Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Aneczka-wstyd się przyznać ale wszystkie słodkości już zjadłam ;), truskaweczki też ;). W poniedziałek jedziemy do znajomej, która zaproponowała nam wózek :). Zobaczymy co to za cudo:). Z grzeczności zapytam się ile mam zapłacić (oczywiście jeśli będziemy go chcieli), niby mówiła ze za darmo, ale wiadomo jak to jest. Jeśli okaże sie faktycznie wart zachodu to i te symboliczne złotóweczki będzie opłacało sie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Anulka..... i jeszcze sie z kolezankami nie podzielilas ;) a co do wozeczka mysle ze jesli nie bedzie mega ciezki a gleboki to warto wrecz wziac uzywany i tak za jakis czas kupisz lekka spacerowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka to jest niesamowitę jaki nasttąpił przeskok w rozmiarze brzuszka u ciebie w 26 tyg tyci a teraz piękna piłka Nie było mnie na forum cały dzień i teraz czytam co spłodziłyście pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak zrobię :). Wybrzydzać nie będe. Wiem że jest 2-funkcyjny , że ma przekładaną i regulowaną rączke, pompowane koła. Tyle wiem. Później nawyżej dokupie spacerówkę, no chyba że nie będzie takiej potrzeby. No zobaczymy. Ciężar wózka nie gra za bardzo u mnie roli. Bo mieszkam na parterze bez schodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj slubny oglada Odwroconych a ze je nie w temacie to jeszcze mam z pol godiznki na buszowanie w sieci bo pozniej to juz padam mu w objecia i spaciulu bo obydwoje po ciezkich nockach jestesmy... Ania1706 ja do 23tygodnia ciazy przytylam tylko 1kg takze w 10tygodni zrobilam 10kg to i pileczka musiala sie pokazac. strasznie sie ciesze z tej mojej kulki i tak sobie mysle ze bedzie mi brakowalo tego kopania i stukania do maluszka... ale ale Aniu dawaj nam swoj brzuchalek :) Marylka widze ze ciebie brzuszkowo tez troche jest. az mi ciut razniej ze nie jestem sama jedna brzuszkowa mama :) Anulka78 jak to mawiaja darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada. a moze milo bedziesz tym wozeczkiem zaskoczona??? moja znajoma np dostala od swojej szafeowej \"zuzyty wozeczek\" bo po 3latach uzywania i juz nie taki modny...okazalo sie ze to bebecar w stanie idealnym zestaw 3w1. kolezanka z radochy malo nie plakala (maja trudna syt) a jej szefowa mowila ze daje jej go zeby na dzialke miala bo przeciez do miasta nim nie pojedzie bo juz nie ta linia... takze moze i ciebie mile zaskocza znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny pozazdrościłam wam i jutro chyba cyknę jakieś fotki mojego brzuchola i jak mi się uda to wkleję. Nie wiem czy będę umieć bo trochę techniki i blondynka się gubi... Każdy brzuch inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wózek podpasuje mi. Wiem że jest granatowy (bo mają synka), ale co tam :). A na teściową nie moge liczyć i już nawet nie chcę liczyć. Najpierw obiecuje a póxniej albo zmienia zdanie albo \"zapomina\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja czy bedzie dziewcyznka czy chlopczyk to mysle o granatowym, jest najpraktyczniejszy :) poza tym wyobrazasz sobie rozowe kolderki i wdzianka w zielonym wozeczku albo pomaranczowym? ja ostatnio widzialam dziewuszke w pieknym rozowym dresiku i wozek w kolorze pomaranczy. wygladalo to wrecz koszmarnie bo sie tak ze soba