mokro\" czy to oznacza dni płodne czy co. kurcze musze sobie jakas ksiazke na ten temat kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMUTASKU - TYLE TYCH PRZEMYŚLEŃ I POSTANOWIEN, NIE ZA DUZO SIE TRAPISZ MYSLAMI KOCHANA? CZESTO COS PLANUJESZ, ANALIZUJESZ, ROZWAZASZ - NIE WKURZA JAK NIE WYCHODZI? KURCZE JA SIE ZBIERAM W SOBIE DO WIELKICH DECYZJI I JAKOS , CIAGLE JAKOS - KLAPS. NARAZIE LECZE ZEBY - W SRODE KOLEJNA WIZYTA. BADAN NADAL NARZIE NIE POROBILAM - W STYCZNIU ZACZNE. ZAPISUJE SIE DO PRYWATNEJ PRZYCHODNI - MĘŻA ZAKŁAD MA WYKUPIONY DOBRY PAKIET W PROMEDISIE - ZA DODATKOWA OPLATA 45 ZŁ MIESIECZNIE MOGE SIE LECZYC U WSZYSTKICH LEKARZY. PONOC SA TAM BARDZO DOBRZY GINEKOLODZY, USG I WSZYSTKIE BADANIA NA MIEJSCU - I JUZ ZA NIE SIE NIE PLACI DODATKOWO. NO I POWIEM SZCZERZE ZE W STYCZNIU JESZCZE NIE \"ZROBMY\" BOBASA, JAKOS SIE LĘKAM. MOZE LUTY... IM BLIZEJ, IM REALNIEJSZE JUZ TE PRÓBY POCZĘCIA TO NOGI MI MIĘKNĄ, TCHÓRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.npr.prolife.pl/ - NIUUUSIA TU POCZYTAJ O ODCZUCIU MOKRA. i tak własnie jest w okolicach dni płodnych zwiększona jest ilość śluzu, po nim takze można poznać, nie tylko po temp. że to te dni. kazda z nas przeciez, wie,ze czasem jest tam sucho, a czasem wilgotno - najlepiej to czuc jak sie podcieramy przecież. ja od zabiegu wogóle jestem śliższa tak bym to napisała :P prawie wogóle nie mam dni suchych - prawie codzianni używam wkładek. Metoda Billingsa opiera się na pomiarach temp i obserwacji śluzu - tej metody nauczona mnie na naukach przedmałżeńskich i ta metode teraz stosuje. oserwacja śluzu to nie jakieś tam zaglądanie sobie i macanie, wystarczy w ciągu dnia zwrócić uwage na odczucia podczas podcierania sie po siusiu o tyle ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki dzięki. cos czuje ze chyba jest szczyt mojej płodności. i temp i śluz sie zgadza. tylko ze my jestesmy pokłoceni. no cóz jakos musze to rozegrac. przeciez mówilam ze grudzien bedzie nasz ;) TRZYMAJCIE KCIUKI mój niedobry misio wraca za 10 minut. kurcze za co ja go tak cholernie kocham.... no cóż to tylko facet,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia no to trzymam kciuki. Kurcze strasznie mi niedobrze. Zjadłam kawałek kiełbaski na goraco i mnie boli brzuch i mam taka gulę w gardle jakbym miała zwymiotować. Nie jest to jednak objaw ciązy, tylko poprostu mi sie odbija i fuj, niedobrze mi. łe. A jutro tak wczesnie do tego Sebastiana - fryzjera. O jak mi sie nie chce. i jeszcze łe tak mi niedobrze i w głowie mi sie kreci. łełełe.Może to tak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wiecie co? chyba ten nowy rok będzie pomyślny. Nie chcę zapeszyć, ale jak dobrze pójdzie to w styczniu już będe właścicielką M-3. I sobie będe urzadzać i planowac co i jak. Oczywiscie na ile kasy starczy. Ano zobaczymy. Fuj znowu mi sie odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Tikitak, rzeczywiscie wciąż coś planuję i może wygląda na to, że się nakręcam. Ale ja czuję taka potrzebę, bo wolę widzieć cel, niż mieć wrażenie(a czasem mam takie), że coś mi się wymyka spod kontroli lub że nie idzie po myśli. Jak są ustaline ,,wytyczne" to tak jakby wyraźniej widać co nie gra i mozna to zniwelować. Przyznaję, że u mnie cisnienie podnosi mi niejako mój wiek. Wiem, że czy to 35 lat, czy 37 lat i tak późnawo i tak. Ale jeśli można to nie chcę czekać ani miesiąca dłużej. Poprostu nie mogę. Zwłaszcza, że nie wiem ile mi przyjdzie poczekać na dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
