Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Hej! Właśnie dzisiaj rozmyślałam o naszej Justynce i Ksawciu a tu bach takie wieści :( Meggie-nie zazdroszcze takiej sytuacji!!! Dobrze że był mężule... Niunia jak zawsze grzeczna ;), pobudka o 2.30 a następna o 6.00 :). Nieraz z malej mam taka polewkę że hej, te jej miny i odgłosy :). Z Martynki to mały nerwusek, zaczyna się szybko nieceierpliwić. Ale jak polożę ją na przewijak to wystarczy że zdejmę skarpetkę to odrazu jest cisza, bo wie ze zaraz będzie świecić gołym tyłeczkiem :) Zamówiłam dzisiaj na allegro kombinezonik z długiej froty. Taki milusiński i z podszewką. Napewno niunia będzie słodko wyglądać. Aneczko trzymam kciuki za mężulka!!!!!!!! Za tydzień w sobotę jedziemy do moich rodziców i wracam dopiero 6 października na chrzciny. Także mam tydzień na zakup kreacji i fryzjera :). Niestety nie wiem czy będę miała internet w nowym miejscu zamieszkania :(, tak mi smutno z tego powodu, bo w tamtym mieście nikogo nie znam, żadnej rodzinki to chociaż internet mogłabym mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisieńko Jasiu dziękuje za kwiatka, no i ja życzę wszystkiego naj... dla Nikolki i Kubusia z okazji skończenia 2 miesięcy. Ostatnio troche Was poczytałam ale nie miałam siły juz odpisywać. Nowa przekaż Justynie że trzymamy kciuki za Ksawcia. Aneczko za twojego męża też trzymam, mam nadzieję że dostanie tą pracę, zwłaszcza że kaska teraz Wam się przyda. Meggie kurcze ale mieliście przykrą sytuację. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło, no i żeby ponownie się nie przytrafiło. Basiu super że bilirubina spada. Ostatnio bylismy u ortopedy. Wszystko OK. Kontrola za 3 miesiące. Jaśko wkłada lewą rączkę do buzi, leworęczny?, no zobaczymy. No i te nasze dzieci prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie o naleśniczkach ;), można śmiało je jeść mimo że są smażone?? Czy tylko mięcha smażonego nie można??? Basiu trzymam kciuki żeby wyniki Kubusia szybciutko się unormowały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do nas przyjewchał dzisiaj chrzestny Kubunia i ugotował nam tradycyjne włoskie dania, bo kucharz z niego nieziemski, a był w Rzymie i przywiózł oryginalne włoskie skłądniki. Moje podniebienie zostało mile połęchtane, nie powiem ;) Nie ma to jak gosc który przyjeżdza ze skłądnikami i jeszcze sam gotuje :):):) anulka ja dosyc szy ko zaczełam jesc nalesniki i małemu nic nie było :) mam taka patelnie specjalną, ze smaze bez oleju, ale i tak byłoby ok :) wisienko oj leci ten czas leci :) dzisiaj patrze na mojego szkraba i zastanawiam sie, gdzie podziała sue ta chudzina,m kta miesciła sie na jednej ręce i której mozna było policzyc wszystkie zeberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem mialam lekkie dreszcze i gardlo swedzialo ale dzisiaj... normalnie tragedia. boli to za malo powiedziane. nawet sliny przelykac nie moge :( dobrze musi byc jak o 6 rano wstalam nagotowalam sobie wody i przeplukiwalam woda z jodyna!!! wynalazlam tabletki p/bolowe do ssania no i jedna na noc i jedna teraz i ciut pomogly ale wiadomo trzeba sie jakos podkurowac... chce zaryzykowac z kiwi ale jest problem z pojsciem po nia do sklepu... robia nam dojazd pod blokiem i zerwali caly chodnik... gdyby tylko zerwali byloby ok ale jak wyrywali krawezniki to zrobili kosmiczne wyrwy i samemu ciezko przez to przejsc bo trzeba przez te doly skakac a co dopiero z wozkiem. i