Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

a i dodam ze wszytsko kupuje z przecen i wyprzedazy za nie wiecej niz 20, 30zl i moje pierwsze kryteriun to czy po ciazy to bede mogla nosic... ja nosze sie na brzuchu obcisle mysle ze tak jest latwiej i ladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki!!!widzę że od rana już się coś dzieje na forum...ja niedawno wstałam bo pół nocy nie moglam zasnąć bo mnie noga a dokładnie w kolanie bardzo bolało i tylko na jednym boku mogłam leżeć....ale nie czuję się wyspana bo moje maleństwo sie rozkopało pewnie dawało znaki mamusi że pora na sniadanko,już po śniadanku i już spokój..hehehe...dziś piękna pogoda,więc napewno na spacer się wybiorę...szkoda że mój mąż wpracy i niestety na spacer sama się wybiorę...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Znowu mamy pięknie na dworze ;), oby tak dalej (do Świąt)!! Nie wiem jak Wy, ale ja często zamiast typowych kopniaczków czuję poprostu jak niunia gdzieś tam w środku sie rusza. Wczoraj chodziłam jak zbita bo wmówiłam sobie że mnie nie kopała (czulam tylko ruchy tak jakby głęboko w środku - no nie wiem jak to opisać). W każdym razie mąż widząc że się tym martwię zakupił mi słodkości na wieczór. Więc przygotowałam sie, tzn. położyłam i otworzyłam slodkości. Zanim wzięłam gryza poczułam upragnione, typowe kopniaczki! Dla mnie dzień bez kopniaka to dzień stracony ;). Dzisiaj za to niunia nadrabia! Popołudniu zamierzamy z mężulkiem ruszyć na polowania wózka. Bo nigdy nie chodziliśmy po sklepach wózkowych. Spróbujemy zorientować sie - przynajmniej. Mam nadzieję, że cos upatrzymy bo mniej wiecej wiem czego chcę i do jakiej kwoty. Poza tym na weekend przyjeżdża teściowa i być może temat wózka bedzie poruszony, bo kiedys coś wspominała o kupnie (no chyba że będzie chciala tylko sie dołożyć). W kazdym razie chce być troszkę przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki no ja wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia dzis rowniez mila atmosfera a cwiczonka wykonywane na pileczkach poskakalam z dzidziusiem troszkie ,porozciagama sie z wczoraj mam zakwasy... uda mnie bola ale ogolnie samopoczucie mam lepsze i dzidzius mnie tak nie cisnie jak sie porozciagam juz od wczoraj czuje poprawe,jednym slowem czuje sie sprawniejsza fizycznie i kopniaki sa przyjemiejsze byc moze dlatego e dziecko ma wiecej miejsca -jak sie rozciagam;= Anecyka1979 nie wiem skad te nieprzychylne opinie dotyczace szkoly rodzenia?? -jest tam bardzo mila atmosfera-zartujemy sobie ,ogladamy filmy o pielegnacji bobskow ,cwiczenia a po nich relaks w postaci jogi.Nasz prowadzaca to polozna jest bardzo sympatyczna i ciepla osobą ,ktora dokladnie tlumaczy wszydtko z wielka cierpliwoscia.No na ten tydzien mam juz wolne bo bede chodzic 2 razy w tygodniu (wtroki i środy),A teraz musze sie czyms zajac moze wkoncu usiade do lekcji:/ bo jeszcze nic nie ruszylam od ostatniego zjazdu...pozdrawiam ,trzymajcie sie cieplutko :*buziaczki dla was i waszych maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po bardzo długiej nieobecności. Niestety Maja pisac juz tutaj nie bedzie. Nie ma internetu ani siły na to :( Ja czuje sie wysmienicie i wiem na 70% że będze miała córeczke:):) Damy jej na imie Oliwia:) Brzuszek rośnie a maluszek wraz z nim:) W pasie mam już 90 cm:) Przytyłam 7 kg:) Każdy ruch maluszka cieszy mnie i nie kryje ciaży wogóle:) Niedługo święta które spędzimy z naszymi skarbami pod naszym sercem i jestem taka szczęśliwa:) Moge wreszcie nosić ciuszki ciążowe i sprawia mi to wielka radośc. Postanowiliśmy wybrac wozek w najbliższym czasie bo łóżeczko już kupiliśmy. http://www.allegro.pl/item180021837_radek_ii_teak_kolyska_szuflada_klups_w_wa_.html takie:D A wózeczek kupimy chyba http://www.allegro.pl/item178872863_wozek_implast_driver_3xl_wysyl0zl.html Postanowilam pisac tutaj codzinnie:) Moge?? Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :-) Witaj Jola :-) Marylka, ja mam to samo jesli chodzi o nieprzespane nocki. budze sie o 3.00 i przez dwe godziny rzucam sie z boku na bok, a czasem to nie moge zasnąc juz do rana ;-( mam nadzieje ze to minie. Aneczka dzieki za info o wózkach. Jestem ciekawa jaki okaze sie ten bolder, podoba mi sie jeszcze driver- tak jak pisalam i x-lander tez jest na mojej liscie. i to na tyle jesli chodzi o wozki. Zdecydujemy sie pewnie na ktorys z tych. No chyba ze mnie czyms jeszcze zainspirujecie. Nie bylam jeszcze w sklepach oglądac wozkow \"na żywo\" wiec jak pooglądam, podotykam i pojeżdze to bede bardziej zorientowana :-) Dziewczyny nie pogniewacie jak zadam Wam niedyskretne pytanie? :-) miewacie zaparcia? bo ja mam czasem problem..... jem suszone sliwki, popijam je maslanką i jakos idzie. Ale bywa to męczące. Jeli o ceny chodzi to faktycznie, roznice są czasem ogromne, dobrze jest sie porozglądac, bo zawsze mozna cos taniej wypatrzec. Szczegolnie wozki, tak jak Aneczka pisala, ceny roznia sie czasem nawet o 200 zl. a w weekend wybieram sie na zakupy, zeby rozejrzec sie za czym ciążowym. przydalaby sie jakas spodniczka, wiosna idzie :-) nie kupuje duzo ciążowych ubran a czesto tez tak jak Ty Blada patrze czy po ciązy tez bede mogla w tym chodzic. milego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny wiosenny dzionek :) niestety ja dalej w domku uziemiona, zakichana i wogóle przeziębiona. boję się wyjść żeby mi się znowu nie pogorszyło, ale dziś to już chyba się wybiorę gdzieś...a raczej napewno... po południu jedziemy z moim facetem do koleżanki. co prawda mam zwolnienie tylko do dzisiaj ale już zarejestrowałam sie do lekarza i wezmę do końca tygodnia. dzwoniłam do pracy i koleżanka powiedziała mi że nie ma nic pilnego do roboty i ze spokojnie mogę sobie posiedzieć jeszcze 2 dni. wczoraj były kandydatki na moje stanowisko na rozmowie z szefem ale okazało sie że oczywiście żadna się nie nadaje...jak będą tak przebierać to zostaną bez nikogo, bo ja nie zamierzam siedzieć w pracy tylko dlatego ze jestem \"niezastąpiona\" :P jak już postanowiłam idę od maja na zwolnionko i nic mnie to nie obchodzi jak sobie bezemnie poradzą... dziś mnie wzięło na przejrzenie swojej garderoby i znowu połowa ubrań wyląduje w piwnicy...prawie wszystko za małe, nawet te ubrania które jeszcze kilka tygodni temu były całkiem dobre, ale brzuszek sporo urósł i większość bluzek mam do połowy brzuszka. właśnie muszę po wypłacie wybrać się do ciucholandu i sobie coś zakupić...miałam taki jeden fajniutki pod domem samym i zawsze lubiłam tak chodzić i coś sobie wyszperać zwłaszcza że za małe pieniądze to sama przyjemność sprawić sobie nawet co tydzień nowy ciuszek. bardzo się cieszyłam że mam coś t5akiego blisko i ze będę tam kupować sobie ciuchy w ciąży, ale oczywiście jak zaczęłam się powiększać to lumpeks zlikwidowano i koniec. taki to pech... :P inne mam trochę dalej i nie chce mi sie tam często chodzić, a bardzo lubię szperać w takich sklepach. jest we wrocku taki jeden lumpeks gdzie są bardzo fajne ciuszki firmowe, h&m, vero moda itp. kosztują troche więcej niż te niefirómwki, ale i tak o wiele mniej niż w sklepach a często są nawet z metkami...ale się rozpisałam :p życzę Wam miłego, słonecznego dzionka dziewczynki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja żadko tu zaglądam ale mam te forum na uwadze ostatnio miałam konsultacje z taką znana kobieta ginekologiem - połoznikiem Preeti Agrawal- napisała 3 ksiazki w tym jedna o ciąży, miałam pytania odnosnie moich badan i dowiedzialam sie ze generalnie to wynika z diety np rano na sniadanie kasze jaglana i bakalie gotowane warzywa a nie surówki 1 godzina spaceru dziennie i pare takich uwag innych w każdym bądz razie zrewolucjonizowala mi myslenie o diecie... i przyswajaniu żelaza...:) jesli miałbyscie ochote poczytac mojego bloga