chyba zbliza się wyczekany@.Pobolewa mnie brzuch i piersi.....Wkońcu zacznie sie coś dziać .........mam nadzieje ze brzuch nie bedzie tak bolał jak zwykle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Czesc dziewczynki wpadlam zeby Wam przekazac wiadomosc opowiadalam Wam o kolezance z ktora lezalam w szpitalu 1 ciza obumarla w drugiej ciazy krwiak polip.Dzis urodzila synka 3400 wazy 55 cm jest zdrowy jak ryba Olka szczesliwa a ja tez ryczalam ze szczescia buziaczki i milych staranek(my twardo pracujemy nad splodzeniem fasolki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A tak wogóle to mimo swoich zaawansowanych latek:) to nie wiem, albo jeszcze jestem, jakby niedojrzała albo kryję w sobie spore pokłady pesymizmu. Albo jedno i drugie. Na szczęście los pokazuje mi, że to co wydaje mi sie tak nierealne, że wręcz niemożliwe wreszcie sie spełnia. Wydawałao mi się na przykład, że nie jestem w stanie przejść operacji serca. Wiedziałam, że ludzie to przechodzą ale ja? Wiedziałam, że lekarze robią ,,większe cuda" np. na mózgu, ale czy mój przypadek będzie taki udany. Udało się! Potem nie mogłam sobie wyobrazić cudu poczęcia. Wokół masa ciężarnych, ale ja? A jak wogóle ja mogę urodzić? To wszystko jest czasem tak daleko ode mnie że aż poza mną. I niejeden psychiatra miałby z pewnością ze mnie wiele radości i ...pracy. Czasem cieszę się, że jestem taka pokiełbaszona i zawiła, ale czasem pewnie niektórzy mogą nie rozumieć skąd we mnie tyle chaosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Magdusia, Gratulacje dla koleżanki. Pytanko, ile czasu po stracie zdarzyła sie ten cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ubieramy choinkę:):P🌼 Chyba mam dobry humor mimo że widziałam dzis swego kierownika:p Co myślicie o tym by nowwy rok przywitać z nową fryzurą??:classic_cool: A...zapomniałam wam powiedzieć, że zaczełam pić slim figurę...a jak dla mnie wypić herbate to wysiłek OGROMNY, no ale na razie 2dziennie na więcej nie potrafię sie przełamać Mam ochotę na nową spudnicę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bylo mochanie..... nie rozmawialismy na temat wczorajszego dnia.... zmykam na spacer z psiną. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ale miałam czytania...A,że jestem juz po dobrym drinku....to mi to czytanie fajnie szło..:) A kto wie dlaczego....??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
NO dobra...o 16:00 miałam egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa1984 to nogi za pas i na zakupy:-D EwaWer..mi się dzisiaj czkało ze dwie godziny, aż mąż siedział i zaczął się ze mnie śmiać:-P wstręciuch jeden, a mnie aż brzuch bolał:-P dobrze, że już przeszło:-) niuuusia-ja też mam szczytowe dni.. a w sumie już końcówka, i powiem szczerze, że nie zmarnowaliśmy ani jednego dni-a zobaczymy z jakim efektem:-P co do faceta..to ehh doskonale Cię rozumiem, miałam kiedyś taką sytuację, że mój zawiódl mnie na całej lini, ale już jest ok:-) tiki rozumiem Cię..sama się strasznie boję-a raczej bałam, im bliżej dni płodnych tym bardziej nie wiedziałam czy chcę naprawdę i czy dam radę.. ale się zaparłam!!:-) nie chcę marnować kolejnego miesiąca na gdybanie i czekanie-czuję się już gotowa i chcę być w ciąży:-) słodkich snów Wam życzę i zmykam pod kołderkę na romansik z książką, bo mąż poszedł na nockę i dzisiaj śpię sama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampelunek78 