Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

stonka przepis zapiekanki brzmi pysznie, ser zolty moge a nawet wskazany wiec musze koniecznie wypraktykowac. codziennie bede serwowala sobie jakas inna zeby z nudow jedzeniowych nie popasc w jakas depresje ;) duszone warzywka powiadasz... hmmm na to bym nie wpadla, w sumie ryz i makaron moge bez ograniczen wiec bede kombinowac. brokuly z makaronem uwielbiam a zamiast sosu posypie serem i bedzie git :) mam przepis na salatke kolezanki, w wersji normalnej idzie majonez i troche pora ale mysle ze bez tego da tez sie zjesc a bedzie toto co innego ;) prpoporcje wedle zyczenia ;) brokuly obgotowane ale nie miekkie (najlepiej na parze) ziemniaki ugotowane w mundurkach pokrojone w grube plasterki lub osemki, koper (duzo) sol pieprz i jogurt naturalny - jutro spraktykuje i dam znac czy zjadliwe ;) marza mi sie dzisiaj warzywa na patelnie, ciekawe czy jakby je na parze zrobic to tez bylyby smaczne... Marylko masz racje porod to taki egzamin z zycia ;) idzie go przejsc i nawet wspomnienia miec mile tak jak ja z porodu corci :D Wisienko faktycznie Krzysiu to kruszelka jeszcze. Ubranka na rozmiar 50 lekko male sie zrobily ale te na 56 ciagle sa wielkie. skarpetki ktore mialam dla corci na okres szpitala i tylko pierwsze 2-3dni jej zakladalam na niego sa ciagle za wielkie no ale skoro cyca X razy dziennie to jest nadzieja ze jednak rosnie. Moja mama stwierdzila dzisiaj ze mlody dostaje policzkow. Juz nie moge sie doczekac wizyty u neonatologa w przyszly wotrek zeby sprawdzic wage :) Malwinistka ZUS wylicza kase na podstawie zarobkow z ostatnich 12 miesiecy takze wszystko zalezy od tego ile mialas wczesniej na umowie. nie wiem dokladnie ile to sie odejmuje dokladnie ale cos kiedys ksiegowa mowila ze praiwe 40% od dochodu trzeba odjac zeby wyszlo to co dostaje sie na reke. ale ogolnie cos jakos faktycznie malo ci wyszlo bo chyba najnizsza krajowa to 600cos jest. zadzwon do zus i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis nie byłam u gina, tlyko z kolei na kontroli u okulisty - sprawdzał mi czy przy mojej krótkowzrocznosci moge rodzic naturalnie. Na szczęście nie ma przeciwwskazań, takze jestem spokojniejsza :D Przy okazji przeszlam sie po sklepach (musialam czekac az mi rozszerzenie źrenic minie, a bylam autem) i kupilam sobie koszulke w H&M i maluchowi w C&A bosy i skarpeteczki (są letnie wyprzedaze :P ). Niestety nie zdazykam juz popatrzec za stanikami, takz en razie ma 1 do karmienia i juz go nosze, bo jest b.wygodny, a wszytskie inne sa za małe.... Cyc mi urosl z 75b na 85D. Eh... A co do mebelkow, to radzilabym kupic wczesniej. NAsze mebelki przywiezli w zeszlymt ygodniu i strasznie smierdzialy, głownie lakierem, ktorym pomalowali drewno. Takze 3 dni wietrzylismy je na maxa. Teraz juz jest ok. Odnosnie koszule porodowych, to chyba zalezy od szpitala, bo tam gdzie ja chce rodzic, to daja koszule szpitalne, takie z duzymi rozcieciami z przodu do karmienia. Ale ja i tak biore t-shirt krotki, bo chce rodzic w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny ale żeście naprodukowały. Ja po wielkich mękach wysprzątałam pokój i zaraz zbieram się do fryzjera. Tak tylko się melduję ze nie rodzę jeszcze ;)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lipcowo. Ja też nie rodze(jeszzcze):o:P Ide pochodzic to moze sie coś ruszy :D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, odnośnie warzyw na patelnię i innych takich (u mnie najlepiej idzie marchewka z groszkiem) to są pyszne