www.word.trek.livenet.pl postaram się zaglądać tutaj Angelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej mamuśki!!! ja już wróciłam ze spacerku ,pogoda fajna ale bardzo zdradliwa...już kicham,a niedługo swięta ,dlatego choroba byla by nie wskazana... dziewczyny a co myslicie o kupowanie ubranek dziecięcych na używańcu???są tanie i czasami naprawdę prawie że nie używane a jak wiadomo ciuszki i tak nawet nowe trzeba wyprać... jeszcze nie kupowałam żadnych ciuszków ,ale dzisiaj wynalazłam na bazarku z wyprzedaży nowe śliczne body po 10 zł ..i kupiłam !!!jutro chyba pójdę jeszcze jakies kupie bo taniej napewno nigdzie nie znajdę... jeśli chodzi o zaparcia to mi też czasami dokuczały i załatwianie sprawiało mi wielki ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to forum dotyczace wozków, ja sie nadal douczam na sucho a i poznalam duzo ciekawych wzorów: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462 malwinistka ja tez ostatnio kupilam body po 10zl sztuka i sie cieszylam ze taniutko i ladniutkie do tego, ale tego samego dnia udalo mi sie znalesc nawet po 7,8zl w carefour wiec juz sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka, ja nie mam nigdzie w poblizu zadnego fajnego sklpeu z uzywanymi ciuszkami. Troche ubolewam bo widze ze dziewczyny chwalą sobie zakupy szczegolnie ciązowe w \"uzywańcu\". Ale słyszalam ze duzo kobiet kupuje tam tez ciuszki dla dzieci. Mysle ze to dobry pomysl, przeciez czesto i tak dostaje sie uzywane ciuszki dla dzieci od rodziny czy znajomych. A maluchy przeciez tak szybko z wszystkirgo wyrastaja :-) ja kupilam niedawno 3 pary body w komplecie, zaplacilam za nie 33 zl, wychodzi po 11 zl za sztuke. Kupilam je w sklepie reserved kids. Normalnie kosztowaly 39 zl ale z 15% znizka na karte klubu nokia wyszlo 33 :-) są bardzo fajnie odpinane na calej długosci po bokach, mysle ze dobrze bedzie mi sie je zakldac na poczatku nim dojde do wprawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny a propos zakupow - w carrefure czy auchan mozna kupic spokojnie i po 6zl ladne i dobre gatunkowo body. ja niedawno widzialam za 15zl w auchan trojpaki wiec to wyjdzie po 5zl za sztuke :) poza tym kolezanka w C&A niedawno kupowala po 9.9za sztuke ale jak ja bylam to nic tak taniego nie wyszukalam. jesli idzie o uzywane ciuszki to ja gdybym dorwala to bym kupila, nie mam oporow - trzeba dobrze wyprac i tyle. taki maluszek nie zdazy znosic ani zniszczyc ubranek dlatego wydawanie masy kasy na ciuszki tez nie ma sensu... Jolka - w pasie to ty ciagle laska jestes, ja juz mam 105 czyli 30cm wiecej w miejscu gdzie kiedys byla talia :) a lozeczko moim zdaniem dobry wybor. seria z klupsia to super jakosc za swietna cene - przetestowana przeze mnie i wielu znajomych takze wybor 1 klasa :) justka - na zaparcia polecam suszone sliweczki, na mnie jeszcze dziala sok z kapusty kiszonej (szklanka wypita duszkiem), odkad probuje lykac feminatal zaczely sie zaparcia no i przyjaciolka pigula powiedziala ze to wlasnie na skutek zelaza w tych witaminkach ciazowych tak sie robi... no i chyba co racja to racja bo jak ich nie jadlam to wystarczyl lyk mleka i kibelek byl a teraz.... lipa jesli idzie o te body to super wybor - na poczatek wlasnie najwygodniejsze sa takie zapinane na calej dlugosci, tyle ze pozniej to im mniej zapinania to lepiej bo ciezko bedzie utrzymac wiercipietke w miejscu nawet przez te kilka chwil :) Asiulek - wykuruj sie do konca bo takie niedoleczone przeziebienia bywaja wredne... pogoda mocno zdradliwa i niby slonko ladnie i cieplutko ale jak wiaterek powieje to jeszcze taki brrrr. Gracjana - z tymi gotowanymi warzywami to mnie zaskoczylas... ja np staram sie nie jesc gotowanej marchwi ze wzgledu na wysoki indeks glikemiczny, kasz nie znosze a za surowke dam sie pokroic :) z tymi spacerami to pewnie prawda, duzo polazic i wypic mineralna i z kibelkiem latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mojej córci kupowałam trochę rzeczy w lumpku. Dzieci szybko wyrastają a te ciuchy mają dwie duze zalety, po pierwsze cena a po drugie widać jak przeżyły pranie no i przeważnie sa dobre gatunkowo. Tańsze ciuchy bardzo często flaczeja po kilku praniach. Bardzo dużo rzeczy na pierwszy rok miałam od siostry, mimo że czekały na moje dziecko ładnych kilka lat to wszystkie body , spiochy i kombinezony były w idealnym stanie. Poza tym moda dla tych najmniejszych nie zmienia sie zbyt mocno. Co innego teraz kiedy chce sie stroić i chodzi do przedszkola. Nadrabia za ten krótki okres oszczędności. hihihi Idziemy teraz na dwór, trzeba nacieszyć sie słoneczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979 czy ja wiem czy taka laska bo wszystko poszło mi w uda:( i w piersi:( Dzieki mi tez podoba sie łóżeczko jest cudne:) A co do wózka to chyba jednak implast 3 xl wygrał:) ja tez kupiłam kilka rzeczy w lumku dla maleństw np. body śpiochy i skarpetki :) Za 3 pary skarpetek i 2 pary śpiochów dałam 30 zł a za body dałam 5 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do diety to tez byłam w szoku ale zaczynam stosowac i działa... a co do ciuszków to dostałam torbe od koleżanki z pracy, a resztę rzeczy pewnie w szmateksie co do kosmetyków i wózków to badam rynek myslę o opcji gondolka a potem kupnie spacerówki coraz częściej koleżnki mówią, że te wielofukcyjne to ciężkie a potem tak czy siak trzeba kupić spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ale piekne slonko... Siedzialam przed domkiem i sie chyba opalilam :D Co do ciuszkow to nie widze nic zlego zeby je odkupic...Nowe sa b.drogie a dzieci tak szybko rosna :) Ja akurat dostalam od kumpeli i bratowej. Pare rzeczy kupie- tak na wyjscie. Ja na zaparcia polecam 1 do 2 szklanek herbaty koperkowej. Tez mialam ten problem i mnie bolal brzuch a terez pile herbatke i jest ok. W szpitalu mi tak polecono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pięęękniasta pogoda, skusiłam się na rower. Do tej pory córcia jeździła a ja za nią dreptałam i tak z drobnymi wyjątkami mogła tylko po parku. A dziś...wybrałyśmy się na prawdziwe rowery. Ależ mi tego brakowało. Delikatnie, z przystankami i jest ok:) Teraz odpoczywam przy herbatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) :) Wlasmie wrocilam z wieczornego spacerku i mam nadzieje, ze dotleniona, bede dobrze spala w nocy a nie kulala sie z boku na bok... Bo tez mam problemy z usypianiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, Anulka dziękuje za Wasze rady co do zaparac, bo to faktycznie jest malo przyjemne. Sliwek juz probowalam i faktycznie pomagaja, ale jak ja moglam zapomniec o soku z kiszonej kapusty :-) dzieki Aneczka za przypomnienie. A co do herbaty koperkowej to tez musze wyprobowac. dziekuje raz jeszcze dziewczny za dobre rady ;-) Marylka gratuluje prawka i zycze przespanych nocy. Teraz staram sie chodzic troche pozniej spac, bo jak budzilam sie o 3.00 w nocy to juz nie mialam spania do rana a w pracy to oczy na zapałkach :-) ale od ponidzialku planuje zrobic sobie dwa tygodnie wolego- tak na swieta a pozniej jeszcze troche popracuje. Milej nocki i kolorowych snow caluski ;-) i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laseczki stare i nowe!!!!-:))) Wiosna zawitała i wszystkie częściej przebywamy na świeżym powietrzu. Podziwiam nie które dziewczyny za aktywność w naszym stanie. Stonka zaskoczyłaś mnie tą wyprawą na rowery tym bardziej że jesteśmy w tym samym termienie. Szczerze ci powiem że ja bym sie nie odważyła. Ja sie czasami czuję taka duża ;))) Marylka gratulacje!!!! będziesz mogła swojemu maleństwu powiedzieć że sie troszke do tego przyczynił;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