ja teraz nic nie biorę. Cystę mam chyba dlatego, że za wcześnie ostatnio wzięłam orgametril i pęcherzyk nie pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Wreszcie nadszedł dzień kiedy mogłam sprawdzić siebie! Dziękuję wszystkim ,ktore trzymały kciuki! Bo od dzisiaj możecie nazywać mnie panią instruktor nauki jazdy(kategoria B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Oczywiście nie zmienia to faktu,że jak wszystkie tu straciłam ciąże. :( Cieszy tylko chwilowo. Ale można podejść do tego inaczej...mam nową możliwość pracy(zresztą takiej jaką lubię).A jak będe zarabiać więcej kasiorki,to będe mieć więcej na pieluszki,ubranka ,zabaweczki dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wow celica - gratulacje! i życze duuuuużo cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się właśnie zdołowałam odnośnie egzaminów. szykuje siena czerwiec na egzamin na uprawnienie do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji i sieci sanitarnych,zeby przystąpic do egzaminu 1 krokiem jest odbycie praktyki na budowie przez 2 lata. w tym roku,zeby załapac się na egzamin czerwcowy do 14 lutego trzeba zożyc książke praktyk, kur......... zabraknie mi tygodnia bo ja zarejstrowałam sie do praktyk w izbie 18 lutego 2005, ja pierdziele zabraknie mi tygodnia i musze czekać pół roku, bo egzaminy odbywają sie tylo dwa razy do roku - w czerwcu i grudniu, o ja pierdziu i chyba przez to odłozymy staranka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
tiki-tak,dzieki!!To był naprawde ciężki egzamin,bo taki trzy etapowy i wogóle wymagający bardzo dużej wiedzy,głównie z przepisów ruchu drogowego i procesów dydaktycznych.Ale juz mam za sobą.:) Niestety nie posiedze dłużej bo misie oczy kleja,zwłaszcz,że wczoraj gdzies tak do 3 nad ranem płakałam...tak, doła nocnego złapałam...:( Pa ,dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Celica i maleńka 🖐️ ja sie jeszcze troche powkurzam czekając na męża, za 15 min powinien już wrócić z pracy. Po co ja właziłam na ta strone Izby - mogłam jeszcze troche żyć w nieświadomości, kurcze w innych latach było dłuzej - składało sie ksiązke praktyk - marzec kwiecień :o o a teraz 14 luty i ja sie nie łapie, a niech to szlak.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, dostałam zwolnienie do 2 sytcznia!!!!!! Ale się cieszę!!! Laba na całego!!!!! ma-lenka20 - z filmu dzisiaj nici. Ale wczoraj byłam w kinie na najnowszym Bondzie. Niezły film. A odnośnie aktora, to tyle było szumu, że facet nie nadaje się na Bonda, że za brzydki. A moim zdaniem to najprzystojniejszy Bond w historii tego filmu. Ale ciacho.... Dziś ubrałam choinki w domku. Po malutku robi się świątecznie. Jutro ubiorę na dworze i balkony i będzie cudnie.. tylko śniegu brak. zaba22 -na bank!!! luteina jest również na podtrzymanie ciąży. kasic - dzięki za informacje o Twojej mamie. Tylko u mnie była troszkę inna sytuacja. Twoja mama poroniła w 1 miesiącu - Jej organizm nie zdążył się jeszcze przestawić na \"bycie w ciąży\". Ja straciłam swoje dziecko w połowie 6 miesiąca - w moim ciele zaszło wiele zmian \"ciążowych\". I tu mam problem - czy wszystko już wróciło do stanu sprzed ciąży???? Smutasek36 - mój mężulek wcina folik razem ze mną :) Oprócz tego bierze centrum (preparat wielowitaminowy). tiki-tak - mój mąż ma takie same odczucia - wzrost potencji i ochoty :) EvaWer - ja mężowi nie kupuję prezentu, bo kupiliśmy sobie już wspólny prezent - nawigację satelitarną GPS