Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

hej laski tak mowicie o piersiach to sie dziwie ze wam az tak rosna ja mialam 70A a teraz mam 70B i tak stanely ..niekotrym rosna o dwa rozmiary mi tylko o rozmiar ?ale czemy czy jak bede miala mleko to beda wieksze przynajmiej 70C?? hmm jak myslicie ..fajnei by bylo zebyscie napisaly swoja wage sprzed ciazy i teraz jaka macie ja sprzed ciazy wazyla 49 kc na 172cm teraz waze 56kc na 172cm i wcale pomnie nie widac tych kilogramow a po brzuchu to nikt nie wierzy ze jestem juz w 6 miesiacu mowia e co najwyzej w 2-3 miesiacu ..chude nozki moze miniamlnie w dupce przybylo ale pozatym nie wiem gdzie te kilogramy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa na biust nie ma reguly - moja koleznka miala miseczke A i ledwo jej do B doszlo a karmila bobasa kilka miesiecy tyle ze jej pozniej spadlo i zostala zupelnie plaska :O sa osoby ktore po ciazy maja mniejszy biust niz przed a sa takie ktorym ta miseczka wiecej pozostaje Syla - dzieki wielkie za te wiesci cesarkowe!!! do tej pory kazda mowila ze 6dni to minimum na pozbieranie a tu w koncu dobre wiesci... ja wiem ze jakos dam rade bo dla malucha zrobie wszystko i nawet nastepnego dnai gotowabylabym wstac i leciec tyle ze nie chcialabym zeby cos do mnie sie przypaletalo i pozniej jeszcze oprocz malca byly klopoty ze mna... no ale skoro mowisz ze mozna to znaczy ze mozna i ze bedzie na bank dobrze :) Anulka z tym niewskazaniem to kiepsko... ja normalnie mam duzy temperament ale w ciazy... szaleje ze tak powiem ;) teraz odkad wiemy o wadzie maluszka konczy sie na buziaku, przytuleniu czy drobnych pieszczotach bo zbyt sie boimy o malca i harce nam nie w glowie ale przyznam sie ze czasami tak sobie mysle ze teskno mi do bliskosci i moze gdybysmy byli blizej fizycznie to i psychicznie poczulabym sie lepiej. Marylka - ja juz sie posunelam do drapania cyca szorstka gabka ;) zauwazylam ze gorzej swedzi wieczorami niz w dzien i lepiej sie czuje bez stanika niz w nim. mniej bola i sa mniej napiete jesli chodze w koszulkach po prostu przylegajacych zamiast okielznac je w uzdy ;) a tak w ogole to mam dzisiaj lenia giganta... spacer z corcia, troche pogaduch u babci i ... moge dzien okreslic jako jeden z typu "gdyby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa346- z piersiami to jest b.roznie i u kazdej z nas moze byc inaczej. Mi wiele osob mowi, ze po porodzie jak bedzie mleko to sie powieksza.Ja nie wiem.Musze poczekac i sie sama przekonac jak to ze mna bedzie :) To ty kruszynka bylas z taka waga i wzrostem :) :) Ja mam tez 172 a wazylam 58-59kg a i tak mi mowili, ze taka chuda... Ja tak nie uwazalam... :) Przybralam ok.8kg (blizniaki) i tez specjalnie nie widac ale brzuch to mam duuuuuzy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- to juz prawie 5 m-cy :( :( :( Oj teskno, teskno...i tak mi zal meza:( Ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam , że tylko mi sie dziś niewiele chce. i z tego lenistwa dałam się wyciagnąć do fryzjera. Myślałam, że zasnę pod suszarką tak mi było błogo. Co do cesarki to nie ma się czego bać. Ja miałam w 2001 w znieczuleniu ogólnym. Piątek po południu ...a w niedzielę już chodziłam. piątku wieczorem w ogóle nie pamiętam czyli tylko sobotę przeleżałam. Na