Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smakoszka

Jak byc atrakcyjna laska nie robiac z siebie plastikowej barbie na szpilach??

Polecane posty

smakoszka- pytanie do ciebie. Mówisz że sporo schudłaś jak to zrobiłaś. Ja mam 167 wzrostu i waze 57kilo chciałabym schudnąc do 50-52. tylko nie wiem co mam robic. Wsumie moze nie chodzi o sama wagę tylko o odstający brzuszek. Zaczęłam robic brzuszki, ale chyba tylko to nie wystarczy. Chodze do szkołyt akże mam 3 godz tygodniowo wf. Pomóż ... chciałabym stac się atrakcyjniejsza. Czasem już myśle ze nie wiem co ja sobie zrobie:( jesli nie schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...l.p
co wam z ta skora odbija. jak sie jedna tak ubierze to od razu wiadomo ze to jakas kurwa czy dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sądzicie, czy dziewczyna traci na seksowności i atrakcyjności, kiedy ma aparat na zębach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie traci
Myslę, że aparat nawet dodaje uroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik isnt fantastic
czytam sobie forum i niby wszystko jest spoko widze ze wiele dziewczyn otrzymalo wiele dobrych rad;p wiec pomyslałam sobie ze moze i mi pomozecie :Pjestem drobna blondynka chodze ubrana raczej elegancko rurki ale za to luzna bluzka albo obszerniejsze spodnie ale dopasowana w tali koszulka niestety mam wiele mankamentow min moja cera jest beznadziejna;/ mam nieustabilizowany poziom hormonow z lekarzem nad tym pracujemy ale mam od czasu do czasu kilka duzych pryszczy a jelsi nie to drobne ale liczniejsze;( chcialabym miec bardziej promienna cere ale boje sie uzywac pudrow i tego typu kosmetykow bo uwazam ze za kilka lat bede wygladac jak wysuszona brzoskwinia:( sa jakies delikatne kosmetyki ;p pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka88
Widzę że dfziewzyny są chętne do pomocy i znaja sie na rzeczy to pomyslalma ze moze i ja skorzystam :P Otoz ja nie mam sie zbytnio czym pochwalic... Jestm niska (niecale 160 cm) i dosc wyrazna w sensie rozmiarow (57 kg) Moim atutem moze byc ewentualnie duzy biust, mimo wszytsko zgrabne i szczuple nogi i czysta cera. Najgorszy jest moj brzuch :/ jest spory :/Ostatnio miewam tez problemy z wlosami, bo czesto uzywam suszaarki. takze bardzo sie niszcza :/ bardzo podoba mi sie ta nowa moda, ale wiem ze wiele rzeczy nie ejst dla mnie niestety... A jak kazda kobieta chcialabym wygladac modnie i elegancko... Pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżEMU DżEMA 1
Mam pare rad 1 zacznijcie biegać i jedzcie dużo owoców oraz warzyw a schudniecie 2 Nie farbujcie sobie na sztuczno włosów faceci tego nielubia 3 myjcie zęby aby miec białe 4 ubierajcie się modnie czyli to co jest na topie 5 niemalujcie się jedynie leciutko 6 miejcie zadbana fryzurę7bądzcie wysportowane 8 noscie biżuterie 9 teraz najmodniejszy kolor to zielen i żółć najlepiej dobierajcie modne kolory do siebie np: zólta marynarka a pod to wystajaca z marynarki zielona bluzka do tego pasek na marynarkę 10 miejcie zadbane paznokcie 11 Jeśli co kolwiek z mojego opisu pasuje do was to znajdzcie sobie pożadnego chłopaka takiego jak wy :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżEmUiA NAMBER 1
DZIOEWCZYNY NAJWAżNIEJSZE JEST BYCIE SOBA I CHARAKTER POWINNYśCIE BYC WYSPORTOWANE I ELEGANCKIE PIRWSZą żECZA JAKą POWINNYśCIE ZROBIć JEST ZDOBYCIE CHłOPAKA , A DRóGA TO UMYSł POWINNYśCIE BYć MąDRE ALE I łADNE NIE PATRZCIE NA DZIEWCZYNY KTóRE MAJą FAJNYCH CHłOPAKóW BO ONE Są GłUPIE EEE... PRZYNAJMIEJ KILKA Z NICH I TO ICH BEZMUZG POMAGA ZDOBYć CHłOPAKA A WY BAPEWNO TAKIE NIE JESTEśCIE BUZIACZKI :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1987
