Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

gablis - sprawdziłam sobie w naszej tabelce, że ty straciłaś swoją kruszynkę 25.09 - no i gin pozwolił juz tak szybko zachodzic w kolejną ciąże? to nie za szybko? Zycze Ci gablisu zeby tym razem nawet cien złych wydarzeń sie nie pojawił przez całe 9 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ciąże pozamaciczną - właściwie macica nie została naruszona, tylko jajowód prawy i dlatego powiedział że nie ma żadnych obiekci - to mój drugi cykl po pierwszej miesiczce od zabiegu laparoskopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale z którego jajnika było teraz jajeczko? Jeśli też z prawego, to czy nie istnieje prawdopodobieństwo, że gdzieś tam ugrzęźnie? No, ale skoro lekarz pozwolił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - nie strasz i nie kracz!!!!!!!! bedzie wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wiadomość:-D takie wiadomości to mogę czytać codziennie!!! Gablis-kochana GRATULUJĘ!!!! obyś szczęśliwie doczekała się Maleństwa!! kciukam mocno:-) aż mi się humor poprawił:-D u mnie 28dc i czekam na @:/ mam taką cichą nadzieję że i ja się nie doczekam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - WŁAŚCICWIE BYŁO WSKAZANIE DO SZYBKIEGO PONOWNEGO ZAJŚCIA W CIĄŻE - PO LAPAROSKOPII MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ Z CZASEM ZROSTY, IM WCZEŚNIEJ TYM WIĘKSZE SZANSE ŻE JAJECZKO PRZEJDZIE... ale mi się wydaje że było z lewego jajnika i że szło lewym jajowdem, co prawda tego nie czułam, ale tak sobie na chłopski rozum myślę, że jeśli mam bardziej obolałą lewą stronę to mogło być z lewego - boli mnie strasznie lewa pierś, krosty mam na lewym policzku i boli mnie dziązło po lewej stronie:) hi ale sobie wymyśliłam i mam taką wielką nadzieję, że skoro ta kreska na teście jest jeszcze przed spoodziewaną miesiączką, to w takim razie musi się to wszytko szybko rozwijać, a tak się rozwijać może tylko w mamcicy.... boże żeby tak było będę się o to gorąco modlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis, najlepiej zrób sobie bHCG co 48h. Jeśli zrobisz przed wizytą to będziesz mogła wziąc wyniki do lekarza, bo on napewno karze Ci to zrobić (przynajmniej mój tak robi) :) Szybciutko taka mocna krecha, a nie jest to z poprzedniego cyklu ciążą? miesiączkę miałaś normalą?? Dziwnie to wszystko jest, raz wychodzi tak szybciutko, raz czeka się do 40dc :P Jeszcze raz gratulację :) To z dziąsłem i pryszczami było fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie - z tą mocnością to chyba przesadziłam - robiłam Quick view, jest bardzo wyraźna , ale ciensza i jaśniejsza niż kontrolna, ale to nie taki cień jak poprezdnio.\\ a ostatni cykl - to nie był. gin wtedy stwierdził najprawdopodobniej wczesne poronienie.. ale o tym już nie piszę\ i mówię Wam dyiewcyznz, naprawde jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - no i test robiłam pod koniec dnia, a nie z porannego moczu mam jeszcze jeden - zrobię go pojutrze rano, jak kreska będzie grubsza to znaczy że rośnie, a w następnym tygodniu pójdę na bhcg i na następne po 48 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis kurcze ja się już sama zaczynam schizować-czy nam sie udało czy nie..staraliśmy się zadbać o mochanie w najpłodniejsze dni:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Gablis super!!!Cieszę się naprawde!!To,że ja nie mam nawet takich planów nie znaczy,że nie cieszę się z waszych drugich kreseczek na teście!!To cudowne,że spełniaja wamsię marzenia!Komus muszą sie przecieżspełniać,inaczej wszystko było by bez sensu. No może za bardzo zrobiłam na czarno tego mojego...Nie jest taki zły,inaczej jak bym mogła przeżyc z nim tyle lat.Może to ja jestem jakaś walnięta?Próbuje z nim rozmawiac,próbuje powiedziec co mi jest,ale on nie rozumie...Nie mówi nic na ten temat,na ten temat na który chciałabym żeby cos powiedział.Powtarza tylko,że powinniśmy pójść do jakiegos lekarza,że tak nie można żyć dalej,że nie możemy tak zmarnować naszego życia. Cięzko mi o tym wszystkim pisać bo nie znacie innych szczegółów mojgo życia,naszej sytuacji obecnej,pewnych rzeczy które maja wpływ na wszystko co robimy.Mogłabym chyba książkę napisać:)heh,tak na serio bo nawet sposób w jaki sie poznałam z moim mężem jest taki dziwny...Może kiedyś napiszę jak mnie zamkna w jakimś wariatkowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety gablis jaka fajowska wiadomość. Tak myslałam. Kurcze jak Ci fajnie. I mam nadzieje że tak pozostanie. teraz bedziemy czekać z Toba na tę wizyte 8 stycznia. A w sylwestra nie szalej!!!!!!!!!!!!!Kurde ja tez wariuję. Dopiero drugi @ sie skonczyła a ja bym juz chciała byc po trzecim. A najlepiej to żeby był kwiecien albo maj. A w ogołe to moze juz w marcu próbować??????? Ale nie. Bo stres w pracy no i przeprowadzka. Poczkam do maja.Ale to tyle czasu. Nasza Gablis bedzie juz w 5 miesiacu. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