gryzlo ze az razilo. my bedziemy brali na 99% ten wzor z bartatiny: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8980af448b0f4f3.html Ania1706 wrzucenie fotki na fotosik jest bardzo proste, pisalam jak to zrobic pare postow wczesniej a jak nie dasz rady to podam ci najwyzej maila i wrzuce ja za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wczoraj po pracy bylam tak skonana ze padlam i wstalam dopiero o wpol do osmej. Pozniej szybka kolacja kapiel i znow do wyra. Juz mnie ta robota naprawde meczy ale jescze tylko 5 dni!!!!! Dzis bylam u gina nie robil mi USG ale zrobil KTG i strasznie sie z mezem usmialismy bo jak maluch sie wiercil i kopal to straszne odglosy z siebie ten aparat wydawal. Wszystko jest w normie maly szaleje a serce bije jak dzwon! Ja tez czasami nie moge ulozyc sie do snu i maly czesto mi daje znac ze jakas pozycja mu nie odpowiada no i wtedy musze szukac innej ale czego sie nie robi dla dzidziusia. Aneczka ciesze sie ze doczekalas sie wreszcie wizyty!!! Brzuchy macie superasne!!!! Kiedys wydawalo mi sie ze kazda ciezarna wyglada tak samo ale po tych fotkach widac ze tyle ile ciezarowek tyle rodzajow brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no to wielkie odliczanie czas zaczac :) uczniowie juz wiedza ze to ostatnie ich podrgyi czy jeszcze nie??? przypomnialo mi sie jak u nas w szpitalu polozne wolaly na ktg to zawsze wolaly - do pralni zapraszamy, smieli sie wszyscy bo te aparaty faktycznie burcza tak jak pralka i to taka zdezelowana z lekka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-wiesz co ja mam straszną sklerozę, przecież ja też wybrałam sobie ten granat z bartatiny. Nie ja już nie mogę z moją sklerozą wyrobić :(. Ale dobrze, że sobie przypomniałam :). Teraz to nawet nie widząc wózka - podoba mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczniowie juz dawno wiedza ze odchodze ale do niektorych to chyba nie dociera bo nie robia nic zeby poprawic oceny no i bede musiala wystawic kilka jedynek. No ale nie moj to problrm bo ja dosyc sie ich naprosilam zeby cosik popoprawiali!!! Znowu mnie dopada zmeczenie wiec mykam do wyrka a jutro spie do oporu!!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) myslalam ze sobei dzisiaj pospie, ale jak wstaje sie codziennie switem do pracy, to w weekend spanie do południa nie wychodzi :) dzisiaj mam zajecia, w zasadzie zaczynają sie za godzine, ale pomyslałam sobie ze nic sie nie stanie, jak pójde na druga połowe na 13:00 ;) od rana buszuje po lodówce tak mi sie chce jakis pysznosci, chyab trzeba sie bedzie na jakies mamine przysmaki wybrac ;) aneczko masz racje, ze bedzie nam brakowac tgych naszych slicznych brzuszków :) czasami przeszkadza, ale to buszowanie maluchów w środku jest rewelacyjne :):) choc z drugiej strony nei moge sie doczekac, kiedy zobacze te sliczne kosteczki, które jak na razie moge sobei głaskac przez skóre :) anulka78 to miłę ze znajomi pomysleli o tobie :) ja tez kupiłąm wózek na pompowanych kołach, bo jestem w tej kwestii tradycjonalistką i podoba mi sie wszystko to, co klasyczne :) moze i jest troche niepraktyczny do samochodu, ale nie planujemy jakis wielkich wojaży, a w sumie z wózkiem na spacery bede chodzic codziennie, wiec musi byc wygodny i dla mnei i dla maluszka :) mam nadzieje, ze twój tez bedzie ci