początku trochę ciągnie i ciężko odkaszlnąć ale to nie ból tylko dyskomfort bo dają tyle przeciwbólowych że żadnego bólu nie czułam. Pokarm pojawił się u mnie coś koło 3-4dni po porodzie i do tego czasu córcia wisiała przy piersi non stop. Którejś nocy była taka głodna a ja zdesperowana że zaniosłam ja do pielęgniarek na butelkę. I nareszcie się najadła. Na szczęście następnego dnia z pokarmem już było lepiej i ostatecznie karmiłam ja 2lata. Brak pokarmu pojawił się 3 m-ce później ale trwał jeden dzień bo wpadłam w panikę że nie mam co dać dziecku jeść i wypiłam ze 3litry ziół mlekopędnych i tak ze 3dni. Zioła kosztowały mnie grosze i uratowały mi życie bo strasznie sie bałam butelki. Ale się rozpisałam, w każdym razie nie ma sie co bać cesarki. Pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chudasek jestem:) hehe ,dieki ze mnie pcoieszylyscie ale i tak mam ndzieje ze jeszcze urosna chcoiaz o rozmiarek:D ja dzis leniuchuje tylko bylam w sklepie po lody bo mam ochote ..pozniej przyjezdza moj me poogladamy telewizje ,przywiezie posciele z allegro bo zawsze to on zamawia na swoje konto to sie poprzymierza czy wszystko pasuje. Apro moze pytanie zbyt intymne no ale wkoncu to forum i moemy pisac o swoich obawach ,przemysleniach i pytaniach :jak u was jest z sexem? chce wam sie czy nie ,odczuwacie jakis dyskomfort podczas stosunku?.Bo mnie boli jak sie kochamy ,szczerze to z 2 minuty moge sie kochac dluzej nie pociagne poprostu mnie boli tam w srodku... spuszczac mu sie nie daj do srodka bo kiedys gdzies przeczytalam ze plemniki maja wlasciwosci poronne a w pozniejszym okresie ciazy przyspieszaja porod ale czy to prawda?nie mam pojecia ..nie wiem wczym tkwi problem sexu wtym ze jednak cos nie tak tam w srdoku czy to moja psychika ..ze jestem wciazy utrudnia nam pozycie seksulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki...dawno się nie odzywalam bo niestety praca a po pracy do domku i do łóżeczka...widzę że dziś fajne tematy poruszacie...jeśli chodzi o seks to u nas nie ma z tym problemu..jedynie pozycje z tyłu mi już nie pasują....teraz nie kochamy się z byt często jak kiedyś ,raz lub dwa razy w tygodniu i powiem szczerze że to mój mąż się bardziej boi i mówi że musi mnie oszczędzać.....jeśli chodzi o kosmetyki i o proszki do prania to mi kuzynka polecała BOBAS...oliwka tej firmy jak najbardziej jest dla nas wskazana bo nie zawiera wody jak np NIVEA no i te produkty są w przystępnej cenie,,, dziś zaczęłam 23 tydzień ,dzidzia kopie..a szczególnie dziś po snikersie...ja was tak czytam to też mam ochote juz kupować wyprawkę ale chyba jednak się wstrzymam do czerwca bo mam zamiar pracować tylko do końca maja,więc będę miała czas na zakupy...czy może któraś mamusia z wrocławia wybiera się w najbliższym czasie do szkoly rodzenia??bo ja mam zamiar iść ale mój mąż niestety ze mną chodzić nie będzie mógł bo pracuje a sama nie chcę iść...