jeszcze rozkoszni panowie robia sobie non stop przerwy - wczoraj ich zliczylam i na czas pracy 7 - 15 mieli... UWAGA 5GODZIN !!!!!!!!!!!!! przerwy na kawke i papieroska.. postanowilam ze dzisiaj ich bede spisywala (pracowali 7-7.10 i teraz od 7.40 zaczeli znowu) i jak takie siupy beda to zglosze do spoldzielni i wykonawcy... u mojej mamy dojazd wzdluz bloku robili 6tygodni ale nie ze mna te numery nie dam sie na tyle udupic ;) Basienko ciesze sie ze Kubusiowe wyniki tak ladnie sie poprawiaja. Oby tak i z tatowymi bylo!!! a te wloskie dania mniaaaaaaam az sie glodna zrobilam!! pora sniadaniowa a mi sie jakiejs pasty zachcialo ;) i jak wywolywalas zdjecia przez EMPIK??? Nowa - duza juz jest Nikola. no i fajna z niej babeczka Wisienko ty sie ciesz ze Areczek jakikolwiek smok pociagnie... my mamy 6 roznych firm w tym jeden taki specjalny ortodontyczny ktory kosztowal sis $10 a Mlody ma je wszystie w nosie :P Anulka u nas Krzys takim spokojem reaguje jak sie z nim wejdzie do lazienki... a jak sie go jeszcze rozbierze to juz w ogole dzika radosc :) strasznie lubi jak sie mu lapke pomoczy w wodzie a jeszcze bardziej mycie pod biezaca woda!@ woli tak niz w wanience :) ja nalesniki tez juz jadlam. zresta ja juz nawet jadlam smazona piers z kurczaka i bylo ok. Krzysiowi ani kebab ani pizza ani chamski hamburger z maka nie przeszkadzaja... kochany synio daje mamusce poszalec czasami :) Gosdan a no ciekawe jak z ta raczka wyjdzie... przyuwaz ktora zabawki bedzie lapal to pozniej porownamy jak to naszym dzieciakom wyszlo :) dawaj nowe foty Jasia zobacze czy dalej taka sama kalka z Jasiem znajomych :) a tak w ogole to wczoraj ogladalam zdjecia. takie od powrotu ze szpitala do teraz.. jej niedawno buzka lyzeczka a teraz kawal chlopa... nim sie obejrzymy a dzieciaczki beda zupki wcinaly i raczkowaly :D milego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynalazlam w necie co moze brac matka karmiaca w razie przeziebienia, wrzuce moze sie przyda (oby nie!!!!!!!!) Pyrosal, witamina C, wapno, herbatki z lipy, malin, bzu czarnego plus miód lub sok malinowy, leki homeopatyczne (Occillococinum, Engystol, Gripp-Heel, Angin-Heel SD, Homeovox, Homeogene, syrop Stodal lub Drosetux, Euphorbium compositum S do nosa na katar), domowy syrop z cebuli, czosnek (sam lub z mlekiem i miodem, dodany do grzanki, sałatki lub gotowy w tabletkach), Tymsal aerozol, syrop prawoślazowy, albo do ssania np. tymianek z podbiałem lub propolki,Tantum Verde a przeciw gorączkowo preparaty z paracetamolem . Poważniejsze przeziębienie warto skonsultować z lekarzem. Nawet jeśli trzeba będzie uciec się do pomocy antybiotyku jest w czym wybierać i konieczność zastosowania nie oznacza konieczności odstawienia dziecka od piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze APTECZKA MAMY I DZIECKA- Leki homeopatyczne,kompleksowe od pierwszych godzin zycia. Alergie-zmiany skorne-R-23;katar sienny-Luffa compolitum Heel, Euphorbium compositum S; astma-Santhaherba,TussistinAngina-Angin-Heel SD,R-1,Mercurius 41 Biegunka-Aloe Compase,China Complexe nr107,R-4,Diarrheel S Bolesne ząbkowanie-Viburcol N Kaszel-Husteel,Homeotuss,Drosetux,Phytotux,Stodal Katar-L52,R-6,Coryzalia,Homeodose8,Noso-Heel,Euphorbium compositum S Nadpobudliwosc,bezsenność-Passiflora G.H.L.,Acidum phosporicum complexe nr5 Przeziebienie,grypa-Gripp-Heel,Oscilllococcinum,Dolicoccil,DolivaxilZaparciaCarominthe,Nux vomica complexe Chelidonium