Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Preferencje Internautko, tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Jest to nieobowiązkowe - w dalszym ciągu możesz korzystać z forum bez potrzeby rezerwacji pseudonimu. Jednak pamiętaj, że rezerwacja niesie wiele korzyści teraz, a jeszcze więcej w przyszłości. 1. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj. 2. Jeśli posiadasz już zabezpieczony hasłem profil dla forum, to zaloguj się teraz, aby móc zmieniać swoje ustawienia. O takie cos masz i klikasz pod 1. I juz tam wpisujesz co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie ze gablis bedzie miala dzidziusia,ja tez bym juz chciala a tu jeszcze tyle trzeba czekac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widze ze smutasek gdzies sobie poszła. Może zgłodniała. No nic. Jutro ide po salfazin. Tez sobie kupie a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A ja tam wejdę, ale myślę na nowym nickiem i to od dłuższego czasu. Jeszcze trochę go jednak go potrzebuję, bo...nie mam pomysłu i siłki, aby się oderwać od mojego obecnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Evcia, ale ten salfazin to dajemy chłopu, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A do apteki po nocy tobym nie poszła. Ciemno jakoś.. A ja wtedy nie wychodzę. Ach, ta prowincja! Pewnie i apteki już zamknięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
O, matko, źle doczytałam! Myślałam, że Ty teraz wyszłaś i tam po nocy się włóczysz. Ale jutro to i ja pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o salfazinie to juz słyszałam od mojej bratowej. Ona to łyka na włosy i paznokcie żeby jej pieknie i zdrowo rosły. I z tego co wiem nie ma trudnosci z dostniem go w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym nawet poszła to niedaleko bo aptekę mam naprzeciwko okna. Nawet jak sie teraz wychylam to widze przez okno napis APTEKA. HAha . Ale jutro kupie.Dzisiaj zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Jeny, czas ten to dpoiero leci! ( objaw uzależnienia od netu?) Miałm po w poł- do skończyć a tu już po dwudziestej. Może pójdę na film? Ale czy jest sens? Czy coś dziś grają w miarę dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Oczy mnie coś swędzą. Ciekawe od czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Gorączka? Nie, dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Może triller na jedynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sobie zmężem za wczasu dwa filmy na dvd wypozyczyli bo własnie nic w tv nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Próbuję oglądać na kompie teledyski, ale coś słabo mi idzie. Zacina się coś. Albo kart dźwiękowa słaba, albo graficzn albo obie. Znalazłam fajne stronki o beathlesach, ale yesterday... ni chusteczki nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A co tam macie na dvd! może wam streszczę;) Nie mam dvd, ale oglądamy z mężem na kompie -vcd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Idę na jedynkę! Miłego oglądania na dvd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Półmorok - nie znaju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Bez tytułu też nie ;) Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam czytania. Do południa byłam tu kilkanaście razy, wpadałyście tylko na chwilkę, właściwie nikogo nie było. Teraz zaglądam a tu trzy strony przybyły. Biorę się za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer Półmrok jest świetny:-D ja tu zaglądam co jakiś czas, bo nie umiem się rozstać dzisiaj z forum:-P w ogóle przed @ jakaś rozdrażniona chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×