Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

żaba-> nie masz mnie za co przepraszać... porostu jest mi źle i nie mam nawet komu się wyżalić:( nie mam żadej bliskiej przyjaciółki, zresztą-nie wiem, czy potrafiłabym komukolwiek opowiedzieć o tym tak w cztery oczy... boję się, co będzie dalej... mamy błedne koło- on się boi cokolwiek zacząć w sferze seksu, bo miewa problemy z utrzymaniem erekcji, a ja też się boję, bo nie zniosę kolejnego odrzucenia:( w rezultacie- jest coraz gorzej:( zajrzę tu pewnie jeszcze wieczorem, jak mój mąż będzie jak zwykle lezał zmęczony przed tv:( no chyba, że coś się zmieni w tej materii... powoli brak mi już wiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba22
jak tą tabelkę wypełnić- chyba nie muszę jej całej przepisywać- sorki ale jestem tępa w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_ 06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........09.01.07......5 tc_13.09....luty07 Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.06... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.......Częstochowa..03.01...9tc_12.08.... ....grudzien Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ewa-marchewa po zabiegu miałam już 2@.Pierwsza po 28 dniach od zabiegu druga po 29,teraz mam mieć 11stycznia.Raczej są regularne...Wcześniej(przed ciążą) też miałam co 28-29dni tylko,ze byly strasznie obfite a teraz takie normalne.Nie wiem co masz na myśli z tym sposobem....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Widzę,że nie odpoczywałyście i ciągle tu zaglądałyście.Pozdrawiam nowe forumowiczki i życzę powodzenia. Przede wszywstkim jednak gratulacje dla Gablis!!!!!!!!!Pięknie,oby wszystko było ok,dużo zdrówka! Co do problemów łóżkowych niestety nie wiem jak sobie z tym poradzić,sama mam a raczej miałam kłopot.Wcześniej miałam duży temperament,mogłam się \'mochać\' prawie na okrągło:)A po zabiegu jakoś mi przeszło.Sprawa jest o tyle skompikowana,że mój (już) mąż pracuje za granicą i nie widujemy się za często.Teraz był tu 10 dni.Za pierwszym razem-porażka,nie udało się.Potem jakoś nie było czasu i nastroju,masa spraw do załatwiania przed ślubem.W sumie \'mochaliśmy\' się dwa razy,było ok.Ale bez fajerwerków.On miał większą ochotę niż ja.W dalszym ciągu seks kojarzy mi się tylko z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Wiecie co,ja myślę,że to wszystko u mnie jest dlatego,że mam tyle lat co mam,w lutym kończe 37 i chyba sie załamie :(:(:(Wydaje mi się że jest już coraz mniej czasu...no bo kurde jest tak!!Przeciez mogłabym już w lutym zacząć staranka,albo w marcu...albo w kwietniu...ale jak to zrobić jak nawet nie mam z kim tego planować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuchy Za oknami biało aż miło patrzeć... W Zakopcu tłum turystów aż niemiło...:) A ja właśnie wróciłam od lekarza - bo juz nie wyrabiałam - i oczywiście dostałam antybiotyk - tak więc w Sylwestra nie poszaleję;( Czytam Was i czytam i tak sobie myślę że ja to chyba suuuper trafiłam na mojego faceta. Jest naprawdę w porządku wyrozumiały, ciepły, przytuli jak trzeba z mochaniem też nie mamy żadnego problemu po prostu bosko:) Tak więc nie wiem co doradzić Tym dziewuchom z problemami - wydaję mi się że dużo daje porządna rozmowa - taka szczera do bólu - taka która daje do myslenia - może warto spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba22
jestem wśród tych starających się po stracie.bądz planujących- już sama sobie wybierz. żaba 24 lata kraków 28.12.2006-@ strata 29.05.2006- 13 tydzień ciąży starania od 5.08.2006- ale łącznie już 2 lata ponad, start już był, teraz biegnę do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica nie chcę (broń Boże!) bagatelizować twojego problemu,tzn. wieku,ale osobiście znam przykłady,kiedy kobiety po 40 rodziły zdrowe dzieci.Sąsiadka moich rodziców urodziła mniej więcej w tym samym czasie,co jej córka.A u drugiej-różnica wieku pomiędzy najstarszym synem a najmłodszymi-bliźniakami wynosi też około 19 lat.Więc-głowa do góry!Porozmawiaj z mężem,może on nie rozumie,jakie to ma dla ciebie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od fryzjera, właśnie maluję sobie paznokcie... w drodze powrotnej od fryzjera