compose,Alumina19,Alvia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przedpołudniowo :-0) Ewka znowu dała pospać mamie i kimała do 9, jak ja się cieszę, że z niej taki śpioszek...tyle, że sąsiad nas zbudził. Ja kreacja piżamowa, patrzę na jedno oko, włos jak nie powiem co...a on z narzeczoną przyszedł, bo jutro mają ślub i nosili po klatce placki. Szceenka mi spadła, mieli popakowane w pudełeczkach z serweteczką dla wszystkich sąsiadów w klatce i to nie małe ilości. Przeprosiłam za kreacje i złozyłam życzonka :-) mam nadzieję, że pogoda im sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko poczynania robotników mozna skomentować \"Robota idzie jak się patrzy jeden robi, trzech sie patrzy\" Terka Justynka musiała jeszcze zostać z Kasawciem w szpitalu, bo coś z nerkami było nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj panowie maja ciut lepsze ruchy ale sama na wyjscie z domu sie nie decyduje. sasiadka juz ich naklela bo wykopalistka sa takie ze noge mozna skrecic i sie zaczynaja bezposrednio pod drzwiami klatki!!! gardlo napierdziela ze szok. juz nawet herbatke z miodkiem wypilam. jestem glodna po diable bo jadlam tylko chleb (bez skorki!!) z maselkiem i miodkiem o 8 rano a teraz w brzuchu burczy a boje sie isc jesc bo bedzie bolalo :O a w ogole to poprawil mi sie humor… dostalam maila z blaganiem o powrot do pracy od mojej ukochanej klasy jezykowej :) podali argumenty i to cale 15sztuk czyli tyle ile osob w grupie plus jeden zbiorowy ze jestem niezastapiona. milo mi sie zrobilo i usmiech zagoscil na twarzy… szkoda mi tych dizeciakow bo maja nauczyciela takiego nie teges ale wiadomo Krzynio wazniejszy ;) Terka ja nei probowalam zadnych uodparniajacych homeopatycznych... moze powinnam tez corce przystosowac? teraz dsotala szczepionke RIBOMUNYL do picia (kuracja 200zl!!!) no i zobaczymy jak to bedzie... na razie tylko mam nadzieje ze mlody sie nie zarazi ode mnie. a jesli ma to mu dostarczyc przeciwcial to moge pocierpiec ;) Istraa u nas Kzrysiowi tez spanie niezle wychodzi! sobie ladnie caly dzioenk drzemie ale niedlugo zrobie mu chyba pobudke bo juz w domu zrobilam co trzeba i sie z lekka nudnawo robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa włąśnei skasowałam wsyzstko co napisałam!!!! grrrrrrr my juz z Kubusiem po wizycie u neurologa i wszystko jest ok :) mamy tylko zwiekszyc do trzech wit. D3, bo mały szybko rosnie a idzie zima. W ogóel lekarka powiedziała, ze jest bardoz duzy jak na dwumiesieczne dziecko. Wzdłuz oczywiscie, bo wszerz to wiadomo ;) gdie sie podział mój 48, centymetrowa kruszyna ;) aneczko cos faktycznie wisi w powietrzu, bo moja rodzinka tez cała chora, a gardło to podstawa choroby. Kuruj sie, abys nie musiała na antybiotyki przejsc. Zdjec jeszcze nie widziałam, maż dopiero dzisiaj odebrał :) a jaką ty wziełąs opcje? białę boki, czy przyciete zdjecie? ja przyciełąm białe boki i wziełąm dodatko ramke,ciekawe jak wyszły :) a z robotnikami sama znam jedna historie :) mó mąż byłswiadkiem rozmowy młodego gorliwego robotnika ze sarym i juz nieźle doswiadczoenym. ten stary paliłfajke o party o barierke mostu, który remontowali i stopował tego młodego, któremu robota sie paliłą w reku. Mówił do niego cyt. \"wyluzuj, przestan tak pracowac. Pracuj tak, abysmy za rok tu wrócili\" :):):) terka zuch chłopak :) a wrzucisz link do stronki allegro z tymi nakłądkami? istraa nieźle sąsiedzi :) sama nie miałabym nic przeciwko takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam od lekarza awaryjnie antybiotyk BIOPAROX ja jestem bardzo podatna na angine i z reguly przeziebienie zaczynajace sie od bolu gardla przechodzi albo w ostre zapalenie gardla i krtani albo w angine. jesli do rana nie bedzie poprawy po domowych kuracjach to mam stosowac bioparox. lepsze to niz pozniej jakies penicyliany... Krzys dzisiaj mi przespal mi pieknmei 3h na balkonie... lepsze to niz spanie w domu a mi sie udalo poprasowac 3pralki prania i ulozyc 200zdjec w albumach oddzielnie Krzysiowe a oddzielnie Gabrysiowe... no to teraz pora na maly relaxik i znowu zabawy z mlodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi Kubus właśnie zasnął na balkonie :) nieech spi, jest mocno opatulony, a przynajmniej bedzie spac w nocy :) dostałam od neurologa skierowanie na szczepienie skojarzone ale to 3 w 1. kojarzycie moze? fajnie, bo mały bedzie miał jedno wkłucie, a przynajmnije szczepienie bedzie za darmo :) mówi, ze ze wzgledu na ten krztusiec mi daje, bo to podobno paskudztwo. tylko teraz nie wiem, czy kolejne bedzie juz odpłatne, czy tez za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terka faustynka ot istny anioł! przepiekne zdjecie, a czapeczka zwaliła mnie z nóg :) slicznie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko pomóż mi prosze. Nie moge poradzic sobie ze zgraniem zdjęć do tego empiku.Po 10 szt to mi zejdzie do północy a nie umię za pomocą tamtego programu. Czy ty zgrywałaś te zdjęcia? to powiedz jak to zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) my juz w domku. kobieta na usg mnie nastraszyla operacjami, przeszczepami, przeniesieniem na nefrologie... zalapalam zaraz dolka, szczegolnie ze lekarka nie przychodzila. jak przyszla tez mnie nie pocieszyla, choc powiedziala, ze wyjdziemy i przejmuje nas nefrolog. wada ksawka nie jest tragiczna, wodonercze, brzmi niefajnie, ale wczoraj zmusilam meza do poczytania i wychodzi, ze jak sie nie zacznie to cofac, czeka g kosmetyka miedniczek nerkowych. ma zwezenie i robi mu sie taki babel na nereczce, na szczescie druga jest w normie i ten babelek jest minimalny, ale na lewej sa ponad 2cm, operacja powyzej 4,5cm, wiec jeszcze troche. na 25 zarejstrowali nas na wizyte. martwie sie, ale co zrobic, oby nic gorszego w miedzyczasie nie wykryli... zadowolona z pobytu jestem srednio. pchali go do inkubatora 6/6h, za pierwszym razem trzymalam go tam wzorowo te 6h i byl wielki krzyk, potem sie zbuntowalam i wkladalam tylko jak zasypial. na dokladke kroplowki. jak szlismy byo 13,3 bili, przy przyjeciu jakims cudem tylko 11, po tygodniu pobytu 10,6:O i w koncu tak czy inaczej kazali go odstawic od cyca na jakis czas:O na dokladke jakas \"genialna\" pani doktor wpadla na innowacyjny pomysl, ze przekarmiam malego piersia, bo w wieku 5 tyg. przytyl 1800g... i ze potem bedzie otyly... gabi jakos otyla nie jest... no i w porownaniu z innymi dziecmi jest ogromny. wczoraj na usg czekala ze mna inna dziewczyna z takim malenstwem, ale powaznie, tyciutki. no i ona mi mowi, ze urodzil sie tego dnia co ksawcio. pytam jej czy wczesniak, a ona, ze miala cesarke 2 tyg po terminie:O reszta poziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justybko dorbze, ze juz jestescie w domu. faktycznie te nerki brzmia groznie, pilnuj tego, bo moja mama choruje od lat na nerki i wie co znaczy zaniedbac takie sprawy. a pobyt w szpitalu faktycznie typowy jak na polską