jak je się udusi z łyżeczką masła albo i ugotuje na parze i wymiesza z woreczkiem ryżu i kaszy jęczmiennej. Czas gotowania ten sam więc ryż i kaszę gotuję w jednym garnku i do gorącego dodaję te warzywa. Jak wrzucisz jeszcze kostkę topionego serka to miód malina. Do tego kawałek mięska i obiad z głowy. A jak chodzi o naczynia to obyło się bez strat. Wychwaliłam dziecko pod niebiosa i jest przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Ja mam pytanko do mam , które już mają maluszków. Jakie surówki można jeść, żeby maluszek nie miał żadnych problemów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko tutaj bedziesz miala o tantum rosa wszystko http://www.tantumrosa.pl/polog-index.html Madzik no nie ma jak zakupy po wizycie lekarskiej :) ja jestem przeciwniczka zabierania maluszkow do centrow handlowych czy hipermarketow ale jak bedziemy u lekarza w warszawce 13go lipca to czeka nas carrefur bo chce kupic zapas pieluch bo u nas na jumbo paczce jest ok 10zl drozej@ Madzik a ty masz wszystkie badania zrobione do tego porodu w wodzie? na innym forum dziewcyzny mialy problemy z braku jakiegos swistka wiec tak tylko pytam. tutaj u nas jak sie nie myle to Basia jest najlepiej jesli idzie o wode zorientowana ;) Ania1706 daj znac czy fryzjer spelnil oczekiwania :) wiadomo ze kobiecie ciezko dogodzic a ciezarnej to juz w ogole ;) Stonka w zyciu bym nie wpadla zeby pomieszac ryz z kasza!!! brzmi pysznie :) a marchewke to ja robie sama - kupuje z 2-3kg obieram w kosteczke robie wkrajam ziemniaczki w kosteczke dodaje maselka i dusze az bedzie z lekka packowate ;) na kolacje chyba sobie warzywka na patelnie zrobie fakt smazone to to bedzie ale poobserwuje malego i sie okaze czy raz na jakis czas moge sobie na wyskok pozwolic. Samotna pare stron temu wrzucalam co jest zalecane a co nie dla kobiet karmiacych, nie trzeba tego super przestrzegac jesli dziecko nie ma alergii kolek czy innych problemow. tutaj wzrucam jeszcze raz warzywa ktore mozna jesc: • ziemniaki • marchew, buraki • pietruszka, seler, szpinak, brokuły, szczaw • koperek • soja – przy skazie białkowej bardzo uważać !!! • sałata, cykoria, kapusta pekińska, ogórki a tutaj te ktorych trzeba unikac • kapusta, kalafior • groch, bób, fasola • cebula, czosnek • nowalijki • kukurydza z puszki • papryka • chrzan majster zabral TV, jakis uklad scalony poszedl :( suuuper, nie tak dawno poszlo 150zl na naprawe i teraz ciekawe ile zaspiewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu kulinarnie. Pekińska jest nie tylko na surówki. Na gorąco z warzywami, z mięskiem do ziemniaków. Praktycznie można z niej wszystko jak ze zwykłej kapusty. Nawet gołąbki z niej robia. A, jeszcze jedno pekińska jako surówka nie musi być z kukurydzą. Z zielonym ogórkiem w kostkę jest suuuper. Posiekana pekinka, zielony ogórek w kostkę i filet z kurczaka w kostkę podsmażony z przyprawą do gyrosa - też dobre. A filet nie potrzebuje długo się smażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka ja z pekinskiej robilam golabki z farszem warzywno ryzowym i tez super. w sumie jest podstawa wiekszosci moich salatek. lubie ja z feta oliwkami i pomidorami albo po prostu z mozarella i pomidorem i sosem vinegrette. tak salatkowo sobie pomyslalam ze zamarzyla mi sie salatka grecka, myslicie ze mozna przy karmieniu i diecie??? aaaa mialam juz jakis czas temu to napisac ale ciagle zapominam... kupilam foczke kapielowa do wanienki no i w sumie wygodna sprawa tyle ze do najmniejszego dostepnego rozmiaru Krzysio jest