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!Niby wiona a u mnie dzisiaj tak snieg sypal jak nigdy tej zimy. Co do cycuszków to mije wcale sie nie powiekszyly mialam C i mam nadal moze po porodzie troche mi przybedzie. Ja tez mam zamiar pracowac do konca maja a pozniej spieprzam z tej roboty i nie wroce juz w nowym roku szkolnym bo po macierzynskim mam zamiar zabrac soie wychowawczy do nastepnych wakacji. dzisiaj powiedzialam mojej dyrce ze jestem zmeczona i potrzebuje troche oddechu i ze mam zamiar zrobic sobie chorobowe na przyszly tydzien. Zgodzila sie i nie robila problemow, bo jak by sie plula to bym wziela wolne do konca roku i ciekawe co wtedy. mam nadzieje ze znajdzie zastepstwo na przyszly rok bo jest problem bo nikt sie nie pali zeby jezyka w szkole na wsi uczyc. No ale nie moja w tym glowa zeby to zalatwic. Juz nie moge sie doczekac przyszlotygodniowych zakupów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja dopiero miesiac nei pracuje a juz swira dostaje... lubie to co robie i strasznie mi teskno do moich dzieciakow (mimo ze ponoc gimnazjalisci to cholery wcielone ale ja tam i takza nimi tesknie) Pestka - czego uczysz? jezyka to wiem ale ojczystego czy obcego? u mnie w szkole o odejsciu dowiedzieli sie z dnia na dzien i tez problem byl tyle ze u mnie w miescie obecnie jest 9 anglistek w ciazy lub tylko co urodzilo i w wielu szkolach szukaja zastepstwa... ostatecznie przyszla dziewcyzna ktora jeszcze studiuje bo nie mieli wyboru i wzieli co sie trafilo. nowa - u nas zaden dyskomfort sie nie pojawial a wrecz same komfortowe chwile ;) ciaza to przeciez okres kiedy mozna nacieszyc sie soba do woli bez obawy ze sie zaciazy wiec pozwol swojemu facetowi poszalec, pozniej szybko pewnie nie zaryzykujecie a on sie biedak jeszcze nerwicy nabawi ;) Marylka zgadza sie ze sexik szczegolnie polecany jest w ostatnim okresie bo nasienie przyspieszyc moze porod ale to dopeiro jak szyjkla jest gotowa czyli nie wczesniej niz po 37tc. Rozmawialam w pierwszej ciazy z ginem na ten temat i powiedzial ze spokojnie mozna sie cieszyc soba w bezkonfliktowej ciazy do ostatnich dni a po 37tygodniu to im czesciej tym lepiej :D podobnie masaz sutkow - masujac zaciskajac i podskubujac wzmaga sie produkcje oxytocyny hormonu powodujacego przyspieszenie porodu dlatego tez polozne dziewczynom ktorym termin przychodzi lub juz minal zalecaja duuuzo sexiku i pozadne wymasowanie sutkow :) malwinistka - oliwki bobas to ja uzywam do kapieli. nawet moj maz sie przekonal do takiej formy polepszania kondycji skory!! dolewam odrobine do wanny i wtedy znacznie lepszy efekt niz gdyby sie czlowiek sam wysmarowal po kapieli :) stonka - dzieki za cesarkowa wypowiedz, u mnie ze wzgledu na bezpieczenstwo malucha calkowita narkoza odpada wiec bedzie zzo. boje sie panicznie igiel wiec nie wiem jak ja to wklucie przezyje poza tym mam nadzieje ze mi dadza jakiegos "glupiego jasia" bo przy tekscie z ust lekarza skalpel czy cokolwiek takiego to ja im na stole fikne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- tekst o cesarce to takze o mnie :) :) :) Mam ten sam problem ;) ;) Tylko u mnie cesarka nie jest jeszcze przesadzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwuszki!!!! Ale gorąco się zrobiło, tak intymnie-;))). W czasie pierwszej ciąży miałam taki popęd że aż sama byłam zdziwiona , obecnie tez mam ochotę ale przez to że lekarz zakazał to mój małżonek się boi. ja na przed ciążą ważyłam ok 65kg przy wzroście 170, w przeciwieństwie do Anulka26 niebyłam drobinka.-:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a jak sie maluszki na chwile obecna ukladaja? u mnie sa w sumie 3 wskazania ale pierwsze powazniejsze czyli aby jak najszybciej maluch sie wydostal i trafil na stol operacyjny (nie bylo cie tu chyba z nami jeszcze jak pisalam ze nasze malenstwo ma wade wrodzona ktora wyklucza porod naturalny) , po drugie - lozysko na scianie przedniej i malec poprzecznie ulozony a po 3... chorowalam na paciorkowca (stawy) i teraz mam go uspionego i jest ryzyko ze dziecko moze sie tym zarazic (np przez zachlysniecie wodami plodowymi) wlasnie dziewcyzny - czy mialyscie robiona czystosc pochwy w ciazy? szczegolnie jesli zdarzaja sie wam czeste uplawy to warto zrobic. byc moze nie jest ktoras z was swiadoma tego ze jest nosicielem paciorkowca lub gronkowca i niechcacy moze zarazic maluszka... jesli wyniki by wyszly pozytywne (czego zadnej nie zycze) w trakcie porodu zostanie podany antybiotyk (chyba najczesciej jest to penicylina) i dzieki temu maluszek bedzie bezpieczny... powiklaniem zarazenia malca ktoryms z tych dziadostw moze byc sepsa czy zapalenie opon mozgowym wiec jesli macie jakies podejrzenia to koniecznie obgadajcie to z lekarzem prowadzacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla- drobinka to byla (i jest) nowa346 ;) ;) Aneczka- maluchy sa w polozeniu dowolnym- jeszcze. Narazie nie wiadomo jak sie uloza ale niedlugo powinno sie wyjasnic :) Najbardziej sie boje, ze jak dojdzie do porodu naturalnego to jeden maluch sie urodzi a z drugim bedzie potrzebna cesarka- bo tak sie tez zdarza...Dwa porody jednoczesnie brrrrrrrr...Ale staram sie o tym nie myslec i sie nie stresowac:) Jesli chodzi o Wasza historie to przejrzalam topik i sie orietuje w temacie. I oczywiscie trzymam kciuki... Jesli chodzi o czystosc pochwy to ja mam takie specjalne rekawiczki jednorazowe, ktorymi mierzy sie raz w tygodniu PH- czyli czy nie ma bakterii. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja anglika tez ucze. Dyra jak jeszcze nie bylam w ciazy to mi zastrzegla ze zaraz po macierzynskim mam wrocic do pracy ale ja to sobie przemyslalam i chce posiedziec z dzieckiem przez co najmniej rok a on anie bedzie mi mowic co mam robic bo to moje zycie i moje dziecko. Ja do pracy musze dojezdzac codziennie 20 km i z tego powodu strasznie wczesnie wstawac i szczerze przyznam ze jestem juz tym troche zmeczona i nie moge doczekac sie juz konca maja. Co do uplawow do ja mam raz mocniejsze raz slabsze i narazie gin mi co chwile jakies globulki przepisuje ale ze srednim skutkiem. Ja uplawy mam od zawsze bo mam nadzerke i to z tym moze byc zwiazane ale nie mam zadnych innych przykrych objawow z tej strony wiec mam nadzieje ze to nie zadne zakazenie. Jednak jesli moj gin sam nie zadecyduje to i tak ma zamiar jeszcze przed porodem wmusic na nim to badanie na czystosc pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja mialam robione badania na czystosc pochwy, ale w sumie to nie wiem czy je sie powtarza? Wyniki byly ok, a uplawow nie mialam i nie mam. Mysle, ze to bardzo dobrze, ze przypominamy sobie o takich sprawach bo sa one niezmiernie wazne. Anulka26 glowa do gory. Jest jeszcze sporo czasu i mysle ze do porodu duzo nurtujacych cie pytan i spraw same sie wyjasnia i znajda odpowiedzi. Dziewczyny ostatnio mowilysmy o brazowych kreska na brzuszku i wiecie co ... nie wiem czy to przez ten temat, czy co sie