służbe zdrowia :/ mam nadzieje, ze szybko tam nie traficie z powrotem. Ja jak odstawiłam Kubusia od piersi to z 8,6 spadła mu w ciagu miesiaca bilirubina do 3,17 :) szkoda tylko ze pokarm prawie straciłam, no ale walczymy dalej :) odciagaj czesto pokarm, bo inaczej straicsz zupełnie. ja i tak sciagam juz tylko z obu piersi 3 butelki na dobe. trzymam kciuki za powodzenie 🌼 terka a ja juz moge szczotkowac buzinke Kuby? jest jakis czas od którego powinno sie zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś dobrze, że jesteś już w domku :) :). Trzymam kciuki za Ksawcia! Wiecie co, tak sobie myślę, że muszę się nacieszyć swoim mieszkankiem bo jeszcze tylko tydzień i jadę do mamy na 2 tygodnie, wracamy 6 października na chrzciny a po chrzcinach na 99,9% wyjeżdżam już (wyprowadzka na 3 miesiące bo tyle trwa okres próbny u mężulka, potem zabieramy rzeczy już na dobre). Nadal nic nie znależliśmy do wynajęcia-szok! Dzisiaj dźgnęłam niechcący Matusie pierścionkiem w tyl główki. Płacz niemiłosierny! Pierścionek odrazu wylądowal na półce. Biedulka jak się zaliła :(. Poprzytulałam, pościskałam i uspokoiła się. Wiecie co, Martynka za każdym razem jak przystawiam ją do cyca to strasznie płacze :(, muszę ją sposobem traktować. Najpierw uspokajam i daję dydka. Potem kładę na kolanach i szybko wyciągam dydka i wkładam cyca. Potem to już jest spokój i ssie ssie i ssie. Nie wiem czemu zawsze robi przed cycem taką awanturę :(. Przecież można wykończyć się psychicznie ! Próbowałam na różne sposoby przystawaiać ją i zawsze jest to samo. Szykuje sobie kreacje na chrzciny i wertuję szafę. Wytargałam fajową marynarkę w której wyglądam super, ale niestety nie wejdzie pod płaszczyk zamszowy który zamierzam założyć :(. Wiec marynarka odpada. Moze jutro kupię jakąś bluzeczkę bo jedziemy do CASTORAMY i mozemy zahaczyć o jakieś sklepiki ;) Mój brat znowu chleje (Tzn. on praktycznie cały czas chleje), wykorzystał już cały urlop. Teraz znowu wpadł w cug i pije 8 dzień. Nie chodzi do pracy, nie odbiera telefonów. Normalnie masakra! Mama płacze, tata coróż przyjeżdża żeby go ratować i tak w koło macieja. Teraz wezwał sobie lekarza i ten wystawił mu zwolnienie na cały tydzień. No i oczywiście brat miał to gdzies żeby powiadomić zakład pracy o zwolnieniu-nawet nie zadzwonił i nie powiedział czemu go nie ma. Poprostu mu to zwisa i nie przychodzi do pracy bo pije. Myśle ze teraz to go na bank wyrzucą z pracy, zresztą dziwie się czemu jeszcze tego nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko- myślałam, że tylko moja niunia jest wyjątkowym awanturnikiem ;) Jutro jak co weekend mężulek rano zabiera małą do drugiego pokoju a mogę spać ile chę!!!! Hura!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam sily poczytac co napisalyscie tak mnie strasznie boli glowa (niskie cisnienie) ze chyba padne... wpadlam tylko sprawdzic poczte. od wczoraj jestem na antybiotyki bo u mnie zapalenie gardla zawsze w angine przechodzi wiec trzeba szybko dzialac. na razie zaczynamy od wziewnego BIOPAROX wespol z tantum verde, halls’ami, wit c, rutinoscorbinem i herbatkami z miodkiem… ogolnie to bleeeee ale moze jakos pogonie paskude. lekarka powiedziala ze nie ma wyjscia przy moich chorobowych tendencjach i na razie zaczynamy od lajtowego lekarstwa zeby pozniej nie bylo cyrkow (ja juz mam przeziebiona angine w wywiadzie). z lekkim przerazeniem pytalam a co jesli jednak nie zwalcze dziadostwa wiec