jeszcze za maly wiec z lekka sie zsuwa i ostatecznie myjemy go trzymajac na reku ;) ale ogolnie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - badania bede robic za tydzien, w poniedzialek. Mam nadzieje ze nie zaczna rodzic wczesniej :P We wtorek ide do gina i pokaze te wyniki i potem zadzwonie do poloznej z \"mojego\"szpitala i spytam czy to napewno odpowiednie badania. Bo jak powiedzialam mojej gin ze np mam zrocic WR czy H-cos to nie byla pewna na 100% czy na przeciwciala czy na co innego... No ale mam andzieje ze odbrze trafie, a jakby co to zdąże jeszcze \"dorobic\" badania... :D Dzięki za trzymanie ręki na pulsie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale u nas burza przeszła!!! Wreszcie jest czym oddychać. Jutro odstawiam fenoterol i jestem ciekawa, co będzie dalej - w necie jest sporo sprzecznych informacji, jedne dziewczyny rodzą niemal natychmiast, inne nawet \"przenosiły\" dzidzię po terminie. Pewnie wszystko zależy od zaawansowania skurczy i rozwarcia i jak to zawsze mówią... to indywidualna sprawa, bo nie ma reguły. Śliczne dzieciaczki macie dziewczyny! Mój synek już nie może doczekać się braciszka, 2 tygodnie temu przygotowywałam go (bo to straszny maminsynek), że może wcześniej pójdę do szpitala itp. Zapamiętał, że do dziś dzidziuś \"musi poczekać\", jak powiedział lekarz. Teraz od południa puka mi w brzuch i woła \"mały wyłaź, już możesz\"! A mnie przeraża strajk głodowy lekarzy. Zastanawiam się już nad prywatną klinkią \"Eskulap\" w Bielsku, bo w np. w Rybniku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na potężne oddziały ginekologii i położnictwa jest jeden wymęczony anestezjolog :( A mały dalej ułożony pośladkowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maania
hej dziewczyny!!! tak was podczytuje i bardzo sie ciesze, że powastał ten topik. ja tez mam termin na lipiec- dokładnie na 24 07 ale na pewno urodze wczesniej, bo jestem na fenoterolu i pod koniec tygodnia go odstawiam choc gin chciał abym to zrobiła dzisiaj. ja od 28 tygodnia ciąży leze plackiem- tylko do lekarza i z powrotem do domu. dzis pierwszy raz wstałam na dłuzej bo nawet wózka nie mam wybranego. Szyjke mam na maksa skróconą, złagodzona z rozwarciem na 1,5 cm. boje sie cholernie, ze nie dotrwam 38 tygodnia a tak bym chciała... odwazyłam sie napisac bo własnie przeczytałam, że Jumik nad Eskulapem sie zastanawia a ja juz prawie podjełam decycyzje, ze własnie tam będe rodzic. Brzuch mnie pobolewa jak na okres ale to ponoc juz normalne. A mam do was pytanko: jak w 36 lub 37 tc wyglądały wymiary waszych dzieci z usg???? pytam bo moja malutka ma mały brzusio i nie wiem o czym to świadczy, a lekarz taki burak,że nic nie można sie dowiedziec. pozdrawiam was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
byle nie ja 3 lipca to ładna data ja jeszcze smigam do pracy, dzis mam egzamin z niedobitkami z zaocznych, a za tydz. 6 obron :) wiec niech moj maluszek poki co jeszcze siedzi pod serduszkiem. chociaz coraz ciezej mi sie poruszac, a samochodu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa 1979