zajechałam po męża, ale niestety musi dziś dłużej zostać w pracy...:( a miałam nadzieję, że w końcu dziś pojdzie do lekarza (kilka tygodni temu robił badania i jakoś nie ma czasu ich odebrac)... nawet nie chce mi się robić obiadu, bo dla kogo? w drodze powrotnej kupiłam piwko i chipsy i dziś znów pewnie będzie jak zwykle- piwko, tv i spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Witam! Pierwsze słowa do joki. Są różne wersje problemów seksualnych. I teraz tak : obojętne czy problem ma babka, czy facet, zasada jest ta sama - nie przechodzi samo- idźcie do seksuologa. Im szybciej tym lepiej!!! I dla dodania otuchy oboje! To może być na tle psychologicznym i może pomóc psycholog, ale może być inne schorzenie- medyczne. Seksuolog wysłucha. A ponieważ zdarzają się różne przypadki on wie najlepiej. Czasem trzeba naprawdę niewiele, żeby była szybka poprawa!!! Uwierz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek-> zgadzam się z Toba, wiem, ze może tu jedynie pomóc seksulog... problem w tym, że niestety nie ma takiego lekarza w naszym miescie:( rozmawiałam ze swoją ginką, podobno kiedys przyjeżdżał raz w tygodniu, a teraz nie ma wcale:( najbliższy ponad 100km... byliśmy nawet raz, w ramach ogólnopolskiej, darmowej akcji, ale poza skierowaniami na badzo drogie badania-nic nie dostaliśmy... a te badania wcale nie są tanie:( kiedys powiedziałam, ze wolę jesć chleb z masłem i mieć super seks, niż żałować kasy na seksuloga... w efekcie poszliśmy do urologa, a właściwie to on poszedł, a ja czekałam na korytarzu... okazało się, że ma niski poziom testosteronu. Dostał najpierw tabletki, w ulotce których było napisane, że skutkiem ubocznym może być \"długotrwały, niekontrolowany wzwód\"... pamiętam, ze powiedziałam, że już nie mogę się doczekać, kiedy piguły zaczną działać:) on wtedy się wkurzył i powiedział, że stawiam go pod ścianą, wywieram na nim presję:( w efekcie tabletki nie pomogły:( potem były zastrzyki- jeden w miesiącu... trochę się poprawiło i zaszłam w ciążę... resztę historii znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zadzwonił, z pytaniem, czy mamy w domu piwko, bo trzeba coś oblać... podobno dostanie całkiem dużą wypłatę... pytał, czy się cieszę... i jak ja mam się cieszyć z tej kasy, kiedy w łóżku klapa? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dawno mnie tu nie bylo i tyle sie nadziało!!! przede wszystkim gratulacje dla kochanej GABLIS!!! ja niestety znów popadam w paranoje..... jestem czy nie jeste oto jest pytanie................ dzis jest 30 dzien cyklu. temperatura od 14 dni wysoka..... mochanie bylo....a teraz jest jedna wielka schiza..... jak ja mam tak miec co miesiac to zwariuje!!! a najgorsze jest to ze od tygodnia nie mam WOGÓLE ochoty na mochanie.... zero.... moj R próbuje a we mnie zero reakcji.... wczesniej tak mialam tylko raz w życiu....jak bylam w ciąży.... więc nadzieja jest.. mam nadzieje ze nie przyjdzie kolejne rozczarowanie. no i nie wiem jaki dlugi cykl bedzie tym razem... oby nie znów 37 dni bo oszaleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
joka, widzisz wtedy pomogło, więc może warto próbować z lekarzem. Poza tym przytulajcie się i okazujcie sobie czułość bez mochanka. Może rzeczywiście on się boi tego co wyjdzie i Twojej reakcji. Spróbuj go zapewniać, że i tak go kochasz. Ale czułość na początek! Ale sobie poszalałam dzisiaj ;) Wypad do miasta. Najpierw urząd i sprawy ważne. Potem do marketu i ...migrena. Wzięłam dwa ibuprony, bo nie było apapu i ... biegiem do toalety, bo mnie muliło. Czasami TO pierwszy krok do poprawy :(. Nawet ochroniarka mnie zatrzymała, bo wychodziłam wejściem. Ale jak jej powiedziałam to... Na zakupach byłam pół godziny i to na mękach! Dopiero w domu doszłam do siebie. Co ja się mam! Albo to po czekoladzie, albo po cytrynie, albo przy okazji @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba22 - jesteś z Krakowa - super - wkońcu będę miała jakąś ziomalkę wśród forumowiczek:) Jest tu kilka dziewczyn z tych samych miast a jak do tej pory z Krakowa nikogo nie było... Fajnie że jesteś:) Jak mozesz to napisz do jakiego gina chodzisz w Krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_ 