Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ide chyba spać bo mi strasznie smutno. wątpie czy z chlopakiem coś wyjasnie bo on nie umie rozmawiac. od razu sie obraża i wrzeszczy. albo wychodzi. i szuka we wszystkim mojej winy. wiec chyba nawet nie zaczne tego tematu.świeta beda okropne ale ja nic na sile nie bede robic. moze wszystko samo sie ulozy a jak nie to bedziemy myslec co robic dalej. zycze spokojnej nocki w razi jakbym zasnela. do jutra dziewczyn. bądźmy silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest niuuusia kolejny dowód na to, że faceci są tacy sami. Oni bardzo sprytnie (jeśli jest awantura z ich winy) starają się obarczyć winą kobietę. I ja już kilka razy miałam taka sytuację. Kłóciliśmy się bo mąż coś zrobił nie tak i nagle po kilku minutach wymiany zdań mam wrażenie, ze to ja jestem winna. I zaczyna mi brakowac argumentów. Kiedyś byłam świadkiem awantury znajomych. trzymałam stronę dziewczyny, ale po wysłuchaniu jej faceta stwierdziłam, ze to on ma rację. Faceci czasem potrafią coś sprytnie wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i nie moge zobaczyć tabeli opłat i prowizji bo mi komp się zawiesza...:), to jakiś znak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka. wekend u rodziców zakończony. jutro do roboty :( no ale tylko 5 dni pracy i święta :) superowo nie mam siły już dziś was czytać, juto w pracy nadrobie wasze wekendowe pisanie bo masa tego powstała:D dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Hej, dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A co to? Jeszcze nie śpicie! No to prosze sie meldować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Jednak śpią... Paaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
No to witam, Tik-tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
W skrócie Ci powiem, że święta nas trochę dołują-mysl o nich. Ale jeśli Ty się cieszysz to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Ja jutro tez startuję do pracy- wstaję 6.30- i bedę odliczać dni do wolnego. Chciałabym sobie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Do jutra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ciesze się na święta :) nie mam powodu, żeby się smucić i wolne od pracy i spotkami sie z rodzinka i przyjaciółmi i prezenty robie fajne - wiec juz widze te zadowolone miny :) z ciezarnymi innymi tez sie bede widziała, ale jakos nakazałam mojemu umysłowi nie patrzeć na nie przez pryzmat moich przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Melduje sie wlasnie wyliczylam sobie ze wczoraj mialam szczyt dni plodnych a bylo mochanie wiec moze cos z tego wyjdzie ale sie nie napalam bo po co.A mnie swieta tez ciesza do mojej mamy przyjedzie ciocia z kuzynka i wujek wiec bedzie wesolutko.My to jestesmy tak zwariowani ze dom rozniesiemy i moj przyjaciel z ktorym sie razem wychowywalismy tez bedzie bo przyjedzie z Angli szczyt szczescia hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak planowac to planować! ;) znalazłam tabelkę planowania płci dziecka... oczywiście ze dla nas wazne jest by było zdrowe i by wszystko sie udało ale jak już robic to \"z głową\" ;) oczywiscie żartuję ale \"wierzyc nie wierzyć\" można zastosować... mi się sprawdziło patrząc na to że w ciążę zaszlam w sierpniu zeszłego roku mając skończone 26 lat wychodzi na to że powinien byc chłopiec... u góry macie miesiące w których dochodzi do zapłodnienia a w pionie wiek mamusi ;) ale liczy sie wiek lat \"skończonych\" ja skończyłam 26 w styczniu a w sierpniu kiedy zaszłam w ciąże miałam 26 i 8 miesięcy czyli sprawdziłam dla 26 lat... sprawdzcie sobie... :) albo zastosujcie do przyszłych ciąż... :) Miesiąc poczęcia 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 18 s s c s s s s s c s s s 19 c c s c c s c c s c s s 20 s s c s s s s s c c s s 21 c c c c c c c c s c c c 22 s s s c s c c s c c c c 23 c s c s s c s c c s s c 24 s c s s c s s c s c c c 25 s s s c s c s s c s s s 26 c c s c c s c s s c c c 27 s s c s c c s s c c s s 28 c c s c c c s s s s c c 29 s s c s s s c s s c c c 30 c c s c c c c c c? c? c c 31 s c s c c c c c c c? s s 32 s c s c c c c c c c s s 33 s s c s s c c s c c c s 34 c c s c c c c c c c s s 35 s s c s c c c s c c c s 36 s s s c s c c c c c s c 37 c c s s c s c s s s c s 38 s s c s s c s c c c s c 39 s c s c s c c s s s c c 40 s s c s c s s c c c s c 41 c c s c s s? s s s s c s 42 s s c s c s c s c c s s 43 c c s c s c s c s s s s 44 s s c s s s c s s s c c 45 s? s s c s c s c c c s s 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak bardziej \"naukowo\" płeć dziecka zależy od mężczyzny! plemniki \"męskie\" (-warunkujace płeć męską dziecka) są szybsze ale za to krócej żyją... plemniki \"żeńskie\" (-warunkujące płeć żeńską) są wolniejsze ale żyją dłużej.. dzięki tej wiedzy planując poczęcie chłopca należałoby mochać ;) się w dniu owulacji lub jak najbliżej jej występowania... natomiast planując dziewczynkę dwa trzy dni przed owulacją... (nasienie jest zdolne do zaplodnienia około 4 dób) wtedy mochając sie np 3 dni przed owulacja do zaplodnienia zdolne beda juz tylko plemniki \"żeńskie\" a planując chlopca jesli do mochania dojadzie w dniu owulacji do zaplodnienia dojdzie dzieki plemnikom \"meskim\" ktore (jako ze sa szybsze) w \"wyscigu\" do jajeczka dobiegna pierwsze...:) owocnych starań! ps: czy udalo mi sie to \"wyłożyć\" dość logicznie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