Hej Mamusie! Jumik i Mannia z tym fenoterolem to nie taka oczywista sprawa, ja odstawiłam 12 dni temu i czekam, czekam a tu NIC...:( A już bym chciała, bo lekarz mówi, że synuś bardzo duży oi może być problem z PN. A dolegliwości mam typowe jak u każdej z nas: opuchnięte nogi, zgaga, skurcze nóg w nocy ni i siusiu siusiu siusiu bez końca. To która dziś Dziewczyny na porodówkę????? Jak coś to mnie weźcie ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maania! Ja pierwsze dziecko urodziłam w 37 tygodniu - 2950g i 58 cm, 10 punktów po 3 dniach byliśmy w domu. Eskulap cieszy się b. dobrą opinią, ale ja mieszkam ponad 60 km od Bielska :( No i Eskulap nie ma \"zaplecza\' noworodkowego - jeśli coś z dzidzią nie tak, wiozą ją do Wojewódzkiego Szpitala w Bielsku. No więc raczej w moim przypadku Eskulap odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nie wiem jak sie nazywam :O moje zlote dziecko owszem cala noc pieknie spalo ale.... z cycem przy buziaku, nawet nie jadl tylko po prostu chcial sie w piers wtulac i koszmarnie mnie boli przez to kregoslup :( na razie z tym nie walcze bo lekarze kazali jak najwiecej kontaktu cialo do ciala i te cale kangurowanie mamy zalecone ale niech tylko Krzys troche podrosnie to zaczne Maania ja ci nie pomoge z tymi wymiarami bo w 36tyg urodzilam ale poszukaj w google moze tam jakies normy znajdziesz. a jesli idzie o usg to pamietaj ono potrafi przeklamywac i do konca nie trzeba tego brac do siebie Marylko ja to bym na twoim miejscu skontaktowala sie z lekarzem. masz wsyztskie objawy przedporodowe, kiedy masz dokladnie termin cc bo cos przeoczylam chyba??? Agaa mam nadzieje ze cie w koncu ruszy. Wczoraj moja kolezanka ktora lykala fenoterol w koncu poleciala, szczegol ze tydzien po terminie!!! Istraa jest jedyna mi znana (nawet z netu) osoba ktora odstawila i urodzila, pozostale znajome i te z sieci i z reala z reguly po 7-10dni maja ciaze po tym swinstwie przenoszona... Madzik te drugie na H to pewnie HBS tyle ze z tego co wiem to i wr i hbs robi sie nawet do porodu naturalnego a do porodu w wodzie jest jednak znacznie wiecej tych wyniczkow. z badan z tego co wiem konieczne sa aktualne badania na zoltaczke (wzw typu B i C), na HIV, WR i czystosc pochwy oraz chlamydie i chyba jeszcze cos. mam nadzieje ze Basia pospieszy tu nam z pomoca. Balladynko - podziwiam ze na sam koniec z tymi obronami sie jeszcze ustawilas!!! zeby nie bylo ze z uczelni prosto do porodu pojedziesz ;) Jumik no to skoro moze maluch sie rodzic to juz na was czekamy z wiadomosciami, niechby tylko jeszcze fiknal koziolka glowka w dol!! nie wiem ile w tym prawdy ale czytalam ze przy ulozeniu posladkowych jest wskazanie do cc jesli to pierwszy porod a przy kolejnych to juz sn... slyszalas cos o tym?? widze ze pisalas o zapleczu noworodkowym, ja jestem mocno na tym punkcie przewrazliwiona i przede wszystkim pod uwage bym brala szpital ktory \"w razie czego\" (tfu tfu tfu) zapewni mojemu dziecku jak najlepsza opieke bo to jednak szalenie istotne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze jedno - już o to pytałam, ale nie było kompetentnych ;) - od kiedy maluszka można kłaść w leżaczku??? & lat temu mówiono mi, że od 2 miesiąca, ale wydaje mi się, że może można by wcześniej? Kiedy wy kładłyście do leżaczków? Uf, za mną nieprzespana noc, od wczoraj boli dół brzucha, tabletki odstawione i czuję się niepewnie... Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumik wg mojej neonatolog lezaczek bujaczek jesli nie jest rozkladany zupelnie na plasko to dopiero od ukonczenia 3miesiaca zycia, w tych plaskich lub prawie plaskich mozna miesiac wczesniej. Jesli idzie np o fotelik samochodowy dziecko poza podroza nie powinno byc w nim dluzej niz pol godziny ale pewnie znajac zycie co lekarz to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Aneczka, widze, ze jestes on-line. zerknik prosze Cie na te wózeczki. widzialam wczoraj kobitke z takim i zastanawiam