06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........09.01.07......5 tc_13.09....luty07 Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.......Częstochowa..03.01...9tc_12.08.... ....grudzien Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień żaba...24..kraków..28.12.2006-@...29.05.2006- 13 tc...od 5.08.06 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN .......xxxxxxx............. proszę zaba:-) gablis dopisz się gdzie trzeba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_ 06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........09.01.07......5 tc_13.09....luty07 Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.......Częstochowa..03.01...9tc_12.08.... ....grudzien Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN .......xxxxxxx.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia to jest nas dwie:-P ja im bliżej @ tym bardziej się denerwuję:-P boli mnie podbrzusze, ale nie jak na @ tylko jak wtedy kiedy nam się udało ..ehh niech ten tydzień szybko zleci, bo naprawdę można zwariować..u mnie @ powienna być jutro, a tu narazie nic:-P i mam to uczucie \"mokra\" cały czas..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba22 wpisałam cię do starajacych. Ale się rozpisałyscie, tyle czytania............... Hej joka. Widze ze bratnia dusza chociaż przedmiot ścisły. Co do męża to nie ty jedna masz takie dylematy. Nieraz jak bym swojego wzieła za habety............... Ale dzisiejszej nocki było fajowsko. Najpierw filmik Półmrok a potem piwko jedno na pół, haha. I mochanie. No i jeszcze dzisiaj byłam w pracy i zrobiłam te dekoracje. Dyr,. chciała zebym jutro tez przyszła ale ja byłam ASERTYWNA i nie dałam sie namówic. Inni tez niech cos porobią. Ja dzisiaj jak wyszłam o 10.00 to wróciłam o 15.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze chciałam wam napisać że dyr. pochwaliła dekorację, ze taka ekstra i profesjonalna. No i jeszcze kolezanka mi powiedziała ze mam fajne włosy i mnie odmładzają jeszcze. I jeszcze kumpele zauważyły brewki wyregulowane i henne. że juz nie wspomne o moich paznokciach pięknych z brokatem, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva no to zaszalałaś:-D ja właśnie wróciłam ze sklepu byłam po lakier i jakieś fajne cienie na sylwestra:-D a jutro wybieram się z mamą po jakąś szałową spódniczkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tz. dokładnie u kosmetyczki robiłam wczoraj brwi bo juz troche zarosłam. I nawet mi sie dostało ze za rzadko przychodzę. A co do paznokci to sama sobie pięknie pomalowałam. Jedyne co robię u kozmetyczki to skórki i piłowanie. Ale umówiłam sie na czyszczenie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
EvciWer, a nie mówiłam, że zapunktujesz i że będziesz miała okazję powiedzieć, że NIE i basta! Szybko poszło! No i ,,wejście Aleksis"! Bomba! Też mi sie marzy coś poszaleć, ale boję się, że przed sylwkiem to wszystko już opanowane przez balujące. Nie byłam jeszcze nigdy u kosmetyczki, bo choć mam cerę która aż piszczy do oczyszczania to mam pewne obawy. Raz widziałam dziewczynę po takim zabiegu. Takie blizny, że hej. Więc na razie systematycznie stosuję pilingi. Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A jak to jest z tą regulacją brwi? Widzę, że każda dziewczyna ma inny kształt i chyba chodzi o to, aby pasowało do twarzy. Ale co wtedy gdy kosmetyczka źle dopasuje kształt. I są wtedy nienaturalne, cienkie i takie niezabardzo upiększające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Jest takie forum przyszłe mamusie ładne i zadbane... czy jakoś tak, ale Wy to macie już ,,w genach" !:) Czyli planowanka = staranka+całokształt! No i o to chodzi! No i żeby się chciało chcieć - to do mnie samej ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Nak, nak!!! Jestu KTOŚ? Bo jak nie ma to ja zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem! Też byłam u kosmetyczki i na solarium,na fryzjera zabrakło mi czsu,chociaż byłam już umówiona:( Nie chodzę zbyt często do kosmetyczki,więc wyleżenie przez dwie godziny pod maseczkami to była męczarnia!Ciągle myślałam ile w tym czasie mogła bym załatwić spraw.No ale ślub bierze się raz,albo dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×