sie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnie... udalo mi sie odespac wczorajsza zarwana nocke ale przegapilam pore lekobrania i obudzilam sie z bolesnym i twardym brzuchem. malenstwo tak sie wypycha ze jak lezalam to gorki tak fajnie bylo widac az corcia z radochy piszczala, prochy lykniete sniadanko mezyk robi a pozniej caaaaly dzien lenistwa Anulka dobre z ta sklerozoa :D no widzisz jak to dorbze sobie czasami pamiec odswiezyc hihihihi Pestka czyli co nikt juz na zastepstwo nie przychodzi za ciebie??? myslalam ze jeszcze na umowe zlecenie kogos twoja dyrekcja wezmie. a pozniej po macierzynskim od razu pomacierzynskim (plus 4-6tyg zaleglego urlopu wypoczynkowego wakacyjnego) wracasz czy moze wychowawczy planujesz?? Basiu tak przeczytalam o maminych pysznosciach i buzia mi sie usmiechnela bo wczoraj wieczorem mama zadzwonila ze zjezdza rodzinka z innego miasta wujek z corka i wnuczka i ze bedzie wyzerka i ze na nas czekac beda :) no to ja od rana sobie miejsce w brzuszku oszczedzam bo pozniej za wiele nie zjem :D dla mnie jednorazowo max pol bulki teraz lub 100gram twarozku, moze to dlatego ze jem systematycznie co 2 godzinki... ja sie bede goscila a Tobie zycze milego i lekkiego oprozesiadywania na wykladach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj bylam u lekarza ale mnie nie zbadal mam przyjsc za tydzien z wynikami z usg i toksoplazmozy oraz wymazu plynow z pochwy wiec w piatek znowu lekarz,a ja dzis ranny ptaszek wstalam o 7 zjadlam sniadanko pouczylam sie i teraz buszuje po necie ogladam dekoracje do mieszkam i wystroje wnetrz juz sie nie moge doczekac az juz sie bedzie cos dzialo!!! teraz jest problem z robotnikami ciezko dostac,i kaza sobie placic tez nie male pieniadze... . no ale zobaczymy:) sprzety do kuchni nadal kupujemy ale zostaly juz takie male drobnostki:) wiec nie jest zle w poniedzialek idziemy po praleczke i szukamy mebelkow dla naszej dzidzi bo dla siebie mamy juz wybrane:) Dziewczyny zycze wam dzis milej soboty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) U nas dzień zapowiada sie słonecznie. Namówiłam mężulka aby podjechać do parku. Muszę troszkę buźkę wystawić do słoneczka :). Na obiadek dzisiaj naleśniczki, mniam. A potem leniuchowanie!!!!!!! W domku posprzątane, więc naprawdę pozostaje tylko wylegiwać sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! jestem okropna. Miałam już nie jesc słodyczy bo już 19 kg na plusie a wczoraj wieczorem zjadłam 3 princesy XL i big milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz sobie pospacerowalismy... do tej pory caly czas lezalam bo brzuch twardy jak skala i boli. mama dzwonila ze rodzinka przyjechala i zeby przyjsc i za mnie przeraza wczlapanie sie na 4pietro, dobrze ze to tylko blok dalej, w razie czego maz mnie na hol wezmie ;) Ania1706 ten big milk to wcale nie byl glupi pomysl. nie wiem czy wiesz ale nawet przy dietach zalecane jest jedzenie lodow smietankowych (wlasnie big milk algidy czy sniezynka taka kostka w wafelku) bo organizm spala mnostwo kalorii na ogrzenie tego co sie zjadlo. Pamietam jak sie odchudzalam i pilnowalam baaardzo nielaczenia (a schudlam 25kg!!!) to wtedy praktycznie co 2 dzien wcinalam wlasnie big milki lub te w kostkach ewentualnie sorbety. Lody nie tylko sa dobre na poprawienie nastroju ale sprzyjaja takze chudnieciu :) baaa jest nawet dieta lodowa i sie smialam do meza ze dla mnie to byloby idealne bo ze mnie prawdziwy lodozerca :D milego dzionka dziewczynki, zwlaszcze milego spacerowania bo pogoda przepiekna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzionek dzis rzeczywiscie przesliczny! Ja od rana poprawiam testy sprawdzajace umiejetnosci jezykowe klas 1 i 6 i myslalam ze dzis tego nie skoncze ale prosze zmusilam sie nie odeszlam od tego na krok i koniec. Jeszcze tylko sprawozdanie i koniec. Ale to juz jutro a teraz jedziemy do tesciow na grila. Aneczka na zastepstwo juz nikt nie przychodzi bo za trzy tygodnie i tak zacznie sie wystawianie ocen wiec dyra stwierdzila ze nie ma sensu. Ja do pracy w przyszlym roku nie wracam biore wychowawczy albo predzej chorobowe zeby mi kasa leciala. W tm tygodniu dyrka umówila mnie z dziewczyna ktora ma mnie zastapic w przyszlym roku no i musze ja wprowadzic bo to jeszcze studentka i przygotowac jej wszystko bo dziewczyna ponoc strasznie spanikowana :))) Pozdrowka i milego dzionka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po zajeciach :) pogoda przesliczna, wiec wrociłąm na piechotke :) mama chciałą mnie wyciagnąć na babskiego grilla do znajomej, gdzie będzie mnóstwo jedzonka (nie powiem, kusiło), ale jakas taka słąba dzisiaj jestem i na zajeciach myslałam tylko o tym,. aby położyc sie na wznak z nogami w górze :) no i najważniejsze, nie mam żadnych poprawek w pracy :):):) jakies literówki tylko, ale generlanie moge drukowac i oddawac prace :) obrona 13 czerwca i z głowy!!! marylko, ale pysznosci sobie serwujesz dzisiaj! ja miałąm tylko siły, aby kupic sobie pyszną wypieczonę pitke z serem i podwójną cebulką. nie umywa sie do twoich pysznosci, ale tez dobre ;) a co do poduszek, to tez nie wyobrażam sobie spania bez nich :) szczególnie z jedną miedzy kolanami, rewelacyjna sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffffffffffffff :o Padam z nog !! Ale zakupy porobione :D I to konkretne: Mebelki- takie: http://www.spielzeug-markt.com/aa/zjule.htm oczywiscie do tego jeszcze jedno lozeczko ;) Wozek- jednak 3W Twin Air. Jest fajny, lekki, zwrotny, fajnie sie prowadzi i w miare waski (jak na wozek blizniaczy) A do tego byla promocja i oferta nie do odrzucenia !! W Polsce ten wozek kosztuje ponad 1200zl a my dalismy (na polskie) 600zl !! W sumie nastawiona bylam na kupno innego ale jak zobaczylam cene to mnie powalilo. : Dhttp://calineczka.pl/sklep/popup_image.php?pID=5208&osCsid=c66e0746a1b48c4d77359ac9471c1c19 - tylko kolorki mam duzo ladniejsze. Do tego foteliki, laktator i jeszcze pare innych rzeczy. A ze wozek dostalismy tak tanio to kupilismy maluchom taka fajna, duza mate edukacyjna- oboje sie na niej zmieszcza:) Cena niezla ale niech maja...Na wozku zaoszczedzilismy ;)http://www.totamto.com.pl/show.php?p=0399234bf303099fbc172c7618ce5f7894792 Cos takiego, byly tez tancze ale mniejsze a chcielismy wieksza zeby oba maluchy swobodnie lezaly. Tylko my dalismy ok.220zl. To juz prawie wszystko mamy. Jeszcze pare drobiazgow i przyozdobienie pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka jak fajnie ze macie juz zrobione zakupy. Meblelki super!!!!! My tez bylismy dxisiaj rozejrzec sie za meblami do pokoju dzieciecego no i na tezktore nam sie najbardziej spodobaly musimy czekac 6 tygodni :(. No wiec jutro dalej bedziemy szukac nowych inspiracji bo 3 godz w sklepie to dla mnie max. Po tym maratonie wybralismy sie do tesco po spozywke a ze bylo pelno ludzi a do tego potwornie goraco podeszlismy do kasy pierwszenstwa i nie czekajac az nas kasjerka zawola stanelismy przed wszystkimi ludzmi i nic mnie nie obchodzilo co sobie ludzie pomysla bylam taaka zmeczona. A co w koncu to taka kasa :) Tak wiec teraz wypoczywam po tym maratonie a wieczorkiem bedziemy ogladac jakas komedie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babyyy nie piszcie o truskawkach pliiiiiiiiiiiz. u nas ani w skelpach ani na targu nie ma :( Marylka narobilas mi smaka na mlode ziemniczaki. kupie chyba zsiadle mleczko i koperek i w poniedzialek jak bedzie cieplutko to taki obiadek rodzince zaserwuje mniaaaam. Basia - gratki pracowe!!! ja przez 2 tygodnie nie sklecilam nawet linijki, ojjj trzeba sie przysiasc trzeba a ty mnie zmobilizowalas!!! Pestka w mojej szkole taki uklad by nie przeszedl bo nawet jak kiedys bylam na 2miesiecznym zwolnieniu to zalatwiali zastepstwo. no ale to duzo od szkoly zalezy i od dyrki. a powiedz mi co z chorobowym kombinujesz bo nie za bardzo wiem jak to mozna pol roku pociagnac na chorobowym i sie zastanawiam nad wychowawczym. ciekawa jestem jak to jest z urlopem na poratowanie zdrowia jeszcze tyle ze wole w szkole na razie nie pytac bo beda gadac. wczoraj dzwonila do mnie dyra i kazala mi napisac podanie o zapomoge socjalna bo ona rozumie jakie koszty ponosimty z wizytami w warszawie no i wie ze jednak miesiac bede tam musiala pomieszkiwac a wiadomo nasze pensje sa jakie sa :O milo ze babeczka o mnie pomyslala swoja droga. Anulka alez super zakupy!!! wozek mimo ze 3kolowy to mi sie bardzo podoba moze dlatego ze jest blizniaczy i wyglada bardziej stabilinie. A mebelki tez bardzo fajne, posciel tez jakas taka podobna kupilas czy jeszcze polujesz?? co do laktatora - jaki wybralas?? a mata tez super no i cena wcale nie porazajaca bo te fajne maty tzn te co mi sie tak szczegolnie podobaja to wlasnie tak ok 200zl sa wiec dla mnie porownywalnie tym bardziej ze wasza jest duza i bardzo kolorowa czyli cos co lubie :) Meggie wrzucaj linka jakie mebelki upatrzylas. Mi sie wizualnie podoba dzieciecy vox i gluck no ale tylko wizualnie bo juz nie cenowo ;) dziewczyny czy u wszystkich was maluszki beda w oddzielnych pokoikach czy ktoras ma tak male lokum i bedzie razem z maluszkiem w 1 pokoiku(my mamy 3pokoje ale 44m wiec pokoiki malutkie) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka Taki: http://www.swiatdziecka.net.pl/index.php?klucz=a925a44306f157d8ee7478f71514c6cb&k=130&p=619 Chcialam \"NUK\" ale byla akurat promocja tych zestawow wiec wybralam AVENT. Mamy go chwala. No wlasnie nie mamy jeszcze nic do lozeszka- poscieli, kolderek, poduszek. Z baldachimu chyba zrezygnujemy. Za drogo to wszystko wychodzi na dwoje :o :o Ze cene baldachimu wole cos innego kupic. Np. jakies edukacyjne zabawki- dzieciom pewnie beda sie bardziej podobaly.;) A wozek wlasnie jest stabilny i bardzo lekko sie prowadzi. W szoku bylam jak nim jezdzilam po sklepie:D Meggi- no ja tez \"lazilam\" ok. 3 godz. i teraz leze:o Naprawde mam dosc!! Dobrze, ze juz prawie wszystko mamy. A ja wlasnie nie musialam zamawiac mebelkow bo akurat sklep w ktorym bylismy ma duzo na