Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smakoszka

Jak byc atrakcyjna laska nie robiac z siebie plastikowej barbie na szpilach??

Polecane posty

Gość hgfhghfghfghgfhfghfg
Moim zdaniem atrakcyjność to pojęcie względne. Najważniejsze żebysmy same się tak czuły:) Wiara w siebie, pozytywne nastawienie, pewnosc, ze jestesmy seksi. Ot cały sekret atrakcyjnosci. Oczywiscie prócz zadbany wygląd, ale też pasje, inteligencja. Ja bym powiedziała, ze atrakcyjnosc to raczej sposób myślenia o sobie i nasz sposób bycia:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola85
Zgadzam się z przedmówczynią. Blasku jednak mogą dodać dobrze dobrane elementy biżuterii, ja polecam biżuterię iocca. Sama ją noszę i dodaje mi pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salya
Co do biżuterii, to ja też wolę kupować w internecie. Kilka dni temu z ciekawości poszłam do apartu i kruka... i mają tam takie ceny,że można się przeżegnać! Ja za niewielkie pieniądzę kombinuję sobie ciuszki, a i koleżanki czasem mi zazdroszczą, tak więc im daję znać jak coś fajnego znajdę :) Lubię pod tym względem "małe osiedlowe" sklepiki, tam zawsze coś znajdę. Więc sądzę, że można bez problemu wyglądać jak "atrakcyjna laska", a nei barbie. Jola swoją drogą to IOCCA ma ładną biżuterię, widziałam że na allegro też są to może mój chłopak coś mi zamówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdssssssssssssssssssssssssss
co do naturalnego koloru wlosow to sie nie zgodze ze naturalny kolor jakim obdarzyla nas bozia to skarb. ja urodzilam sie jako bardzo jasna blondynka a potem wlosy chujowo mi sciemnialy do szaro-burej myszatej sieczki.. musze przez to farbowac je aby wygladac ladnie bo w tym kolorze wygladam okropnie, jak szara, pospolita, zaniedbana mycha :-O kiedys farbowalam sie na jasny, zloty blond rozjasniaczem; potem na karmel, potem na ciemny braz, potem na czarno, potem na rudo, potem na platyne(ochydne, biale, gumowe wlosy byly najgorsza rzecza jaka mi sie przytrafila:-O ) a teraz farbuje sie na taki naturalnie wygladajacy, sredni, zlotawy blond zwykla farba loreala 9.1 i w tym kolorze mi najlepiej, najladniej wiec to bzdura ze nasz naturalny kolor wyglada najatrakcyjniej bo mi w kazdym innym kolorze bylo lepiej niz w tym ochydnym szarym gownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiac
Albo się ma to coś albo nie. I tyle. Ja zawsze uwodziłam: wzrokiem, uśmiechem i tańcem :) mimo że miałam chłopaka. Ale tak niewinnie. Po prostu lubiłam czuć się atrakcyjna :) Zawsze jednak byłam wierna i lojalna. Obecnie jestem po ciąży z moim już męzem. Mimo że zrzuciiłam 20 kg został mi brzuch :( Nie czuję się jużtak atrakcyjnie jak kiedyś ale nie jest znowu tak najgorzej. Wybieram się potańczyć z koleżankami do klubu i podbudować (mam nadzieję) swoją atrakcyjność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
jak się chodzi w szpilkach to od razu plastikowa barbie ? ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego bycie Barbie to od razu szpilki? Jak kupisz jakiś ładny model, będzie ok:) Mnie na przykład ostatnio zauroczył jeden model z Eobuwie i planuję kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zalecam zastosowanie sie do wskazowek naukowcow. Przeprowadzone przez nich badania wykazaly, co sprawia, ze kobieta wydaje sie bardziej atracyjna w oczach mezczyzn. Tutaj jest o tym caly artykul http://www.topnaj.pl/jak-byc-atrakcyjna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skórzane spodnie i elegancka bluzka to najlepsze rozwiazanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×