do samochodu. I z tego powodu jestem szczęśliwa, bo zawsze mam z nim problem. On jak już czegoś pragnie to włosy dęba stają!!! ma-lenka20 - tak myślę! Owu powinnam mieć w pierwszy dzień świąt. To magiczna data... nic złego nie może się stać :) EvaWer - gratuluje M3. Madusia_31 - przekaż gratulacje koleżance. Zaraź się od niej tym szczęściem... a potem przekażesz je nam :):) CELICA - gratulacje zdania egzaminu. I to jakiego!!!! Jak mi się marzy taka robótka!!!!! Mieć własną szkołę jazdy. Tylko ciągle mi brak czasu na działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia to cysta może sie zrobić od orgametrilu???Cały czas czuję ją na jajniku jakby takie pobolewanie.Do tego źle się czuję po hormonach.A jak nic się nie bierze to sama się wchłonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
kurcze tiki-tak,szkoda,że tak sie popierniczyło,zwłaszcza,że może miec to wpływ na staranka :( .Ja tez stoję przed dylematem wyjazdu tego roku do pewnej pracy ,która juz od kilku lat robie w okresie letnim.Przyznam,że mogło by mi to sporo pomóc,chociazby w otworzeniu szkoły nauki jazdy(finansowo oczywiście).I co robić,jechac i odkładać staranko?Czy olać wyjazd i zacząć staranka?Nici z kasy,ale może dzidzia będzie,przecież ten fakt jest bezcenny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dziękuje Peppetti,jak chcesz jakieś wskazówki ,co,gdzie ,jak za ile na ten kurs to służę pomocą.Przecież ty tez mozesz spełnić takie swoje marzenia!Pa,całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namachałyście...końca nie było widac ;) . Celica gratulacje!!!! Ja też kilka miesięcy temu pomyslałam o włsanej szkole nauki jazdy, bo instruktorem to bym nie mogła byc. Zbyt nerwowa jestem, mogłabym pobic bardziej tempego ucznia...poza tym mój kolega pracuje w tym zawodzie już ponad 3 lata i uwaga jego godziny pracy : 6:30 (czasem 7 ) do 22. Ja nie wiem jak on funkcjonuje, ale jego żona ma dość. I ja ma dni płodne...juz nawet czuję po jajnikach (od dwóch miesięcy mnie bolą podczas owulacji). Jutro pójde na usg i mam nadzieję, że lekarz to potwierdzi. Jednak w tym miesiącu nie będe się starać, ale za miesiąc juz na 100%. Będziemy juz u siebie, więc bez stresu mozna będzie poszalec :) . O własnie na tvn jest magazyn firma i w tym odcinku jest szkoła jazdy - czyli ile kasy trzeba mieć żeby móc otworzyć własny biznes. EvaWer gratulację kupna mieszkania!!!! Super, fajna sprawa urzadzanie, planowanie itp itd, chociaz ja jestem już tym zmęczona. Strasznie zmęczona jestem, znowu robieniem nic. No byłam na zakupach z mamą. To było straszne,.... A ja też od zabiegu nie miewam dni suchych!!! A przed ciązą, sporadycznie miałam mokre dni. Chciałam tylko powiedziec, że jak zaszłam w ciązę to miałam codziennie mokro! To podobno w ciąży normalne, ze ma się większe upławy! Dobranoc (chyba już czas na sen) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak – z ta potencja twojego mezunia ;) to nie przypadek… w dzisiejszych czasach przyjmowanie suplementow dietetycznych to już niestety koniecznosc by organizm prawidlowo funkcjonowal... w produktach, które spozywamy z powodu zanieczyszczenia srodowiska i niewlasciwej obrobki produktow je zawierajacych do naszego organizmu może trafiac zbyt mala ich ilosc – jeśli organizm jest silny i mlody i nie oddzialuja na niego żadne niekorzystne srodki (nikotyna, alkochol, chemia!!! – roznej postaci nawet mydlo i szmpon, proszki do prania, srodki czystosci a nawet kawa