sie czy nie kupic. ma fajna torbe do noszenia dzieciaczka. pozdrowionka serdeczne :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2502534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aneczko! No niestety w Rybniku cesarki mi nie zrobią (zresztą do niej się akurat nie palę, chyba że pozycja dziecka niosłaby dla niego jakieś zagrożenie), bo ordynator sporadycznie wyraża zgody na cesarki. Starszy urodził się SN, więc drugi chyba też pójdzie w jego ślady :) Z tym że starszy od grudnia (a termin miałam na połowę kwietnia!) pchał główkę do kanału i miałam już wtedy rozwarcie. W końcu urodził się 23 marca. Ja też jestem wyczulona na opiekę neonatologiczną, a w Rybniku jest dobra, więc jednak chyba tam. Jutro wizyta, więc pewnie będę wiedziała więcej. Moje znajome (2 z reala i 3 z sieci) urodziły do 3 dni po odstawieniu fenoterolu, ale ze 4 dziewczyny z sieci czekały dość długo. Ja brałam w sumie 2 tygodnie a zauważyłam, że brzuszek się podniósł (miałam bardzo nisko). Zobaczymy, grunt, że to już 37 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aneczko, mam taki prawie płaski, więc poczekam do 2 miesiąca (mały już wtedy trzymał główkę sztywno, chyba to też było istotne). Odpocznij trochę, bo jak Twój SSaczek się obudzi to pewnie będzie pełna okupacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko ogladalam tez te wozeczki nim sie dowiedzielismy ol wadzie i okazalo sie ze musimy miec gondolke.. za nim przemawialo dosc duze nosidlo dla maluszka (powinno na zime starczyc) no ale 16kg z kolami piankowymi to strasznie duzo (przy piankowych 2.5-3kg trzeba jeszcze doliczyc) poza tym spojrz ze wozeczek wyglada na dosc niski, chyba nawet nizszy niz TAKO. nawet pisalam do tego sprzedawcy czy mozna gdzies te wozeczki obejrzec i okazalo sie ze niestety nie, w ciemno bym nie wziela... kolezanka kupila wozek LUX http://www.allegro.pl/item210212288_lux_najtanszy_na_paskach_przesylka_gratis.html i jest z niego zadowolona chociaz tez narzeka ze trzeba sie niezle nachylac do malucha. Jumik jak ty ten fenoterol tak krotko lykalas to mysle ze nie powinno tu sie nic przedluzac ;) te moje kolezanki to prawie od polowy ciazy na nim jechaly wiec moze stad takie opoznienie :) a co do opieki neonatologicznej to co do przewrazliwienia \"recamy i nogamy\" sie podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
dziekuje Aneczka, ja mieszkam w domu z windą, wiec mocno wagą sie nie martwie. wyjmowalo by sie nosidelko z dzieckiem i zanosilo malucha w razie czego. ta wczorajsza dziewuszka miala chyba swiezo kupiony wózek, bo noramlanie mnie zaczarował, tak ladnie sie prezentowal. fakt, ze gondolka nie jest zbyt wysoko, ale tez nie byla rażąco nisko. zaczepilam nawet te dziewuszke, ale nie byla chetna do jakiejkolwiek rozmowy. moze sie zdecyduje, bo pieniadze leca jak szalone, tu wozek po calkiem przyzwoitej cenie. ja tez planuje porod w wodzie, ale w szpitalu nic kompletnie mi nie powiedzieli o dodatkowych badaniach. wczoraj tradycyjnie mocz, morfologia i glukoza. zastanawiam sie, jak to jest z tymi 3 darmowymi przyslugujacymi usg - ja nie mialam zadnego. owszem zrobilam maluchowi, ale za wlasne 80 zl kazde, prywatnie. teraz pod koniec ciazy zrobilam sie oszczedniejsza i szkoda mi tych 80 na dodatkowe usg, kiedy wiem, ile fajnych rzeczy mozna malemu dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo ;-) Aneczka piatek 13-stego moze byc :-) tez myslalam ze fajna data na poród ;-) Wisienka ja caly czas biore prenatal i podczas karmienia tez bede go zazywac. a co do 13stego to może sie zgadamy i cala ekipą bedziemy rodzily w ten dzien? :-)) Madzik zadzwon sobie do szpitala i zapyaj o te badania do porodu w wodzie bo kazdy szpital ma inne wymagania, jeden mniejsze... inny wieksze..... Jumik skąd dokładnie jestes? ja bardzo lubie miasto Rybnik ;-) Marylka czy Ty sie dzis nie wybierasz przypadkiem na porodowke??? :-) jakos tak bardzo objawowo u Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _fernanda_