uslyszalam ze wtedy maseczka na twarz lub obwiazywanie buzi pieluszka i dalej moge karmic. dopytalam o temp i powiedziala ze pow 38.5 mleko sie scina i jak temp dojdzie do 38 to brac parazetamol a jak bedzie wyzsza od razu to najlepiej pyralginum spadam do wyrka z Krzysiem jeszcze pospac. do zestukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko akurat przydałby mi sie twój placuszek do kawy, kóra teraz popijam :) mniam :) ja jak wkłądałam małęgo do chusty, to głowe miał jakos tak bardziej do mnie skierowaną i przycisnietą do brody. nie mam pojecia jak jest dobrze :) anulka trzymam kciuki za brata. wiem co to znaczy, bo ukochany brat mojej mamy wykonczył sie alkoholemi całą rodzine przy okazji. a naprawde dobry był z niego człowiek. a co do płączu przd piersia, to faktycznie dziwne :) tym bardziej ze potem pije, wiec mamine mleczko na pewno jest pyszne :) terka dzieki za rade, na pewno skorzystam z tej szczoteczki :) a twoja chysta jakas takie wielka i wygodna sie wydaje. ja jak wkładałam Kube, to wydawał mi sie w niej strasznie pokrecony. aneczko mam nadzieje, ze szybko wydobrzejesz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny..ja tak nachwilkę...któraś z was pisała że dziecko ma skazę białkową...mam pytanko jak ją rozpoznać?? moje maleństwo od kilku dni ma suchą skórę na uszach i brwiach,smarowałam to oliwka ale nie znika....będę wdzięszna za odpowiedz.. teraz lece bo moje maleństwo płacze,,,później was poczytam ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
MARYLKA fajny ten twój maluszek..jak ci wklejasz tu zdjęcia bo ja mam mały z tym problem a chciałabym wam pokazac mojego synka.. właśnie mieliśmy mały wypadek ,bo była wielka kupa i przy tym żyganko..czy wasze dzieci też czasem wymiotują????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Jestem :). Lepiej późno niż wcale ;). Mam nadzieję, że dzisiaj Matusia da nam pospać! Ostatnia nocka byla superaśna. Pobudka o 2.30 a potem o 6.00 :). Po karmionku szkrab trafił do na do łóżka, ale niestety kokosiła się i nie zasnęła. Wtedy mój cudowny mężulek zabrał funfelę do drugiego pokoju a ja mogłam sobie smacznie pospać i spałam jeszcze 2 godzinki :) Byliśmy na zakupach ubraniowych. Mężulkowi kupiliśmy koszulę-przyda się w nowej pracy, a mi kupiliśmy kreację na chrzciny!! I to w moim ulubionym sklepie RESERWED. Kupiłam sobie bluzeczkę koszulową z dekoldzikiem i kołnierzykiem ala stójka-kolor ni to czerwony ni to bordowy z paseczkami, do tego klasyczna spódniczka. Muszę przyznać że fajnie się komponuje. Jeszcze tylko musze kupić czerwoną apaszkę bo będę miała zamszowy płaszczyk i będę miała odkryty dekold. W domku porządeczek zrobiłam aż miło :) Wczoraj jadłam naleśniki z serem, smażone na oleju i nic małej dzisiaj nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! my dzis wyspani, bo Kubus spał od wczoraj od 19:00 do 9:00 dzisiaj. Oczywiscie z przerwami na karmienie, ale szybciutko wypijał flaszeke i zasypiał ponownie :) wczoraj przyjechał chrzestny małego i robilismy sobie wyborne tajskie jedzonko:) dzis poduczona troche w sztuce kuchni tajskiej bede robiłą kurczaka po tajsku :) ciekawe co z tego wyjdzie :) wisienko ja mam zimowy kombinezon na 74 ale kupiłąm tez taki cieplejszy polarowy na 80. Oba są przyduze troche, ale chodzi juz w obu :) zobacz jaka jest rozmiarówka, bo jezeli mała jak 5-10-15, to zdecydowanie weź 80. Ja kupiłam wczesniej cienki z polarku na 68 i Kubus juz zdążyłz