Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

gablis jakbyś mogła odpowiedzieć, smutasek już tu pytała: za którym razem Wam się udało zajść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A na mazowieckiej ziemi... śniegu ani widu, ani słychu. Upsss! Ani widu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Ja też mam dziś wyjątkowe ciągotki do topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Pozdro dla Tych, które zakończyły ,,kino nocne", a spać, ani mochać się jeszcze nie idą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Ja już w pidżamku, ale jakoś muszę sie wyciszyć, choć z ,,wejściem tutaj na wyciszenie" to chyba nie był zbyt dobry pomysł? No i co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Zaraz wybiorę sobie miłą lekturkę i zczytam parę stroniczek i ...spanko murowane. Odpłynę sobię, aż miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
To teraz taka pora: jedne z nas już po ...topiku, inne przed, a ja tutaj sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powariowałyście chyba, od 17czy 18 ej trzy strony na machac? faktycznie w tv nic nie ma, a jak coś jest to oczywiście 25 raz. Fatalna ta telewizja, ale jak pamiętam w USA tez bardzo często powtórki, tylko tam duuużo więcej fajniejszych programów i duuuużo tańsza telewizja! EvaWer to ja w styczniu już kończę z remontem a ty zaczynasz? Mam nadzieję że w noc Sylwestrową to spac u siebie już będziemy :) . Fakt, ze do 10 lutego nie będziemy miec kuchni, ale po co ta kuchnia, miłością będziemy żyć!! A własciwie to ja dwa tygodnie w styczniu na szkoleniu w warszawie....hihiih. Smutasek trzymam za słowo i z Nowym Rokiem zmieniasz nik. Ale mi się nie chce do tej Warszawy jutro jechac....przynajmniej jest okazja, żeby do ikei zajechac-tylko tam teraz przeceny i dzikie tłumy! Mamy czas na kolejki do kasy! Dziąsła znowu mnie bolą i już odkryłam, że to jakiś nowy znak na zbliżającą sie @ . Paznokcie mi się sypią, a moja kosmetyczka zajęta do sylwestra...a ja na to szkolenie jadę-poodpadają mi! Kupiłam dzisiaj farbę do włosów bo już odrosty mam koszmarne - kolor gorzka czekolada! Brzmi przyjemnie, chociaz ja jestem zwolenniczką mlecznej, ale mleczna na włosach...oj ja ze zmęczenia już plotę. A wy też ostatnimi dniami takie senne? Bo ja to padam na nos-pracowac nie zaczęłam, a już zmęczona jestem! To dopiero! to ja spadam na fajkę - dużo za dużo ostatnio palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem pod prysznic i do łóżka bo jutro o 6 rano jade do warszawy! napewno nie odmówię sobie sushi...już mi ślinka leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Uwielbiam padający śnieg. Takie wielkie, białe płaty osuwające się z wolna, ale gęsto niczym piórka z rozprutej poduchy... A ja idę w tym ,,sypu, sypu, syp" , albo siedzę w okinie i sobie patrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A gdzie to dobre sushi dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic nie pada idę na ta fajkę bo się podjarałam tym sushi dobranoc girls,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w warszawie na starym mieście i jeszcze gdzieś - mąż wie ja nie wiem, ale drooogie, że ażserce ściska (to jest jeyna rzecz na która nie żałuję)n lecę już naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Ja też chyba skoczę do jakiegoś marketu. Połażę i pomarzę. może kupię czapkę i szal, bo coś bym sobie odmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A ja nie palę!!! Od urodzenia!!!;) Owszem trochę sztachałam się, ale było gorzkie i zostałam...przy słodyczach. (błeee!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Jedni planują coś z nowy rokiem, amie coś nosi, żeby w tym roku. (????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
sorki: a mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Serwerek , czy też moderatorek mówi mi, że ,,jestem za szybka"! Może poprawia mi się technika pisania na klawiaturce? Ale skoro Was tu nie ma lecę w objecia morfeusza i do moich książek. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście niesamowite - tyle naskrobać :D butów zadnych nie kupiłam Lidko - ja też ostatnio coraz więcej pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zbyt wcześnie nie kłade się spać ani mochć, jutro ma wolne:) i dzis piwkujemy troche, taaaaaaaa jakby było mało alkoholu przez święta - dzień w dzień wódeczka z teściami:P no więc jest tu jeszcze ktoś.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ostatnio troche przemeczona i cały czas bym spała.Wstaje do pracy o 8 i jest to dla mnie dramat:( chyba przez pogode.Ja sniegu i zimy nie lubie bo jest zimno a tu za oknem juz biało i trzeba autko rano odsnieżać i skrobać szyby jak jest mrozik,ale na szczescie jeszcze jutro mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie - Wrocław tez bialutko i ślisko na ulicy :o popruszyło ładnie - cóz z tego jak już topniejeeeeeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ jestem czerwona - normalnie się spiekłam na tym solarium, chodzę bez gaci i bez stanika - do szału mnie bielizna doprowadzała cały dzień, może jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już odpowiadam smutasek i ma-lenka20, może nie będziecie wierzyc, ale za pierwszym razem! tamta pozamaciczna była za pierwszym razem i ta teraz jest za pierwszym razem. mój mąż musi być dumny że za każdym razem trafia do celu, tylko oby tym razem w pełni skutecznie dziewczyny, padam z nóg - popisałam kilka rzeczy do pracy i ziewam już od pół ha. jutro z rana się odezwę - musze poczytać wszystkie zaległości. kochane jetseście że sie ze mną tak cieszycie jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie moze topnieć.Sama nie wiem co mi jest jestem jakas rozdrazniona i zmeczona i wogó,le chyba lapie jakiegos doła.W kalendarzu zaznaczam w ktorym bym byla tygodniu,to jest jakas paranoja.Moze mnie sie w głowie poprzewracało po tym wszystkim.Jest mi mimmo wszystko zle bez mojego maluszka i bez mdłości i ogromnych ilosci jedzenia i wogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak nasmaruj się grubo balsamem do ciała to złagodzi pieczenie jak Ci wsiaknie to smaruj jeszcze raz,do jutra powinno Ci przejsc. Moze jak mnie sie udało za pierwszym razem w pierwszejciazy to teraz tez tak bedzie.Było by super tylko ze musze czekac jeszcze 3 miesiace :( ale gablis naprawde szczerze ciesze się Twoim szczesciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi, tzn. nam tez sie udało za pierwszym razem i nie widze tego inaczej jak tak ze teraz tez tak będzie. własnie lada moment sie zaczną płodne dni, a moze juz dziś i tak tu siedzę i rozmyślam czy mochanko będzie z gumką czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha fajnie to zabrzmiało \"czy mochanko bedzie z gumka czy bez...\" ja dopiero jestem w trakcie pierwszego @ jak sobie policzyłam 3 pełne cykle(pod warunkiem ze beda co 28 dni ) to bede mogła sie starac na przełomie marzec/kwiecien.Teraz dostałam @ dokładnie 28 dni po zabiegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×