Cześć! czytam was od kilku miesięcy i postanowiłam dołończyć, termin mam na 12 licpca, więc niedługo :) troche sie boje, ale to jak każda z was. Objawy mam takie same jak wy ból podbrzusza, jak na miesiączke, czasami mnie w krzyzu złapie, ból krocza. Ostatnią wizyte miałam w 37 tyg i lekarz powiedział że juz nie musze przychodzić, odrazu na porodówke, wiec nie wiem jak sytuacja wyglada czy już blisko czy bede jeszcze troche pochodze z brzuszkiem. Mam +15 kg, obwód brzuszka 113, Czekamy na córeczke Roksanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie dzis marzylo urodzic taka fajna data 3.07.2007:) a tu lipa!!! pewnie:( teraz sie przymierzam na sobote 7.07.2007 :) urodzil ktos od wczora moze?:) sa jakies nowe wiesci?:) dzidziulek moglbysie juz urodzic:)..fajnie by bylo!:) Tez u was pada deszcz? a ja musze isc na rynek ..moze kupie jakies obrusy na lawe i i stol jadalniany..:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! A u mnie bez zmian. Nudnosci i wymioty moga byc spowodowane tym, ze brzuszek powoli obniza sie i naciska gdzies na zoladek. Generalnie sytuacja typowa przed porodem, ale poki co to z szyjka nic sie nie dzieje, a zawor trzyma jak malo ktory, wiec chyba tak szybko mala nie wyjdzie na swiat. Aneczko ja tez kupilam taka foczke do wanienki, bo pani w sklepie bardzo zachwalala. Ja raczej nie slucham tego co sprzedawca mowi, bo wiadomo, ze oni chca towaru pozbyc sie, ale ten drobiazg byl tak tani, ze skusilam sie nawet jakby nie mial zdac egzaminu. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że lipiec sie zaczął i u nas na topiku ruch sie zrobił. Wczoraj troche was poczytałam, ale mąż zajmował komputer więc nie miałam jak napisać. Dzisiaj jest w pracy to mam kompa dla siebie, no ale czeka mnie sterta prasowania, więc za długo nie będę siedzieć. Wczoraj jakos nie mogłam się zabrać za prasowanie, co chwile ktoś przychodził, dzwonił itp. Później miałam jakieś dziwne bóle, nie chciałam panikować bo co pewien czas przestawały, no a jutro do gina, więc się podpytam. Widzę, że wczoraj sie nawet kulinarnie zrobiło, muszę sobie też spisać te rzeczy, które mogę jeść podczas karmienia. No Marylka u Ciebie rzeczywiście objawowo. Justka mi też podoba się 13 piątek. To ja się zapisuję :-) . Przy wczorajszych bólach, mąż pókał do syna, żeby jeszcze troche poczekał, tak dwa tygodnie. On sobie wybrał 17-sty. Dla mnie pare dni wcześniej nie robi różnicy. Chociaż już teraz ciąża jest donoszona, to jednak do 13-tego bym poczekała. Dobrze by było, gdyby można było sobie tak planować. Maania mi tez ciężko powiedzieć z tymi wymiarami bo ostatnie USG miałam w 33 tygodniu. Marylko, wisienko z tymi skurczami to też do końca nie wiem jak wyglądają, tak to jest jak pierwszy raz sie rodzi. Malwinistka z tą kasą z Zusu to tez do końca nie moge się doliczyć. Właśnie próbuję się dodzwonić. Może za cały miesiąc ci nie wypłacili. Ja dostałam za maj tylko do 28 maja, bo potem miałam nastepne zwolnienie. Dobra na razie kończę, idę prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×