stalo,a moze tak ma byc, ale mam druga taka kreske, z tym ze ona jest od pepka do gory w strone biustu i konczy sie gdzies miedzy cycuszkami. :):):) A moze to na bliznieta - no bo wkoncu sa dwie... jedna od pepka w dol, a druga w gore... hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia taka linia ma byc wlasnie i w dol i w gore :) przynajmniej u mnie w 1 ciazy tak bylo :D co do tego badania to mowiac szczerze nie wiem czy je nalezy powtarzac. ja akurat jestem nosicielem paciorkowca na skutek przeziebionej anginy (padla mi na stawy) i lekarz mowi ze lepiej dmuchac na zimne i podac jednak antybiotyk tak na wselki wypadek. niestety znajomej przegapili podanie antybiotykow przy porodzie (naturalnym) no i maluszek walczyl 3tyg z sepsa a teraz ona ma powiklania... wolalam wam tu to napisac z tego wzgledu ze moze ktoras z mam \'pierworodek\' o tym nie slyszala nawet. Anulka - kiedys spotkalam sie z reklama tych rekawiczek, jak to wyglada cenowo? gdzie kupujesz i jak sie one dokladnie nazywaja? Pestka to ja cie podziwiam 20kilosow codziennie to kawal drogi, uwazaj na siebie!!! ja o wychowawczym na razie nic nikomu nie mowie ale mysle ze w naszej sytuacji to jednak na niego pojde. na poczatku myslalam o calym roku pozniej ze moze do konca 1 semestru ale mowiac szczerze znajac siebie wiem ze bede sie o szkraba trzesla z kazdym kichnieciem. Wiem jak bylo z mala a teraz dzidzius bedzie po takim przejsciach ze juz w ogole moge byc wrecz przewrazliwiona. a w jakiej szkole uczysz podstawowej czy gimnazjum? ciesze sie ze masz wyrozumiala dyre i ze nie robi problemow ze zwolnieniem... u mnie moje szefostwo tez jest ok. cale szczescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wracajac do cesarki to nie wiem jak to jest dokładnie z tym głupim jasiem ale pewnie jakiegoś dają a już na pewno dają po wyjęciu dziecka w czasie zszywania. Poza tym jak mają trzeźwego pacjenta to się liczą ze słowami. A co do rodzenia bliźniąt to ponoć są już rutynowo rozwiązywane przez cięcie. Ale myślę że najlepiej popytać lekarza bo w końcu od tego ich mamy. Ja miałam w poniedziałek robione USG, obraz nie był najlepszy bo łożysko na przedniej ścianie i tkanka tłuszczowa dały efekt wygłuszajacy. Najważniejsze że narządy wewn. i kręgosłup są w porządku. Górnej wargi nie obejrzał bo maluch leży buzią do mojego kręgosłupa a tyłkiem do świata. Płci też nie udało się podejrzeć. Dziewczyny, jak sypiacie? Ja czasem nie mogę zasnąć albo wybudzam się w nocy i mam po spaniu (jak dziś). Na szczęście tej nocy przynajmniej maluch śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka ja dzisiaj wyjatkowo dobrze spalam - tzn tylko zmieniajac pozycje sie budzilam ale od razu zasypialam, w sumie tak od 23 do 6 rano czas mozna uznac za przespany... rano mnie dorwal jakis taki melancholijny nastroj. mega placzliwa dzisiaj jestem i jakos tak mi strasznie zle 😭 pogoda do luftu, jutro przede mna stresujacy dzionek a na dodatek jakos nie moge sie dzisiaj totalnie odnalezc.. poryczalam sobie w poduche i teraz sie zastanawiam coby tu konstruktywnego porobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczko, głowa do góry! Coś konstruktywnego podpowie Ci może strona www.bystrzak.pl :) Pytałam wczoraj koleżankę o te podania - powiedziała, ze najlepiej