stanie. Tylko nie wszystkie komplety mialy mozliwosc dokupienia drugiego lozeczka wiec nie moglismy kupic tego kompletu ktory chcielismy. No ale w koncu cos wybralismy i tez jestesmy zadowoleni. My mamy duza sypialnie (20m) i chcemy zrobic z niej 2 pokoje bo jest waska i swietnie pojdzie to zrobic ale to pozniej. Narazie dzieci beda z nami bo tak wygodniej. Oj powiem Wam dziewczyny, ze takie zakupy razy dwa to ciezka sprawa...;) Wszystko musi byc podwojnie, pasowac do siebie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie znalazlam wanienke ktora kupilismy: http://calineczka.pl/sklep/popup_image.php? Jest dosc droga ale my mamy mala lazienke i jest to dla nas super rozwiazanie bo jest przewijak i poleczki na reczniki i kosmetyki. Odpoczywam sobie (maz skreca meble ;) ) i buszuje w necie porownujac ceny i Wam powiem, ze w tych Niemczech to jednak taniej... Ta wanna w necie 300 zl a my placilismy 50eu czyli mniej niz 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka laktator wybor 1 klasa :) mialam przetestowalam i mimo ze sis przyslala mi teraz medele to i tak mam zamiar avent do szpitala zabrac a medele miec w odsieczy (niestety w avencie z exploatacji czasami jakas czesc peknie ale koszty nie sa duze ok 12-15zl jakby co) co do baldachimow to ja jestem przeciwna bo uwazam ze to tylko zbiorowisko kurzu jest, podobne jest zdanie naszej naonatolog. ja nawet poscielke jak malec nie spal w lozeczku to przykrywalam specjalnym pledzikiem zeby sie mocno nie kurzylo, tylko fakt przy malej mieszkalismy blisko ulicy a teraz na spokojnym zacisznym osiedlu przy parku wiec moze schiza kurzowa bedzie tez mniejsza ;) mi sie w koncu udalo znalezc same smoczki do medeli, koszt takiego smoczka dal wczesniaka i membrany ktora musze miec do tych butelek co przyslala sis to troszke ponad 30zl. potrzebuje 2 sztuki wiec z przesylka wyjdzie bagatela 70zl :( kurcze alez te rzeczy malusie sa drogie!!! no ale zobacze co mi powiedza lekarze, na razie mam i butelki i smoczki avent a ponoc one nie uzalezniaja dzieciaczkow i pozniej wychodzi cycanie.. jeeeeej jak ja nie lubie czekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ogladalam taka komode tyle ze nasza lazienka by jej nie pomiescila, no moze miedzy bralke a wanne bysmy nia wjechali ale na stale to by chyba w przedpokoju stac musiala :) jak nie wyjdzie z myciem w kuchni na stolkach a bedzie ok z kasa to kupimy taki stelaz: http://www.allegro.pl/item193567716_stelaz_duza_wanienka_najnizsza_cena_wawa.html bo wanienke mamy po malej a co do cen to nasza znajoma wlasnie sie smiala ze jje brat jedzie do niemiec z zona po samochod wiec chyba da im liste zakupow bo skoro na 2 auta beda wracac to moga jej cala wyprawke przywiesc. wozek hauck gdzies tam ponoc wypatrzyli jej za polowe ceny polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn ktore planuja kupic bartatine... zwrocilyscie uwage ze podrozalo i na allegro iw sklepach internetowych o ok 50zl??? kuuuuurcze miejmy nadzieje ze do lipca ceny juz sie nie zmienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- my mamy pralke zabudowana w meble kuchenne i dzieki temu w lazience \"cos\" sie miesci bo tak to bylby tez problem ;) ;) ;) Acha- a wozek ma 82 czy 83cm szerokosci czyli do sklepu wejde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×