gablis, gratulacje!!! Aż mnie zatkało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
gablis, pytanko do ilu razy sztuka? Za którym starankiem to szczęcie nastąpiło? Znaczy się mochankiem? Cyklem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
U mnie @ w pełni. Ale nie mogę się doczekać końca. Marzy mi się koniec grudnia( nie wiem, czy się wyrobię), ale nowym roczkiem też nie pogardzę. Gorzej, bo nie wiem ile u mnie trwa cylk? Za każdym razem inaczej. to może średnią wyliczyć z trzech ostatnich miesięcy? A potem w kalkulatorek? Czy może test owu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Aż mnie skręca z ciekawości, jak nam pójdzie! Optymistyczna strona -mnie mówi, że ,,z marszu", a ta pesymistyczna mruczy: ,, z tym wiekiem może przyjdzie ci poczekać". Wow! I której tu wierzyć? Wiem jedno staranka będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Smutasek , na co masz czekać. Jestes widze optymistycznie nastawiona bo mówisz ze starnka beda. A napisz mi Smutasek bo nie pamietam czy ty masz juz dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gablis, ale zajebiście!!!!!!!! Super, napewno będzie wszystko dobże :) !!!! I mi już się zachcialo II kresek, hihi. Na wszystkich dziewczyny przychodzi czas, jak na razie to ja czuję nadchodzącą 3 @ ! Celica wiem, że takie sytuacje w malżeństwie są straszne. Napewno to co ja przeżylam z moim mężem (wtedy jeszcze był tylko chłopakiem) nie było takie samo. Jednak mieliśmy 6 miesięcy straconych. Zero zrozumienia, nerwy, krzyki, rozstanie...ale jakoś poukladało się. Wredy sex był raz na dwa, trzy miesiące, heheh. Jasne, że małżeństwo to co innego, ale tak samo trzeba porozmawiać. Bez rozmowy nawet nie ma czego zaczynać. Może powinniście się razem upić i zapomnieć się na kilka godzin, :) . Okazja na Sylwestra. A może powinnaś częściej z domu wychodzić, żeby mąż mógł się zastanawiać gdzie się podziewasz? Jest wiele sprytnych sposobów które kobiety potrafią wykorzystać. podzielam zdanie dziewczyn, że tu każda z nas Cię wysłucha!!! Lecę zobaczyć jak tam moje panele (musiałam dokupić paczkę, bo zabrakło 3 paneli!!!). Narazie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nawet nie można zaklnąć?? To znaczy, ze ja nie moge wyrazić swoich emocji?? Smutasek tak trzymać-proponuję kalkulatro i testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
EvaWer, dzieciaczków- nie mam :( Ale niestety tak, jak i ty powinnam trenować asertywność. Parę lat temu słyszałam w pracy , że ,,nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" , bo byłam taka napalona w pracy, że hej. A to z kolei nie podobało się co niektórym, zwłaszcza tym bliżej emerytury. Teraz też się nakręcam i ekscytuje tym co robię, ale jest już inaczej. Nie te latka i życie mnie trochę eksploatuje. Choróbska i stresy. No i widzę, że takich jak ja ( i Ty) totalnie się wykorzystuje. Bo jak inni minimum to kim się posłużyć? Myślę jednak, że robotę trzeba szanować! Jeszcze mogę się w niej spełniać. Dlatego spróbój do tego podejść na luzie. Weź magnet, ulubioną płytę cd i zrób sobie przyjemne z pożytecznym. No i zapunktujesz! Może następnym razem będziesz miała okazję, żeby odmówić. Powiesz naprzykład, że Ci nie wolno absolutnie skakać po drabinkach i ławkach:) ;) ;) Ja o tym marzę!!! Zeby tak właśnie ,,urządzić" otoczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Żeby nie było, że jestem uzależniona od topiku oderwałam się od kompa i poszłam na TV. Przy okazji podjadłam... A tam w tV taki chłam, że aż krzyknęłam: ochyda!!! Na TVN style, który cenię np. z programy o zdrowiu i urodzie pokazuję ,,Lekcję stylu" z prowadzącą Mołek i Jolantą Kwaśniewską. Ta ostatnia tym razem jako gość ze swoją córeczką. Porozmawiajmy o mamusiach i córaczkach. Mamusia będzie pytać a córeczka może odpowie! Blleeee!!! To jest styl?!!!!!!!!! To jest brak stylu i klasy dla..... kasy! Proponuję Nobla i Oskara dla tego kto sprawi, że abonament TV zniknie, że nie będzi się płacić za posiadanie odbiornika, ale za ulubione programy!!! To ja juz wolę uzależnic się od netu niż oglądać taki chłam! No, troszku sobie ulżyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×