poprosić o pomoc opiekuna roku (wstawi się u wykładowców), a tak w ogóle to najlepiej są zorientowane w układach na uczelni sekretarki - jakies dobre czekoladki i załatwią sprawę za Ciebie. W Bytomiu jest prywatna uczelnia, więc podobno tak to wygląda. Na UJ i UŚ jest trochę inaczej - tak, jak już pisałam - oficjalna prośba na piśmie (pamiętaj o tym drugim egzemplarzu!). Ja czytam właśnie \"Dziecko\" - kupiłam ze względu na obszerny przewodnik po szpitalach, ale gazetka też OK. Wracając do tematu kosmetyków - mojego małego uczulały i Penaten i Johnsson (dostał nawet skórki atopowej), na szczęście zamówiłam prywatnie neonatologa (bo panie w przychodni twierdziły, że to skaza białkowa, u dziecka karmionego piersią!!!), a on szybko znalazł winowajców - oliwki i kremy. Od tego czasu stosowałam zamiennie: Balneum Baby (polecam), Oilatium (tak 2 lata), potem przez 5 lat serię Seba Med (zwłaszcza szampon i mydło), a niedawno odkryłam szampon Hippa i na razie nie widzę skórki skazowej na głowie, a tam najczęściej mały miał (zawsze wiedziałam, kiedy u babci zjadł chipsy lub za dużo słodyczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Zapomniałam sie pochwalić - kupiłam na allegro 2 bluzeczki, z których jestem bardzo zadowolona (u beaty27), tylko maja zaniżoną rozmiarówkę i trzeba wziąć rozmiar, albo i 2 wyższe (fajne są tuniczki z kwiatuszkami). Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jumik - wielkie dzieki za info. biore ze soba na dyskietce wstepne podanie o tok indywidualny i kopie dokumentow (oryginaly tez zeby babeczka potwierdzila z ssekretariatu tak jak pisalas) miejmy nadzieje ze jakos sie uda ich przegadac... co do opiekuna roku to na niego nigdy nie mozna bylo liczyc no chyba ze teraz mnie mile zaskoczy.... dviki - ja ostatnio tez czesto latalam podzerac slodkosci... skutek 1kg przytylam w ciagu tygodnia i mam wrazenie ze to tylko puste kalorie. przerzuce sie na owoce (winogronka zamiast cukeirkow!!) i rzodkiewke i moze sie to wsyzstko uspokoi. wiem ze sotsunkowo malo jeszcze przytylam ale wolalabym tyc z dobrych kalorii a nie z tych oszukanczych pustych... a propos wagi - nowa waga nie da ci rzeczywistych rezultatow. ja no u gina waze tak jak w domu ale u mamy juz 2 kg mniej a tez ma wage elektroniczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki! To dla was na lepszy dzionek 🌼- rozchmurzcie sie 🌼🌼 Jesli chodzi o moje spanie to rewelacja. Jak przed ciaza trapila mnie bezsennosc i prawie caly czas lecialam na jakis tabletkach, tak teraz jak juz zasne to rano dopiero budze sie. Ani problemow z zasnieciem, ani nocnego budzenia sie nie ma. No moze czasami na siusiu, ale potem zaraz znowu bez problemu zasypiam. Na szczescie, bo w ciazy to raczej tabletki nasenne odpadaj :) Jumik pochwal sie jakie to bluzeczki kupilas - wrzuc linka, albo jakas fotke. Moze i ja na cos skusze sie;) Divki a co do wagi to nie martw sie. Jak malenstwa przyjda na swiat, to bedziemy mialy tyle ruchu, ze wrocimy to form sprzed ciazy :) Moj lekarz mowil mi, ze najlepiej wazyc sie dziennie (albo co jakis czas), ale o tej samej porze dnia i na tej samej wadze. Wtedy jest duze prawdopodobienstwo, ze odchylen nie bedzie i miare dobre odzwierciedlenie otrzymamy tego co sie dzieje z naszym wzrostem wagi. Dobra komu