tak właśnie sobie czytam co jeszcze ciekawego piszecie..nie chce mi się spać a poza tym moje kochanie ogląda mecz to jest głośno... może to głupie pytanie ale czy wy dostajecie zwolnienie od gina czy od internisty...ja ogólnie dobrze się czuję,ale czasami boli mnie noga mam problemy z chodzeniem,i szczerze mówiąc z chęcią wzięłabym sobie kilka dni wolnego....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malwinistka!!!! Ja jestem na zwolnieniu od 7tc na pocztku miałam troche problemów i wystawia mi je moja Pani ginekolog chociaż obecnie jest juz ok. Mysle że jak pogadasz ze swoja giną to nie powinno byc problemu. -:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na razie nie ide spać , mój mąż namietnie ćwiczy w drugim pokoju. Ja rosnę a mój luby trzyma linie choc je wiecej odemnie hihihihi;))) dziś byłam u swojej gin tak jak co miesiąc i byłam mile zaskoczona że przybrałam tylko 300dkg od poprzedniej wizyty. jak do tej pory przybrałam 8 kg. obecenie ważę 73,600 a 4 tygodnie temu 73,300-:))). Przez poprzednie miesiące przybierałam od 2kg do 3kg na miesiąc i byłam przerażona. Tak siedzę na necie i przeglądam akcesoria dla dzieci ale nie tylko. Nie wiem jak wy dziewczynki ja uwielbiam kolczyki takie fikuśne. Znalazłam kilka takich które mi się bardzo podobają , są w dość przystępnej cenie, szwagierka podała mi kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam wam kilka stron może to bedzie taka odskocznia od tych wózków, łóżeczek i innych fatałaszków dla maluszków. Może będziecie zaiteresowane-;)))) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4558850 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=618666 http://www.allegro.pl/item177108541__kalait_bizuteria_na_srebrze_wybierz_kolor_.html http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5353850&order=p Miłego oglądania:)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że już wszystkie dziewuszki poszły spać :(((ja tez juz spadam. Trzymajcie sie cieplutko-:)))). Zycze Wam spokojnej oraz przespanej całej nocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas ciezka noc za mna... nie wiem czy sie juz denerwuje dzisiejsza wizyta u gina czy jak ale caly czas sie budzilam, nie tylko przekladajac sie z boku na bok... no i pierwszy raz w tej ciazy zaczely mnie lapac skurcze lydek, na szczescie na razie pomaga przyciagniecie stopy (wlasciwie palcow) do gory ale pewnie tez dostane dawke magnezu od gina dzisiaj... Marylka - GRATULUJE szoferze :) super ze udalo ci sie zdac za 1 razem, stres mniejszy no i jest sie czyms pochwalic bo nawet faceci na pierwsze podejscie to oblewaja :) pocieszylas mnie ze nie tylko ja trace talie ;) moja mama sie smieje bo w tylku mi ponoc spadlo w reku i ramionach tez za to cyc i brzunio rosnie maxymalnie... ale dobrze niech sie malenstwo powieksza :) stonka - uwazaj na siebie z jazda rowerowa, jesli nie masz skurczy to taki stacjonarny ok ale z tego co mowia lekarze (i ci znani mi osobiscie i tacy w TV) kobietki w ciazy powinny zrezygnowac z rowerowych przejazdzek ze wzgledu na ryzyko wywrotki. malwinistka - ja miewalam rozne zwolnienia, i od gina i od rodzinnego. kazde z nich jest 100% platne tyle ze gin spokojnie daje ci na 4tygdonie a z rodzinnym to bywa tak ze z reguly jest to zwolnionko na 1-2tyg. Takze ktrorego lekarza nie poprosisz ten na jakis czas powinien ci dac bez problemu, no chyba ze chcesz juz na L4 byc do konca wtedy to juz do gina maszeruj. syla - ja bizuterie to lubie ale na kims, sama lubie tez kupowac czy dostawac ale juz nie nosic ;) maz sie smieje ze mam caly kuferek skarbow do ktorych chyba sie nasza corcia czesciej przekonuje niz ja (zwlaszcza przewieszki lancuszki bransoletki). kiedys nosilam i to sporo ale w 1 ciazy mi strasznie wszystko przeszkadzalo i tak sie odzwyczailam (tak samo jak od butow na wysokim obcasie!!) ze jakos nie wracam do tych moich ozdob poza wyjsciami czy jakimis okazjami. ale popatrzec zawsze milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×