rozpuszczalna!) to OK. jakos sobie radzi ale jeśli nie… kwas foliowy i magnez łykany systematycznie przez twojego meza uzupelnia te braki a potencja która teraz „wzrosla” :) jest tego wynikiem chociaz tak naprawde to dopiero teraz jest na takim poziomie na jakim powinna byc… a wybor kwasu foliowego i magnezu to był przypadek czy ktos ci doradził? – bo strzeliliscie w 10! ;) kwas foliowy – czyli inaczej witamina z grupy B (a dokładniej B9) oprocz wielu innych funkcji (wymienie tylko te korzysci, które wplynely na tę potencje co nas wszystkie tak bardzo u naszych mezow interesuje - zwlaszcza w okresie „staran” ;) ) pełni ważna role w syntezie „hormonu szczęścia” ;) z jej udziałem powstają substancje neurostymulacyjne - serotonina działająca kojąco i uspokajająco (zdrowy sen!) oraz noradrenalina, która jest odpowiedzialna za aktywność i dynamikę w ciągu dnia. ( stąd ta dynamika w „działaniu” ;) magnez - będąc katalizatorem spalania glukozy i jej magazynowania w postaci związków bogatoenergetycznych uzależnia dostawę energii do tkanek i komórek organizmu. Magnez działa też uspokajająco (uzupełnienie jonów magnezu i eliminacja niedoboru zwiększa skutecznie reakcje hamujące układu nerwowego i osłabia siłę oddziaływania bodźców pobudzających do nadmiernych, niekontrolowanych reakcji) a jak człowiek spokojny i szczesliwy i jeszcze energetycznie naładowany to i potencja ze „fiu, fiu” ;) tak wiec drogie panie poszukac gdzie B9 i magnez mieszka i serwować sałatki „pro rodzinne” nie tylko przyszlym mamusiom ale i przyszlym tatusiom! W koncu jak już mezczyzni wkroczyli na porodowki to i planowanie „progeniturki” w zdrowym stylu niech będzie obustronne… ;) ale się rozpisalam! wybaczcie ale mam fiola na punkcie medycyny i witaminek! ;) madzia 79 – co za bzdura z tym cisnieniem co za konował ci to powiedzial? – bzdura jakich mało! No chyba ze to Kościelisko na Księżycu to zwaracam honor „panu doktorowi”… ;) anula1304 - a po co tablety antykoncepcyjne dla kobiety która w najblizszym czasie planuje dziecko? Kolejny pomysl „pana doktorka – z bożej łaski”? Jezuuuuu! jeśli kobieta bierze hormonalne środki antykoncepcyjne (bo tym jest wlasnie pigułka antykoncepcyjna) a zaczyna planowac dziecko powinna je odstawic co najmniej 3 miesiace ( a zaleca się nawet pół roku lub najlepiej 9 miesiecy!) przed rozpoczęciem starań! Stosując w tym czasie inne metody antykoncepcyjne i pozwalając organizmowi wrócic do normalnego swojego rytmu nie „sterowanego” już hormonami… poza tym „oczyścić” się jak najbardziej z chemii w organizmie! To w tym wypadku przyjmowanie pigulek przez 3 miesiace przed rozpoczeciem staran to kompletna jakas paranoja!!! Nie daj się mała ;) nich sobie będzie rozregulowane zdajcie się na przeznaczenie lepsze ono od chemii w organizmie przyszlej mamusi, a prewencyjnie „mochajcie” się czesciej to na pewno traficie w odpowiedni czas i będzie OK! ;) a co do mojej tabelki planowania płci to bylo tak na rozluznienie do traktowania z \"przymrozeniem oka\" ;) ale jak widac prawie wszystkim sie sprawdzilo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. nadal mi nerwy nie przeszły w związku z tym moim egzaminem buuuuuuuuu aletko - troche poczytałam na necie i tak sama mu zaserwowałam ten zestaw:) głównie dlatego że on pije mocna kawe i duzo kopci papierochów, na własciwościach wpływających na LIBIDO I POTENCJE sie nie zsupiałam a tu prosze tak ładnie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×