Nigdy bym nie założyła tpisów ani białych kozaków, nie przepadam też za kolorem różowym, chociaż prawdą jest,że stonowany jest naprawdę ładny. Moim zdaniem atrakcyjność to nie tylko to, jak się ubierasz i malujesz, ale przede wszystkim to, jaka jesteś i co masz w sobie. Sposób zachowania, mimika, gestykulacja, sposób poruszania się, to sa naprawdę istotne kwestie. Jeśli chodzi o ubiór: ubieram się klasycznie, generalnie w jednym kolorze każdego dnia(nigdy nie mam na sobie 3 kolorów,często nawet 2, jakoś tego nie lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość despotyczna szefowa
do joanny a może brak ci wyobraźni. do 25 r byłam tzw tipsiarą.3 lata paznokcie dochodziły do siebie.opalałam się na murzynka---włosy farbowałam na kruczy czarny---obecnie włosy mam jasne baleje baleje----muszę mieć rozświetlone gdyż na buzi jestem zbyt smutna i mdła.w ogóle nie opalam się w solarium---używam dobrych kremów do twarzy--obecnie mam skoń 35 lat i moje ciałko i ja sama wyglądam młodziej niż kiedykolwiek---oczywiście dużo wody i warzyw---co do ubioru to chcę powiedzieć że wcześniej ubierając się z nadmiarem nauczyło mnie to jak dzisiaj wyglądać dobrze----czuję się świetnie----w pracy mam kolegów po 25 lat i chętnie zapraszają mnie na kawę --starsi koledzy również----dzisiaj wiem że gdybym mogła wrócić czas to nie opalałabym się tak intensywnie i nie robiła tipsów---tapetkę też raczej bym ograniczała....dobrze że miałam w sobie troszkę rozsądku jak patrzę na niektóre kobietki mam wrażenie że swoje kompleksy zarzucają nadmiarem dostępnym na RYNKU......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtfhbdtd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluutkkka
Mam problem.. Jestem blondynka 163 wzrostu warze 48 kg.. od zawsze lubiłam róż w sumie wszystkie jego odcienie ale wiadomo jest jak ludzie spostrzegają takie laski za puste i plastikowe// pomóżcie mi .. Co mam robić ????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1515
Nie jestem szczupła ale tez bardzo gruba. Chce zmienić styl na elegancki. Nie chęsto kupuje ciuchy, bo niestety nie moge sobie na to pozwolic. Kiedy cos kupie to później żałuje. Chciałabym zacząc ubierac sie kobieco i bardzo elegancjo. Jak to zrobic i jakie stroje beda odpowiednie do mojego wieku. mam 15 lat. Z góry Bardzo dziekuje za rady ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1515
nie jestem sczupła ale NIE tez bardzo gruba* Tak miało być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789000
Witam, Mam 16 lat jestem wysoka bo mam aż 180 cm wzrostu i ważę ok 78kg. Nie mam budowy filigranowej dziewczynki. Bardzo chciałabym wyglądać kobieco i zarazem z gracją. Mam włosy koloru ciemny blond a włoski sięgają do łopatek. Moje oczy są koloru niebieskiego i mam ładną cerę. Lubie chodzić na obcasach wszyscy mówią mi, że bardzo dobrze w nich sie prezentuję bo mam dość długie nogi, mimo tego nie mogę nosić spodni rurek. Jeżeli chodzi o paznokcie to są zadbane. Często mam na nich wzorki ale bardzo delikatne, które widać po głębszym wpatrywaniu się. Lubię nosić jasne kolory jednak czerwień dominuje w mojej szafie wraz z błękitem i odcieniami zieleni brązu i beżu. Czarne ciuszki oczywiście są, bo to klasyka. Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskryminacja
Zauważyłam że nikt nie chce odpowiadać młodym dziewczynom na pytania dotyczące ich wyglądu. Większość z Was się nabija że 15-16 lat to do nauki. A nie uważacie że młode dziewczyny też chcą wyglądać ładnie i gustownie oczywiście nie jak kobiety 20 kilku letnie lub starsze tylko jak nastolatki ale ładne. Moim zdaniem dziewczyny powinny się przyzwyczajać do tego iż powinno się wyglądać zawsze kobieco i pięknie w końcu jesteśmy tą płcią piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdiablicakochx
smakoszka ja mam taki sam problem i tez niewiem jak se z tym poradzic :Pmoze tu sie czegos dowiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_m
z tego co wiem to mozna miec na sobie ubrania w maksymalnie 3 roznych kolorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taka jaka jestem