w droge, temu ... trampki. Wkoncu wracam do domku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka - zamiast maslanki moze byc tez kafir...jak zmixujesz zamrozone truskawy to bedziesz miala lody :) o skierowanie badanie mozesz porposic gina, nie powinien odmowic a jak nie bedzie chcial dac panstwowoe top zobacz ile koztuje zrobienie prywatnego. Olcia - bezpiecznej podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! O tych rekawiczkach to niewiele moge Wam napisac, bo tu gdzie mieszkam dostaje je za darmo od mojej ginekolog i takie globulki majace na celu wzmocnic flore bakteryjna w pochwie- to standart dla kobiet w ciazy. Przed ciaza kupilam paczke (20 szt) i zaplacilam 25eu, tj.okolo stowki.Taki test robi sie ok.raz na tydzien. Natomiast w Polsce napewno sa bo rozmawialam o tym z moim bylym gin.z Polski. On akurat mial takie paseczki nie rekawiczki ale to samo zastosowanie. Popytajcie w aptece lub z pogadajcie Waszymi lekarzami. To jest do pomiaru PH w pochwie (sprawdzanie czystosci w pochwie). A co do snu to jak zasne to juz spie ale najgorzej ulozyc sie do snu.Krece sie, przewracam na boki... Myslalam juz nawet o kupnie tej podusi dla kobiet w ciazy. Dobra do spania a pozniej do karmienia maluchow. Taki duzy ksiezyc. Moze macie jakies zdanie na temat tej podusi? Czy ona naprawde sie sprawdza bo tania nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widze ze ploteczki sa od rana:);), co tam porabiacie? ja dzis tak jak wy wstalam ok 7 i spc nie moglam zreszta jak zawsze ,nie tylko wy macie problemy z bezsennoscia klade sie spac 22-23 i budze sie 7 rano i dalej spac juz nie moge ,w dzien zdarza mi sie nieraz przespac ale to bardzo rzadki -jesli budzuje z moim po nocy:Dto wtedy na drugi dzien jestem trup!.Bylam dzis na rynku z rodzicami kupilam sobie koszule nocna juz do szpitala:)narazie sie wyczyscilam z kasy ,w maju dostane zwrot podatku to kupie juz calosc dla dziecka czyli te przybory kosmetyczne.Opytalam sie sie juz co dobre co nie moge sie z wami tym podzielic :oliwka ponoc najlepsza Bambino ,mydolko rowniez z tej firmy ,zamiast gruszki do nosa lepszy jest ten aspirator forte (tylko ze duzo drozszy ),a wkladki laktacyjne firmy babtdream ponoc tanie i dobre...moze wy macie jakies inne propozycje?...zapraszam do wypowiedzi.Tez dziewczyny nie wiem co dzis robić ,nie mam zadnego zajecia do nauki nic nie mam do roboty tez nie ,w tv nic ciekawego wymyslcie cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ostatnio mam straszna ochote na lody!!! mmmm i nigdy nie lubilam owocowych a teraz uwielbiam wole owocowe niz czekoladowe,waniliwoe itp...sorki za bledy ale pisze nie patrzac na klawiature i stad te byki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chce poniedzialek jestem strasznie podekscytowana ta szkola rodzenia!:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam taką tuniczkę: http://www.allegro.pl/item177188697_asymetryczna_tunika_z_kwaituszkami_l_.html i taką bluzeczkę: http://www.allegro.pl/item176571293_ciazowa_zakladana_elegancka_rozm_44_od_1_zl.html To aktualne aukcje. ja dotychczas nosiłam S/M, ale tuniczka z kwiatkami L jest trochę ciasna (przyda się po ciąży, bo jest fajna!), więc zapoluję jeszcze na XL. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×