niego wyrosnąć :) marylko to szczuplutka twoja Tatianka :) mój to j=juz spokojnie 6 kg łąpie; ) no i ślicznie wyglada na zdjeciach :) a masz racje. bez sieci to jak bez reki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na szybkiego. z gardlem ciut lepiej tylko sie przeklety flukac pojawil. niestety Gabryche tez dopadlo... teraz kolej na meza bo licze ze Krzysia uchronia przeciwcialka z maminego mleczka. plucze sobie gardlo woda z jodyna i ttroszke to pomaga ale dalej mam az na podniebieniu i cale luki czerwone ze przekrwione... no ale nie ma to tamto nie dam sie :) Krzys dal dzisiaj mamie pospac bo od 22 spal do 4:20!!! jestem wniebowzieta dosloenie :) Terka jak dla mnie to maluch w chuscie wyglada kosmicznie i troche bym sie bala czy mu wygodnie no ale jesli piszesz ze mala ci tak super spi tzn ze chusta to jest to!!! ja mam wrazenie ze krzys juz jest przy duzy zeby chuste kupowac zwlaszcza ze dlugoscia szybko leci i wagowo tez sporo wazy... ile ma dl i wagi twoja Faustka? Wisienko przepis brzmi zachecajaco. juz go wydrukowalam i jak dojde do siebie to wyprobuje. mojej szafie trzydrzwiowej moze kolejna dawka kalorii juz nie zaszkodzi :) jesli idzie o kombinezon zimowy ja mam dla Krzysia 3. jeden kupilam na allegro - rozmair 74 czyli 6-9mieisecy i 2 mam od sis jeden jest 6-9 a drugi 9-12 no i powiem szczerze ze ten 6-9 to starczy gora do grudnia. Krzys juz teraz nosi wiekszosc rzeczy na 68cm a z amerykanskich ciuszkow to te na 6-9miesiecy w wiekszosci. Moim zdaniem wiekszy kombinezon jest wygodniejszy. Ja to lubie rzeczy ktore sa nie na wiek a na okreslona wage (tak ma wiele amerykanskich firm) no i wlasnie te na pol roku sa rzeczami na 7-9kg a Krzys majac 3 miesiace wazyl 6250 wiec sama mozesz przeliczyc. Areczek z tego co kojarze do malych nie nalezy wiec tez bym sie sugerowala raczej waga i wybrala cos wiekszego. My mamy kombinezon spiworek taki z dziurka na pasy drugi normalny na nozki rozpinany na 2 nogawkach i trzeci rozpinany jedynie z 1 strony. ja osobiscie polecam taki co to na obydwu nogawkach idzie rozpiac. wygodniej w to malca zapakowac Basiu ciesze sie ze tak swietnie wyniki sie normuja. jeszcze chwilka a juz w ogole bedzie idealnie!! a jak ma sie tato??? Justyna super ze wrociliscie. Mam nadzieje ze pani dr przesadzila i wyolbrzymila sprawe i ze po prostu straszna z niej asekurantka a Ksawcio sobie swietnie poradzi!!! jesi idzie o gadanie o przekarminiu to powiem tyle - durna baba - na piersi nie idzie przekarmic a poza tym u nas Krzys w 4tygodnie przybral pewnego razu 1700gram i nikt nic nie gadal wiec niech sie w zadek cmoknie a tobie da spokoj! Marylko Twoja Tatianka jak zwykle czarujaca! no i ladnie przybiera na wadze, widac ze maminy sprzet AGD to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro ide do lekarza bo od dwoch dni sobie nie radze:( po kazdym jedzeniu kolki:( to jest straszne karmie co 3 godziny czyli dwie godziny placzu i niera pospi pol godziny anie raz wcale:( to jest straszne zstanawiam sie czy nie zaczac karmic sztucznym mlekiem ,uwazam jedzeniem i tak nic nie daje:( .Jutro mam nadzieje ze pani doktor przepisze jakis cudowny lek:( kupie jeszcze chudte do noszenia bo rece odpadaja ,krgoslup tez siada bo to juz kocek 5 kg.Mocno sie prezy i krzyczy glosno tylko na recach w pozycji pionowej jej dobrze inaczej jest glosno:( chyba tylko ja mam z was problem z kolkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×