nie znosze uogolnien. mam znajoma ktore nienawidzi rozowego koloru i wysmiewa wszystkie dziewczyny ktore go nosza. uwazam ze to przesada,jesli ktos lubi kolor rozowy to niech nosi ale z umiarem a nie bedzie wygladal dziwacznie:) to samo z butami. niektorzy mysla ze jak ktos ubierze inne niz czarne to juz tandeciarz i wsiok.ja uwazam ze jesli ktos ubierze np zielone butki,a do tego dobrze dobierze reszte ubrania(np dodatki) czy czarna sukienke czy cos to bedzie ok. co innego jak np buty zielone a bluzka rozowa, to juz naprawde brak wyczucia tipsy???? nie kazdy ma szczescie miec mocne paznokcie , jesli decyduje sie na niezbyt dlugie sztuczne pazurki, ktore wygladaja delikatnie to ok. widywalam juz tipsy odstajace 3 cm za palec, to juz przesada makijaz trzeba robic uwaznie by nie przesadzic to wtedy ok jesli bedziemy miecwyczucie,umiar to napewno mozna wygladac dobrze nie rezugnujac z ulubionych ciuchow,czy preferowanych kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o atrakcyjnosci
wiesz kazdy ma swoj gust,dla mnie laska atrakcyjna to pomalowana, fajnie modnie ubrana, opalona:> pazurki moze miec i dłuższe,co kto lubi:> fajnie jesli ma swoj styl a nie chodzi jak polowa polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metamorfoza Życia
Witam serdecznie! Ogłaszam nabór do grupy eksperymentatorek, do eskperymentu „ METAMORFOZA ŻYCIA” mojego autorstwa. Od lat interesuję się psychologią, pozytywnym myśleniem, nlp ... wcześniej moje życie było do niczego, teraz to ja kreuję swoją rzeczywistość i chcę się podzielić z innymi tą wiedzą. Eksperyment skierowany jest do kobiet w każdym wieku chcących poznać smak zwycięstwa oraz udoskonalić własne życie. Czas trwania eksperymentu to min. 12 tygodni. Będziemy obalać mity oraz wszelkie ograniczenia, które nie pozwalają nam się rozwijać. Konsultacje będą odbywały się drogą elektroniczną lub osobiście – w zależności od grupy uczestników. Każda z osób będzie miała indywidualnie dopasowany program. Nabór do grupy trwa do 13.12.09 r. (niedziela) . Ilość miejsc jest ograniczona. Proszę o składanie zgłoszeń na adres: metamorfoza.zycia@gmail.com W zgłoszeniu proszę zawrzeć informacje: Imię, wiek, miasto oraz odpowiedź na pytanie: Dlaczego to ja powinnam wziąć udział w eksperymencie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metamorfoza Życia
Witam serdecznie! Ogłaszam nabór do grupy eksperymentatorek, do eskperymentu „ METAMORFOZA ŻYCIA” mojego autorstwa. Od lat interesuję się psychologią, pozytywnym myśleniem, nlp ... wcześniej moje życie było do niczego, teraz to ja kreuję swoją rzeczywistość i chcę się podzielić z innymi tą wiedzą. Eksperyment skierowany jest do kobiet w każdym wieku chcących poznać smak zwycięstwa oraz udoskonalić własne życie. Czas trwania eksperymentu to min. 12 tygodni. Będziemy obalać mity oraz wszelkie ograniczenia, które nie pozwalają nam się rozwijać. Konsultacje będą odbywały się drogą elektroniczną lub osobiście – w zależności od grupy uczestników. Każda z osób będzie miała indywidualnie dopasowany program. Nabór do grupy trwa do 13.12.09 r. (niedziela) . Ilość miejsc jest ograniczona. Proszę o składanie zgłoszeń na adres: metamorfoza.zycia@gmail.com W zgłoszeniu proszę zawrzeć informacje: Imię, wiek, miasto oraz odpowiedź na pytanie: Dlaczego to ja powinnam wziąć udział w eksperymencie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saramandra
jestem blondynką mam 16 lat , dlugie nawet bardzo wlosy dosc jasne nigdy nie farbowane ;p Słuchajcie , kiedy mam puder i roz czuje sie zle bo wygladam grubo! jednak bez tego rowniez;( ogolnie nie jestem szczupla , przecietna ,ale moja wielka wada sa boczki przy czym nie moge nosic biodrówek ;( mam 176cm, nie podobam sie sobie , styl sportowy , bardzo dbam o siebie , nie wiem .. pomożcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×