NO co do tej tabelki to ja potwierdzam,że jak miałam 24 lata skończone to po listopadowym mochaniu urodziła się córka.:)Więc wygląda ,że sie sprawdziło!Starszej nie dam rady sprawdzić bo tabelka jest od 18 lat,heh a ja miałam prawie 18 jak sie urodziła :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ja mam taka tabelkę,tylko,że chińską...trochę się różni,ale o to samo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celcia bo to chyba wlasnie jest ta tabelka chinska... wiec to to samo... ciekawe ile w "teorii chaosu" prawdy ze wszystko dzieje sie przypadkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Nauczyłam się ściągać muzę z naeta i twrdo ściągam.Przeżucać na MP3 też już umiem więc sama sobie utworu pozgrywałam i jutro idę z muzyczką ukochaną na uszach do prcy jak ja to uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!!!! Co tu się działo!!!! Tyle stron podczas weekendu!!!! Szok!! Obiecałam sobie, że przez weekend tu nie zajrzę, bo zazwyczaj nic się nie dzieje, a ja tylko marnuję czas. A tu niespodzianka. Już dwie godziny czytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. przezylam te okropna noc...sama.ciagle sie budzilam.. rafal nawet nie zadzwoni. to znaczy zadzwonil 3 minuty temu zeby powiedziec zebym wziela klucze na kase bo wczoraj pojechalismy z jednymi i ja je zabralam. nie mam sily nawet o tym myslec. płakać mi sie chce. facet tak bliski w momencie staje sie tak obcy..... milego dnia zycze zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia - bardzo mi przykro z powodu cichych dni z Twoim Mężczyzną. Jak czytam takie rzeczy to mam pewność, że faceci są zupełnie z innej planety. Nie rozumiemy się nawzajem i na dodatek nie próbujemy tego zmienić. :( Najłatwiejszą drogą jest nieodzywanie się do drugiej osoby lub zwalanie winy o całe zło na drugą osobą. A to nie o to chodzi w związku. Oby ten Twój gość dojrzał do tego zanim będzie za późno, bo bardzo łatwo jest rozwalić miłośc....... tiki-tak - witaj w klubie. Ja też cieszę się na święta. Lubię je. Mój Kamilek był prezentem na święta dla rodziny. Po porodzie ze szpitala wyszłam dzień przed Wigilią. Cała rodzina poznała Go w wigilię. Wszyscy wtedy porównywali Go do Dzieciątka Jezus. Te święta miały być inne... ale nic na to już nie poradzę. Właściwie to będą inne.... zanim usiądę do stołu pojadę na cmentarz. \"Podzielę\" się opłatkiem z moim Synkiem. Powiem Mu jak bardzo Go kocham i tęsknię..... alekto - tabelka sprawdziła się w moim przypadku. Dwa razy wyszło mi - \'s\'. Najciekawsze, że wg tabelki w najbliższych miesiącach wychodzi mi prawie cały czas córka. Tylko marzec, listopad i grudzień 2007 przewidują poczęcie synka. Z jednej strony cieszę się, bo chciałabym mieć córkę, ale z drugiej boję się takich myśli. Chcę by dziecko było zdrowe i szczęśliwie się urodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! Nie było mnie 4 dni a Wy namachałyście 12 stron - czytam i czytam i albo mi smutno albo się śmieję... Ja byłam w Warszawie u znajomych i na kilku imprezach równoczesnie - było suuper- pierwszy raz od dawna totalnie się wyluzowałam:) Miszkaliśmy z mężem u znajomych którzy mają 1,5 rocznego Piotrusia a teraz spodziwają się drugiego dziecka... Moja kochana koleżanka wygląda jak słoń - a rodzi dopiero za 2 m-ce. I wiecie co wcale mi to nie przeszkadzało że jest w ciąży - wręcz odwrotnie - nie mogłam się napatrzeć....:) A mój mąż ciągle powtarzał - ale suuper - my też niedługo będziemy mieli taki brzuch:) ha ha ha - mam nadzieję że aż takiego to nie będę miała... Poza tym wszystko ok - dostałam 2 @ dokładnie po 28 dniach - tak więc wszystko chodzi jak w zegarku... Na środę jestem umówiona do gina, mąż zrobił badanie nasienia i z wynikami idziemy na wizytę... Kurczę jakaś pozytywna energia mnie rozpiera - to chyba nastrój przedświąteczny:) Na razie spadam bo mnie z pracy wyleją... Pozdrawiam wszystkie nowe dziewuchy:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Madziu a ja jestem po owulacji i zobaczymy czy się doczekam na 2 @ czy nie:-P:-D zmykam robić świąteczne porządki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Dziewczyny Kochane dostalam 1@@@@@@!!!!!! :-) jak ja sie ciesze!Jest okropnie ale jest!:-)Pozdrawiam Was i sciskam serdecznie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×